De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Baltyk - Karkonosze Tour - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Baltyk - Karkonosze Tour - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Polen

Uitslagen 2018

Gedetailleerde uitslagen voor etappe

Etappe 5 - Piechowice - Piechowice - 120,7 km - 20 Mei 2018Berg

  • Etappe
  • Algemeen
  • Berg
  • Jongeren
  • Ploegen

Etappe

1POLMateusz Taciak (POL)CCC - Sprandi - Polkowice3:02:11
2POLAdam Stachowiak (POL)Voster - Uniwheels0:48
3RUSViktor Manakov (RUS)0:51
4POLPawel Cieslik (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:51
5GERPhilipp Walsleben (GER)P&s Thüringen0:51
6POLPatryk Stosz (POL)CCC - Sprandi - Polkowice1:57
7GERJonas Rapp (GER)Hrinkow Advarics Cycleang1:57
8GERLuca Henn (GER)Lotto - Kern Haus4:33
9NEDBeau Duvigneau (NED)Vlasman4:33
10RUSVladislav Kulikov (RUS)4:33
11RUSDenis Nekrasov (RUS)4:33
12KAZAnton Kuzmin (KAZ)Astana City4:33
13POLPiotr Brozyna (POL)CCC - Sprandi - Polkowice4:33
14AUTDominik Hrinkow (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang4:33
15KAZGalym Akhmetov (KAZ)Astana City4:33
16GERJoann Leinau (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners4:33
17KAZDinmukhammed Ulysbayev (KAZ)Astana City4:33
18KAZVladimir Tsoy (KAZ)Astana City4:33
19POLLeszek Plucinski (POL)CCC - Sprandi - Polkowice4:33
20NEDDion Beukeboom (NED)Vlasman4:42
21ITAAlberto Marengo (ITA)Kobanya4:45
22GERSven Thurau (GER)Dauner D&dq - Akkon7:31
23NORSindre Bjerkestrand Haugsvær (NOR)7:31
24GERLukas Malgay (GER)Ratisbona7:31
25NEDYoeri Havik (NED)Vlasman7:31
26BLRKanstantsin Klimiankou (BLR)Minsk Cycling Club7:31
27NEDJasper Bovenhuis (NED)Vlasman7:31
28SWECarl Ljunggren (SWE)7:31
29ESTKarl-Arnold Vendelin (EST)7:31
30POLPawel Franczak (POL)CCC - Sprandi - Polkowice7:31
31POLSzymon Krawczyk (POL)Voster - Uniwheels7:31
32GERMichel Gießelmann (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners7:31
33HUNKrisztian Lovassy (HUN)Kobanya7:31
34POLMichal Podlaski (POL)Voster - Uniwheels7:31
35GERPeter Clauss (GER)7:31
36NEDJoost Van der Burg (NED)Vlasman7:31
37RUSAnton Vorobev (RUS)7:31
38GERJan Hugger (GER)0711/cycling7:31
39AUTAndreas Hofer (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang7:31
40GERDominik Röber (GER)P&s Thüringen7:31
41AUTAndreas Graf (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang7:31
42GERPhilipp Mamos (GER)Dauner D&dq - Akkon7:31
43POLEmanuel Piaskowy (POL)Hurom7:31
44RUSMamyr Stash (RUS)Lokosphinx7:31
45GERFabian Schormaier (GER)Lotto - Kern Haus7:31
46GERNicolas Brandt (GER)7:31
47POLPatryk Kostecki (POL)7:31
48POLKamil Malecki (POL)CCC - Sprandi - Polkowice7:31
49GERTobias Knaup (GER)Lotto - Kern Haus7:31
50SWEHannes Bergström Frisk (SWE)7:31
51KAZSergey Luchshenko (KAZ)Astana City7:31
52RUSVladislav Duiunov (RUS)7:31
53KAZMatvey Nikitin (KAZ)Astana City7:31
54AUTMarkus Freiberger (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang7:31
55GERJulian Braun (GER)Dauner D&dq - Akkon7:31
56GERFlorian Nowak (GER)Lotto - Kern Haus7:31
57POLWojciech Ziolkowski (POL)7:31
58KAZIvan Zaitsev (KAZ)Astana City7:31
59GERStefan Brandlmeier (GER)Ratisbona7:31
60POLAdam Wójcik (POL)7:31
61GERMarkus Wille (GER)P&s Thüringen7:31
62NORBjørnar Vevatne Øverland (NOR)Kobanya7:31
63SVKDavid Kasko (SVK)7:53
64AUTDaniel Eichinger (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang7:53
65RUSAndrey Prostokshin (RUS)11:16
66GERJulius Gärtner (GER)Ratisbona14:13
67GERJonathan Dinkler (GER)P&s Thüringen16:13
68RUSAndrey Sazanov (RUS)17:59
DNFRUSKirill Bochkov (RUS)-
DNFRUSEvgenii Tikhonin (RUS)-
DNFRUSDmitrii Markov (RUS)-
DNFPOLMateusz Komar (POL)Voster - Uniwheels-
DNFPOLMateusz Grabis (POL)Voster - Uniwheels-
DNFPOLAdrian Banaszek (POL)Voster - Uniwheels-
DNFPOLKrzysztof Parma (POL)Voster - Uniwheels-
DNFPOLKamil Zielinski (POL)-
DNFPOLStanislaw Aniolkowski (POL)Hurom-
DNFPOLAndrzej Bartkiewicz (POL)Hurom-
DNFGERChristoph Schweizer (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners-
DNFGERAaron Grosser (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners-
DNFGERPer Münstermann (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners-
DNFGERDominik Bauer (GER)Dauner D&dq - Akkon-
DNFGERMarc Clauss (GER)Dauner D&dq - Akkon-
DNFGERChristopher Heider (GER)Dauner D&dq - Akkon-
DNFHUNBendegúz Bence Bernárd (HUN)Kobanya-
DNFHUNBence Loki (HUN)Kobanya-
DNFBLRMikhail Shemetau (BLR)-
DNFBLRYauheni Akhramenka (BLR)-
DNFBLRAleh Ahiyevich (BLR)-
DNFBLRKanstantsin Bialiauski (BLR)-
DNFBLRRaman Tsishkou (BLR)-
DNFGERRobin Fischer (GER)Erdinger Alkoholfrei-
DNFGERDominik Merseburg (GER)Erdinger Alkoholfrei-
DNFSWEErik Gimonäs From (SWE)-
DNFSWEJacob Ryska Wihk (SWE)-
DNFSWERichard Larsen (SWE)-
DNFGERJeremy Lendowski (GER)-
DNFGERBenjamin Ahrendt (GER)-
DNFGERPatrick Nagler (GER)-
DNFESTNorman Vahtra (EST)-
DNFESTGert Kivistik (EST)-
DNFESTKristo Prangel (EST)-
DNFESTPeeter Pung (EST)-
DNFSVKAdrian Babic (SVK)-
DNFSVKMichal Hloza (SVK)-
DNFSVKAndrej Strmiska (SVK)-
DNFSVKAdam Szasz (SVK)-
DNFGERBjörn Büttner (GER)-
DNFGERTim Rieckmann (GER)-
DNFGERFritjof Schubert (GER)-
DNFGERAlexander Franz (GER)-
DNFGERFelix Holst (GER)-
DNFPOLTobiasz Pawlak (POL)-
DNFPOLJaroslaw Rebiewski (POL)-
DNFPOLArtur Detko (POL)-
DNFGERRobert Jägeler (GER)P&s Thüringen-
DNFGERMichel Aschenbrenner (GER)P&s Thüringen-
DNFGERYannick Mayer (GER)Ratisbona-
DNFGERJonas Sonnleitner (GER)Ratisbona-
DNFRUSMaxim Sukhov (RUS)-
DNFGERAlexander Bauer (GER)-
DNFGERTimo Niesing (GER)-
DNFGERJeski Vietense (GER)-
DNFGERPatrick Altefrohne (GER)-
DNFGERJan Henrik Otto (GER)-
DNFGERJan Deutschmann (GER)-
DNFGERHermann Keller (GER)-
DNFGERThomas Lienert (GER)-
DNFGERSilias Motzkus (GER)-
DNFGERFabian Brämer (GER)-
DNFGERMarco Barke (GER)-
DNSGERJonas Rutsch (GER)Lotto - Kern Haus-
DNSGERErik Kohler (GER)-
DNSGERJustin Rudolph (GER)-
DNSSVKFilip Vanco (SVK)-
DNSGERJohannes Banzer (GER)-
DNSGERPatrick Schubert (GER)-
DNSGERSven Kirsten (GER)-
DNSGERBenedikt Becker (GER)-
DNSGERBastian Becker (GER)-
DNSGERAlexander Müller (GER)-

Algemeen

Berg

Jongeren

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden