De site voor alle sporten

Menu
AZS Olsztyn

Volleybal - AZS Olsztyn

PolenPolen - Olsztyn- Opgericht 1950

  • Uitslagen
  • Identiteit
  • Erelijst

Uitslagen

AZS Olsztyn - Uitslagen

Plusliga - Polen Division 1 - Playoffs - 2017/2018

18 April 2018 - 17h00
Kwartfinales
AZS OlsztynAZS Olsztyn2 - 3Asseco Resovia RzeszowAsseco Resovia Rzeszow
21 April 2018 - 14h45
Kwartfinales
Asseco Resovia RzeszowAsseco Resovia Rzeszow1 - 3AZS OlsztynAZS Olsztyn
22 April 2018 - 14h45
Kwartfinales
Asseco Resovia RzeszowAsseco Resovia Rzeszow1 - 3AZS OlsztynAZS Olsztyn
25 April 2018 - 20h30
Halve Finale
AZS OlsztynAZS Olsztyn2 - 3Kedzierzyn-KozleKedzierzyn-Kozle
28 April 2018 - 20h30
Halve Finale
Kedzierzyn-KozleKedzierzyn-Kozle3 - 2AZS OlsztynAZS Olsztyn
2 Mei 2018 - 17h30
Om 3e/4e plaats
AZS OlsztynAZS Olsztyn2 - 3Lotos Trefl GdanskLotos Trefl Gdansk
5 Mei 2018 - 17h30
Om 3e/4e plaats
Lotos Trefl GdanskLotos Trefl Gdansk3 - 1AZS OlsztynAZS Olsztyn

Plusliga - Polen Division 1 - Regulier Seizoen - 2017/2018

Algemeen klassementPunGWWVDVDTDS
5de573019116949+20
Klassement thuisPunGWWVDVDTDS
4de36151324118+23
Klassement uitPunGWWVDVDTDS
6de2115692831-3
30 September 2017 - 14h45
Speeldag 1
AZS Olsztyn (7)AZS Olsztyn3 - 1KS Espadon SzczecinKS Espadon Szczecin (11)
4 Oktober 2017 - 18h00
Speeldag 2
Dafi Spolem Kielce (16)Dafi Spolem Kielce0 - 3AZS OlsztynAZS Olsztyn (4)
7 Oktober 2017 - 17h00
Speeldag 3
AZS Olsztyn (2)AZS Olsztyn3 - 1BBTS Bielsko-BialaBBTS Bielsko-Biala (14)
18 Oktober 2017 - 18h00
Speeldag 5
AZS Olsztyn (2)AZS Olsztyn3 - 2PGE Skra BelchatowPGE Skra Belchatow (4)
21 Oktober 2017 - 17h00
Speeldag 6
KS Aluron Warta Zawiercie (14)KS Aluron Warta Zawiercie3 - 2AZS OlsztynAZS Olsztyn (3)
29 Oktober 2017 - 14h45
Speeldag 7
AZS Olsztyn (2)AZS Olsztyn3 - 0Jastrzebski Wegiel S.S.AJastrzebski Wegiel S.S.A (9)
4 November 2017 - 14h45
Speeldag 8
Asseco Resovia Rzeszow (10)Asseco Resovia Rzeszow3 - 0AZS OlsztynAZS Olsztyn (4)
10 November 2017 - 18h00
Speeldag 9
AZS Olsztyn (6)AZS Olsztyn2 - 3Lotos Trefl GdanskLotos Trefl Gdansk (7)
14 November 2017 - 18h30
Speeldag 4
Kedzierzyn-Kozle (2)Kedzierzyn-Kozle3 - 2AZS OlsztynAZS Olsztyn (3)
19 November 2017 - 14h45
Speeldag 10
AZS Olsztyn (4)AZS Olsztyn3 - 0KS Cuprum LubinKS Cuprum Lubin (10)
25 November 2017 - 14h45
Speeldag 11
Czarni Radom (11)Czarni Radom3 - 0AZS OlsztynAZS Olsztyn (6)
4 December 2017 - 18h00
Speeldag 12
AZS Olsztyn (6)AZS Olsztyn3 - 2BKS BydgoszczBKS Bydgoszcz (13)
12 December 2017 - 19h00
Speeldag 13
AZS Politechnika Warszawa (4)AZS Politechnika Warszawa3 - 1AZS OlsztynAZS Olsztyn (7)
22 December 2017 - 18h00
Speeldag 14
AZS Olsztyn (7)AZS Olsztyn3 - 2GKS KatowiceGKS Katowice (11)
30 December 2017 - 18h00
Speeldag 15
MKS MOS Bedzin (13)MKS MOS Bedzin3 - 1AZS OlsztynAZS Olsztyn (7)
7 Januari 2018 - 20h00
Speeldag 16
KS Espadon Szczecin (9)KS Espadon Szczecin0 - 3AZS OlsztynAZS Olsztyn (7)
14 Januari 2018 - 15h00
Speeldag 17
AZS Olsztyn (5)AZS Olsztyn3 - 0Dafi Spolem KielceDafi Spolem Kielce (16)
20 Januari 2018 - 17h00
Speeldag 18
BBTS Bielsko-Biala (16)BBTS Bielsko-Biala1 - 3AZS OlsztynAZS Olsztyn (5)
3 Februari 2018 - 14h45
Speeldag 19
AZS Olsztyn (7)AZS Olsztyn0 - 3Kedzierzyn-KozleKedzierzyn-Kozle (1)
9 Februari 2018 - 18h00
Speeldag 20
PGE Skra Belchatow (3)PGE Skra Belchatow3 - 2AZS OlsztynAZS Olsztyn (7)
17 Februari 2018 - 17h00
Speeldag 21
AZS Olsztyn (6)AZS Olsztyn3 - 2KS Aluron Warta ZawiercieKS Aluron Warta Zawiercie (12)
24 Februari 2018 - 14h45
Speeldag 22
Jastrzebski Wegiel S.S.A (6)Jastrzebski Wegiel S.S.A3 - 0AZS OlsztynAZS Olsztyn (7)
3 Maart 2018 - 14h45
Speeldag 23
AZS Olsztyn (7)AZS Olsztyn3 - 1Asseco Resovia RzeszowAsseco Resovia Rzeszow (5)
7 Maart 2018 - 20h30
Speeldag 24
Lotos Trefl Gdansk (4)Lotos Trefl Gdansk3 - 2AZS OlsztynAZS Olsztyn (7)
11 Maart 2018 - 20h00
Speeldag 25
KS Cuprum Lubin (8)KS Cuprum Lubin1 - 3AZS OlsztynAZS Olsztyn (7)
18 Maart 2018 - 14h45
Speeldag 26
AZS Olsztyn (7)AZS Olsztyn3 - 0Czarni RadomCzarni Radom (9)
24 Maart 2018 - 14h45
Speeldag 27
BKS Bydgoszcz (15)BKS Bydgoszcz0 - 3AZS OlsztynAZS Olsztyn (6)
30 Maart 2018 - 18h00
Speeldag 28
AZS Olsztyn (6)AZS Olsztyn3 - 1AZS Politechnika WarszawaAZS Politechnika Warszawa (4)
7 April 2018 - 17h30
Speeldag 29
GKS Katowice (11)GKS Katowice2 - 3AZS OlsztynAZS Olsztyn (6)
15 April 2018 - 14h45
Speeldag 30
AZS Olsztyn (5)AZS Olsztyn3 - 0MKS MOS BedzinMKS MOS Bedzin (13)

Identiteit

Erelijst

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden