De site voor alle sporten

Menu
 

Veldrijden - Belgische NK - 2018/2019

Keuze van een seizoen :

België

Uitslagen Dames

Uitslagen Heren

Belgische NK - Uitslagen Heren 2018/2019

BelgiëBelgië - Kruibeke - 12 Januari 2019 - 13 Januari 2019


Veldrijden Heren - Junioren - 12 Januari 2019 - 13:40


1BELRyan Cortjens (BEL)Iko-Beobank43:34
2BELWitse Meeussen (BEL)Callant-Doltcini CT00:46
3BELThibau Nys (BEL)AA-Drink Jongerenteam01:01
4BELWard Huybs (BEL)AA-Drink Jongerenteam01:06
5BELLennert Belmans (BEL)Iko-Beobank01:19
6BELJoran Wyseure (BEL)Team Mahieu - Kona - Vandermeeren01:41
7BELJelle Vermoote (BEL)Team Mahieu - Kona - Vandermeeren02:04
8BELArne Baers (BEL)Callant-Doltcini CT02:17
9BELJoachim Van Looveren (BEL)Milwaukee - Alphamotorhomes02:29
10BELMichael Bervoets (BEL)Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC02:45
11BELWout Vervoort (BEL)Iko-Beobank03:01
12BELYorben Lauryssen (BEL)Callant-Doltcini CT03:29
13BELJorre Debaele (BEL)Kzlwc Heylen03:32
14BELEmiel Verstrynge (BEL)C.t. Keukens Buysse Knesselare Vzw03:58
15BELNicolas De Smet (BEL)Bike Advice - Itaf CT04:07
16BELDante Coremans (BEL)Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC04:10
17BELFloris Van Tricht (BEL)Wim Ruelens Olympia Tienen04:24
18BELVictor Van De Putte (BEL)AA-Drink Jongerenteam04:41
19BELWilliam Lecerf (BEL)04:44
20BELTomas De Laet (BEL)AA-Drink Jongerenteam04:44
21BELNando De Rijck (BEL)Iko-Beobank04:47
22BELTieme Herrygers (BEL)Wac Team05:00
23BELYente Peirens (BEL)Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC05:10
24BELRobbe Willems (BEL)Milwaukee - Alphamotorhomes05:29
25BELJasper Dejaegher (BEL)05:43
26BELJetze Van Campenhout (BEL)Callant-Doltcini CT05:49
27BELAlessio De Maere (BEL)Kvc Noordzeemeeuw05:56
28BELObie Vidts (BEL)Wielerclub 'Onder Ons - Parike' Vzw06:19
29BELJonas Van Dijck (BEL)Wac Team06:25
30BELMaxim Vanluchene (BEL)Meubelen Gaverzicht-Glascentra CT096:47
31BELLennert Goovaerts (BEL)AA-Drink Jongerenteam07:07
32BELMats Omloop (BEL)Milwaukee - Alphamotorhomes07:22
33BELJoppe Van Den Bulck (BEL)AA-Drink Jongerenteam07:23
34BELJarne Noyens (BEL)DE Kastelse Durvers V.z.w.07:38
35BELSeppe De Clercq (BEL)C.t. Keukens Buysse Knesselare Vzw07:41
36BELRuben Meeusen (BEL)Wac Team07:44
37BELElio Clarysse (BEL)Bike Advice - Itaf CT07:54
38BELToon Sluydts (BEL)WK Noord-West-Brabant08:06
39BELSenna Van Cutsem (BEL)AA-Drink Jongerenteam08:16
40BELMathis De Roeck (BEL)Milwaukee - Alphamotorhomes08:27
41BELRobbe Mellaerts (BEL)Young Cycling Talent D&d08:45
42BELMichiel Ceulemans (BEL)Heist Cycling Team (hct)08:48
43BELSander De Vos (BEL)VD Hauwe CT - Gentse VS09:10
44BELMaxim Laverge (BEL)Vzw WP DE Molenspurters Meulebeke09:41
45BELWannes De Vos (BEL)Van Moer Logistics Cycling Team09:53
46BELNoah Meert (BEL)Royal Cureghem Sportief Vzw09:58
47BELRuben Vanpraet (BEL)Milwaukee - Alphamotorhomes10:01
48BELSenne Dejonghe (BEL)AA-Drink Jongerenteam10:17
49BELDetlev Van Havere (BEL)Van Moer Logistics Cycling Team10:35
50BELJustin Laevens (BEL)Asfra Racing Team10:56
51BELBert Van Cleemput (BEL)Van Assche - Vertronics CT11:43
52BELPhilippe Fievez (BEL)Entente Cycliste DE Wallonie
53BELSenne Jorissen (BEL)AA-Drink Jongerenteam
54BELSenne Bloem (BEL)VD Hauwe CT - Gentse VS
55BELTiebe Deweerdt (BEL)Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners Roeselare
56BELYdris Salomez (BEL)Team Mahieu - Kona - Vandermeeren
57BELObe Van Cauwenbergh (BEL)Team Mahieu - Kona - Vandermeeren
58BELJesse Bastiaensen (BEL)DE Kastelse Durvers V.z.w.
59BELMilan Corvers (BEL)
60BELLukas Van Noyen (BEL)

Veldrijden Heren - 1ste jaars Nieuwelingen - 12 Januari 2019 - 12:00


1BELAaron Dockx (BEL)Iko-Beobank35:23
2BELNiels Ceulemans (BEL)Callant-Doltcini CT00:13
3BELKenay De Moyer (BEL)Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC00:42
4BELKay De Bruyckere (BEL)Kon. Vc ´t Meetjesland - Knesselare01:03
5BELIben Rommelaere (BEL)Callant-Doltcini CT01:03
6BELJarne Ceulemans (BEL)Heist Cycling Team (hct)02:18
7BELBrent Baert (BEL)Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners Roeselare02:49
8BELJori Van De Sompel (BEL)Individueel03:05
9BELRobbe Dhondt (BEL)03:53
10BELJoppe Erpels (BEL)Off Road Club Bmx 2000 Dessel Vzw04:00
11BELNéo Lamot (BEL)04:30
12BELMatteo De Smet (BEL)Bike Advice - Itaf CT04:33
13BELRobin De Clercq (BEL)Asfra Racing Team04:38
14BELYani D'Houst (BEL)Bike Advice - Itaf CT04:48
15BELBrent Janssens (BEL)Young Cycling Talent D&d04:48
16BELVictor Delbarge (BEL)Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners Roeselare05:04
17BELDre Goelen (BEL)Sport En Steun - Leopoldsburg05:13
18BELKyan Goossens (BEL)Avia-Rudyco-Janatrans Cycling Team05:15
19BELAleandro Ingels (BEL)Kon. VC 'T Meetjesland - Knesselare05:15
20BELLowie Knaeps (BEL)05:36
21BELDamon Bellon (BEL)Iko-Beobank05:40
22BELRobbe Geudens (BEL)Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC05:45
23BELNicolas Longueville (BEL)C.t. Keukens Buysse Knesselare Vzw05:58
24BELXander Verhagen (BEL)Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC06:27
25BELSeppe Laenen (BEL)Supercross Bvc Bikes Benelux06:37
26BELDario Van Der Heyden (BEL)Ktc-Cycling Team06:37
27BELMilan De Nys (BEL)Milwaukee - Alphamotorhomes06:48
28BELBriek Bertels (BEL)06:50
29BELKilian Moreels (BEL)Ktc-Cycling Team06:55
30BELMilan Princen (BEL)Wac Team06:59
31BELOscar Scheirlynck (BEL)Team Mahieu - Kona - Vandermeeren07:08
32BELRune Jacobs (BEL)AA-Drink Jongerenteam07:41
33BELLuca Govaerts (BEL)Ser´velo Team Mettet07:49
34BELThomas Willems (BEL)Verlu Bmx Team Belgium07:57
35BELYenthe Vanhoudt (BEL)Sport En Steun - Leopoldsburg08:00
36BELMiles Gevaert (BEL)Meubelen Gaverzicht-Glascentra CT08:08
37BELWarre Van Den Meerssche (BEL)Tomabel-Inofec Cyclingteam08:23
38BELSil Van Daele (BEL)BEL
39BELViktor De Muynck (BEL)Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners Roeselare08:55
40BELArthur De Backer (BEL)VD Hauwe CT - Gentse VS09:30
41BELFlorent Houdart (BEL)09:40
42BELRuben Michiels (BEL)09:41
43BELJasper Van Calster (BEL)Circuit Zolder - Heusden-Zolder09:59
44BELMaxim Neyt (BEL)Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners Roeselare10:25
45BELRube Van Gelder (BEL)Team Kempen10:52
46BELRooney Rutten (BEL)Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC11:01
47BELZeno Van Camp (BEL)11:04
48BELThibau Derison (BEL)Sport En Steun - LeopoldsburgBEL
49BELArno Vanhaecke (BEL)Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners Roeselare12:01
50BELKenji Van Cleemputte (BEL)12:41
51BELNiels Goris (BEL)Team Kempen12:57
52BELMats Van Hemelryck (BEL)14:38
53BELHugo Wertz (BEL)15:15
54BELMilan Lenaers (BEL)Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners Roeselare15:17
55BELSem De Mol (BEL)17:35
56BELArthur Schroder (BEL)

Veldrijden Heren-Elite - 13 Januari 2019 - 15:00


Veldrijden Heren - U23 - 13 Januari 2019 - 13:45


1BELTimo Kielich (BEL)Steylaerts - 77701:00:33
2BELLander Loockx (BEL)Creafin - Tüv Süd01:23
3BELNiels Vandeputte (BEL)Iko-Beobank01:37
4BELMathijs Wuyts (BEL)Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC01:47
5BELAnton Ferdinande (BEL)Callant-Doltcini CT01:55
6BELMaxim Dewulf (BEL)Callant-Doltcini CT02:07
7BELSeppe Rombouts (BEL)Creafin - Tüv Süd02:18
8BELJarno Liessens (BEL)Creafin - Tüv Süd02:23
9BELJelle Camps (BEL)Pauwels Sauzen - Vastgoedservice02:36
10BELNiels Derveaux (BEL)Tarteletto - Isorex02:43
11BELAndreas Goeman (BEL)Telenet Fidea Lions02:56
12BELThomas Verheyen (BEL)Nano Development Team03:03
13BELSander Lemmens (BEL)Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC03:20
14BELToon Vandebosch (BEL)Pauwels Sauzen - Vastgoedservice03:32
15BELArno Debeir (BEL)Marlux - Bingoal Cycling Team03:34
16BELDolf Pemen (BEL)Milwaukee - Alphamotorhomes03:50
17BELXander Geysels (BEL)Wielerclub Steeds Vooraan V.z.w.04:01
18BELJulian Siemons (BEL)AA-Drink Jongerenteam04:18
19BELNick Peers (BEL)Young Cycling Talent D&d04:49
20BELSander De Vet (BEL)Wac Team05:06
21BELJarno Bellens (BEL)Pauwels Sauzen - Vastgoedservice05:15
22BELJenko Bonne (BEL)Tarteletto - Isorex05:31
23BELVictor Vandebosch (BEL)Pauwels Sauzen - Vastgoedservice05:44
24BELArne Vrachten (BEL)Tarteletto - Isorex05:47
25BELThibaut De Smet (BEL)Tarteletto - Isorex06:20
26BELArno Van Den Broeck (BEL)Forte U19 Cycling Team06:36
27BELJarno Jordens (BEL)AA-Drink Jongerenteam06:53
28BELVince Van Den Eynde (BEL)Tarteletto - Isorex07:15
29BELGert Smets (BEL)Steylaerts - 77707:32
30BELYentl Bekaert (BEL)Telenet Fidea Lions07:51
31BELNiels Vandenbroucke (BEL)Team Mahieu - Kona - Vandermeeren08:14
32BELGrégory Careme (BEL)Dragopaint - Naturablue Rvco08:34
33BELMaarten Van Staeyen (BEL)Wac Team09:03
34BELSiebe Tormans (BEL)09:30
35BELJonas Quartier (BEL)Cycling Team Houtland-Westkust11:11
36BELWannes Vanden Bussche (BEL)Milwaukee - Alphamotorhomes11:32
37BELBrent Braes (BEL)Milwaukee - Alphamotorhomes
38BELSeppe Lippens (BEL)Bike Experience Cycling Team
39BELJason Van Compernolle (BEL)Asfra Racing Team
40BELKillian De Groodt (BEL)WK Noord-West-Brabant
41BELKenneth Blom (BEL)Vzw WP DE Molenspurters Meulebeke
42BELLenn Verdijck (BEL)

Veldrijden Heren - Nieuwelingen - 13 Januari 2019 - 11:00


1BELJente Michels (BEL)Milwaukee - Alphamotorhomes37:12
2BELMauro Delmé (BEL)AA-Drink Jongerenteam01:07
3BELMathis Avondts (BEL)Iko-Beobank02:09
4BELBrent Blommen (BEL)Milwaukee - Alphamotorhomes02:32
5BELRenzo Geurs (BEL)C.t. Keukens Buysse Knesselare Vzw02:36
6BELLars Van Den Broeck (BEL)Wac Team03:31
7BELLukas Vanderlinden (BEL)Cannibal Team03:34
8BELThibau Dhooge (BEL)Callant-Doltcini CT03:42
9BELYannick Wuyts (BEL)Young Cycling Talent D&d04:06
10BELMilan Kuypers (BEL)Milwaukee - Alphamotorhomes04:38
11BELFerre Geeraerts (BEL)Young Cycling Talent D&d04:42
12BELGerben Dewinter (BEL)Wielerteam Ieper05:17
13BELThéo Kempinaire (BEL)Team Cycliste DE Hesbaye05:18
14BELJoes Oosterlinck (BEL)Callant-Doltcini CT05:29
15BELNoa Diels (BEL)Milwaukee - Alphamotorhomes05:51
16BELSenne Willems (BEL)Milwaukee - Alphamotorhomes06:14
17BELArthur Soontjens (BEL)AA-Drink Jongerenteam06:32
18BELThomas Szkandera (BEL)07:03
19BELBrent Delaere (BEL)Milwaukee - Alphamotorhomes07:03
20BELRune Ceusters (BEL)DE Kastelse Durvers V.z.w.07:16
21BELSander Eeckhout (BEL)Van Assche - Vertronics CT07:43
22BELWannes Verstraelen (BEL)AA-Drink Jongerenteam07:43
23BELYannick Van Gils (BEL)07:48
24BELRik Torfs (BEL)Young Cycling Talent D&d07:49
25BELDries Duyck (BEL)Tomabel-Inofec Cyclingteam08:22
26BELVictor Rottey (BEL)Tomabel-Inofec Cyclingteam08:36
27BELIben Van Staay (BEL)08:58
28BELJarno Rogge (BEL)Kon. Vc ´t Meetjesland - Knesselare09:03
29BELYarne-Zias Geenen (BEL)Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC09:06
30BELAaron Heymans (BEL)Ktc-Cycling Team09:23
31BELBrend Geentjens (BEL)Wac Team09:49
32BELStaf Huygens (BEL)DE Kastelse Durvers V.z.w.09:51
33BELJorit Deprez (BEL)Cycling Team Luc Wallays - Jonge Renners Roeselare10:10
34BELQuinten De Langhe (BEL)Kon. Vc ´t Meetjesland - Knesselare10:31
35BELLou Coopman (BEL)C.t. Keukens Buysse Knesselare Vzw10:31
36BELJoran Croon (BEL)AA-Drink Jongerenteam10:52
37BELGeoffrey Rausch (BEL)10:52
38BELSander Van Der Eecken (BEL)Hermans Cycling Team11:12
39BELTuur Merens (BEL)Wim Ruelens Olympia Tienen11:28
40BELCas Van Den Berg (BEL)Wielerclub Steeds Vooraan V.z.w.11:31
41BELRune De Baere (BEL)Avia-Rudyco-Janatrans Cycling Team11:33
42BELWarre Van Nieuwenhuyse (BEL)Tomabel-Inofec Cyclingteam11:36
43BELVictor Stiers (BEL)Wim Ruelens Olympia Tienen11:44
44BELLance Van Goidsenhoven (BEL)12:04
45BELNiels Dias (BEL)Kon. VC 'T Meetjesland - Knesselare12:06
46BELKjell Cooman (BEL)Tomabel-Inofec Cyclingteam15:11
47BELRuben Buysse (BEL)C.t. Keukens Buysse Knesselare Vzw16:33
48BELMathias De Vriend (BEL)Kon. VC 'T Meetjesland - Knesselare
49BELReinoud Rottiers (BEL)
50BELVico Vansteenkiste (BEL)Vzw WP DE Molenspurters Meulebeke
51BELLino Bellens (BEL)De Dijlespurters V.v. Mechelen V.z.w.

Veldrijden - Elite zonder contract - 13 Januari 2019


1BELVincent Baestaens (BEL)Vzw Koninklijke Stoempersclub - Leuven
2BELKenneth Van Compernolle (BEL)Tarteletto Isorex - CX Team
3BELIngmar Uytdewilligen (BEL)Tarteletto - Isorex
4BELMathieu Willemyns (BEL)DL Chemicals-Ruwomat
5BELBerne Vankeirsbilck (BEL)Tops Antiek - Glascentra Hct
6BELJens Gys (BEL)VP Consulting-Zannata
7BELSenne De Meyer (BEL)Koninklijke Edegem Bicycle Club Vzw
8BELKenny Roelandt (BEL)Cycling Team Houtland-Westkust
9BELEdwin De Wit (BEL)Reno Systems Cycling Team
10BELYelle Leaerts (BEL)Young Cycling Talent D&d
11BELLoic Hennaux (BEL)Team Off Road Colnago
12BELJens Teirlinck (BEL)Van Eyck Sport
13BELNiels Koyen (BEL)Bike Experience Cycling Team
14BELYoni De Bock (BEL)C.t. Keukens Buysse Knesselare Vzw
15BELBrecht Vandenheede (BEL)Vzw WP DE Molenspurters Meulebeke
16BELNick Van De Kerckhove (BEL)Tarteletto - Isorex
17BELPieter Meelberghs (BEL)Bike Experience Cycling Team
18BELVincent Oger (BEL)Entente Cycliste DE Wallonie
19BELJochem Danckaers (BEL)Individueel

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden