De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Baltyk-Karkonosze Tour - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Baltyk-Karkonosze Tour - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Polen

Uitslagen 2017

Gedetailleerde uitslagen voor etappe

Etappe 6 - Piechowice - Karpacz - 89,3 km - 21 Mei 2017Medium berg

  • Etappe
  • Algemeen
  • Berg
  • Jongeren
  • Ploegen

Etappe

1KAZGrigoriy Shtein (KAZ)Astana City2:18:50
2POLPawel Bernas (POL)Verva - Active Jet0:04
3UKRVladyslav Soltasiuk (UKR)0:11
4NEDLars Van de Berg (NED)Metec - TKH0:55
5KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana City0:55
6POLAdam Stachowiak (POL)Verva - Active Jet0:55
7POLMarek Rutkiewicz (POL)Wibatech - 7R - Fuji Zory0:55
8POLLeszek Plucinski (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:55
9POLKamil Zielinski (POL)Domin Sport0:55
10POLBartosz Warchol (POL)Hurom0:55
11POLEmanuel Piaskowy (POL)Hurom0:55
12KAZDinmukhammed Ulysbayev (KAZ)Astana City1:00
13UKRAndriy Bratashchuk (UKR)Kolls - BDC1:05
14POLMarcin Mrozek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice1:05
15POLPawel Franczak (POL)Verva - Active Jet1:25
16KAZSergey Luchshenko (KAZ)Astana City1:42
17NEDJasper Hamelink (NED)Metec - TKH2:54
18POLJaroslaw Marycz (POL)3:04
19LTUVenentas Lasinis (LTU)Staki - Technorama3:06
20BULNikolai Mihailov (BUL)CCC - Sprandi - Polkowice3:11
21SVKJuraj Bellan (SVK)Dukla Banska Bystrica3:11
22SWEHannes Bergström Frisk (SWE)3:15
23POLDominik Oborski (POL)Wibatech - 7R - Fuji Zory3:42
24CZEJan Kraus (CZE)3:50
25NEDDennis Van Der Horst (NED)Metec - TKH3:50
26KAZNikita Panassenko (KAZ)Astana City3:50
27POLMateusz Taciak (POL)CCC - Sprandi - Polkowice3:50
28NEDJarno Gmelich Meijling (NED)Metec - TKH3:50
29GERJonathan Dinkler (GER)P&S Thüringen3:50
30KAZYuriy Natarov (KAZ)Astana City3:50
31USACameron Beard (USA)CCB Velotooler3:50
32USAPatrick Collins (USA)CCB Velotooler3:50
33POLWojciech Franczak (POL)Hurom3:57
34GERWilli Thielebeule (GER)4:04
35GERStefan Schäfer (GER)4:10
36POLAdrian Honkisz (POL)4:10
37UKRPavlo Bondarenko (UKR)4:38
38UKRAndriy Kulyk (UKR)Kolls - BDC5:25
39POLMateusz Komar (POL)Voster - Uniwheels5:25
40POLArtur Detko (POL)Domin Sport5:25
41GERRobert Walther (GER)6:31
42POLMateusz Nowaczek (POL)Voster - Uniwheels5:25
43CZENicolas Pietrula (CZE)7:55
44GERSandro Kühmel (GER)P&S Thüringen9:07
45NEDJohim Ariesen (NED)Metec - TKH10:21
46NORAnders Oddli (NOR)10:21
47NEDStefan Kreder (NED)Metec - TKH10:21
48POLKonrad Tomasiak (POL)Hurom10:21
49NEDJelle Nieuwpoort (NED)Metec - TKH10:21
50UKRVasyl Malynivskyi (UKR)10:21
51USAAnsel Dickey (USA)CCB Velotooler10:21
52LTUGediminas Kaupas (LTU)Staki - Technorama10:21
53KAZNurbolat Kulimbetov (KAZ)Astana City10:21
54KAZMatvey Nikitin (KAZ)Astana City10:21
55ESPLlibert Sendros Juvé (ESP)10:21
56GERMartin Bauer (GER)Ur-Krostitzer - Giant11:31
57NEDBob Olieslager (NED)Metec - TKH12:11
58GERBenedikt Becker (GER)12:11
59USATim Mitchell (USA)CCB Velotooler12:11
60GERJeski Vietense (GER)12:26
61GERMichael Gannopolskiy (GER)12:43
62CZEMatyás Strupek (CZE)12:43
63GERBastian Becker (GER)12:43
64GERToni Franz (GER)P&S Thüringen12:43
65POLJakub Najs (POL)Voster - Uniwheels12:43
66SVKDusan Vala (SVK)12:43
67POLSylvester Janiszewski (POL)Wibatech - 7R - Fuji Zory12:43
68SVKMiklos Szabo (SVK)12:43
69POLKrzysztof Parma (POL)Voster - Uniwheels12:43
70UAEJan Kohnen (UAE)12:43
71CZEJiri Hochmann (CZE)12:43
72GERPatrick Schubert (GER)12:43
73CZEMichael Kohout (CZE)12:43
74GERCarsten Siegel (GER)12:43
75POLAdrian Banaszek (POL)Verva - Active Jet12:43
76NZLJohn Harris (NZL)CCB Velotooler12:43
77GERDominik Merseburg (GER)13:08
78SWEErik Post (SWE)13:08
79GERTobias Ohlenschläger (GER)13:08
80GERHans Hutschenreuter (GER)13:20
81NORJonas Orset (NOR)13:20
82UKRMykyta Skorenko (UKR)Kolls - BDC13:43
83GERSven Kirsten (GER)13:43
84GERAlexander Müller (GER)13:43
85LTUMykolas Raciunas (LTU)Staki - Technorama13:43
DNFLTUTomas Gembeckas (LTU)-
DNFSVKAdrian Babic (SVK)-
DNFSVKMichal Hloza (SVK)-
DNFSVKAdrián Foltan (SVK)Dukla Banska Bystrica-
DNFGEREiko Valentin Berlitz (GER)-
DNFGERAlexander Bauer (GER)-
DNFSWEJacob Ryska Wihk (SWE)-
DNFNORSindre Bjerkestrand Haugsvær (NOR)-
DNFGERRobert Wittenburg (GER)-
DNFGERHalvard Schommartz (GER)-
DNFLTUKasparas Punkrys (LTU)Staki - Technorama-
DNFGERDaniel Erb (GER)-
DNFPOLAlan Banaszek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice-
DNFPOLAndrzej Bartkiewicz (POL)Wibatech - 7R - Fuji Zory-
DNFPOLGrzegorz Stepniak (POL)Wibatech - 7R - Fuji Zory-
DNFPOLWojciech Sykala (POL)Wibatech - 7R - Fuji Zory-
DNFUSASam Rosenholtz (USA)CCB Velotooler-
DNFPOLPiotr Skarzynski (POL)Domin Sport-
DNFPOLKacper Gronkiewicz (POL)Domin Sport-
DNFPOLMikolaj Gutek (POL)Hurom-
DNFPOLEryk Laton (POL)Hurom-
DNFPOLBartlomiej Matysiak (POL)-
DNSPOLMateusz Grabis (POL)Voster - Uniwheels-

Algemeen

Berg

Jongeren

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden