De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Clásica de Almería - 2009 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Clásica de Almería - 2009 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 2009

Clásica de Almería 2009

SpanjeSpanje - 1 Maart 2009


Clasica de Almeria - 1 Maart 2009


1NZLGregory Henderson (NZL)Team Columbia - HTC4.02.45 (41.870 km/h)
2AUSGraeme Allen Brown (AUS)Rabobankzt
3ITAStefano Garzelli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
4ESPJavier Benitez Pomares (ESP)Murcia - Contentpolis - Ampozt
5ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadizt
6FRAVincent Jerome (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
7GERTony Martin (GER)Team Columbia - HTC0.03
8ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
9RUSAlexandr Kolobnev (RUS)Saxo Bank0.06
10ESPJosep Jufre Pou (ESP)Fuji - Servettozt
11RUSYury Trofimov (RUS)Bbox - Bouygues Telecomzt
12ESPGustavo César Veloso (ESP)Xacobeo - Galiciazt
13DOMDiego Milán Jiménez (DOM)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
14ESPFrancisco Jose Pacheco Torres (ESP)Murcia - Contentpolis - Ampozt
15ARGJuan José Haedo (ARG)Saxo Bankzt
16ESPLuis Pasamontes Rodriguez (ESP)Caisse d'Epargnezt
17NEDPieter Weening (NED)Rabobankzt
18UKROleg Chuzhda (UKR)Murcia - Contentpolis - Ampozt
19FRAArnold Jeannesson (FRA)Caisse d'Epargnezt
20ESPAngel Vallejo Domínguez (ESP)Andorra - GrandValirazt
21ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargnezt
22ESPJesus Del Nero Montes (ESP)Fuji - Servettozt
23ESPManuel Ortega Ocana (ESP)Andalucía - Cajasurzt
24RUSDmitry Kozontchuk (RUS)Rabobankzt
25ESPJaume Rovira Pous (ESP)Andorra - GrandValirazt
26DENMichael Mørkøv (DEN)Saxo Bankzt
27ESPEzequiel Mosquera Miguez (ESP)Xacobeo - Galiciazt
28ESPCarlos Nozal Vega (ESP)Liberty Seguros - Würth Team0.11
29FRANicolas Portal (FRA)Caisse d'Epargne0.12
30RUSDenis Menchov (RUS)Rabobankzt
31SUIMichael Albasini (SUI)Team Columbia - HTCzt
32BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Team Columbia - HTC0.15
33ITAMarco Pinotti (ITA)Team Columbia - HTC0.17
34ESPRafael Serrano Fernandez (ESP)Murcia - Contentpolis - Ampozt
35FRAPierre Rolland (FRA)Bbox - Bouygues Telecom0.20
36USACraig Lewis (USA)Team Columbia - HTC0.26
37ESPFrancisco Perez Sanchez (ESP)Caisse d'Epargne0.28
38PORRui Miguel Sousa Barbosa (POR)Liberty Seguros - Würth Team0.30
39BELMaxime Monfort (BEL)Team Columbia - HTC0.57
40PORManuel Antonio Cardoso Leal (POR)Liberty Seguros - Würth Team1.32
41ESPRicardo Serrano Gonzalez (ESP)Fuji - Servetto2.14
42ESPSerafín Martínez Acevedo (ESP)Xacobeo - Galiciazt
43ESPJose Luis Roldan Carmona (ESP)Andalucía - Cajasur8.55
44ESPManuel Calvente Gorbas (ESP)Andalucía - Cajasurzt
45ESPJosé Antonio Lopez Gil (ESP)Andalucía - Cajasurzt
46ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)Andalucía - Cajasurzt
47ESPJose Ruiz Sanchez (ESP)Andalucía - Cajasurzt
48ESPJosé Antonio Carrasco Ramirez (ESP)Andalucía - Cajasurzt
49ESPRaúl García de Mateos Rubio (ESP)Andorra - GrandValirazt
50ESPJorge Azanza Soto (ESP)Euskaltel - Euskadizt
51ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)Euskaltel - Euskadizt
52AUSMatthew Harley Goss (AUS)Saxo Bankzt
53ESPDavid Herrero Llorente (ESP)Xacobeo - Galiciazt
54ESPGonzalo Rabunal Rios (ESP)Xacobeo - Galiciazt
55NEDBram De Groot (NED)Rabobankzt
56FRAMatthieu Sprick (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
57ESPJosé Alberto Benitez Roman (ESP)Fuji - Servettozt
58ESPCarlos Castaño Panadero (ESP)Xacobeo - Galiciazt
59ESPMarcos Garcia Fernandez (ESP)Xacobeo - Galiciazt
60NEDLaurens Ten Dam (NED)Rabobankzt
61FRAOlivier Bonnaire (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
62NEDKoos Moerenhout (NED)Rabobankzt
63ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Caisse d'Epargnezt
64RUSEvgeny Sokolov (RUS)Bbox - Bouygues Telecomzt
65NEDKai Reus (NED)Rabobankzt
66FRAPerrig Quemeneur (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
67JAPYukiya Arashiro (JAP)Bbox - Bouygues Telecomzt
68ITAMassimo Codol (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
69ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Euskaltel - Euskadizt
70ITADario Andriotto (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
71ESPSergio Dominguez Munoz (ESP)Murcia - Contentpolis - Ampozt
72ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadizt
73PORNuno Ribeiro (POR)Liberty Seguros - Würth Teamzt
74POREdgar Miguel Lemos Pinto (POR)Liberty Seguros - Würth Teamzt
75ESPVicente García de Mateos Rubio (ESP)Andorra - GrandValirazt
76ESPHector Guerra Garcia (ESP)Liberty Seguros - Würth Teamzt
77PORJosé João Pimenta Costa Mendes (POR)Liberty Seguros - Würth Teamzt
78ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
79ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Fuji - Servettozt
80ESPDidac Ortega Orts (ESP)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
81ESPRubén Plaza Molina (ESP)Liberty Seguros - Würth Teamzt
82ITAAlessandro Donati (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo9.04
83ITAMorris Possoni (ITA)Team Columbia - HTC9.45
84ITAGiuseppe Palumbo (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
85ITALuca Paolini (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden