De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - Moskou - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Rusland

Volledige uitslagen

Moskou 2017

RuslandRusland - 14 Oktober 2017 - 22 Oktober 2017 - Indoor


Finale

21 Okt - 12h10Julia GörgesverslaatDarya Kasatkina6-1 6-2

Halve Finale

20 Okt - 14h10Darya KasatkinaverslaatIrina-Camelia Begu6-2 6-3
20 Okt - 15h50Julia GörgesverslaatNatalia Vikhlyantseva6-2 2-6 7-5

Kwartfinales

19 Okt - 11h10Darya KasatkinaverslaatAliaksandra Sasnovich6-4 6-3
19 Okt - 12h50Irina-Camelia BeguverslaatVera Lapko6-3 4-6 7-5
19 Okt - 17h40Natalia VikhlyantsevaverslaatAlizé Cornet4-6 7-5 6-3
19 Okt - 15h40Julia GörgesverslaatLesya Tsurenko6-3 6-4

Achtste finales

18 Okt - 12h35Aliaksandra SasnovichverslaatKristina Mladenovic6-2 2-6 6-2
18 Okt - 14h05Darya KasatkinaverslaatKaterina Siniaková6-2 6-3
18 Okt - 11h55Irina-Camelia BeguverslaatAnastasija Sevastova6-4 6-3
18 Okt - 14h10Vera LapkoverslaatDaria Gavrilova6-3 3-1 ab.
18 Okt - 15h45Alizé CornetverslaatMagdalena Rybarikova6-1 0-0 ab.
18 Okt - 20h10Natalia VikhlyantsevaverslaatElena Vesnina7-6 6-4
18 Okt - 10h10Julia GörgesverslaatYulia Putintseva6-3 6-3
18 Okt - 10h10Lesya TsurenkoverslaatCoco Vandeweghe7-5 1-6 6-2

1/16de finales

Kristina Mladenovic Bye
16 Okt - 17h30Aliaksandra SasnovichverslaatTimea Babos1-6 7-6 6-4
16 Okt - 11h35Katerina SiniakováverslaatDonna Vekic6-0 6-2
17 Okt - 16h15Darya KasatkinaverslaatAnastasia Pavlyuchenkova7-6 6-1
Anastasija Sevastova Bye
17 Okt - 13h20Irina-Camelia BeguverslaatElena Rybakina6-1 3-6 6-3
17 Okt - 10h10Vera LapkoverslaatMaryna Zanevska6-2 6-3
17 Okt - 20h25Daria GavrilovaverslaatKristyna Pliskova6-4 6-7 6-1
17 Okt - 14h00Magdalena RybarikovaverslaatMaria Sharapova7-6 6-4
16 Okt - 13h40Alizé CornetverslaatEkaterina Makarova6-3 6-3
17 Okt - 12h05Natalia VikhlyantsevaverslaatKaia Kanepi6-3 6-2
Elena Vesnina Bye
17 Okt - 12h05Julia GörgesverslaatPolina Monova6-0 6-3
16 Okt - 19h10Yulia PutintsevaverslaatOlesya Pervushina7-5 6-1
16 Okt - 15h00Lesya TsurenkoverslaatChristina McHale7-6 6-3
Coco Vandeweghe Bye

Kwalificaties - Derde ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

16 Okt - 12h50Kaia KanepiverslaatAlisa Kleybanova6-2 2-6 7-6
16 Okt - 11h20Vera LapkoverslaatArina Rodionova6-4 6-3
16 Okt - 10h05Elena RybakinaverslaatAlla Kudryavtseva6-2 6-3
16 Okt - 10h05Polina MonovaverslaatVictoria Kamenskaya6-4 6-4

Kwalificaties - Tweede ronde

15 Okt - 14h40Kaia KanepiverslaatIvana Jorovic6-2 6-0
15 Okt - 15h05Alisa KleybanovaverslaatBernarda Pera6-4 6-2
15 Okt - 13h20Arina RodionovaverslaatOlga Savchuk6-2 6-4
15 Okt - 11h10Vera LapkoverslaatViktoriya Tomova6-1 6-2
15 Okt - 11h10Alla KudryavtsevaverslaatAnhelina Kalinina3-6 6-2 6-4
15 Okt - 12h15Elena RybakinaverslaatTereza Martincova4-6 7-6 6-4
15 Okt - 11h10Polina MonovaverslaatValentini Grammatikopoulou7-6 6-4
15 Okt - 13h00Victoria KamenskayaverslaatAnna Blinkova6-1 6-4

Kwalificaties - Eerste ronde

14 Okt - 17h40Kaia KanepiverslaatOlga Ianchuk6-2 6-1
14 Okt - 16h30Ivana JorovicverslaatBasak Eraydin3-6 6-3 6-3
14 Okt - 16h45Alisa KleybanovaverslaatVitalia Diatchenko6-2 6-3
14 Okt - 18h25Bernarda PeraverslaatPolina Leykina4-6 6-2 7-5
14 Okt - 14h10Arina RodionovaverslaatAnastasia Potapova6-3 6-1
14 Okt - 14h10Olga SavchukverslaatDayana Yastremska3-6 6-2 6-4
14 Okt - 09h10Vera LapkoverslaatAnastasia Frolova6-0 6-0
14 Okt - 12h55Viktoriya TomovaverslaatSabina Sharipova6-2 6-3
14 Okt - 09h10Anhelina KalininaverslaatSofya Lansere6-1 6-4
14 Okt - 09h10Alla KudryavtsevaverslaatKsenia Lykina3-6 7-5 6-1
14 Okt - 15h35Elena RybakinaverslaatPetra Krejsova6-1 6-4
14 Okt - 16h00Tereza MartincovaverslaatChantal Skamlova6-1 6-3
14 Okt - 09h10Polina MonovaverslaatBarbora Krejcikova5-7 6-4 6-3
14 Okt - 11h35Valentini GrammatikopoulouverslaatMargarita Gasparyan4-6 7-5 7-5
14 Okt - 11h25Victoria KamenskayaverslaatAnna Morgina6-3 6-2
14 Okt - 10h15Anna BlinkovaverslaatIrina Maria Bara6-3 6-2

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden