De site voor alle sporten

Menu
 

Veldrijden - Europese Kampioenschappen - 2017/2018

Keuze van een seizoen :

Tsjechië

Uitslagen Dames

Uitslagen Heren

Europese Kampioenschappen - Uitslagen Heren 2017/2018

TsjechiëTsjechië - Tabor - 5 November 2017


Veldrijden Heren-Elite - 5 November 2017


1NEDMathieu van der Poel (NED)Beobank - Corendon57:37
2NEDLars van der Haar (NED)Telenet Fidea Lions00:23
3BELToon Aerts (BEL)Telenet Fidea Lions01:26
4BELMichaël Vanthourenhout (BEL)Marlux - Napoleon Games01:26
5NEDDavid van der Poel (NED)Beobank - Corendon01:29
6BELJens Adams (BEL)Pauwels Sauzen - Vastgoedservice01:31
7CZEMichael Boros (CZE)Pauwels Sauzen - Vastgoedservice01:32
8BELLaurens Sweeck (BEL)Era - Circus01:34
9NEDCorné Van Kessel (NED)Telenet Fidea Lions01:36
10BELKevin Pauwels (BEL)Marlux - Napoleon Games01:36
11BELQuinten Hermans (BEL)Telenet Fidea Lions01:37
12ITAGioele Bertolini (ITA)01:43
13BELTim Merlier (BEL)Crelan - Charles02:03
14BELDaan Soete (BEL)Telenet Fidea Lions02:17
15FRAMatthieu Boulo (FRA)02:58
16NEDTwan Van Den Brand (NED)Orange Babies Cycling Team03:00
17SUISimon Zahner (SUI)Ekz Racing Team03:00
18CZEJan Nesvadba (CZE)Talent Team03:02
19FRASteve Chainel (FRA)Team Chazal Canyon03:05
20SUISeverin Sägesser (SUI)03:13
21CZETomas Paprstka (CZE)Expres CZ - Scott Team Kolin03:19
22SVKMartin Haring (SVK)Dukla Banska Bystrica03:39
23SUIMichael Wildhaber (SUI)03:42
24GERPhilipp Walsleben (GER)Beobank - Corendon03:49
25POLMarek Konwa (POL)03:54
26BELGianni Vermeersch (BEL)Steylaerts - Betfirst04:00
27SUIMarcel Wildhaber (SUI)Scott - Sram04:18
28FRAFabien Canal (FRA)04:25
29CZELubomir Petrus (CZE)04:28
30NEDStan Godrie (NED)Crelan - Charles04:31
31SVKOndrej Glajza (SVK)04:32
32GERManuel Müller (GER)04:53
33SWEHenrik Jansson (SWE)05:06
34CZEJan Skarnitzl (CZE)05:18
35CZEMartin Bina (CZE)05:33
36CZEEmil Hekele (CZE)06:25
37CZEMichal Malik (CZE)+1 ronde
38SVKSimon Vozár (SVK)+2 rondes
39SWEDavid Eriksson (SWE)
40SWEMartin Eriksson (SWE)
41HUNZsolt Búr (HUN)+3 rondes

Veldrijden Heren - U23 - 5 November 2017


1BELEli Iserbyt (BEL)Marlux - Napoleon Games53:19
2GBRThomas Pidcock (GBR)Telenet Fidea Lions
3NEDSieben Wouters (NED)Pauwels Sauzen - Vastgoedservice00:07
4FRAJoshua Dubau (FRA)Team Peltrax - Braquet Libre00:12
5NEDJens Dekker (NED)Beobank - Corendon00:17
6FRAAntoine Benoist (FRA)Team Chazal Canyon00:22
7BELYannick Peeters (BEL)Pauwels Sauzen - Vastgoedservice00:25
8FRASandy Dujardin (FRA)00:27
9BELThijs Aerts (BEL)Telenet Fidea Lions00:31
10BELJelle Schuermans (BEL)Pauwels Sauzen - Vastgoedservice00:32
11CZEAdam Toupalik (CZE)Beobank - Corendon00:35
12BELToon Vandebosch (BEL)Beobank - Corendon00:39
13NEDMaik Van Der Heijden (NED)00:55
14FRALucas Dubau (FRA)Team Peltrax - Braquet Libre01:03
15ITAJakob Dorigoni (ITA)01:21
16BELTomas Joseph (BEL)Marlux - Napoleon Games01:21
17FRAEddy Fine (FRA)01:33
18SUITimon Rüegg (SUI)01:41
19NEDKelvin Bakx (NED)01:50
20SUIKevin Kuhn (SUI)01:56
21NEDThymen Arensman (NED)02:13
22SUIJohan Jacobs (SUI)Pauwels Sauzen - Vastgoedservice02:49
23CZEDaniel Mayer (CZE)02:54
24CZEJosef Jelínek (CZE)02:56
25ITAAntonio Folcarelli (ITA)02:57
26CZESimon Vanícek (CZE)03:24
27SVKJuraj Bellan (SVK)03:25
28SVKMatej Ulik (SVK)03:52
29CZEJonás Brezina (CZE)03:56
30CZEJakub Sulc (CZE)04:00
31GERMaximilian Möbis (GER)04:09
32POLWojciech Ceniuch (POL)04:36
33LUXFélix Schreiber (LUX)04:54
34POLMarcin Budzinski (POL)04:58
35CZELukáš Kunt (CZE)05:14
36POLTomasz Budzinski (POL)05:49
37SVKJakub Varhanovsky (SVK)07:03
38CZEDavid Honzak (CZE)07:15
39POLStanislaw Nowak (POL)+1 ronde
40GERPaul Lindenau (GER)
41POLDawid Jona (POL)

Veldrijden Heren - Junioren - 5 November 2017


1SUILoris Rouiller (SUI)39:16
2CZETomas Kopecky (CZE)00:02
3GBRBen Tulett (GBR)00:08
4NEDRyan Kamp (NED)00:12
5NEDPim Ronhaar (NED)00:23
6GBRSean Flynn (GBR)00:46
7BELJarno Bellens (BEL)00:54
8BELVince Van Den Eynde (BEL)00:57
9BELArno Van Den Broeck (BEL)01:06
10POLPiotr Krynski (POL)01:08
11NEDMees Hendrikx (NED)01:12
12FRAJoris Delbove (FRA)01:13
13ITAFilippo Fontana (ITA)01:15
14BELGerben Kuypers (BEL)01:20
15BELNiels Vandeputte (BEL)01:43
16BELMaxim Dewulf (BEL)01:51
17GBRLewis Askey (GBR)01:54
18CZEJakub Toupalik (CZE)01:55
19FRAAlois Charrin (FRA)02:05
20SUILuca Schätti (SUI)02:07
21GERTom Lindner (GER)02:08
22FRAAnthony Courriere (FRA)02:09
23LUXNicolas Kess (LUX)02:21
24CZEJakub Schierl (CZE)02:22
25NEDBodi Del Grosso (NED)02:26
26CZEJakub Riman (CZE)02:27
27FRABenjamin Rivet (FRA)02:27
28CZEJakub Hník (CZE)02:28
29CZETomáš JeŽek (CZE)02:30
30NEDBart Artz (NED)02:32
31CZEVladimír MikŠaník (CZE)02:33
32SUIKedup Gyagang (SUI)02:36
33NEDLuke Verburg (NED)02:41
34ITAFederico Ceolin (ITA)02:42
35CZEAlvin TomáŠek (CZE)02:55
36LUXCedric Pries (LUX)02:57
37SUINoé Barras (SUI)03:12
38HUNErik Fetter (HUN)03:17
39POLLukasz Helizanowicz (POL)03:19
40SUIFelix Stehli (SUI)03:27
41SWEEmil Lindgren (SWE)03:31
42SUIRemi Premand (SUI)03:34
43SUIJan Sommer (SUI)03:43
43FRAMatteo Vercher (FRA)03:43
45SVKLukáš KubiŠ (SVK)03:44
46GERTim Wollenberg (GER)04:03
47HUNBalázs Vas (HUN)04:04
48SUIStiven Thür (SUI)04:13
49POLMaciej Stepien (POL)04:27
50LUXJang Leyder (LUX)04:46
51GERDavid Westhoff (GER)04:55
52SWEAnton Niederbach (SWE)04:58
53SVKMatúš Baniar (SVK)05:29
54POLMaciej Borkowski (POL)05:56
55SVKOliver JaroŠ (SVK)06:08
56SVKMatúš Cernek (SVK)06:09
57AUTJakob Reiter (AUT)06:48

Medailles

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden