De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Klik op een maand om uit te breiden / verkleinen
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
17/03 - 19/03 | Praag | EK Waterpolo Heren - Kwalificaties - Eerste ronde | Zwitserland |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
14/09 - 17/09 | BIH | Champions League - Kwalificatie I - Groep A | OSC Budapest |
15/09 - 17/09 | Strasbourg | Champions League - Kwalificatie I- Groep B | Jadran Herceg Novi PVK |
15/09 - 17/09 | Tel Aviv | Champions League - Kwalificatie I - Groep C | VK Mornar Split |
27/09 - 01/10 | Busto Arsizio | LEN Euro Cup - Kwalificatie I - Groep B | FTC-Telekom Budapest |
28/09 - 01/10 | HUN | Champions League - Kwalificatie II - Groep F | CN Marseille |
28/09 - 01/10 | Miskolc | LEN Euro Cup - Kwalificatie I - Groep A | Miskolci VLC |
29/09 - 01/10 | CRO | Champions League - Kwalificatie II - Groep E | Spartak Volgograd |
29/09 - 01/10 | ESP | Champions League - Kwalificatie II - Groep G | AN Brescia |
29/09 - 01/10 | ROU | Champions League - Kwalificatie II - Groep H | Sintez Kazan |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
04/10 - 08/10 | Kyiv | EK Waterpolo Dames - Kwalificaties - Eerste Ronde | Slowakije |
06/10 - 08/10 | Rio Maior | EK Waterpolo Heren - Kwalificaties - Tweede Ronde - Groep 1 | Oekraïne |
06/10 - 08/10 | Gorzow | EK Waterpolo Heren - Kwalificaties - Tweede Ronde - Groep 2 | Wit-Rusland |
07/10/2017 - 21/04/2018 | FRA | Frankrijk - Pro A - Regulier Seizoen | Team Strasbourg SNS-ASPTT |
13/10 - 15/10 | Aix-en-Provence | LEN Euro Cup - Kwalificatie II - Groep C | Busto BPM Sport Management |
13/10 - 15/10 | Budapest | LEN Euro Cup - Kwalificatie II - Groep D | FTC-Telekom Budapest |
14/10 - 18/10 | Internationaal | Champions League - Kwalificatie III | OSC Budapest |
21/10/2017 - 19/05/2018 | ITA | Italië - Serie A1 - Regulier Seizoen | Pro Recco |
25/10/2017 - 09/05/2018 | Internationaal | Champions League - Voorronde - Groep A | Olympiacos SF Piraeus |
25/10/2017 - 09/05/2018 | Internationaal | Champions League - Groepsfase - Groep B | Pro Recco |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
08/11/2017 - 18/04/2018 | Internationaal | LEN Euro Cup - Finaleronde | FTC-Telekom Budapest |
14/11/2017 - 10/04/2018 | Internationaal | World League Heren - Kwalificaties - Europese Zone - Groep A | Montenegro |
14/11/2017 - 10/04/2018 | Internationaal | World League Heren - Kwalificaties - Europese Zone - Groep B | Kroatië |
14/11/2017 - 10/04/2018 | Internationaal | World League Heren - Kwalificaties - Europese Zone - Groep C | Hongarije |
21/11/2017 - 01/05/2018 | Internationaal | World League Dames - Kwalificaties - Europese Zone - Round Robin | Spanje |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
01/12 - 03/12 | Messina | LEN Euro League Dames - Kwalificatie I - Groep A | Ugra Khanty-Mansiysk |
01/12 - 03/12 | Dunaújváros | LEN Euro League Dames - Kwalificatie I - Groep B | Dunaujvarosi FVE |
01/12 - 03/12 | Utrecht | LEN Euro League Dames - Kwalificatie I - Groep C | UVSE Budapest |
01/12 - 03/12 | Padova | LEN Euro League Dames - Kwalificatie I - Groep D | Plebiscito Padova |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
19/01 - 21/01 | Piraeus | LEN Euro League Dames - Voorronde - Groep E | Olympiacos Pireaus |
19/01 - 21/01 | Catania | LEN Euro League Dames - Voorronde - Groep F | AS Orizzonte Catania |
19/01 - 21/01 | Budapest | LEN Euro League Dames - Voorronde - Groep G | UVSE Budapest |
19/01 - 21/01 | Barcelona | LEN Euro League Dames - Voorronde - Groep H | Astralpool CN Sabadell |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
17/02 - 03/03 | Internationaal | EK Waterpolo Dames - Kwalificaties - Playoffs | France |
24/02 - 03/03 | Internationaal | EK Waterpolo Heren - Kwalificaties - Playoffs | Malta |
24/02 - 21/04 | Internationaal | LEN Euro League Dames - Finaleronde | Kinef Kirishi |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
03/04 - 05/04 | Auckland | World League Dames - Kwalificaties - Intercontinental Toernooien - Groep A | Canada |
03/04 - 05/04 | Auckland | World League Dames - Kwalificaties - Intercontinental Toernooien - Groep B | Australië |
03/04 - 07/04 | Auckland | World League Heren - Kwalificaties - Intercontinental Toernooien - Groep A | Australië |
03/04 - 07/04 | Auckland | World League Heren - Kwalificaties - Intercontinental Toernooien - Groep B | Verenigde Staten van Amerika |
06/04 - 08/04 | Auckland | World League Dames - Kwalificaties - Intercontinental Toernooien - Playoffs | Verenigde Staten van Amerika |
08/04 | Auckland | World League Heren - Kwalificaties - Intercontinental Toernooien - Playoffs | Verenigde Staten van Amerika |
13/04 - 14/04 | Mataró | LEN Trophy Dames | Dunaujvarosi FVE |
28/04 - 26/05 | FRA | Frankrijk - Pro A - Finaleronde | Team Strasbourg SNS-ASPTT |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
06/05 - 27/05 | ITA | Italië - Serie A1 - Finaleronde | Pro Recco |
26/05 - 27/05 | ITA | Italië - Serie A1 - Play Out | Bogliasco Bene 1951 |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
07/06 - 09/06 | Genoa | Champions League - Finaleronde | Olympiacos SF Piraeus |