De site voor alle sporten

Menu
 

Veldrijden - Trofeo San Andres - 2017/2018

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen Dames

Uitslagen Heren

Trofeo San Andres - Uitslagen Heren 2017/2018

SpanjeSpanje - Ametzaga de Zuia - 3 December 2017


Veldrijden Heren-Elite - 8 December 2017


1ESPJavier Ruiz de Larrinaga Ibañez (ESP)MMR - SPIUK1:01:29
2BELWietse Bosmans (BEL)Era - Circus1:02:04
3ESPAitor Hernandez Gutierrez (ESP)1:02:36
4NEDPatrick Van Leeuwen (NED)Orange Babies Cycling Team1:04:41
5ESPKevin Suarez Fernandez (ESP)1:04:48
6ESPMartin Mata Cabello (ESP)1:04:56
7FRAAntonin Marecaille (FRA)1:05:21
8ESPAdrián García Montes (ESP)1:05:46
9ESPJon Munitxa Arrinda (ESP)1:05:57
10FRAMaxime Gossard (FRA)1:06:19
11ESPAlejandro Iglesias Fernandez (ESP)1:07:08
12ESPDavid Ovin Victorero (ESP)1:07:15
13ESPAsier Arregi Dominguez (ESP)1:07:26
14ESPXabier Murias Garcia (ESP)1:07:42
15ESPJose Antonio Diez Arriola (ESP)1:08:09
16ESPDavid Hidalgo Garcia (ESP)1:08:10
17ESPSantiago Garrido Ruiz (ESP)1:08:31
18ESPSamuel Gonzalez Carrera (ESP)1:08:49
19ESPIñaki Isasi Flores (ESP)1:09:17
20ESPEduardo Jimenez Jauregi (ESP)1:09:37
21ITAMarco Ponta (ITA)1:09:49
22ESPJon Polledo Arriola (ESP)1:11:01
23ESPÁlvaro García Caballero (ESP)1:11:20
24ESPRamon Liaño Garcia (ESP)1:12:00
25ESPIñigo Gomez Elorriaga (ESP)1:12:15
26ESPJon Peña Hernaez (ESP)1:12:32
27ESPAntonio Jose Suarez Fernandez (ESP)1:12:33
28ESPJoseba Leon Gutierrez (ESP)1:12:40
29ESPAitor Aguirre Martin (ESP)1:13:49
30ESPUnai Amenabar Erquicia (ESP)1:14:06
31ESPUnai Paniagua Garcia (ESP)1:14:13
32ESPJosu Urrestarazu Garcia (ESP)1:14:28
33ESPIbai Arco Lopez (ESP)+1 ronde
34ESPZigor Urain Zabala (ESP)
35ESPJonatan Bilbao Garaizar (ESP)
36ESPAngel Liaño Garcia (ESP)+2 rondes
37ESPFco Javier Torres Perez (ESP)
38ESPJuan Luis Fuentes Nogales (ESP)
39ESPRoberto Trueba Crespo (ESP)
40ESPAlex Aparicio Ibarra (ESP)
41ESPAlberto Sainz Ontalvilla (ESP)
42ESPJonatan Roca Babarro (ESP)+3 rondes
43ESPRuben Calle Herrero (ESP)
44ESPEgoitz Mendia Fernandez (ESP)
45ESPManuel Martin Jimenez (ESP)
46ESPJulen Bilbao Ayerdi (ESP)+4 rondes
47ESPAlfonso Pla Micó (ESP)
48ESPFernando Jimenez Rodriguez (ESP)
49ESPDaniel Ania Gonzalez (ESP)
50ESPAdrian Aranda Sanchis (ESP)

Statistieken

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden