De site voor alle sporten

Menu
 

Veldrijden - Wereldbeker - Heren Elite - Plzen - 2009/2010 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Tsjechië

Uitslagen 2009/2010

Plzen

Wereldbeker - Heren Elite - Plzen 2009/2010

TsjechiëTsjechië - 18 Oktober 2009

Klassement Wereldbeker - Heren Elite 2009/2010


Wereldbeker Heren - Elite - 18 Oktober 2009


1BELNiels Albert (BEL)BKCP-Powerplus Cycling Team1:05:13
2BELSven Nys (BEL)Landbouwkrediet+00:19
3CZEZdenek Stybar (CZE)Telenet Fidea Cycling Team+00:21
4BELKevin Pauwels (BEL)Telenet Fidea Cycling Team+00:24
5FRAFrancis Mourey (FRA)Française des jeux+00:38
6BELKlaas Vantornout (BEL)Sunweb Revor Cycling Team+00:56
7CZERadomír Simunek Jr. (CZE)BKCP-Powerplus Cycling Team+01:03
8SUIChristian Heule (SUI)Rendement Hypo Cycling Team+01:06
9ITAEnrico Franzoi (ITA)BKCP-Powerplus Cycling Team+01:10
10NEDGerben De Knegt (NED)Rabobank Continental Team+01:17
11BELBart Aernouts (BEL)Rabobank Continental Team+01:26
12BELErwin Vervecken (BEL)Baboco - Revor Cycling Team+01:33
13USAJonathan Page (USA)Planet Bike+01:37
14CZEPetr Dlask (CZE)Telenet Fidea Cycling Team+02:03
15BELJan Verstraeten (BEL)KDL Trans+02:06
16SVKRobert Gavenda (SVK)Telenet Fidea Cycling Team+02:09
17NEDThijs Van Amerongen (NED)AA Drink+02:43
18CZEMartin Zlamalik (CZE)Volvo Auto Hase MTB Team+03:03
19ITAMarco Bianco (ITA)+03:12
20NEDThijs Al (NED)AA Drink+03:15
21FRALaurent Colombatto (FRA)Amicale Cycliste Bisontine+03:16
22BELDieter Vanthourenhout (BEL)BKCP-Powerplus Cycling Team+03:21
23NEDEddy Van Yzendoorn (NED)AA Drink+03:24
24CZEMartin Bina (CZE)Cyklo Team Tábor+03:27
25POLDariusz Gil (POL)Baboco - Revor Cycling Team+03:31
26CZEOndrej Bambula (CZE)Cyklo Team Tábor+03:38
27BELRob Peeters (BEL)Telenet Fidea Cycling Team+03:45
28GBRIan Field (GBR)+03:46
29CZEKamil Ausbuher (CZE)Prodoli Remerx Team+03:52
30NEDWilant Van Gils (NED)+04:01
31SUIMarcel Wildhaber (SUI)+04:10
32FRADavid Derepas (FRA)U.V.C. Aube Troyes+04:14
33NEDPatrick Van Leeuwen (NED)TWC De Kempen+04:20
34POLPawel Szczepaniak (POL)Baboco - Revor Cycling Team+04:48
35ITAAlessandro Gambino (ITA)+05:02
36GERJohannes Sickmüller (GER)Harvestehuder RV 1909 e.V.+05:22
37FRAJérôme Chevallier (FRA)+05:34
38CZEZdeniek Mlynar (CZE)Max Cursor+06:10
39NEDRoy Van Heeswijk (NED)Pro Cycling Team ZZPR.nl-Destil-Merida-1ronde
40SVKVaclav Metlicka (SVK)Team Král-1ronde
41SVKMilan Barenyi (SVK)Trek KCK Oslany-1ronde
42GERChristoph Pfingsten (GER)Berliner TSC-1ronde
43NEDIvar Hartogs (NED)Pro Cycling Team ZZPR.nl-Destil-Merida-2ronde
44ITAFabio Ursi (ITA)-3ronde
45GERSascha Wagner (GER)-3ronde
46SVKMartin Haring (SVK)CK Banská Bystrica-4ronde
47SVKRobert Glajza (SVK)BKP-4ronde
48SVKMarek Canecky (SVK)-5ronde
49HUNZoltan Tisza (HUN)-6ronde

Persbericht

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden