De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Klik op een maand om uit te breiden / verkleinen
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
14/02 - 16/02 | Uberaba | Zuid-Amerikaanse Kampioenschap voor clubs Dames - Groep A | Dentil Praia Clube |
14/02 - 16/02 | Uberaba | Zuid-Amerikaanse Kampioenschap voor clubs Dames - Groep B | Rio de Janeiro VC - Rexona-SESC |
17/02 - 19/02 | Uberaba | Zuid-Amerikaanse Kampioenschap voor clubs Dames - Finaleronde | Rio de Janeiro VC - Rexona-SESC |
21/02 - 23/02 | Montes Claros | Zuid-amerikaanse kampioenschap voor clubs Heren - Groep A | Sada Cruzeiro Vôlei |
21/02 - 24/02 | Montes Claros | Zuid-amerikaanse kampioenschap voor clubs Heren - Groep B | Club Ciudad de Bolívar |
24/02 - 25/02 | Montes Claros | Zuid-amerikaanse kampioenschap voor clubs Heren - Finaleronde | Sada Cruzeiro Vôlei |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
01/04 | Nay Pyi Taw | Aziatisch Kampioenschap Heren U-20 - Tweede Ronde - Groep G | Sri Lanka U-19 |
01/04 - 02/04 | Nay Pyi Taw | Aziatisch Kampioenschap Heren U-20 - Tweede Ronde - Groep E | Japan U-19 |
01/04 - 02/04 | Nay Pyi Taw | Aziatisch Kampioenschap Heren U-20 - Tweede Ronde - Groep F | Zuid-Korea U-19 |
01/04 - 06/04 | Arnhem | Europees Kampioenschap Dames U-18 - Groep A | Italië U-18 |
01/04 - 06/04 | Arnhem | Europees Kampioenschap Dames U-18 - Groep B | Wit-Rusland U-18 |
02/04 | Nay Pyi Taw | Aziatisch Kampioenschap Heren U-20 - Plaatsingswedstrijden 9-11 | Sri Lanka U-19 |
03/04 - 05/04 | Nay Pyi Taw | Aziatisch Kampioenschap Heren U-20 - Finaleronde | Japan U-19 |
08/04 - 09/04 | Arnhem | Europees Kampioenschap Dames U-18 - Finaleronde | Rusland U-18 |
22/04 - 27/04 | Györ | Europees Kampioenschap Heren U-19 - Groep A | Rusland U-19 |
22/04 - 27/04 | Púchov | Europees Kampioenschap Heren U-19 - Groep B | Turkije U-19 |
29/04 - 30/04 | SVK | Europees Kampioenschap Heren U-19 - Finaleronde | Tsjechië U-19 |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
06/11 - 08/11 | CRO | EK Heren - Zitvolleybal - Groep A | Kroatië zit |
06/11 - 08/11 | CRO | EK Heren - Zitvolleybal - Groep B | Bosnië en Herzegovina zit |
06/11 - 08/11 | CRO | EK Heren - Zitvolleybal - Groep C | Rusland zit |
06/11 - 08/11 | CRO | EK Heren - Zitvolleybal - Groep D | Oekraïne zit |
06/11 - 08/11 | CRO | EK Dames - Zitvolleybal - Groep A | Finland zit |
06/11 - 08/11 | CRO | EK Dames - Zitvolleybal - Groep B | Rusland zit |
09/11 - 10/11 | CRO | EK Dames - Zitvolleybal - Klassementsronde 7-9 | Italië zit |
09/11 - 11/11 | CRO | EK Heren - Zitvolleybal - Consolation Round 9-13 | Letland zit |
09/11 - 11/11 | CRO | EK Heren - Zitvolleybal - Finaleronde | Rusland zit |
09/11 - 11/11 | CRO | EK Dames - Zitvolleybal - Finaleronde | Rusland zit |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
12/12 - 14/12 | Opole | Wereldkampioenschap Voor Clubs Heren - Pool A | Cucine Lube Civitanova |
12/12 - 14/12 | Lódz | Wereldkampioenschap Voor Clubs Heren - Pool B | Zenit Kazan |
16/12 - 17/12 | Cracovie | Wereldkampioenschap Voor Clubs Heren - Finaleronde | Zenit Kazan |