Wielrennen

EPZ Omloop van Borsele

Vorig seizoen   Volgend seizoen
Seizoenskalender
Statistieken met betrekking tot dit evenement   |  Erelijst en medaillewinnaars



Nederland, 20 April 2013 :


Uitslagen

 
Algemeen klassement
 Sta  Naam  Nat  Uitslag 
 1  Vera Koedooder (Sengers Ladies Cycling Team)  NED  03:05:56 
 2  Loes Gunnewijk (Orica - AIS)  NED  zt 
 3  Lucinda Brand (Rabobank - Liv/giant)  NED  00:27 
 4  Chloe Hosking (Hitec Products - UCK)  AUS  00:53 
 5  Nina Kessler (Dolmans Landscaping - Boels)  NED  01:05 
 6  Oxana Kozonchuk (Rusvelo)  RUS  02:16 
 7  Amanda Spratt (Orica - AIS)  AUS  02:32 
 8  Annemiek Van Vleuten (Rabobank - Liv/giant)  NED  02:48 
 9  Adrie Visser (Dolmans Landscaping - Boels)  NED  zt 
 10  Ilona Hoeksma (Parkhotel Valkenburg)  NED  zt 
 11  Amy Pieters (Argos - Shimano)  NED  zt 
 12  Lauren Kitchen (Wiggle Honda)  AUS  05:17 
 13  Lisa Brennauer (Specialized - Lululemon)  GER  zt 
 14  Iris Slappendel (Rabobank - Liv/giant)  NED  zt 
 15  Moniek Tenniglo  NED  zt 
 16  Rossella Ratto (Hitec Products - UCK)  ITA  zt 
 17  Monique Van De Ree (Cycleliveplus - Zannata)  NED  zt 
 18  Melissa Hoskins (Orica - AIS)  AUS  05:19 
 19  Kelly Markus (Argos - Shimano)  NED  10:23 
 20  Kirsten Wild (Argos - Shimano)  NED  zt 
 21  Lauren Hall (Optum Health - Kelly Benefit Strategies)  USA  10:25 
 22  Gabriele Jankute (Sengers Ladies Cycling Team)  LTU  zt 
 23  Anouska Koster (Futurumshop.nl)  NED  zt 
 24  Thalita De Jong (Rabobank - Liv/giant)  NED  zt 
 25  Julie Leth (Hitec Products - UCK)  DEN  zt 
 26  Sigrid Jochems (Water Land en Dijken)  NED  zt 
 27  Daniela Gass (Scappatella)  GER  zt 
 28  Hanna Nilsson (Cramo Go:green)  SWE  zt 
 29  Bianca Van Den Hoek (Parkhotel Valkenburg)  NED  zt 
 30  Janine Van Der Meer (Futurumshop.nl)  NED  zt 
 31  Desiree Ehrler (Bigla)  SUI  zt 
 32  Isabelle Söderberg (Cramo Go:green)  SWE  zt 
 33  Kimberly Buyl (Sengers Ladies Cycling Team)  BEL  zt 
 34  Rixt Meijer  NED  zt 
 35  Ingeborg Trul-Kreuze (Nwvg - Bike4air)  NED  zt 
 36  Samantha Van Steenis  NED  10:28 
 37  Maria Giulia Confalonieri (Faren - Kuota)  ITA  zt 
 38  Ines Klok  NED  zt 
 39  Nike Beckeringh (Water Land en Dijken)  NED  zt 
 40  Eileen Roe (Breast Cancer Care)  GBR  zt 
 41  Britt Lauenborg  DEN  zt 
 42  Winanda Spoor  NED  10:31 
 43  Alicja Verhagen  NED  zt 
 44  Judith Bloem  NED  zt 
 45  Kim De Baat (Dolmans Landscaping - Boels)  NED  zt 
 46  Kendall Cail Ryan  USA  zt 
 47  Lisa Fischer  GER  zt 
 48  Aafke Eshuis (Parkhotel Valkenburg)  NED  zt 
 49  Yulia Blindyuk (Rusvelo)  RUS  zt 
 50  Amy Bradley  AUS  zt 
 51  Trieneke Fokkens  NED  zt 
 52  Birgit Lavrijssen (Sengers Ladies Cycling Team)  NED  zt 
 53  Melanie Woering  NED  zt 
 54  Elinor Barker (Wiggle Honda)  GBR  zt 
 55  Margriet De Beus  NED  zt 
 56  Liesbeth De Vocht (Rabobank - Liv/giant)  BEL  zt 
 57  Jitske Kuiper  NED  zt 
 58  Aagtje Dijkman  NED  zt 
 59  Ruth Winder (Vanderkitten)  USA  zt 
 60  Marissa Otten (Cycleliveplus - Zannata)  NED  zt 
 61  Carla Ryan (Cycleliveplus - Zannata)  AUS  zt 
 62  Karen Elzing (Futurumshop.nl)  NED  zt 
 63  Jessica Kihlbom (Cramo Go:green)  SWE  zt 
 64  Inge Klep (Parkhotel Valkenburg)  NED  zt 
 65  Lina-Kristin Schink (GSD Gestion - Kallisto)  GER  zt 
 66  Stephanie Roorda (GSD Gestion - Kallisto)  CAN  zt 
 67  Henriette Woering  NED  zt 
 68  Kimberley Van Den Berg  NED  10:40 
 69  Nathalie Lamborelle (Bigla)  LUX  10:48 
 70  Janneke Kanis-Busser (Argos - Shimano)  NED  11:01 
 71  Emily Kachorek  USA  11:03 
 72  Silke Kogelman  NED  14:17