De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
Rusland - 14 Oktober 2017 - 22 Oktober 2017 - Indoor
21 Okt - 12h10 | Julia Görges | verslaat | Darya Kasatkina | 6-1 6-2 |
20 Okt - 14h10 | Darya Kasatkina | verslaat | Irina-Camelia Begu | 6-2 6-3 |
20 Okt - 15h50 | Julia Görges | verslaat | Natalia Vikhlyantseva | 6-2 2-6 7-5 |
19 Okt - 11h10 | Darya Kasatkina | verslaat | Aliaksandra Sasnovich | 6-4 6-3 |
19 Okt - 12h50 | Irina-Camelia Begu | verslaat | Vera Lapko | 6-3 4-6 7-5 |
19 Okt - 15h40 | Julia Görges | verslaat | Lesya Tsurenko | 6-3 6-4 |
19 Okt - 17h40 | Natalia Vikhlyantseva | verslaat | Alizé Cornet | 4-6 7-5 6-3 |
18 Okt - 10h10 | Julia Görges | verslaat | Yulia Putintseva | 6-3 6-3 |
18 Okt - 10h10 | Lesya Tsurenko | verslaat | Coco Vandeweghe | 7-5 1-6 6-2 |
18 Okt - 11h55 | Irina-Camelia Begu | verslaat | Anastasija Sevastova | 6-4 6-3 |
18 Okt - 12h35 | Aliaksandra Sasnovich | verslaat | Kristina Mladenovic | 6-2 2-6 6-2 |
18 Okt - 14h05 | Darya Kasatkina | verslaat | Katerina Siniaková | 6-2 6-3 |
18 Okt - 14h10 | Vera Lapko | verslaat | Daria Saville-Gavrilova | 6-3 3-1 ab. |
18 Okt - 15h45 | Alizé Cornet | verslaat | Magdalena Rybarikova | 6-1 0-0 ab. |
18 Okt - 20h10 | Natalia Vikhlyantseva | verslaat | Elena Vesnina | 7-6 6-4 |
Kristina Mladenovic | Bye | |||
16 Okt - 17h30 | Aliaksandra Sasnovich | verslaat | Timea Babos | 1-6 7-6 6-4 |
16 Okt - 11h35 | Katerina Siniaková | verslaat | Donna Vekic | 6-0 6-2 |
17 Okt - 16h15 | Darya Kasatkina | verslaat | Anastasia Pavlyuchenkova | 7-6 6-1 |
Anastasija Sevastova | Bye | |||
17 Okt - 13h20 | Irina-Camelia Begu | verslaat | Elena Rybakina | 6-1 3-6 6-3 |
17 Okt - 10h10 | Vera Lapko | verslaat | Maryna Zanevska | 6-2 6-3 |
17 Okt - 20h25 | Daria Saville-Gavrilova | verslaat | Kristyna Pliskova | 6-4 6-7 6-1 |
17 Okt - 14h00 | Magdalena Rybarikova | verslaat | Maria Sharapova | 7-6 6-4 |
16 Okt - 13h40 | Alizé Cornet | verslaat | Ekaterina Makarova | 6-3 6-3 |
17 Okt - 12h05 | Natalia Vikhlyantseva | verslaat | Kaia Kanepi | 6-3 6-2 |
Elena Vesnina | Bye | |||
17 Okt - 12h05 | Julia Görges | verslaat | Polina Monova | 6-0 6-3 |
16 Okt - 19h10 | Yulia Putintseva | verslaat | Olesya Pervushina | 7-5 6-1 |
16 Okt - 15h00 | Lesya Tsurenko | verslaat | Christina McHale | 7-6 6-3 |
Coco Vandeweghe | Bye |
De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd
16 Okt - 10h05 | Polina Monova | verslaat | Victoria Kamenskaya | 6-4 6-4 |
16 Okt - 10h05 | Elena Rybakina | verslaat | Alla Kudryavtseva | 6-2 6-3 |
16 Okt - 11h20 | Vera Lapko | verslaat | Arina Rodionova | 6-4 6-3 |
16 Okt - 12h50 | Kaia Kanepi | verslaat | Alisa Kleybanova | 6-2 2-6 7-6 |
15 Okt - 11h10 | Vera Lapko | verslaat | Viktoriya Tomova | 6-1 6-2 |
15 Okt - 11h10 | Polina Monova | verslaat | Valentini Grammatikopoulou | 7-6 6-4 |
15 Okt - 11h10 | Alla Kudryavtseva | verslaat | Anhelina Kalinina | 3-6 6-2 6-4 |
15 Okt - 12h15 | Elena Rybakina | verslaat | Tereza Martincova | 4-6 7-6 6-4 |
15 Okt - 13h00 | Victoria Kamenskaya | verslaat | Anna Blinkova | 6-1 6-4 |
15 Okt - 13h20 | Arina Rodionova | verslaat | Olga Savchuk | 6-2 6-4 |
15 Okt - 14h40 | Kaia Kanepi | verslaat | Ivana Jorovic | 6-2 6-0 |
15 Okt - 15h05 | Alisa Kleybanova | verslaat | Bernarda Pera | 6-4 6-2 |
14 Okt - 09h10 | Polina Monova | verslaat | Barbora Krejcikova | 5-7 6-4 6-3 |
14 Okt - 09h10 | Anhelina Kalinina | verslaat | Sofya Lansere | 6-1 6-4 |
14 Okt - 09h10 | Alla Kudryavtseva | verslaat | Ksenia Lykina | 3-6 7-5 6-1 |
14 Okt - 09h10 | Vera Lapko | verslaat | Anastasia Frolova | 6-0 6-0 |
14 Okt - 10h15 | Anna Blinkova | verslaat | Irina Maria Bara | 6-3 6-2 |
14 Okt - 11h25 | Victoria Kamenskaya | verslaat | Anna Morgina | 6-3 6-2 |
14 Okt - 11h35 | Valentini Grammatikopoulou | verslaat | Margarita Betova-Gasparyan | 4-6 7-5 7-5 |
14 Okt - 12h55 | Viktoriya Tomova | verslaat | Sabina Sharipova | 6-2 6-3 |
14 Okt - 14h10 | Arina Rodionova | verslaat | Anastasia Potapova | 6-3 6-1 |
14 Okt - 14h10 | Olga Savchuk | verslaat | Dayana Yastremska | 3-6 6-2 6-4 |
14 Okt - 15h35 | Elena Rybakina | verslaat | Petra Krejsova | 6-1 6-4 |
14 Okt - 16h00 | Tereza Martincova | verslaat | Chantal Skamlova | 6-1 6-3 |
14 Okt - 16h30 | Ivana Jorovic | verslaat | Basak Eraydin | 3-6 6-3 6-3 |
14 Okt - 16h45 | Alisa Kleybanova | verslaat | Vitalia Diatchenko | 6-2 6-3 |
14 Okt - 17h40 | Kaia Kanepi | verslaat | Olga Ianchuk | 6-2 6-1 |
14 Okt - 18h25 | Bernarda Pera | verslaat | Polina Leykina | 4-6 6-2 7-5 |