De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Klik op een maand om uit te breiden / verkleinen
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
20/02 - 22/02 | Belo Horizonte | Zuid-Amerikaanse Kampioenschap voor clubs Dames - Groep A | Minas Belo Horizonte VF |
20/02 - 22/02 | Belo Horizonte | Zuid-Amerikaanse Kampioenschap voor clubs Dames - Groep B | Rio de Janeiro VC - Rexona-SESC |
23/02 - 24/02 | Belo Horizonte | Zuid-Amerikaanse Kampioenschap voor clubs Dames - Finaleronde | Minas Belo Horizonte VF |
27/02 - 01/03 | Montes Claros | Zuid-amerikaanse kampioenschap voor clubs Heren - Groep A | Sada Cruzeiro Vôlei |
27/02 - 01/03 | Montes Claros | Zuid-amerikaanse kampioenschap voor clubs Heren - Groep B | Lomas Vóley |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
02/03 - 04/03 | Montes Claros | Zuid-amerikaanse kampioenschap voor clubs Heren - Finaleronde | Sada Cruzeiro Vôlei |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
07/04 - 12/04 | Zlín | Europees Kampioenschap Heren U-18 - Groep A | Duitsland U-18 |
07/04 - 12/04 | Púchov | Europees Kampioenschap Heren U-18 - Groep B | Italië U-18 |
13/04 - 18/04 | Sofia | Europees Kampioenschap Dames U-17 - Groep A | Rusland U-17 |
13/04 - 18/04 | Sofia | Europees Kampioenschap Dames U-17 - Groep B | Italië U-17 |
14/04 - 15/04 | Zlín | Europees Kampioenschap Heren U-18 - Finaleronde | Duitsland U-18 |
20/04 - 21/04 | Sofia | Europees Kampioenschap Dames U-17 - Finaleronde | Rusland U-17 |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
07/10 - 11/10 | Nagoya | Wereldkampioenschap Dames - Tweede Ronde - Pool E | Nederland |
07/10 - 11/10 | Osaka | Wereldkampioenschap Dames - Tweede Ronde - Pool F | Italië |
14/10 - 16/10 | Nagoya | Wereldkampioenschap Dames - Derde Ronde - Groep G | Servië |
14/10 - 16/10 | Nagoya | Wereldkampioenschap Dames - Derde Ronde - Groep H | China |
16/10 - 20/10 | Guatemala City | Pan American Cup Heren U-23 - Round Robin | Cuba U-23 |
17/10 - 20/10 | Lima | Zuid-Amerikaans Kampioenschap Dames U-20 - Groep A | Peru U-20 |
17/10 - 20/10 | Lima | Zuid-Amerikaans Kampioenschap Dames U-20 - Groep B | Argentinië U-20 |
19/10 - 20/10 | Yokohama | Wereldkampioenschap Dames - Finaleronde | Servië |
20/10 - 21/10 | Internationaal | Pan American Cup Heren U-23 - Finaleronde | Cuba U-23 |
20/10 - 22/10 | Lima | Zuid-Amerikaans Kampioenschap Dames U-20 - Finaleronde | Brazilië U-20 |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
26/11 - 29/11 | Plock | Wereldkampioenschap Voor Clubs Heren - Pool A | Cucine Lube Civitanova |
26/11 - 29/11 | Rzeszow | Wereldkampioenschap Voor Clubs Heren - Pool B | Trentino Volley |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
01/12 - 02/12 | Czestochowa | Wereldkampioenschap Voor Clubs Heren - Finaleronde | Trentino Volley |
04/12 - 07/12 | Shaoxing | Wereldkampioenschap Voor Clubs Dames - Groep A | Vakifbank Istanbul |
04/12 - 07/12 | Shaoxing | Wereldkampioenschap Voor Clubs Dames - Groep B | Eczacibasi Istanbul |
08/12 - 09/12 | Shaoxing | Wereldkampioenschap Voor Clubs Dames - Finaleronde | Vakifbank Istanbul |