De site voor alle sporten

Menu
 

Veldrijden - Wereldbeker - Heren U23 - Hoogerheide - 2010/2011 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Nederland

Uitslagen 2010/2011

Hoogerheide

Wereldbeker - Heren U23 - Hoogerheide 2010/2011

NederlandNederland - Hoogerheide - 23 Januari 2011

Klassement Wereldbeker - Heren U23 2010/2011


Veldrijden Heren - U23 - 23 Januari 2011


1FRAMatthieu Boulo (FRA)51'48"
2BELJoeri Adams (BEL)Rabobank-Giant Off-Road Team+00:01
3NEDLars van der Haar (NED)+00:03
4BELJim Aernouts (BEL)+00:06
5BELVinnie Braet (BEL)+00:07
6POLMarek Konwa (POL)Poland+00:10
7BELWietse Bosmans (BEL)+00:20
8FRAIrwin Gras (FRA)+00:40
9NEDTwan Van Den Brand (NED)ZZPR.nl+00:40
10GEROle Quast (GER)+00:42
11SUIArnaud Grand (SUI)+00:45
12NEDEmiel Dolfsma (NED)Sunweb Revor Cycling Team+00:45
13NEDMike Teunissen (NED)+00:46
14NEDGert-Jan Bosman (NED)+00:58
15NEDDavid van der Poel (NED)+01:07
16ITAElia Silvestri (ITA)Italy+01:07
17BELGianni Vermeersch (BEL)+01:07
18BELJens Adams (BEL)+01:13
19NEDTijmen Eising (NED)+01:20
20GERMarcel Meisen (GER)+01:22
21NEDKobus Herijgers (NED)+01:22
22USADaniel Summerhill (USA)+01:27
23FRAJimmy Turgis (FRA)+01:28
24ITAMirko Tabacchi (ITA)+01:38
25CZEKarel Hnik (CZE)Czech Republic+01:44
26SUIValentin Scherz (SUI)ProCycles-SCOTT-NewWork+01:49
27GERMichael Schweizer (GER)+02:15
28BELVincent Baestaens (BEL)+02:21
29CZEJan Nesvadba (CZE)+02:27
30ITAMatteo Trentin (ITA)+02:45
31CZEMichael Boros (CZE)+02:50
32CZETomas Paprstka (CZE)SCOTT CYCLING TEAM Kolín+02:54
33DENKenneth Hansen (DEN)+02:58
34ITALuca Braidot (ITA)Italy+03:03
35CZELubomir Petrus (CZE)KC KOOPERATIVA SG JABLONEC+03:04
36NEDCorné Van Kessel (NED)+03:25
37SUILukas Müller (SUI)+03:35
38SUIMichael Winterberg (SUI)weishauptcycles.ch+03:43
39GERFabian Danner (GER)+03:44
40LUXAlex Kirsch (LUX)+03:46
41NEDGeert Van Der Horst (NED)+04:02
42USACody Kaiser (USA)+04:16
43NEDNils Van Kooij (NED)+04:17
44USAZach Mcdonald (USA)+04:36
45USAJerome Townsend (USA)+05:31
46GERMax Walsleben (GER)+05:51
47LUXVincent Dias Dos Santos (LUX)+06:10
48POLWojciech Herba (POL)Poland-1 ronde
49DENJonas Schau Guddal (DEN)-1 ronde
50POLPiotr Antkowiak (POL)-3 rondeS

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden