De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - AFC Champions League - 2010 - Home

Voetbal - AFC Champions League - 2010 - Home

Keuze van een seizoen :

 

Home

AFC Champions League - Home

WinnaarSeongnam FCSeongnam FC

 
 

Kwalificatie Playoffs (30/01/2010 - 06/02/2010)

30 Januari 2010
12h30Warriors FC (SIN)Warriors FC3 - 0Sriwijaya FCSriwijaya FC (INA)
18h00Al-Karamah SC (SYR)Al-Karamah SC0 - 1Al-Wahda SCCAl-Wahda SCC (UAE)
31 Januari 2010
10h00Da Nang FC (VIE)Da Nang FC0 - 3Muang Thong United FCMuang Thong United FC (THA)
6 Februari 2010
12h30Warriors FC (SIN)Warriors FC0 - 0 (4 str 3)Muang Thong United FCMuang Thong United FC (THA)
16h00Al-Wahda SCC (UAE)Al-Wahda SCC5 - 2Churchill Brothers SCChurchill Brothers SC (IND)

Detail van de uitslagen


Groep A (23/02/2010 - 27/04/2010)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Al-Gharafa SC (QAT)136411119+2
2Esteghlal Tehran FC (IRI)11632195+4
3Al-Ahli Jeddah (KSA)66204119+2
4Al-Jazira Club (UAE)46114614-8
23 Februari 2010
Al-Jazira Club (UAE)Al-Jazira Club1 - 2Al-Gharafa SCAl-Gharafa SC (QAT)
Al-Ahli Jeddah (KSA)Al-Ahli Jeddah1 - 2Esteghlal Tehran FCEsteghlal Tehran FC (IRI)
24 Februari 2010
Esteghlal Tehran FC (IRI)Esteghlal Tehran FC0 - 0Al-Jazira ClubAl-Jazira Club (UAE)
Al-Gharafa SC (QAT)Al-Gharafa SC3 - 2Al-Ahli JeddahAl-Ahli Jeddah (KSA)
10 Maart 2010
Esteghlal Tehran FC (IRI)Esteghlal Tehran FC3 - 0Al-Gharafa SCAl-Gharafa SC (QAT)
Al-Ahli Jeddah (KSA)Al-Ahli Jeddah5 - 1Al-Jazira ClubAl-Jazira Club (UAE)
24 Maart 2010
Al-Jazira Club (UAE)Al-Jazira Club0 - 2Al-Ahli JeddahAl-Ahli Jeddah (KSA)
Al-Gharafa SC (QAT)Al-Gharafa SC1 - 1Esteghlal Tehran FCEsteghlal Tehran FC (IRI)
13 April 2010
Esteghlal Tehran FC (IRI)Esteghlal Tehran FC2 - 1Al-Ahli JeddahAl-Ahli Jeddah (KSA)
Al-Gharafa SC (QAT)Al-Gharafa SC4 - 2Al-Jazira ClubAl-Jazira Club (UAE)
27 April 2010
Al-Ahli Jeddah (KSA)Al-Ahli Jeddah0 - 1Al-Gharafa SCAl-Gharafa SC (QAT)
Al-Jazira Club (UAE)Al-Jazira Club2 - 1Esteghlal Tehran FCEsteghlal Tehran FC (IRI)

Detail van de uitslagen


Groep B (23/02/2010 - 27/04/2010)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Zobahan Ispahan FC (IRI)13641183+5
2Bunyodkor Tashkent (UZB)106312107+3
3Al-Ittihad (KSA)8622297+2
4Al-Wahda SCC (UAE)36105313-10
23 Februari 2010
Zobahan Ispahan FC (IRI)Zobahan Ispahan FC1 - 0Al-Wahda SCCAl-Wahda SCC (UAE)
Bunyodkor Tashkent (UZB)Bunyodkor Tashkent3 - 0Al-IttihadAl-Ittihad (KSA)
24 Februari 2010
Al-Wahda SCC (UAE)Al-Wahda SCC1 - 2Bunyodkor TashkentBunyodkor Tashkent (UZB)
Al-Ittihad (KSA)Al-Ittihad2 - 2Zobahan Ispahan FCZobahan Ispahan FC (IRI)
10 Maart 2010
Al-Wahda SCC (UAE)Al-Wahda SCC0 - 2Al-IttihadAl-Ittihad (KSA)
Zobahan Ispahan FC (IRI)Zobahan Ispahan FC3 - 0Bunyodkor TashkentBunyodkor Tashkent (UZB)
30 Maart 2010
Bunyodkor Tashkent (UZB)Bunyodkor Tashkent0 - 1Zobahan Ispahan FCZobahan Ispahan FC (IRI)
Al-Ittihad (KSA)Al-Ittihad4 - 0Al-Wahda SCCAl-Wahda SCC (UAE)
31 Maart 2010
Al-Wahda SCC (UAE)Al-Wahda SCC1 - 0Zobahan Ispahan FCZobahan Ispahan FC (IRI)
Al-Ittihad (KSA)Al-Ittihad1 - 1Bunyodkor TashkentBunyodkor Tashkent (UZB)
27 April 2010
Zobahan Ispahan FC (IRI)Zobahan Ispahan FC1 - 0Al-IttihadAl-Ittihad (KSA)
Bunyodkor Tashkent (UZB)Bunyodkor Tashkent4 - 1Al-Wahda SCCAl-Wahda SCC (UAE)

Detail van de uitslagen


Groep C (23/02/2010 - 14/04/2010)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Al-Shabab Riyadh (KSA)106312108+2
2Pakhtakor Tashkent (UZB)96303810-2
3Sepahan Ispahan (IRI)86222550
4Al Ain FC (UAE)76213880
23 Februari 2010
Al Ain FC (UAE)Al Ain FC0 - 1Pakhtakor TashkentPakhtakor Tashkent (UZB)
Al-Shabab Riyadh (KSA)Al-Shabab Riyadh1 - 1Sepahan IspahanSepahan Ispahan (IRI)
9 Maart 2010
Sepahan Ispahan (IRI)Sepahan Ispahan0 - 0Al Ain FCAl Ain FC (UAE)
Pakhtakor Tashkent (UZB)Pakhtakor Tashkent1 - 3Al-Shabab RiyadhAl-Shabab Riyadh (KSA)
23 Maart 2010
Pakhtakor Tashkent (UZB)Pakhtakor Tashkent2 - 1Sepahan IspahanSepahan Ispahan (IRI)
Al Ain FC (UAE)Al Ain FC2 - 1Al-Shabab RiyadhAl-Shabab Riyadh (KSA)
24 Maart 2010
Sepahan Ispahan (IRI)Sepahan Ispahan2 - 0Pakhtakor TashkentPakhtakor Tashkent (UZB)
Al-Shabab Riyadh (KSA)Al-Shabab Riyadh3 - 2Al Ain FCAl Ain FC (UAE)
13 April 2010
Sepahan Ispahan (IRI)Sepahan Ispahan1 - 0Al-Shabab RiyadhAl-Shabab Riyadh (KSA)
Pakhtakor Tashkent (UZB)Pakhtakor Tashkent3 - 2Al Ain FCAl Ain FC (UAE)
14 April 2010
Al Ain FC (UAE)Al Ain FC2 - 0Sepahan IspahanSepahan Ispahan (IRI)
Al-Shabab Riyadh (KSA)Al-Shabab Riyadh2 - 1Pakhtakor TashkentPakhtakor Tashkent (UZB)

Detail van de uitslagen


Groep D (23/02/2010 - 14/04/2010)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Al-Hilal Saudi FC (KSA)116321117+4
2Mes Kerman F.C. (IRI)9630313130
3Al-Sadd (QAT)86222129+3
4Al Ahly Dubai (UAE)56123916-7
23 Februari 2010
11h00Al-Sadd (QAT)Al-Sadd0 - 3Al-Hilal Saudi FCAl-Hilal Saudi FC (KSA)
16h20Mes Kerman F.C. (IRI)Mes Kerman F.C.4 - 2Al Ahly DubaiAl Ahly Dubai (UAE)
9 Maart 2010
18h20Al Ahly Dubai (UAE)Al Ahly Dubai0 - 5Al-SaddAl-Sadd (QAT)
18h25Al-Hilal Saudi FC (KSA)Al-Hilal Saudi FC3 - 1Mes Kerman F.C.Mes Kerman F.C. (IRI)
23 Maart 2010
11h00Al-Sadd (QAT)Al-Sadd4 - 1Mes Kerman F.C.Mes Kerman F.C. (IRI)
16h30Al-Hilal Saudi FC (KSA)Al-Hilal Saudi FC1 - 1Al Ahly DubaiAl Ahly Dubai (UAE)
30 Maart 2010
11h00Mes Kerman F.C. (IRI)Mes Kerman F.C.3 - 1Al-SaddAl-Sadd (QAT)
17h25Al Ahly Dubai (UAE)Al Ahly Dubai2 - 3Al-Hilal Saudi FCAl-Hilal Saudi FC (KSA)
31 Maart 2010
19h35Al-Hilal Saudi FC (KSA)Al-Hilal Saudi FC0 - 0Al-SaddAl-Sadd (QAT)
19h45Al Ahly Dubai (UAE)Al Ahly Dubai2 - 1Mes Kerman F.C.Mes Kerman F.C. (IRI)
14 April 2010
08h30Mes Kerman F.C. (IRI)Mes Kerman F.C.3 - 1Al-Hilal Saudi FCAl-Hilal Saudi FC (KSA)
17h25Al-Sadd (QAT)Al-Sadd2 - 2Al Ahly DubaiAl Ahly Dubai (UAE)

Detail van de uitslagen


Groep E (23/02/2010 - 27/04/2010)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Seongnam FC (KOR)156501116+5
2Beijing Guoan F.C. (CHN)10631275+2
3Kawasaki Frontale (JAP)66204880
4Melbourne Victory FC (AUS)46114310-7
23 Februari 2010
Beijing Guoan F.C. (CHN)Beijing Guoan F.C.1 - 0Melbourne Victory FCMelbourne Victory FC (AUS)
Seongnam FC (KOR)Seongnam FC2 - 0Kawasaki FrontaleKawasaki Frontale (JAP)
24 Februari 2010
Melbourne Victory FC (AUS)Melbourne Victory FC0 - 2Seongnam FCSeongnam FC (KOR)
Kawasaki Frontale (JAP)Kawasaki Frontale1 - 3Beijing Guoan F.C.Beijing Guoan F.C. (CHN)
10 Maart 2010
Seongnam FC (KOR)Seongnam FC3 - 1Beijing Guoan F.C.Beijing Guoan F.C. (CHN)
Kawasaki Frontale (JAP)Kawasaki Frontale4 - 0Melbourne Victory FCMelbourne Victory FC (AUS)
24 Maart 2010
Beijing Guoan F.C. (CHN)Beijing Guoan F.C.0 - 1Seongnam FCSeongnam FC (KOR)
Melbourne Victory FC (AUS)Melbourne Victory FC1 - 0Kawasaki FrontaleKawasaki Frontale (JAP)
13 April 2010
Melbourne Victory FC (AUS)Melbourne Victory FC0 - 0Beijing Guoan F.C.Beijing Guoan F.C. (CHN)
Kawasaki Frontale (JAP)Kawasaki Frontale3 - 0Seongnam FCSeongnam FC (KOR)
27 April 2010
Beijing Guoan F.C. (CHN)Beijing Guoan F.C.2 - 0Kawasaki FrontaleKawasaki Frontale (JAP)
Seongnam FC (KOR)Seongnam FC3 - 2Melbourne Victory FCMelbourne Victory FC (AUS)

Detail van de uitslagen


Groep F (23/02/2010 - 27/04/2010)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Kashima Antlers (JAP)186600143+11
2Jeonbuk Hyundai Motors (KOR)126402176+11
3Changchun Yatai FC (CHN)36105107+3
4Persipura Jayapura (INA)36105429-25
23 Februari 2010
Kashima Antlers (JAP)Kashima Antlers1 - 0Changchun Yatai FCChangchun Yatai FC (CHN)
Persipura Jayapura (INA)Persipura Jayapura1 - 4Jeonbuk Hyundai MotorsJeonbuk Hyundai Motors (KOR)
24 Februari 2010
Jeonbuk Hyundai Motors (KOR)Jeonbuk Hyundai Motors1 - 2Kashima AntlersKashima Antlers (JAP)
Changchun Yatai FC (CHN)Changchun Yatai FC9 - 0Persipura JayapuraPersipura Jayapura (INA)
10 Maart 2010
Changchun Yatai FC (CHN)Changchun Yatai FC1 - 2Jeonbuk Hyundai MotorsJeonbuk Hyundai Motors (KOR)
Kashima Antlers (JAP)Kashima Antlers5 - 0Persipura JayapuraPersipura Jayapura (INA)
30 Maart 2010
Jeonbuk Hyundai Motors (KOR)Jeonbuk Hyundai Motors1 - 0Changchun Yatai FCChangchun Yatai FC (CHN)
Persipura Jayapura (INA)Persipura Jayapura1 - 3Kashima AntlersKashima Antlers (JAP)
31 Maart 2010
Changchun Yatai FC (CHN)Changchun Yatai FC0 - 1Kashima AntlersKashima Antlers (JAP)
Jeonbuk Hyundai Motors (KOR)Jeonbuk Hyundai Motors8 - 0Persipura JayapuraPersipura Jayapura (INA)
27 April 2010
Persipura Jayapura (INA)Persipura Jayapura2 - 0Changchun Yatai FCChangchun Yatai FC (CHN)
Kashima Antlers (JAP)Kashima Antlers2 - 1Jeonbuk Hyundai MotorsJeonbuk Hyundai Motors (KOR)

Detail van de uitslagen


Groep G (23/02/2010 - 14/04/2010)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Suwon Samsung Bluewings F.C. (KOR)136411134+9
2Gamba Osaka (JAP)126330115+6
3Warriors FC (SIN)46114616-10
4Henan Construction FC (CHN)3603338-5
23 Februari 2010
Suwon Samsung Bluewings F.C. (KOR)Suwon Samsung Bluewings F.C.0 - 0Gamba OsakaGamba Osaka (JAP)
Henan Construction FC (CHN)Henan Construction FC0 - 0Warriors FCWarriors FC (SIN)
9 Maart 2010
Warriors FC (SIN)Warriors FC0 - 2Suwon Samsung Bluewings F.C.Suwon Samsung Bluewings F.C. (KOR)
Gamba Osaka (JAP)Gamba Osaka1 - 1Henan Construction FCHenan Construction FC (CHN)
23 Maart 2010
Henan Construction FC (CHN)Henan Construction FC0 - 2Suwon Samsung Bluewings F.C.Suwon Samsung Bluewings F.C. (KOR)
Warriors FC (SIN)Warriors FC2 - 4Gamba OsakaGamba Osaka (JAP)
24 Maart 2010
Suwon Samsung Bluewings F.C. (KOR)Suwon Samsung Bluewings F.C.2 - 0Henan Construction FCHenan Construction FC (CHN)
Gamba Osaka (JAP)Gamba Osaka3 - 0Warriors FCWarriors FC (SIN)
13 April 2010
Gamba Osaka (JAP)Gamba Osaka2 - 1Suwon Samsung Bluewings F.C.Suwon Samsung Bluewings F.C. (KOR)
Warriors FC (SIN)Warriors FC2 - 1Henan Construction FCHenan Construction FC (CHN)
14 April 2010
Henan Construction FC (CHN)Henan Construction FC1 - 1Gamba OsakaGamba Osaka (JAP)
Suwon Samsung Bluewings F.C. (KOR)Suwon Samsung Bluewings F.C.6 - 2Warriors FCWarriors FC (SIN)

Detail van de uitslagen


Groep H (23/02/2010 - 14/04/2010)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Adelaide United (AUS)10631264+2
2Pohang Steelers (KOR)10631287+1
3Sanfrecce Hiroshima (JAP)9630311110
4Shandong Luneng Taishan FC (CHN)6620458-3
23 Februari 2010
11h00Sanfrecce Hiroshima (JAP)Sanfrecce Hiroshima0 - 1Shandong Luneng Taishan FCShandong Luneng Taishan FC (CHN)
11h00Adelaide United (AUS)Adelaide United1 - 0Pohang SteelersPohang Steelers (KOR)
9 Maart 2010
11h00Pohang Steelers (KOR)Pohang Steelers2 - 1Sanfrecce HiroshimaSanfrecce Hiroshima (JAP)
11h30Shandong Luneng Taishan FC (CHN)Shandong Luneng Taishan FC0 - 2Adelaide UnitedAdelaide United (AUS)
23 Maart 2010
11h00Pohang Steelers (KOR)Pohang Steelers1 - 0Shandong Luneng Taishan FCShandong Luneng Taishan FC (CHN)
12h30Adelaide United (AUS)Adelaide United3 - 2Sanfrecce HiroshimaSanfrecce Hiroshima (JAP)
30 Maart 2010
12h00Shandong Luneng Taishan FC (CHN)Shandong Luneng Taishan FC1 - 2Pohang SteelersPohang Steelers (KOR)
14h30Sanfrecce Hiroshima (JAP)Sanfrecce Hiroshima1 - 0Adelaide UnitedAdelaide United (AUS)
31 Maart 2010
13h30Shandong Luneng Taishan FC (CHN)Shandong Luneng Taishan FC2 - 3Sanfrecce HiroshimaSanfrecce Hiroshima (JAP)
14h00Pohang Steelers (KOR)Pohang Steelers0 - 0Adelaide UnitedAdelaide United (AUS)
14 April 2010
12h00Sanfrecce Hiroshima (JAP)Sanfrecce Hiroshima4 - 3Pohang SteelersPohang Steelers (KOR)
13h30Adelaide United (AUS)Adelaide United0 - 1Shandong Luneng Taishan FCShandong Luneng Taishan FC (CHN)

Detail van de uitslagen


Finaleronde (11/05/2010 - 13/11/2010)


Achtste finales (12/05/2010)
11 Mei 2010
Al-Gharafa SC (QAT)Al-Gharafa SC1 - 0Pakhtakor TashkentPakhtakor Tashkent (UZB)
Suwon Samsung Bluewings F.C. (KOR)Suwon Samsung Bluewings F.C.2 - 0Beijing Guoan F.C.Beijing Guoan F.C. (CHN)
Seongnam FC (KOR)Seongnam FC3 - 0Gamba OsakaGamba Osaka (JAP)
Al-Shabab Riyadh (KSA)Al-Shabab Riyadh3 - 2Esteghlal Tehran FCEsteghlal Tehran FC (IRI)
12 Mei 2010
Kashima Antlers (JAP)Kashima Antlers0 - 1Pohang SteelersPohang Steelers (KOR)
Zobahan Ispahan FC (IRI)Zobahan Ispahan FC1 - 0Mes Kerman F.C.Mes Kerman F.C. (IRI)
Adelaide United (AUS)Adelaide United2 - 3 verlengingenJeonbuk Hyundai MotorsJeonbuk Hyundai Motors (KOR)
Al Hilal Omdurman (SUD)Al Hilal Omdurman3 - 0Bunyodkor TashkentBunyodkor Tashkent (UZB)

Kwartfinales (22/09/2010)
15 September 2010
Jeonbuk Hyundai Motors (KOR)Jeonbuk Hyundai Motors0 - 2Al-Shabab RiyadhAl-Shabab Riyadh (KSA)
Zobahan Ispahan FC (IRI)Zobahan Ispahan FC2 - 1Pohang SteelersPohang Steelers (KOR)
Al Hilal Omdurman (SUD)Al Hilal Omdurman3 - 0Al-Gharafa SCAl-Gharafa SC (QAT)
Seongnam FC (KOR)Seongnam FC4 - 1Suwon Samsung Bluewings F.C.Suwon Samsung Bluewings F.C. (KOR)
22 September 2010
Al-Shabab Riyadh (KSA)Al-Shabab Riyadh0 - 1Jeonbuk Hyundai MotorsJeonbuk Hyundai Motors (KOR)
Pohang Steelers (KOR)Pohang Steelers1 - 1Zobahan Ispahan FCZobahan Ispahan FC (IRI)
Suwon Samsung Bluewings F.C. (KOR)Suwon Samsung Bluewings F.C.2 - 0Seongnam FCSeongnam FC (KOR)
Al-Gharafa SC (QAT)Al-Gharafa SC4 - 2 verlengingenAl Hilal OmdurmanAl Hilal Omdurman (SUD)

Halve Finale (05/10/2010)
5 Oktober 2010
19h00Al-Shabab Riyadh (KSA)Al-Shabab Riyadh4 - 3Seongnam FCSeongnam FC (KOR)
6 Oktober 2010
15h30Zobahan Ispahan FC (IRI)Zobahan Ispahan FC1 - 0Al Hilal OmdurmanAl Hilal Omdurman (SUD)
20 Oktober 2010
12h30Seongnam FC (KOR)Seongnam FC1 - 0Al-Shabab RiyadhAl-Shabab Riyadh (KSA)
19h00Al Hilal Omdurman (SUD)Al Hilal Omdurman0 - 1Zobahan Ispahan FCZobahan Ispahan FC (IRI)

Finale (13/11/2010)
13 November 2010
Zobahan Ispahan FC (IRI)Zobahan Ispahan FC1 - 3Seongnam FCSeongnam FC (KOR)

Detail van de uitslagen


Uitslagen

Tabel

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden