Veldrijden

Trofee Bpost  Essen - GP Rouwmoer  Loenhout - Azencross  Baal - GP Sven Nys

 Volgend seizoen
Seizoenskalender
Statistieken met betrekking tot dit evenement   |  Erelijst en medaillewinnaars



Klassement Trofee Bpost

België, 28 December 2012 :


Verslagen met betrekking tot dit evenement

  1. Deelnemerslijsten Azencross Loenhout 28/12/2012 - gewijzigd op : 2012-12-26 21:10:12

Uitslagen

 
Veldrijden Heren-Elite - 28 December 15u00
 Sta  Naam  Nat  Uitslag 
 1  Niels Albert (Bkcp - Powerplus)  BEL  57:36 
 2  Zdenek Stybar  CZE  57:52 
 3  Kevin Pauwels (Sunweb - Napoleon Games Cycling Team)  BEL  58:32 
 4  Klaas Vantornout (Sunweb - Napoleon Games Cycling Team)  BEL  58:37 
 5  Rob Peeters (Telenet - Fidea)  BEL  59:08 
 6  Thijs Van Amerongen (AA Drink - Leontien.nl)  NED  59:23 
 7  Jan Denuwelaere (Style & Concept Cycling Team)  BEL  59:34 
 8  Philipp Walsleben (Bkcp - Powerplus)  GER  59:36 
 9  Bart Wellens (Telenet - Fidea)  BEL  59:40 
 10  Radomír Simunek Jr. (Bkcp - Powerplus)  CZE  59:57 
 11  Bart Aernouts (AA Drink - Leontien.nl)  BEL  1:00:12 
 12  Romain Lejeune  FRA  1:00:15 
 13  Martin Zlamalik  CZE  1:00:28 
 14  Sven Vanthourenhout (Crelan-Euphony Cycling Team)  BEL  1:00:34 
 15  Gerben De Knegt (Orange Babies Cycling Team)  NED  1:00:34 
 16  Jim Aernouts (Sunweb - Napoleon Games Cycling Team)  BEL  1:00:38 
 17  Jonathan Page (Planet Bike)  USA  1:01:07 
 18  Tom Meeusen (Telenet - Fidea)  BEL  1:01:07 
 19  Matthieu Boulo (Roubaix Lille Metropole)  FRA  1:01:07 
 20  Simon Zahner (Ekz Racing Team)  SUI  1:01:16 
 21  Joeri Adams (Telenet - Fidea)  BEL  1:01:33 
 22  Thijs Al (Telenet - Fidea)  NED  1:01:51 
 23  Patrick Van Leeuwen (Orange Babies Cycling Team)  NED  1:01:51 
 24  Steve Chainel (Française Des Jeux)  FRA  1:01:57 
 25  Kevin Cant (Primator Cycling Team)  BEL  1:02:15 
 26  Dieter Vanthourenhout (Bkcp - Powerplus)  BEL  1:03:00 
 27  Mitchell Huenders (Cycling Team Jo Piels)  NED  1:03:16 
 28  Patrick Gaudy (The Barracuda Company)  BEL  1:03:22 
 29  Kenneth Van Compernolle (Style & Concept Cycling Team)  BEL  1:03:56 
 30  Tom Van Den Bosch (Hargroves Cycles)  BEL  1:04:04 
 31  Dave De Cleyn (Scott Usa Cycling Team)  BEL  1:04:26 
 32  Eddy Van Yzendoorn (Orange Babies Cycling Team)  NED  1:05:35 
 33  Justin Lindine  USA   
 34  Yoann Corbihan  FRA   
 35  Jeremy Durrin  USA   
 36  Lewis Rattray  AUS