De site voor alle sporten

Menu
 

Veldrijden - Wereldbeker - Heren U23 - Heusden-Zolder - 2017/2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

België

Uitslagen 2017/2018

Heusden-Zolder

Wereldbeker - Heren U23 - Heusden-Zolder 2017/2018

BelgiëBelgië - 26 December 2017

Klassement Wereldbeker - Heren U23 2017/2018


Veldrijden Heren - U23 - 26 December 2017


1GBRThomas Pidcock (GBR)Telenet Fidea Lions51:55
2BELEli Iserbyt (BEL)Marlux - Napoleon Games
3NEDJoris Nieuwenhuis (NED)00:23
4CZEAdam Toupalik (CZE)Beobank - Corendon00:28
5BELThijs Aerts (BEL)Telenet Fidea Lions00:54
6NEDSieben Wouters (NED)Pauwels Sauzen - Vastgoedservice00:57
7ITAJakob Dorigoni (ITA)00:59
8NEDMaik Van Der Heijden (NED)01:08
9FRAJoshua Dubau (FRA)Team Peltrax - Braquet Libre01:12
10BELTimo Kielich (BEL)Era - Circus01:13
11BELToon Vandebosch (BEL)Beobank - Corendon01:13
12BELPieter-Jan Vliegen (BEL)01:21
13BELTomas Joseph (BEL)Marlux - Napoleon Games01:27
14USAGage Hecht (USA)01:28
15NEDThymen Arensman (NED)01:29
16BELLander Loockx (BEL)01:37
17FRAAntoine Benoist (FRA)Team Chazal Canyon01:38
18BELYannick Peeters (BEL)Pauwels Sauzen - Vastgoedservice01:52
19GBRDaniel Tulett (GBR)01:52
20NEDKelvin Bakx (NED)02:09
21BELAndreas Goeman (BEL)Telenet Fidea Lions02:14
22NEDRoel Van Der Stegen (NED)02:15
23BELYentl Bekaert (BEL)Telenet Fidea Lions02:22
24BELSeppe Rombouts (BEL)Pauwels Sauzen - Vastgoedservice02:23
25BELJelle Schuermans (BEL)Pauwels Sauzen - Vastgoedservice03:16
26GBRBen Turner (GBR)Beobank - Corendon03:27
27NEDJens Dekker (NED)Beobank - Corendon03:28
28GBRThomas Mein (GBR)03:59
29USACooper Willsey (USA)04:02
30SUIKevin Kuhn (SUI)04:21
31ESPJofre Cullell Estape (ESP)04:30
32GERPaul Lindenau (GER)04:47
33LUXFélix Schreiber (LUX)04:54
34SVKJuraj Bellan (SVK)05:15
35AUSBen Walkerden (AUS)05:18
36CZEJakub Sulc (CZE)05:19
37CZEJosef Jelínek (CZE)05:35
38CZEStepán Schubert (CZE)05:37
39CANTrevor O'Donnell (CAN)05:47
40ESPJon Munitxa Arrinda (ESP)06:11
41DENCarl Erik Schoulgin Sorensen (DEN)06:44
42AUSNicholas Smith (AUS)06:50
43CANBrody Sanderson (CAN)07:06
44CZEDavid Jary (CZE)07:09
45GBRStephen Lee (GBR)07:22
46CZEDaniel Mayer (CZE)07:23
47DENRasmus Wulff Norholm Gotke (DEN)07:32
48DENAndreas Lund Andresen (DEN)-1 ronde
49AUSDeclan Prosser (AUS)-2 rondes
50CANNicholas Diniz (CAN)
51DENOliver Emil Errebo (DEN)
52GBRFinlay Robertson (GBR)-3 rondes

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden