De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Deutschland Tour - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Deutschland Tour - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Duitsland

Uitslagen 2018

Deutschland Tour 2018

DuitslandDuitsland - 23 Augustus 2018 - 26 Augustus 2018


Algemeen klassement - 26 Augustus 2018


1SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain - Merida17:27:10
2GERNils Politt (GER)Katusha - Alpecin0:06
3GERMaximilian Schachmann (GER)Quick Step Floors0:12
4NEDTom Dumoulin (NED)Sunweb0:16
5ITADamiano Caruso (ITA)BMC Racing Team0:26
6FRAWarren Barguil (FRA)Fortuneo - Oscaro0:28
7RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Dimension Data0:30
8FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondiale0:31
9FRAGuillaume Martin (FRA)Wanty - Groupe Gobert0:33
10NEDNick Van Der Lijke (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:34
11FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondiale0:34
12BELJan Bakelants (BEL)AG2R - La Mondiale0:34
13COLSebastián Henao Gómez (COL)Sky Professional Cycling Team0:34
14ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Movistar0:34
15AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohe0:34
16BELBen Hermans (BEL)Israel Cycling Academy0:34
17BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:59
18ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistar1:19
19GERJasha Sütterlin (GER)Movistar1:21
20POLSzymon Rekita (POL)Leopard Pro Cycling1:21
21SUIKilian Frankiny (SUI)BMC Racing Team1:21
22GERLennard Kämna (GER)Sunweb1:21
23SUIMathias Frank (SUI)AG2R - La Mondiale1:21
24POLMichal Golas (POL)Sky Professional Cycling Team2:00
25AUSNathan Earle (AUS)Israel Cycling Academy2:20
26ITAKristian Sbaragli (ITA)Israel Cycling Academy2:28
27RUSSergey Lagutin (RUS)Gazprom - Rusvelo2:28
28NEDPieter Weening (NED)Roompot - Nederlandse Loterij3:02
29NOROdd Christian Eiking (NOR)Wanty - Groupe Gobert3:04
30FRAJérémy Maison (FRA)Fortuneo - Oscaro3:13
31SUITom Bohli (SUI)BMC Racing Team3:24
32USAColin Joyce (USA)Rally Cycling3:24
33RUSDmitriy Strakhov (RUS)3:24
34ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistar3:24
35NEDMarco Minnaard (NED)Wanty - Groupe Gobert3:41
36AUSHeinrich Haussler (AUS)Bahrain - Merida4:05
37BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Wanty - Groupe Gobert4:08
38GERAlexander Krieger (GER)Leopard Pro Cycling5:17
39BELJürgen Roelandts (BEL)BMC Racing Team5:45
40RSAJacques Janse Van Rensburg (RSA)Dimension Data6:13
41GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Sky Professional Cycling Team7:14
42GERPatrick Haller (GER)Heizomat - Rad-Net.de7:36
43FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R - La Mondiale8:04
44COLDayer Quintana Rojas (COL)Movistar8:32
45USARobin Carpenter (USA)Rally Cycling9:37
46NEDRobert De Greef (NED)Roompot - Nederlandse Loterij10:15
47GERJan Hugger (GER)0711/cycling10:20
48GBRJames Knox (GBR)Quick Step Floors10:20
49GERLouis Leinau (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners10:20
50AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudal10:20
51FRARémi Cavagna (FRA)Quick Step Floors10:35
52GBRJames Shaw (GBR)Lotto - Soudal10:44
53RUSDmitry Kozontchuk (RUS)Gazprom - Rusvelo10:57
54GERJoshua Huppertz (GER)Lotto - Kern Haus11:19
55NEDMartijn Budding (NED)Roompot - Nederlandse Loterij11:52
56USAEmerson Oronte (USA)Rally Cycling11:52
57GBRScott Davies (GBR)Dimension Data11:56
58GERAndreas Schillinger (GER)Bora - Hansgrohe12:35
59GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohe12:55
60GERChristian Knees (GER)Sky Professional Cycling Team13:17
61GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondiale13:23
62NEDOscar Riesebeek (NED)Roompot - Nederlandse Loterij13:57
63BELKevin Van Melsen (BEL)Wanty - Groupe Gobert14:08
64BELNikolas Maes (BEL)Lotto - Soudal14:09
65GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohe15:34
66GBRLuke Rowe (GBR)Sky Professional Cycling Team15:51
67BELJenthe Biermans (BEL)Katusha - Alpecin16:01
68GERFlorian Nowak (GER)Lotto - Kern Haus16:01
69NEDDennis Van Winden (NED)Israel Cycling Academy17:21
70GERFrederik Dombrowski (GER)Dauner D&dq - Akkon17:22
71GBRPeter Kennaugh (GBR)Bora - Hansgrohe17:28
72BLRVasil Kiryienka (BLR)Sky Professional Cycling Team19:10
73RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - Rusvelo20:11
74GERJuri Hollmann (GER)Heizomat - Rad-Net.de20:42
75GERRick Zabel (GER)Katusha - Alpecin20:57
76NEDNils Eekhoff (NED)Sunweb Development21:32
77GERFelix Intra (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners22:14
78RSAJay Robert Thomson (RSA)Dimension Data24:09
79ISROmer Goldstein (ISR)Israel Cycling Academy25:37
80NEDCees Bol (NED)Seg Racing Academy26:23
81FRABrice Feillu (FRA)Fortuneo - Oscaro26:23
82GERTobias Knaup (GER)Lotto - Kern Haus26:29
83CANMatteo Dal-Cin (CAN)Rally Cycling27:36
84GERChristoph Pfingsten (GER)Bora - Hansgrohe28:21
85GERJan Brockhoff (GER)Leopard Pro Cycling28:32
86GERMarcel Sieberg (GER)Lotto - Soudal28:50
87FRARomain Le Roux (FRA)Fortuneo - Oscaro30:24
88CANAdam De Vos (CAN)Rally Cycling30:24
89BELGaëtan Pons (BEL)Leopard Pro Cycling31:49
90ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Quick Step Floors32:17
91BELIljo Keisse (BEL)Quick Step Floors32:19
92COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Quick Step Floors33:37
93PORNuno Miguel Alves Matos Bico (POR)Movistar33:47
94GERFabian Schormaier (GER)Lotto - Kern Haus33:47
95SUIMario Spengler (SUI)Leopard Pro Cycling33:47
96AUSMark Renshaw (AUS)Dimension Data35:00
97GERPascal Treubel (GER)Heizomat - Rad-Net.de35:05
98RUSIgor Boev (RUS)Gazprom - Rusvelo35:24
99BELJens Reynders (BEL)Leopard Pro Cycling35:43
100GERJoann Leinau (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners35:45
101GERAaron Grosser (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners35:46
102GERJulian Braun (GER)Dauner D&dq - Akkon37:07
103FRABenoit Jarrier (FRA)Fortuneo - Oscaro37:07
104GERChristopher Heider (GER)Dauner D&dq - Akkon37:22
105GERJohannes Hodapp (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners37:56
106GERPhilipp Mamos (GER)Dauner D&dq - Akkon39:14
107GERPer Münstermann (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners41:40
108GERDorian Lübbers (GER)Lotto - Kern Haus41:40
109GERSven Reutter (GER)Heizomat - Rad-Net.de44:33
110BELMaxim Pirard (BEL)52:18
111GERTobias Nolde (GER)Heizomat - Rad-Net.de55:37
112GERLeon Rohde (GER)Heizomat - Rad-Net.de1:00:31

Etappe 1 - Koblenz - Bonn - 157 km - 23 Augustus 2018Sprint


1COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Quick Step Floors3:35:08
2GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohezt
3ITANiccolo Bonifazio (ITA)Bahrain - Meridazt
4RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Dimension Datazt
5GERAlexander Krieger (GER)Leopard Pro Cyclingzt
6GERAndré Greipel (GER)Lotto - Soudalzt
7GERAaron Grosser (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partnerszt
8USAColin Joyce (USA)Rally Cyclingzt
9GERRick Zabel (GER)Katusha - Alpecinzt
10ITAKristian Sbaragli (ITA)Israel Cycling Academyzt
11RUSIgor Boev (RUS)Gazprom - Rusvelozt
12GERChristian Knees (GER)Sky Professional Cycling Teamzt
13GERNils Politt (GER)Katusha - Alpecinzt
14BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
15FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondialezt
16NEDNick Van Der Lijke (NED)Roompot - Nederlandse Loterijzt
17SUITom Bohli (SUI)BMC Racing Teamzt
18GERJohn Mandrysch (GER)Dauner D&dq - Akkonzt
19SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain - Meridazt
20NEDNils Eekhoff (NED)Sunweb Developmentzt
21GERJasha Sütterlin (GER)Movistarzt
22BELJan Bakelants (BEL)AG2R - La Mondialezt
23ITADamiano Caruso (ITA)BMC Racing Teamzt
24NEDRobert De Greef (NED)Roompot - Nederlandse Loterijzt
25COLSebastián Henao Gómez (COL)Sky Professional Cycling Teamzt
26NEDMarco Minnaard (NED)Wanty - Groupe Gobertzt
27NEDCees Bol (NED)Seg Racing Academyzt
28FRAWarren Barguil (FRA)Fortuneo - Oscarozt
29NEDMartijn Budding (NED)Roompot - Nederlandse Loterijzt
30GERPhilipp Mamos (GER)Dauner D&dq - Akkonzt
31GERJoshua Huppertz (GER)Lotto - Kern Hauszt
32FRAGuillaume Martin (FRA)Wanty - Groupe Gobertzt
33FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R - La Mondialezt
34BELSteff Cras (BEL)Katusha - Alpecinzt
35BLRVasil Kiryienka (BLR)Sky Professional Cycling Teamzt
36BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
37BELJürgen Roelandts (BEL)BMC Racing Teamzt
38BELLoïc Vliegen (BEL)BMC Racing Teamzt
39GERChristopher Heider (GER)Dauner D&dq - Akkonzt
40GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondialezt
41FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondialezt
42GERSimon Laib (GER)0711/cyclingzt
43NOROdd Christian Eiking (NOR)Wanty - Groupe Gobertzt
44RUSDmitriy Strakhov (RUS)zt
45FRARomain Le Roux (FRA)Fortuneo - Oscarozt
46RSAJacques Janse Van Rensburg (RSA)Dimension Datazt
47GERLennard Kämna (GER)Sunwebzt
48GERMaximilian Schachmann (GER)Quick Step Floorszt
49FRABrice Feillu (FRA)Fortuneo - Oscarozt
50PORNuno Miguel Alves Matos Bico (POR)Movistarzt
51RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
52FRARémi Cavagna (FRA)Quick Step Floorszt
53ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Movistarzt
54POLSzymon Rekita (POL)Leopard Pro Cyclingzt
55NEDTom Dumoulin (NED)Sunwebzt
56AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohezt
57FRAJérémy Maison (FRA)Fortuneo - Oscarozt
58ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistarzt
59SUIKilian Frankiny (SUI)BMC Racing Teamzt
60AUSNathan Earle (AUS)Israel Cycling Academyzt
61AUSFreddy Ovett (AUS)zt
62GERFabian Schormaier (GER)Lotto - Kern Hauszt
63GERJan Hugger (GER)0711/cyclingzt
64NEDEtienne Van Empel (NED)Roompot - Nederlandse Loterijzt
65BELBen Hermans (BEL)Israel Cycling Academyzt
66BELJens Reynders (BEL)Leopard Pro Cyclingzt
67RSAJay Robert Thomson (RSA)Dimension Datazt
68SUIMathias Frank (SUI)AG2R - La Mondialezt
69GBRScott Davies (GBR)Dimension Datazt
70USAEmerson Oronte (USA)Rally Cyclingzt
71POLMichal Golas (POL)Sky Professional Cycling Teamzt
72GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Sky Professional Cycling Teamzt
73ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistarzt
74GERTobias Knaup (GER)Lotto - Kern Hauszt
75NORAugust Jensen (NOR)Israel Cycling Academyzt
76GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohezt
77GBRJames Knox (GBR)Quick Step Floorszt
78GERPatrick Haller (GER)Heizomat - Rad-Net.dezt
79COLDayer Quintana Rojas (COL)Movistarzt
80BELJenthe Biermans (BEL)Katusha - Alpecinzt
81NEDPieter Weening (NED)Roompot - Nederlandse Loterijzt
82SUIMario Spengler (SUI)Leopard Pro Cyclingzt
83RUSIlar Arslanov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
84BELNikolas Maes (BEL)Lotto - Soudalzt
85RUSSergey Lagutin (RUS)Gazprom - Rusvelozt
86AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudalzt
87AUTBernhard Eisel (AUT)Dimension Datazt
88RUSDmitry Kozontchuk (RUS)Gazprom - Rusvelozt
89GBRLuke Rowe (GBR)Sky Professional Cycling Teamzt
90GERJan Brockhoff (GER)Leopard Pro Cyclingzt
91CANMatteo Dal-Cin (CAN)Rally Cyclingzt
92GERLouis Leinau (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partnerszt
93BELGaëtan Pons (BEL)Leopard Pro Cyclingzt
94BELJelle Vanendert (BEL)Lotto - Soudalzt
95GERFrederik Dombrowski (GER)Dauner D&dq - Akkonzt
96BELKevin Van Melsen (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
97GERFlorian Nowak (GER)Lotto - Kern Hauszt
98GERChristoph Pfingsten (GER)Bora - Hansgrohezt
99GERFelix Intra (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partnerszt
100ISROmer Goldstein (ISR)Israel Cycling Academyzt
101NEDOscar Riesebeek (NED)Roompot - Nederlandse Loterijzt
102AUSHeinrich Haussler (AUS)Bahrain - Meridazt
103GERJuri Hollmann (GER)Heizomat - Rad-Net.dezt
104USARobin Carpenter (USA)Rally Cyclingzt
105CANAdam De Vos (CAN)Rally Cyclingzt
106ITAAntonio Nibali (ITA)Bahrain - Meridazt
107GERJoann Leinau (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partnerszt
108GBRPeter Kennaugh (GBR)Bora - Hansgrohezt
109GERMarcel Kittel (GER)Katusha - Alpecinzt
110BELIljo Keisse (BEL)Quick Step Floors0:24
111NEDDennis Van Winden (NED)Israel Cycling Academy0:26
112GERMarcel Sieberg (GER)Lotto - Soudal0:29
113GERAndreas Schillinger (GER)Bora - Hansgrohe0:32
114AUSMark Renshaw (AUS)Dimension Data1:13
115GERPascal Treubel (GER)Heizomat - Rad-Net.de1:18
116NEDTom Stamsnijder (NED)Sunweb3:19
117GERJulian Braun (GER)Dauner D&dq - Akkon3:20
118GERSven Reutter (GER)Heizomat - Rad-Net.de3:20
119FRABenoit Jarrier (FRA)Fortuneo - Oscaro3:20
120FRAAmaël Moinard (FRA)Fortuneo - Oscaro3:20
121GERJohannes Hodapp (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners4:09
122GERLeon Rohde (GER)Heizomat - Rad-Net.de4:09
123GBRJames Shaw (GBR)Lotto - Soudal5:27
124BELMaxim Pirard (BEL)5:27
125CHNMeiyin Wang (CHN)Bahrain - Merida5:27
126USACharles Bradley Huff (USA)Rally Cycling5:39
127GERPer Münstermann (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners5:54
128ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Quick Step Floors5:54
129GERDorian Lübbers (GER)Lotto - Kern Haus5:54
130GERTobias Nolde (GER)Heizomat - Rad-Net.de15:42
131RUSArtem Nych (RUS)Gazprom - Rusvelo

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Bonn - Trier - 196 km - 24 Augustus 2018Medium berg


1GERMaximilian Schachmann (GER)Quick Step Floors4:50:36
2SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain - Meridazt
3NEDTom Dumoulin (NED)Sunwebzt
4GERNils Politt (GER)Katusha - Alpecinzt
5RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Dimension Data0:08
6BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:08
7BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:10
8ITADamiano Caruso (ITA)BMC Racing Team0:12
9NOROdd Christian Eiking (NOR)Wanty - Groupe Gobert0:12
10AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohe0:12
11BELJan Bakelants (BEL)AG2R - La Mondiale0:12
12NEDNick Van Der Lijke (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:12
13FRAWarren Barguil (FRA)Fortuneo - Oscaro0:12
14FRAGuillaume Martin (FRA)Wanty - Groupe Gobert0:12
15ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Movistar0:12
16FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondiale0:12
17BELBen Hermans (BEL)Israel Cycling Academy0:12
18RUSIlar Arslanov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:12
19FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondiale0:12
20NEDPieter Weening (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:12
21COLSebastián Henao Gómez (COL)Sky Professional Cycling Team0:12
22SUITom Bohli (SUI)BMC Racing Team0:32
23POLSzymon Rekita (POL)Leopard Pro Cycling0:32
24RUSDmitriy Strakhov (RUS)0:32
25GERJasha Sütterlin (GER)Movistar0:32
26RUSSergey Lagutin (RUS)Gazprom - Rusvelo0:32
27RSAJacques Janse Van Rensburg (RSA)Dimension Data0:32
28BELJelle Vanendert (BEL)Lotto - Soudal0:32
29ITAKristian Sbaragli (ITA)Israel Cycling Academy0:32
30USAColin Joyce (USA)Rally Cycling0:32
31NEDMarco Minnaard (NED)Wanty - Groupe Gobert0:32
32FRAJérémy Maison (FRA)Fortuneo - Oscaro0:32
33ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistar0:32
34SUIKilian Frankiny (SUI)BMC Racing Team0:32
35GERLennard Kämna (GER)Sunweb0:32
36POLMichal Golas (POL)Sky Professional Cycling Team0:32
37RUSDmitry Kozontchuk (RUS)Gazprom - Rusvelo0:32
38BELSteff Cras (BEL)Katusha - Alpecin0:32
39ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistar0:32
40SUIMathias Frank (SUI)AG2R - La Mondiale0:32
41AUSNathan Earle (AUS)Israel Cycling Academy0:41
42GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondiale1:13
43GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohe1:13
44BELLoïc Vliegen (BEL)BMC Racing Team2:00
45AUSHeinrich Haussler (AUS)Bahrain - Merida2:09
46NEDMartijn Budding (NED)Roompot - Nederlandse Loterij2:40
47COLDayer Quintana Rojas (COL)Movistar2:40
48GERAndré Greipel (GER)Lotto - Soudal3:15
49GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Sky Professional Cycling Team3:15
50USARobin Carpenter (USA)Rally Cycling3:19
51USAEmerson Oronte (USA)Rally Cycling3:19
52GBRJames Knox (GBR)Quick Step Floors3:34
53FRARémi Cavagna (FRA)Quick Step Floors3:34
54GERAndreas Schillinger (GER)Bora - Hansgrohe3:44
55GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohe3:44
56ITAAntonio Nibali (ITA)Bahrain - Merida4:24
57GERJan Hugger (GER)0711/cycling4:28
58GERFlorian Nowak (GER)Lotto - Kern Haus4:28
59GERPatrick Haller (GER)Heizomat - Rad-Net.de4:28
60BELKevin Van Melsen (BEL)Wanty - Groupe Gobert4:28
61GERChristian Knees (GER)Sky Professional Cycling Team4:28
62GERFrederik Dombrowski (GER)Dauner D&dq - Akkon4:28
63NEDDennis Van Winden (NED)Israel Cycling Academy4:28
64GBRScott Davies (GBR)Dimension Data4:28
65GERAlexander Krieger (GER)Leopard Pro Cycling4:28
66AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudal4:28
67GBRJames Shaw (GBR)Lotto - Soudal4:28
68AUSFreddy Ovett (AUS)4:28
69GERLouis Leinau (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners4:28
70NEDRobert De Greef (NED)Roompot - Nederlandse Loterij4:28
71FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R - La Mondiale4:28
72RSAJay Robert Thomson (RSA)Dimension Data4:28
73BELJürgen Roelandts (BEL)BMC Racing Team4:28
74BELNikolas Maes (BEL)Lotto - Soudal4:28
75NORAugust Jensen (NOR)Israel Cycling Academy4:28
76NEDOscar Riesebeek (NED)Roompot - Nederlandse Loterij4:28
77BELJenthe Biermans (BEL)Katusha - Alpecin4:28
78GBRPeter Kennaugh (GBR)Bora - Hansgrohe4:34
79ITANiccolo Bonifazio (ITA)Bahrain - Merida7:12
80GERChristoph Pfingsten (GER)Bora - Hansgrohe8:38
81GERRick Zabel (GER)Katusha - Alpecin8:38
82NEDNils Eekhoff (NED)Sunweb Development8:38
83GERMarcel Sieberg (GER)Lotto - Soudal8:38
84NEDCees Bol (NED)Seg Racing Academy8:38
85FRABrice Feillu (FRA)Fortuneo - Oscaro8:38
86BLRVasil Kiryienka (BLR)Sky Professional Cycling Team8:38
87GERJuri Hollmann (GER)Heizomat - Rad-Net.de8:38
88ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Quick Step Floors8:38
89GBRLuke Rowe (GBR)Sky Professional Cycling Team8:38
90AUTBernhard Eisel (AUT)Dimension Data8:38
91GERTobias Knaup (GER)Lotto - Kern Haus8:38
92RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - Rusvelo8:38
93GERJoshua Huppertz (GER)Lotto - Kern Haus10:41
94GERJan Brockhoff (GER)Leopard Pro Cycling10:41
95FRARomain Le Roux (FRA)Fortuneo - Oscaro10:41
96GERJoann Leinau (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners10:41
97GERFelix Intra (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners10:41
98CANAdam De Vos (CAN)Rally Cycling10:41
99BELGaëtan Pons (BEL)Leopard Pro Cycling14:04
100GERJulian Braun (GER)Dauner D&dq - Akkon14:04
101BELIljo Keisse (BEL)Quick Step Floors14:04
102SUIMario Spengler (SUI)Leopard Pro Cycling14:04
103GERFabian Schormaier (GER)Lotto - Kern Haus14:04
104GERAaron Grosser (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners14:04
105ISROmer Goldstein (ISR)Israel Cycling Academy14:04
106BELJens Reynders (BEL)Leopard Pro Cycling14:04
107CANMatteo Dal-Cin (CAN)Rally Cycling14:04
108NEDEtienne Van Empel (NED)Roompot - Nederlandse Loterij14:04
109GERTobias Nolde (GER)Heizomat - Rad-Net.de14:04
110GERDorian Lübbers (GER)Lotto - Kern Haus14:04
111COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Quick Step Floors14:04
112GERPer Münstermann (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners14:04
113GERJohannes Hodapp (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners14:04
114PORNuno Miguel Alves Matos Bico (POR)Movistar14:04
115AUSMark Renshaw (AUS)Dimension Data14:04
116GERPascal Treubel (GER)Heizomat - Rad-Net.de14:04
117FRABenoit Jarrier (FRA)Fortuneo - Oscaro14:04
118GERLeon Rohde (GER)Heizomat - Rad-Net.de19:31
119CHNMeiyin Wang (CHN)Bahrain - Merida19:31
120GERChristopher Heider (GER)Dauner D&dq - Akkon19:31
121GERSven Reutter (GER)Heizomat - Rad-Net.de19:31
122GERPhilipp Mamos (GER)Dauner D&dq - Akkon19:31
123GERJohn Mandrysch (GER)Dauner D&dq - Akkon19:31
124GERSimon Laib (GER)0711/cycling19:31
125USACharles Bradley Huff (USA)Rally Cycling19:31
126BELMaxim Pirard (BEL)19:31
127RUSIgor Boev (RUS)Gazprom - Rusvelo19:31
128NEDTom Stamsnijder (NED)Sunweb
129FRAAmaël Moinard (FRA)Fortuneo - Oscaro
130GERMarcel Kittel (GER)Katusha - Alpecin

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Trier - Merzig - 177 km - 25 Augustus 2018Sprint


1SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain - Merida4:12:28
2GERNils Politt (GER)Katusha - Alpecinzt
3BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
4GERJasha Sütterlin (GER)Movistarzt
5NEDNick Van Der Lijke (NED)Roompot - Nederlandse Loterijzt
6BLRVasil Kiryienka (BLR)Sky Professional Cycling Teamzt
7GERMaximilian Schachmann (GER)Quick Step Floorszt
8FRAGuillaume Martin (FRA)Wanty - Groupe Gobertzt
9RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Dimension Datazt
10BELJürgen Roelandts (BEL)BMC Racing Teamzt
11ITADamiano Caruso (ITA)BMC Racing Teamzt
12GERJoshua Huppertz (GER)Lotto - Kern Hauszt
13FRAJérémy Maison (FRA)Fortuneo - Oscarozt
14FRAWarren Barguil (FRA)Fortuneo - Oscarozt
15FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondialezt
16BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
17NEDTom Dumoulin (NED)Sunwebzt
18RUSIlar Arslanov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
19FRARémi Cavagna (FRA)Quick Step Floorszt
20RUSDmitriy Strakhov (RUS)zt
21GBRJames Shaw (GBR)Lotto - Soudalzt
22COLSebastián Henao Gómez (COL)Sky Professional Cycling Teamzt
23NEDPieter Weening (NED)Roompot - Nederlandse Loterijzt
24POLSzymon Rekita (POL)Leopard Pro Cyclingzt
25BELBen Hermans (BEL)Israel Cycling Academyzt
26SUIKilian Frankiny (SUI)BMC Racing Teamzt
27SUITom Bohli (SUI)BMC Racing Teamzt
28ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistarzt
29SUIMathias Frank (SUI)AG2R - La Mondialezt
30ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistarzt
31BELJan Bakelants (BEL)AG2R - La Mondialezt
32ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Movistarzt
33FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondialezt
34ITAKristian Sbaragli (ITA)Israel Cycling Academy0:39
35NEDMartijn Budding (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:39
36RUSSergey Lagutin (RUS)Gazprom - Rusvelo0:39
37AUSHeinrich Haussler (AUS)Bahrain - Merida0:39
38POLMichal Golas (POL)Sky Professional Cycling Team0:39
39NEDRobert De Greef (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:39
40FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R - La Mondiale0:44
41AUSNathan Earle (AUS)Israel Cycling Academy0:50
42USAEmerson Oronte (USA)Rally Cyclingzt
43GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Sky Professional Cycling Team1:07
44GERLennard Kämna (GER)Sunwebzt
45GERAlexander Krieger (GER)Leopard Pro Cyclingzt
46AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohezt
47GERPatrick Haller (GER)Heizomat - Rad-Net.de1:51
48RUSDmitry Kozontchuk (RUS)Gazprom - Rusvelo1:52
49NEDMarco Minnaard (NED)Wanty - Groupe Gobert1:52
50ITANiccolo Bonifazio (ITA)Bahrain - Merida2:07
51NOROdd Christian Eiking (NOR)Wanty - Groupe Gobertzt
52USAColin Joyce (USA)Rally Cyclingzt
53BELLoïc Vliegen (BEL)BMC Racing Team3:00
54BELKevin Van Melsen (BEL)Wanty - Groupe Gobert3:00
55GERLouis Leinau (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners3:00
56GBRScott Davies (GBR)Dimension Data3:00
57BELJenthe Biermans (BEL)Katusha - Alpecin3:00
58GERJan Hugger (GER)0711/cycling3:00
59GERFelix Intra (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners3:00
60RSAJacques Janse Van Rensburg (RSA)Dimension Data3:00
61GERFlorian Nowak (GER)Lotto - Kern Haus3:00
62AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudal3:00
63BELNikolas Maes (BEL)Lotto - Soudal3:00
64BELJelle Vanendert (BEL)Lotto - Soudal3:00
65CANMatteo Dal-Cin (CAN)Rally Cycling3:00
66RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - Rusvelo3:00
67ISROmer Goldstein (ISR)Israel Cycling Academy3:00
68COLDayer Quintana Rojas (COL)Movistar3:00
69GBRLuke Rowe (GBR)Sky Professional Cycling Team4:21
70GBRPeter Kennaugh (GBR)Bora - Hansgrohe4:21
71NEDNils Eekhoff (NED)Sunweb Development4:21
72GERChristian Knees (GER)Sky Professional Cycling Team4:21
73GERFrederik Dombrowski (GER)Dauner D&dq - Akkon4:21
74NEDOscar Riesebeek (NED)Roompot - Nederlandse Loterij4:21
75ITAAntonio Nibali (ITA)Bahrain - Merida4:21
76GERAndreas Schillinger (GER)Bora - Hansgrohe5:38
77GERRick Zabel (GER)Katusha - Alpecin5:38
78USARobin Carpenter (USA)Rally Cycling5:38
79GBRJames Knox (GBR)Quick Step Floors5:38
80NEDCees Bol (NED)Seg Racing Academy9:12
81GERJuri Hollmann (GER)Heizomat - Rad-Net.de9:12
82GERJoann Leinau (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners9:12
83RUSIgor Boev (RUS)Gazprom - Rusvelo9:12
84AUTBernhard Eisel (AUT)Dimension Data9:12
85ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Quick Step Floors9:12
86BELGaëtan Pons (BEL)Leopard Pro Cycling9:12
87FRABrice Feillu (FRA)Fortuneo - Oscaro9:12
88GERJan Brockhoff (GER)Leopard Pro Cycling9:18
89GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondiale9:18
90GERTobias Knaup (GER)Lotto - Kern Haus9:18
91GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohe11:10
92GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohe11:10
93BELJens Reynders (BEL)Leopard Pro Cycling11:10
94RSAJay Robert Thomson (RSA)Dimension Data11:10
95GERJulian Braun (GER)Dauner D&dq - Akkon11:10
96GERChristoph Pfingsten (GER)Bora - Hansgrohe11:10
97GERMarcel Sieberg (GER)Lotto - Soudal11:10
98GERChristopher Heider (GER)Dauner D&dq - Akkon11:10
99GERPer Münstermann (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners11:10
100AUSMark Renshaw (AUS)Dimension Data11:10
101PORNuno Miguel Alves Matos Bico (POR)Movistar11:10
102GERAndré Greipel (GER)Lotto - Soudal11:10
103GERAaron Grosser (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners11:10
104GERPhilipp Mamos (GER)Dauner D&dq - Akkon11:10
105GERJohannes Hodapp (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners11:10
106SUIMario Spengler (SUI)Leopard Pro Cycling11:10
107GERJohn Mandrysch (GER)Dauner D&dq - Akkon11:10
108BELIljo Keisse (BEL)Quick Step Floors11:10
109FRABenoit Jarrier (FRA)Fortuneo - Oscaro11:10
110FRARomain Le Roux (FRA)Fortuneo - Oscaro11:10
111COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Quick Step Floors11:10
112GERFabian Schormaier (GER)Lotto - Kern Haus11:10
113GERDorian Lübbers (GER)Lotto - Kern Haus11:10
114NEDDennis Van Winden (NED)Israel Cycling Academy11:10
115CANAdam De Vos (CAN)Rally Cycling11:10
116BELMaxim Pirard (BEL)11:10
117GERPascal Treubel (GER)Heizomat - Rad-Net.de11:10
118GERSven Reutter (GER)Heizomat - Rad-Net.de11:10
119CHNMeiyin Wang (CHN)Bahrain - Merida15:19
120GERTobias Nolde (GER)Heizomat - Rad-Net.de15:19
121GERLeon Rohde (GER)Heizomat - Rad-Net.de20:59
122GERSimon Laib (GER)0711/cycling20:59
123AUSFreddy Ovett (AUS)
124NEDEtienne Van Empel (NED)Roompot - Nederlandse Loterij
125USACharles Bradley Huff (USA)Rally Cycling
126NORAugust Jensen (NOR)Israel Cycling Academy
127BELSteff Cras (BEL)Katusha - Alpecin

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Lorsch - Stuttgart - 207,5 km - 26 Augustus 2018Sprint


1GERNils Politt (GER)Katusha - Alpecin4:49:20
2SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain - Meridazt
3ITADamiano Caruso (ITA)BMC Racing Teamzt
4NEDNick Van Der Lijke (NED)Roompot - Nederlandse Loterijzt
5RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Dimension Datazt
6FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondialezt
7FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondialezt
8FRAWarren Barguil (FRA)Fortuneo - Oscarozt
9AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohezt
10GERMaximilian Schachmann (GER)Quick Step Floorszt
11BELJan Bakelants (BEL)AG2R - La Mondialezt
12ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Movistarzt
13FRAGuillaume Martin (FRA)Wanty - Groupe Gobertzt
14NEDTom Dumoulin (NED)Sunwebzt
15BELBen Hermans (BEL)Israel Cycling Academyzt
16COLSebastián Henao Gómez (COL)Sky Professional Cycling Teamzt
17GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohe0:16
18GERJoshua Huppertz (GER)Lotto - Kern Haus0:16
19GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohe0:18
20USARobin Carpenter (USA)Rally Cycling0:18
21GERAlexander Krieger (GER)Leopard Pro Cycling0:27
22GERJasha Sütterlin (GER)Movistar0:27
23GBRJames Shaw (GBR)Lotto - Soudal0:27
24POLSzymon Rekita (POL)Leopard Pro Cycling0:27
25POLMichal Golas (POL)Sky Professional Cycling Team0:27
26BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:27
27ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistar0:27
28SUIMathias Frank (SUI)AG2R - La Mondiale0:27
29AUSNathan Earle (AUS)Israel Cycling Academy0:27
30SUIKilian Frankiny (SUI)BMC Racing Team0:27
31GERLennard Kämna (GER)Sunweb0:27
32GBRJames Knox (GBR)Quick Step Floors0:46
33GERPatrick Haller (GER)Heizomat - Rad-Net.de0:55
34AUSHeinrich Haussler (AUS)Bahrain - Merida0:55
35NEDDennis Van Winden (NED)Israel Cycling Academy0:55
36RUSSergey Lagutin (RUS)Gazprom - Rusvelo0:55
37ITAKristian Sbaragli (ITA)Israel Cycling Academy0:55
38BELJürgen Roelandts (BEL)BMC Racing Team0:55
39NEDMarco Minnaard (NED)Wanty - Groupe Gobert0:55
40FRAJérémy Maison (FRA)Fortuneo - Oscaro2:19
41GERAndreas Schillinger (GER)Bora - Hansgrohe2:19
42RSAJacques Janse Van Rensburg (RSA)Dimension Data2:19
43GERLouis Leinau (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners2:30
44FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R - La Mondiale2:30
45GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondiale2:30
46NOROdd Christian Eiking (NOR)Wanty - Groupe Gobert2:30
47GERJuri Hollmann (GER)Heizomat - Rad-Net.de2:30
48GERJan Hugger (GER)0711/cycling2:30
49COLDayer Quintana Rojas (COL)Movistar2:30
50AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudal2:30
51USAColin Joyce (USA)Rally Cycling2:30
52GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Sky Professional Cycling Team2:30
53NEDPieter Weening (NED)Roompot - Nederlandse Loterij2:30
54RUSDmitriy Strakhov (RUS)2:30
55SUITom Bohli (SUI)BMC Racing Team2:30
56GBRLuke Rowe (GBR)Sky Professional Cycling Team2:30
57ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistar2:30
58BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Wanty - Groupe Gobert3:42
59GERChristian Knees (GER)Sky Professional Cycling Team4:06
60GBRScott Davies (GBR)Dimension Data4:06
61NEDRobert De Greef (NED)Roompot - Nederlandse Loterij4:46
62NEDOscar Riesebeek (NED)Roompot - Nederlandse Loterij4:46
63GERChristopher Heider (GER)Dauner D&dq - Akkon6:19
64BELNikolas Maes (BEL)Lotto - Soudal6:19
65BELKevin Van Melsen (BEL)Wanty - Groupe Gobert6:19
66BELIljo Keisse (BEL)Quick Step Floors6:19
67RUSIgor Boev (RUS)Gazprom - Rusvelo6:19
68GERRick Zabel (GER)Katusha - Alpecin6:19
69FRARémi Cavagna (FRA)Quick Step Floors6:39
70RSAJay Robert Thomson (RSA)Dimension Data8:09
71NEDNils Eekhoff (NED)Sunweb Development8:11
72BELJenthe Biermans (BEL)Katusha - Alpecin8:11
73GERJulian Braun (GER)Dauner D&dq - Akkon8:11
74GERFelix Intra (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners8:11
75GERJan Brockhoff (GER)Leopard Pro Cycling8:11
76BELGaëtan Pons (BEL)Leopard Pro Cycling8:11
77GERFrederik Dombrowski (GER)Dauner D&dq - Akkon8:11
78GERJohannes Hodapp (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners8:11
79GERFlorian Nowak (GER)Lotto - Kern Haus8:11
80GERPascal Treubel (GER)Heizomat - Rad-Net.de8:11
81GERTobias Knaup (GER)Lotto - Kern Haus8:11
82GERFabian Schormaier (GER)Lotto - Kern Haus8:11
83USAEmerson Oronte (USA)Rally Cycling8:11
84GERMarcel Sieberg (GER)Lotto - Soudal8:11
85GERChristoph Pfingsten (GER)Bora - Hansgrohe8:11
86PORNuno Miguel Alves Matos Bico (POR)Movistar8:11
87AUSMark Renshaw (AUS)Dimension Data8:11
88CANAdam De Vos (CAN)Rally Cycling8:11
89NEDMartijn Budding (NED)Roompot - Nederlandse Loterij8:11
90GERPhilipp Mamos (GER)Dauner D&dq - Akkon8:11
91FRABenoit Jarrier (FRA)Fortuneo - Oscaro8:11
92COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Quick Step Floors8:11
93ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Quick Step Floors8:11
94FRARomain Le Roux (FRA)Fortuneo - Oscaro8:11
95FRABrice Feillu (FRA)Fortuneo - Oscaro8:11
96SUIMario Spengler (SUI)Leopard Pro Cycling8:11
97NEDCees Bol (NED)Seg Racing Academy8:11
98RUSDmitry Kozontchuk (RUS)Gazprom - Rusvelo8:11
99RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - Rusvelo8:11
100ISROmer Goldstein (ISR)Israel Cycling Academy8:11
101GBRPeter Kennaugh (GBR)Bora - Hansgrohe8:11
102BELJens Reynders (BEL)Leopard Pro Cycling10:10
103GERAaron Grosser (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners10:10
104GERPer Münstermann (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners10:10
105GERDorian Lübbers (GER)Lotto - Kern Haus10:10
106GERSven Reutter (GER)Heizomat - Rad-Net.de10:10
107GERTobias Nolde (GER)Heizomat - Rad-Net.de10:10
108BLRVasil Kiryienka (BLR)Sky Professional Cycling Team10:10
109CANMatteo Dal-Cin (CAN)Rally Cycling10:10
110GERLeon Rohde (GER)Heizomat - Rad-Net.de15:30
111GERJoann Leinau (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners15:30
112BELMaxim Pirard (BEL)15:48
113ITANiccolo Bonifazio (ITA)Bahrain - Merida
114BELJelle Vanendert (BEL)Lotto - Soudal
115BELLoïc Vliegen (BEL)BMC Racing Team
116ITAAntonio Nibali (ITA)Bahrain - Merida
117CHNMeiyin Wang (CHN)Bahrain - Merida
118RUSIlar Arslanov (RUS)Gazprom - Rusvelo
119GERSimon Laib (GER)0711/cycling
120GERJohn Mandrysch (GER)Dauner D&dq - Akkon
121AUTBernhard Eisel (AUT)Dimension Data
122GERAndré Greipel (GER)Lotto - Soudal

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Gedetailleerde uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden