De site voor alle sporten

Menu
 

Wielrennen - 42. Internationale Cottbuser Junioren-Etappenfahrt 2017 - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Duitsland

Uitslagen 2017

42. Internationale Cottbuser Junioren-Etappenfahrt 2017 2017

DuitslandDuitsland - 7 April 2017 - 9 April 2017


Algemeen klassement - 9 April 2017


1GERJuri Hollmann (GER)5:56:48
2AUTTobias Bayer (AUT)0:21
3GERJakob Geßner (GER)0:27
4GERFelix Engelhardt (GER)0:32
5GERRoger Bohla (GER)0:32
6NORThomas Ognedal (NOR)0:32
7GERAxel Lippmann (GER)0:37
8DENJacob Hindsgaul Madsen (DEN)0:38
9GERRico Brückner (GER)0:39
10CZEPetr Klabouch (CZE)0:43
11CZEVojtech Sedlácek (CZE)0:46
12GERAnton Pecher (GER)0:46
13LATKristers Ansons (LAT)0:47
14NORHenrik Schwalb (NOR)0:49
15GERMax Gehrmann (GER)0:50
16DENAnders Lilliendal (DEN)0:50
17GERMilan Henkelmann (GER)0:55
18GERJohannes Banzer (GER)0:55
19GERPirmin Benz (GER)0:59
20GERJanis Peter (GER)0:59
21AUTDavid Herzele (AUT)1:00
22GERCalvin Dik (GER)1:00
23GERErik Vater (GER)1:01
24AUTFlorian Kierner (AUT)1:02
25NEDLuuk Van Gestel (NED)1:02
26GERElias Richter (GER)1:02
27GERMichel Aschenbrenner (GER)1:03
28NOREirik Lunder (NOR)1:04
29GERMichel Gießelmann (GER)1:05
30DENCasper Kjelgaard Ilsø (DEN)1:09
31GERFabian Dreier (GER)1:10
32GERAndre Hagen (GER)1:13
33GERBrune Schmitz (GER)1:15
34GERHenrik Pakalski (GER)1:17
35GERNils Weispfennig (GER)1:18
36DENJannik Nedergaard Nielsen (DEN)1:18
37GERLeander Schmid (GER)1:21
38GERDaniel Walter (GER)1:22
39CZEDaniel Babor (CZE)1:28
40CZETomás Bárta (CZE)1:28
41GERNicolas Einhaus (GER)1:29
42GERAaron Sommer (GER)1:29
43GERTom Kamlot (GER)1:30
44AUTFlorian Friedrich (AUT)1:31
45GERJakob Antkowiak (GER)1:33
46AUTPaul Bleyer (AUT)1:36
47GERRobin Rautzenberg (GER)1:38
48GERPhilip Hund (GER)1:38
49GERMarian Reineck (GER)1:39
50GERMoritz Henninger (GER)1:40
51GERConstantin Kasterich (GER)1:40
52GERJulius Gärtner (GER)1:42
53AUTMichael Stelzl (AUT)1:42
54GERFranz Timmermann (GER)1:48
55NEDKars Ten Boske (NED)1:49
56NORMartin Bugge Urianstad (NOR)1:50
57POLPrzemyslaw Tuleja (POL)1:50
58GERFranz Werner (GER)1:53
59NEDJurgen van den Aarssen (NED)1:54
60GERJohannes Scharr (GER)1:54
61POLKajetan Albanowski (POL)1:55
62GERKilian Steigner (GER)1:59
63GERErik Kulisch (GER)2:03
64LATKristaps Pelcers (LAT)2:05
65NEDRoy Dirven (NED)2:06
66GERMax Benz-Kuch (GER)2:08
67AUTDaniel Körner (AUT)2:13
68NEDRick Burgmans (NED)2:17
69GERMaciej-Marek Litkowski (GER)2:19
70GERKim Alexander Heiduk (GER)2:21
71GERSimon Schmitt (GER)2:22
72GERLars Kulbe (GER)2:22
73NEDBas van Dinther (NED)2:23
74POLDawid Tuleja (POL)2:25
75GERMarcel Leutert (GER)2:25
76LATAleks Logins (LAT)2:27
77DENPeter Friis Løfstedt (DEN)2:30
78AUTAlexander Gratzer (AUT)2:38
79GERFranz Pawlus (GER)2:41
80LATArvis Rendors (LAT)2:55
81GERLeon Heinschke (GER)3:22
82DENLauritz Aarslev (DEN)3:43
83GERKilian Rietzler (GER)3:50
84NORMarkus Andreassen (NOR)4:26
85DENSander Andersen (DEN)4:48
86GERPhilip Globisch (GER)5:43
87CZEDaniel Rybin (CZE)7:14
88CZEJan Kaspar (CZE)7:39
89GERMike Thiede (GER)7:50
90DENNielsen Riskej (DEN)7:51
91POLBartosz Klasinski (POL)8:19
92DENFrederik Egehus (DEN)11:00
93GERLuis Hild (GER)13:37
94LATRicards Roberts Sauja (LAT)14:24
95GERFinn Kuster (GER)16:25
96POLFilip Smolinski (POL)16:33
97AUTFlorian Maier (AUT)18:29
98GERVitus Obermann (GER)20:07
99BULDaniel Ivanov (BUL)21:59
100BULIoan Kostov (BUL)23:21
101BULTodor Balabanov (BUL)39:08

Etappe 1 - Rund um Drebkau - 77,2 km - 7 April 2017Sprint


1CZEDaniel Babor (CZE)1:42:28
2DENAnders Lilliendal (DEN)0:00
3AUTTobias Bayer (AUT)0:00
4GERHenrik Pakalski (GER)0:00
5NEDLuuk Van Gestel (NED)0:00
6GERJuri Hollmann (GER)0:00
7GERRico Brückner (GER)0:00
8DENSebastian Nielsen (DEN)0:00
9GERPirmin Benz (GER)0:00
10LATKristers Ansons (LAT)0:00
11DENJannik Nedergaard Nielsen (DEN)0:00
12GERFabian Dreier (GER)0:00
13GERPhilip Hund (GER)0:00
14POLDawid Tuleja (POL)0:00
15LATAleks Logins (LAT)0:00
16CZETomás Bárta (CZE)0:00
17AUTFabian Steininger (AUT)0:00
18GERMoritz Henninger (GER)0:00
19GERJakob Geßner (GER)0:00
20GERNicolas Einhaus (GER)0:00
21GERMichel Aschenbrenner (GER)0:00
22GERKim Alexander Heiduk (GER)0:00
23DENJacob Hindsgaul Madsen (DEN)0:00
24AUTFlorian Kierner (AUT)0:00
25NORHenrik Schwalb (NOR)0:00
26LATKristaps Pelcers (LAT)0:00
27GERAxel Lippmann (GER)0:00
28GERTom Kamlot (GER)0:00
29CZEVojtech Sedlácek (CZE)0:00
30GERAnton Pecher (GER)0:00
31GERJanis Peter (GER)0:00
32GERFranz Werner (GER)0:00
33NEDJurgen van den Aarssen (NED)0:00
34CZEPetr Klabouch (CZE)0:00
35AUTDavid Herzele (AUT)0:00
36AUTTobias Haslinger (AUT)0:00
37GERMilan Henkelmann (GER)0:00
38POLPrzemyslaw Tuleja (POL)0:00
39GERFelix Engelhardt (GER)0:00
40NORThomas Ognedal (NOR)0:00
41NOREirik Lunder (NOR)0:00
42GERNils Weispfennig (GER)0:00
43AUTDaniel Körner (AUT)0:00
44GERMarian Reineck (GER)0:00
45GERConstantin Kasterich (GER)0:00
46CZEDaniel Rybin (CZE)0:00
47GERLars Kulbe (GER)0:00
48LATArvis Rendors (LAT)0:00
49NEDKars Ten Boske (NED)0:00
50GERDaniel Walter (GER)0:00
51GERMichel Gießelmann (GER)0:00
52AUTFlorian Friedrich (AUT)0:00
53GERMax Gehrmann (GER)0:00
54GERMaciej-Marek Litkowski (GER)0:00
55GERFranz Timmermann (GER)0:00
56DENCasper Kjelgaard Ilsø (DEN)0:00
57GERAndre Hagen (GER)0:00
58GERRoger Bohla (GER)0:00
59POLKajetan Albanowski (POL)0:00
60DENPeter Friis Løfstedt (DEN)0:00
61DENNielsen Riskej (DEN)0:00
62GERErik Kulisch (GER)0:00
63GERLeon Heinschke (GER)0:00
64NEDRoy Dirven (NED)0:00
65GERAaron Sommer (GER)0:00
66GERKilian Rietzler (GER)0:00
67NEDBas van Dinther (NED)0:00
68GERMax Benz-Kuch (GER)0:00
69GERBrune Schmitz (GER)0:00
70AUTAlexander Gratzer (AUT)0:00
71AUTMichael Stelzl (AUT)0:00
72GERFranz Pawlus (GER)0:00
73GERCalvin Dik (GER)0:00
74GERJakob Antkowiak (GER)0:00
75GERMarcel Leutert (GER)0:00
76NEDRick Burgmans (NED)0:00
77GERRobin Rautzenberg (GER)0:00
78DENSander Andersen (DEN)0:00
79GERErik Vater (GER)0:00
80AUTJulian Springer (AUT)0:00
81GERElias Richter (GER)0:00
82AUTPaul Bleyer (AUT)0:00
83GERJohannes Banzer (GER)0:00
84GERLeander Schmid (GER)0:00
85NORMartin Bugge Urianstad (NOR)0:00
86GERJulius Gärtner (GER)0:00
87NORMarkus Andreassen (NOR)0:00
88GERKilian Steigner (GER)0:00
89DENJeff Hudlebusch (DEN)0:00
90DENFrederik Egehus (DEN)0:00
91GERSimon Schmitt (GER)0:00
92DENLauritz Aarslev (DEN)0:00
93POLBartosz Klasinski (POL)0:00
94GERJohannes Scharr (GER)0:00
95GERPhilip Klein (GER)0:00
96GERPhilip Globisch (GER)0:00
97CZEJan Kaspar (CZE)0:00
98GERMike Thiede (GER)0:00
99LATRicards Roberts Sauja (LAT)0:00
100GERLuis Hild (GER)0:00
101GERVitus Obermann (GER)0:00
102BULIoan Kostov (BUL)0:00
103AUTFlorian Maier (AUT)0:00
104BULDaniel Ivanov (BUL)0:00
105DENMads Rasmussen (DEN)0:00
106GERPaul Tiede (GER)0:00
107GERFinn Kuster (GER)0:00
108POLFilip Smolinski (POL)0:00
109BULTodor Balabanov (BUL)0:00
110POLJakub Scibior (POL)
111LATKristofers Bindemanis (LAT)
112BULCvetomir Bonchev (BUL)
113BULYanis Marinov (BUL)
114BULDobromir Dobrev (BUL)
115GERFrederik Raßmann (GER)
116GERPaul Taebling (GER)
117GERDomenic Karrasch (GER)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2a - Drachhausen - Drachhausen - 11 km - 8 April 2017Individuele Tijdrit


1GERJuri Hollmann (GER)13:49
2AUTTobias Bayer (AUT)0:16
3GERFelix Engelhardt (GER)0:20
4GERRoger Bohla (GER)0:20
5GERLeon Heinschke (GER)0:21
6GERJakob Geßner (GER)0:24
7NORThomas Ognedal (NOR)0:25
8DENJacob Hindsgaul Madsen (DEN)0:26
9GERJanis Peter (GER)0:26
10GERAxel Lippmann (GER)0:27
11CZEPetr Klabouch (CZE)0:31
12CZEVojtech Sedlácek (CZE)0:34
13GERAnton Pecher (GER)0:34
14GERRico Brückner (GER)0:36
15NORHenrik Schwalb (NOR)0:37
16GERMax Gehrmann (GER)0:38
17LATKristers Ansons (LAT)0:38
18GERMilan Henkelmann (GER)0:43
19GERJohannes Banzer (GER)0:43
20GERPirmin Benz (GER)0:47
21AUTDavid Herzele (AUT)0:48
22GERCalvin Dik (GER)0:48
23GERErik Vater (GER)0:50
24DENSander Andersen (DEN)0:50
25AUTFlorian Kierner (AUT)0:50
26NEDLuuk Van Gestel (NED)0:50
27GERElias Richter (GER)0:50
28CZEJan Kaspar (CZE)0:51
29GERMichel Aschenbrenner (GER)0:51
30NOREirik Lunder (NOR)0:52
31GERMichel Gießelmann (GER)0:53
32GERAaron Sommer (GER)0:56
33DENCasper Kjelgaard Ilsø (DEN)0:57
34GERJohannes Scharr (GER)0:57
35DENAnders Lilliendal (DEN)0:57
36GERFabian Dreier (GER)0:58
37GERAndre Hagen (GER)1:01
38DENFrederik Egehus (DEN)1:02
39GERBrune Schmitz (GER)1:03
40GERErik Kulisch (GER)1:05
41GERHenrik Pakalski (GER)1:06
42GERNils Weispfennig (GER)1:06
43DENJannik Nedergaard Nielsen (DEN)1:06
44GERLeander Schmid (GER)1:09
45GERDaniel Walter (GER)1:10
46GERKilian Steigner (GER)1:14
47CZETomás Bárta (CZE)1:16
48GERNicolas Einhaus (GER)1:17
49GERTom Kamlot (GER)1:18
50AUTFlorian Friedrich (AUT)1:19
51GERJakob Antkowiak (GER)1:21
52AUTPaul Bleyer (AUT)1:24
53BULDaniel Ivanov (BUL)1:25
54GERRobin Rautzenberg (GER)1:26
55CZEDaniel Babor (CZE)1:26
56GERPhilip Hund (GER)1:26
57GERMarian Reineck (GER)1:27
58GERMoritz Henninger (GER)1:28
59GERConstantin Kasterich (GER)1:28
60DENSebastian Nielsen (DEN)1:29
61DENMads Rasmussen (DEN)1:29
62GERJulius Gärtner (GER)1:30
63NEDRoy Dirven (NED)1:30
64AUTMichael Stelzl (AUT)1:30
65DENPeter Friis Løfstedt (DEN)1:34
66GERFranz Timmermann (GER)1:36
67NEDKars Ten Boske (NED)1:37
68GERSimon Schmitt (GER)1:37
69NORMartin Bugge Urianstad (NOR)1:38
70POLPrzemyslaw Tuleja (POL)1:38
71POLFilip Smolinski (POL)1:39
72AUTDaniel Körner (AUT)1:40
73GERFranz Werner (GER)1:41
74NEDJurgen van den Aarssen (NED)1:42
75DENJeff Hudlebusch (DEN)1:42
76POLKajetan Albanowski (POL)1:43
77GERMike Thiede (GER)1:47
78GERLars Kulbe (GER)1:49
79AUTTobias Haslinger (AUT)1:50
80POLDawid Tuleja (POL)1:52
81GERPhilip Globisch (GER)1:52
82GERLuis Hild (GER)1:53
83LATKristaps Pelcers (LAT)1:53
84GERMax Benz-Kuch (GER)1:56
85AUTJulian Springer (AUT)1:59
86DENLauritz Aarslev (DEN)2:01
87DENNielsen Riskej (DEN)2:03
88GERVitus Obermann (GER)2:04
89GERFinn Kuster (GER)2:04
90AUTAlexander Gratzer (AUT)2:05
91NEDRick Burgmans (NED)2:05
92GERMaciej-Marek Litkowski (GER)2:07
93GERPhilip Klein (GER)2:08
94GERKim Alexander Heiduk (GER)2:09
95CZEDaniel Rybin (CZE)2:10
96NEDBas van Dinther (NED)2:11
97GERMarcel Leutert (GER)2:13
98LATAleks Logins (LAT)2:15
99AUTFabian Steininger (AUT)2:16
100POLJakub Scibior (POL)2:20
101AUTFlorian Maier (AUT)2:25
102GERPaul Tiede (GER)2:28
103GERFranz Pawlus (GER)2:29
104LATRicards Roberts Sauja (LAT)2:41
105LATArvis Rendors (LAT)2:43
106POLBartosz Klasinski (POL)2:45
107BULIoan Kostov (BUL)2:47
108NORMarkus Andreassen (NOR)3:01
109GERKilian Rietzler (GER)3:17
110BULTodor Balabanov (BUL)4:32

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2b - Rund um das Waldhotel - 6 km - 8 April 2017Sprint


1CZEDaniel Babor (CZE)1:24:25
2AUTFlorian Kierner (AUT)0:00
3GERHenrik Pakalski (GER)0:00
4DENAnders Lilliendal (DEN)0:00
5GERRico Brückner (GER)0:00
6POLKajetan Albanowski (POL)0:00
7CZEPetr Klabouch (CZE)0:00
8NEDLuuk Van Gestel (NED)0:00
9LATKristaps Pelcers (LAT)0:00
10NORHenrik Schwalb (NOR)0:00
11GERPirmin Benz (GER)0:00
12NORMartin Bugge Urianstad (NOR)0:00
13GERJuri Hollmann (GER)0:00
14GERKim Alexander Heiduk (GER)0:00
15DENJacob Hindsgaul Madsen (DEN)0:00
16NEDJurgen van den Aarssen (NED)0:00
17GERJohannes Banzer (GER)0:00
18AUTTobias Bayer (AUT)0:00
19AUTPaul Bleyer (AUT)0:00
20GERJakob Geßner (GER)0:00
21DENSebastian Nielsen (DEN)0:00
22CZEVojtech Sedlácek (CZE)0:00
23GERMichel Aschenbrenner (GER)0:00
24GERJohannes Scharr (GER)0:00
25GERNils Weispfennig (GER)0:00
26GERElias Richter (GER)0:00
27GERMax Gehrmann (GER)0:00
28GERFranz Werner (GER)0:00
29DENJannik Nedergaard Nielsen (DEN)0:00
30GERMoritz Henninger (GER)0:00
31GERNicolas Einhaus (GER)0:00
32POLPrzemyslaw Tuleja (POL)0:00
33GERFranz Timmermann (GER)0:00
34GERFelix Engelhardt (GER)0:00
35POLJakub Scibior (POL)0:00
36LATAleks Logins (LAT)0:00
37GERMaciej-Marek Litkowski (GER)0:00
38GERBrune Schmitz (GER)0:00
39GERAndre Hagen (GER)0:00
40GERErik Vater (GER)0:00
41NEDRick Burgmans (NED)0:00
42AUTFlorian Friedrich (AUT)0:00
43GERLuis Hild (GER)0:00
44NEDBas van Dinther (NED)0:00
45GERAxel Lippmann (GER)0:00
46GERMilan Henkelmann (GER)0:00
47GERMichel Gießelmann (GER)0:00
48CZETomás Bárta (CZE)0:00
49GERErik Kulisch (GER)0:00
50GERConstantin Kasterich (GER)0:00
51GERJulius Gärtner (GER)0:00
52LATKristers Ansons (LAT)0:00
53GERMike Thiede (GER)0:00
54NOREirik Lunder (NOR)0:00
55GERMarian Reineck (GER)0:00
56NEDRoy Dirven (NED)0:00
57GERLeander Schmid (GER)0:00
58DENCasper Kjelgaard Ilsø (DEN)0:00
59AUTMichael Stelzl (AUT)0:00
60GERMax Benz-Kuch (GER)0:00
61AUTTobias Haslinger (AUT)0:00
62LATArvis Rendors (LAT)0:00
63AUTDavid Herzele (AUT)0:00
64AUTFabian Steininger (AUT)0:00
65GERRoger Bohla (GER)0:00
66GERJakob Antkowiak (GER)0:00
67GERDaniel Walter (GER)0:00
68NORMarkus Andreassen (NOR)0:00
69GERFranz Pawlus (GER)0:00
70GERCalvin Dik (GER)0:00
71GERRobin Rautzenberg (GER)0:00
72GERSimon Schmitt (GER)0:00
73CZEJan Kaspar (CZE)0:00
74GERMarcel Leutert (GER)0:00
75GERTom Kamlot (GER)0:00
76NORThomas Ognedal (NOR)0:00
77NEDKars Ten Boske (NED)0:00
78GERPhilip Hund (GER)0:00
79GERAnton Pecher (GER)0:00
80LATRicards Roberts Sauja (LAT)0:00
81GERKilian Steigner (GER)0:00
82AUTDaniel Körner (AUT)0:21
83GERJanis Peter (GER)0:21
84GERKilian Rietzler (GER)0:21
85POLFilip Smolinski (POL)0:21
86GERFinn Kuster (GER)0:21
87GERAaron Sommer (GER)0:21
88GERPhilip Globisch (GER)0:21
89AUTAlexander Gratzer (AUT)0:21
90GERLars Kulbe (GER)0:21
91POLDawid Tuleja (POL)0:21
92GERFabian Dreier (GER)0:21
93GERLeon Heinschke (GER)0:21
94DENJeff Hudlebusch (DEN)0:44
95DENPeter Friis Løfstedt (DEN)0:44
96DENLauritz Aarslev (DEN)0:55
97CZEDaniel Rybin (CZE)1:26
98AUTFlorian Maier (AUT)2:45
99GERPaul Tiede (GER)3:02
100DENSander Andersen (DEN)3:10
101GERVitus Obermann (GER)4:45
102POLBartosz Klasinski (POL)4:45
103AUTJulian Springer (AUT)5:00
104DENFrederik Egehus (DEN)5:00
105DENMads Rasmussen (DEN)5:00
106DENNielsen Riskej (DEN)5:00
107GERPhilip Klein (GER)6:45
108BULDaniel Ivanov (BUL)7:15
109BULIoan Kostov (BUL)7:15
110BULTodor Balabanov (BUL)9:45

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Rund um Dissen im Spreewald - 12 km - 9 April 2017Sprint


1DENAnders Lilliendal (DEN)2:36:18
2GERRico Brückner (GER)0:00
3GERJohannes Scharr (GER)0:00
4NEDLuuk Van Gestel (NED)0:00
5GERHenrik Pakalski (GER)0:00
6GERMichel Gießelmann (GER)0:00
7LATKristers Ansons (LAT)0:00
8CZEDaniel Babor (CZE)0:00
9NORHenrik Schwalb (NOR)0:00
10CZETomás Bárta (CZE)0:00
11AUTTobias Bayer (AUT)0:00
12GERFabian Dreier (GER)0:00
13AUTFlorian Kierner (AUT)0:00
14GERNils Weispfennig (GER)0:00
15DENJacob Hindsgaul Madsen (DEN)0:00
16NORThomas Ognedal (NOR)0:00
17POLKajetan Albanowski (POL)0:00
18GERJohannes Banzer (GER)0:00
19GERLuis Hild (GER)0:00
20GERFranz Werner (GER)0:00
21NEDRick Burgmans (NED)0:00
22GERPirmin Benz (GER)0:00
23GERJakob Geßner (GER)0:00
24GERMoritz Henninger (GER)0:00
25GERElias Richter (GER)0:00
26LATKristaps Pelcers (LAT)0:00
27GERKim Alexander Heiduk (GER)0:00
28GERJuri Hollmann (GER)0:00
29AUTFlorian Friedrich (AUT)0:00
30LATRicards Roberts Sauja (LAT)0:00
31LATArvis Rendors (LAT)0:00
32POLJakub Scibior (POL)0:00
33LATAleks Logins (LAT)0:00
34POLPrzemyslaw Tuleja (POL)0:00
35GERNicolas Einhaus (GER)0:00
36GERLars Kulbe (GER)0:00
37GERAnton Pecher (GER)0:00
38GERPhilip Globisch (GER)0:00
39NEDJurgen van den Aarssen (NED)0:00
40AUTPaul Bleyer (AUT)0:00
41GERPhilip Hund (GER)0:00
42NEDKars Ten Boske (NED)0:00
43CZEPetr Klabouch (CZE)0:00
44GERAxel Lippmann (GER)0:00
45NEDBas van Dinther (NED)0:00
46GERMike Thiede (GER)0:00
47GERJulius Gärtner (GER)0:00
48GERCalvin Dik (GER)0:00
49AUTDavid Herzele (AUT)0:00
50GERMax Gehrmann (GER)0:00
51BULIoan Kostov (BUL)0:00
52GERSimon Schmitt (GER)0:00
53BULDaniel Ivanov (BUL)0:00
54GERKilian Rietzler (GER)0:00
55GERTom Kamlot (GER)0:00
56GERBrune Schmitz (GER)0:00
57AUTAlexander Gratzer (AUT)0:00
58GERFinn Kuster (GER)0:00
59GERConstantin Kasterich (GER)0:00
60GERMarcel Leutert (GER)0:00
61GERRobin Rautzenberg (GER)0:00
62AUTDaniel Körner (AUT)0:00
63GERKilian Steigner (GER)0:00
64GERFranz Timmermann (GER)0:00
65DENPeter Friis Løfstedt (DEN)0:00
66POLDawid Tuleja (POL)0:00
67DENLauritz Aarslev (DEN)0:00
68GERFelix Engelhardt (GER)0:00
69CZEVojtech Sedlácek (CZE)0:00
70AUTMichael Stelzl (AUT)0:00
71GERMilan Henkelmann (GER)0:00
72GERJakob Antkowiak (GER)0:00
73GERDaniel Walter (GER)0:00
74DENCasper Kjelgaard Ilsø (DEN)0:00
75GERJanis Peter (GER)0:00
76GERLeander Schmid (GER)0:00
77AUTFlorian Maier (AUT)0:00
78GERMax Benz-Kuch (GER)0:00
79GERAndre Hagen (GER)0:00
80POLBartosz Klasinski (POL)0:00
81GERAaron Sommer (GER)0:00
82GERRoger Bohla (GER)0:00
83GERVitus Obermann (GER)0:00
84GERFranz Pawlus (GER)0:00
85GERMichel Aschenbrenner (GER)0:00
86GERMarian Reineck (GER)0:00
87NOREirik Lunder (NOR)0:00
88GERErik Vater (GER)0:00
89GERMaciej-Marek Litkowski (GER)0:00
90NORMartin Bugge Urianstad (NOR)0:00
91DENJannik Nedergaard Nielsen (DEN)0:00
92NEDRoy Dirven (NED)0:24
93POLFilip Smolinski (POL)0:33
94DENNielsen Riskej (DEN)0:36
95DENSander Andersen (DEN)0:36
96CZEJan Kaspar (CZE)0:46
97GERErik Kulisch (GER)0:46
98NORMarkus Andreassen (NOR)0:46
99GERLeon Heinschke (GER)2:28
100CZEDaniel Rybin (CZE)3:26
101BULTodor Balabanov (BUL)3:56
102DENFrederik Egehus (DEN)4:13
103DENSebastian Nielsen (DEN)
104DENJeff Hudlebusch (DEN)
105DENMads Rasmussen (DEN)
106AUTFabian Steininger (AUT)
107AUTTobias Haslinger (AUT)
108AUTJulian Springer (AUT)
109GERPaul Tiede (GER)
110GERPhilip Klein (GER)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden