De site voor alle sporten

Menu
 

Wielrennen - Energiewacht Tour - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Nederland

Uitslagen 2016

Energiewacht Tour 2016

NederlandNederland - 6 April 2016 - 9 April 2016


Algemeen klassement - 9 April 2016


1GERChrista Riffel (GER)5:43:02
2NEDAnne De Ruiter (NED)0:08
3NEDKarlijn Swinkels (NED)0:18
4SUILéna Mettraux (SUI)0:23
5NEDMerel Hofman (NED)0:27
6GBRJessica Roberts (GBR)0:28
7GBREleanor Dickinson (GBR)0:30
8NEDArianna Pruisscher (NED)0:35
9NEDFloor Weerink (NED)0:35
10NEDBente Van Teeseling (NED)0:36
11NEDAmber Van Der Hulst (NED)0:37
12NEDDelore Stougje (NED)0:37
13NEDFleur Nagengast (NED)0:43
14BELLotte Rotman (BEL)0:44
15NEDNicole Steigenga (NED)0:55
16GERLiane Lippert (GER)0:56
17NORSusanne Andersen (NOR)0:57
18NEDClaudia Jongerius (NED)1:09
19NEDMaaike Meistrok (NED)1:14
20NEDKirstie Van Haaften (NED)1:20
21NEDMaaike Boogaard (NED)1:34
22GBRRhona Callander (GBR)1:47
23NEDSusanne Meistrok (NED)4:57
24NEDCeylin Del Carmen Alvarado (NED)5:01
25NEDCharlotte Kool (NED)6:02
26BELNathalie Bex (BEL)6:05
27NEDKylie Waterreus (NED)6:35
28GBRHenrietta Colborne (GBR)Ford - Ecoboost6:41
29NEDIngrid Huizing (NED)6:41
30NEDSarah Van Wijnen (NED)6:44
31WALElizabeth Bennett (WAL)6:45
32BELLize Struyf (BEL)6:48
33NEDNienke Wasmus (NED)6:51
34WALSophie Williams (WAL)6:53
35NEDMaaike De Heij (NED)6:56
36BELNoa Selosse (BEL)7:19
37NEDLieke Van der Draaij (NED)7:29
38NORIngvild Gåskjenn (NOR)7:33
39NEDLieke Lap (NED)7:36
40LTUIeva Jakubonyte (LTU)7:37
41NEDDaimy Hellemons (NED)7:37
42NEDJennifer Van Der Voort (NED)7:51
43NEDGemma Esselaar (NED)8:12
44SUIElea Schneeberger (SUI)10:37
45LUXClaire Faber (LUX)10:46
46NEDMeike Uiterwijk Winkel (NED)10:47
47BELMarjon Claus (BEL)10:50
48CZETereza Neumanová (CZE)10:50
49NEDPhaedra Krol (NED)10:50
50LUXEdie Antonia Rees (LUX)10:51
51BELJoyce Heyns (BEL)10:51
52BELJinse Peeters (BEL)10:51
53BELSarah Michielsen-Stevens (BEL)10:56
54LTUMonika Rastauskaite (LTU)10:56
55BELCloe Minet (BEL)10:56
56NEDJanine Walters (NED)10:56
57GERVanessa Wolfram (GER)10:56
58SLOKatja Kerpan (SLO)10:56
59GERFrancis-Sophie Lindner (GER)11:03
60NEDMarissa Baks (NED)11:07
61NEDJitske Hubert (NED)11:13
62CZEKaterina Kohoutková (CZE)11:14
63LUXAnne-Sophie Harsch (LUX)11:48

Etappe 1 - Groningen - Groningen - 11,3 km - 6 April 2016Ploegentijdrit


1NED Restore Cycling Mix (Amber Van Der Hulst, Kirstie Van Haaften, Merel Hofman, Delore Stougje)15:43
2GBR Nationaal team van Groot-Brittannië (Eleanor Dickinson, Jessica Roberts, Rebecca Raybould, Lauren Dolan)15:52
3NED Kuota Go Trex (Anne De Ruiter, Bente Van Teeseling, Jennifer Van Der Voort, Charlotte Kool)15:57
4SUI Nationaal team van Zwitserland (Sarina Marti, Léna Mettraux, Pauline Roy, Elea Schneeberger)16:13
5NED De Peddelaars - Emmen Mix (Arianna Pruisscher, Floor Weerink, Iris Ton, Meike Uiterwijk Winkel)16:16
6BEL Nationaal team van België (Nathalie Bex, Lynn Marien, Lotte Rotman, Noa Selosse)16:16
7NED NWV Groningen Mix (Fleur Nagengast, Kylie Waterreus, Ingrid Huizing, Rienke Ten Have)16:18
8GBR Nationaal team van Groot-Brittannië B (Henrietta Colborne, Jenny Holl, Rhona Callander, Tara Ferguson)16:23
9GER Duitsland (Lena Ostler, Liane Lippert, Franziska Brausse, Christa Riffel)16:44
10NED ARTV de Adelaar Mix (Jennifer Bax, Maaike De Heij, Sanne Vermeer, Phaedra Krol)16:46
11LUX Nationaal team van Luxemburg (Edie Antonia Rees, Claire Faber, Anne-Sophie Harsch)17:00
12NED Zuid Oost Nederland Mix (Sarah Van Wijnen, Manon Van Der Kroft, Maaike Meistrok, Susanne Meistrok)17:01
13NED HRTC Hoorn Mix (Liqianne Van Warmerdam, Nicole Steigenga, Lieke Lap)17:05
14NED Regioteam Zuid Holland Mix (Lorena Wiebes, Marissa Baks, Jitske Hubert, Lieke Van der Draaij)17:05
15NOR Nationaal team van Noorwegen (Susanne Andersen, Ingvild Gåskjenn, Hanna Salminen, Thea Kristine Matter)17:06
16CZE Nationaal team van Tsjechië (Tereza Neumanová, Daniela Trcková, Katerina Kohoutková, Adéla Koclírová)17:12
17NED WCL Bergklimmers Mix (Karlijn Swinkels, Maaike Boogaard, Edie Barten, Gemma Esselaar)17:13
18LTU Nationaal team van Litouwen (Justina Jovaisyte, Regina Stegvilaite, Ieva Jakubonyte, Monika Rastauskaite)17:25
19BEL Rudyco - Janatrans (Marjon Claus, Lize Struyf, Chloe Goossenaerts, Cloe Minet)17:26
20BEL Balen Bicycle Club (Claudia Jongerius, Joyce Heyns, Jinse Peeters, Sarah Michielsen-Stevens)17:32
21NED Ahoy - Westland Mix (Ceylin Del Carmen Alvarado, Leonie Beukers, Ilse Nasveld, Nienke Wasmus)17:54
22SLO Nationaal team van Slovenië (Hajdi Zajc, Sasa Zavbi Kunaver, Katja Kerpan, Ula Berlan)17:59
23WAL Nationaal team van Wales (Emily Tillett, Sophie Williams, Elizabeth Bennett, Gwenno Hughes)17:59
24NED Jan van Arckel (Larissa Mesker, Demi Stadman, Ivy Weterings, Daimy Hellemons)18:12
25GER Girls Team Sachsen (Francis-Sophie Lindner, Vanessa Wolfram, Lisa-Marie Hoffmann)19:15
26TUR Nationaal team van Turkije (Selver Sezer, Ceren Akan Irem, Kader Sahin, Fatma Sezer)19:43
27NED Meteoor - Assen - Roden Mix (Janine Walters, Ilka Timmermans, Nadine Post)19:45
28TUR Nationaal team van Turkije B (Yosemin Can, Aybike ünlü, Dibra Gül)22:04

Etappe 2 - Winsum - Winsum - 69,6 km - 7 April 2016Ontsnapping


Etappe 3 - Stadskanaal - Stadskanaal - 66,5 km - 8 April 2016Ontsnapping


Etappe 4 - Zuidhorn - Zuidhorn - 68,1 km - 9 April 2016Ontsnapping

Statistieken

Archief

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden