De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Istanboel - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Istanboel - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Turkije

Volledige uitslagen

Istanboel

Istanboel 2017

TurkijeTurkije - 24 April 2017 - 30 April 2017 - Gravel


Finale

30 Apr - 16h10Elina SvitolinaverslaatElise Mertens6-2 6-4

Halve Finale

29 Apr - 16h10Elina SvitolinaverslaatJana Cepelova6-2 6-3
29 Apr - 18h10Elise MertensverslaatIrina-Camelia Begu6-1 6-1

Kwartfinales

28 Apr - 20h35Elina SvitolinaverslaatSorana Cirstea6-4 6-4
28 Apr - 14h40Jana CepelovaverslaatDayana Yastremska2-6 7-6 6-4
28 Apr - 11h40Irina-Camelia BeguverslaatBasak Eraydin2-6 7-6 6-1
28 Apr - 17h45Elise MertensverslaatÇagla Büyükakçay6-4 4-6 6-2

Achtste finales

27 Apr - 18h30Elina SvitolinaverslaatAlexandra Cadantu6-3 6-3
26 Apr - 16h55Sorana CirsteaverslaatMaria Sakkari6-4 6-2
27 Apr - 12h10Jana CepelovaverslaatSara Sorribes Tormo6-4 7-6
26 Apr - 14h10Dayana YastremskaverslaatAnna Kalinskaya6-1 6-4
27 Apr - 14h45Basak EraydinverslaatAyla Aksu6-1 6-3
26 Apr - 14h55Irina-Camelia BeguverslaatKirsten Flipkens6-1 1-6 6-3
27 Apr - 11h40Elise MertensverslaatSara Errani7-6 3-6 6-3
27 Apr - 16h10Çagla BüyükakçayverslaatTimea Babos6-4 7-6

1/16de finales

26 Apr - 18h10Elina SvitolinaverslaatVictoria Kamenskaya6-4 0-6 6-1
26 Apr - 12h00Alexandra CadantuverslaatNao Hibino2-6 6-0 6-3
24 Apr - 19h10Maria SakkariverslaatDanka Kovinic7-6 6-3
25 Apr - 10h05Sorana CirsteaverslaatFiona Ferro6-3 6-1
25 Apr - 14h10Jana CepelovaverslaatEugenie Bouchard6-0 6-4
25 Apr - 16h10Sara Sorribes TormoverslaatIpek Soylu6-3 7-5
25 Apr - 15h10Anna KalinskayaverslaatKai-chen Chang6-1 6-3
24 Apr - 16h45Dayana YastremskaverslaatAndrea Petkovic3-6 6-0 6-3
25 Apr - 10h10Basak EraydinverslaatTsvetana Pironkova6-2 6-4
26 Apr - 10h10Ayla AksuverslaatElizaveta Kulichkova7-5 6-1
25 Apr - 14h05Kirsten FlipkensverslaatKristina Kucova6-0 1-0 ab.
25 Apr - 11h30Irina-Camelia BeguverslaatTatjana Maria1-6 6-1 7-5
26 Apr - 10h10Elise MertensverslaatKateryna Kozlova6-4 6-1
25 Apr - 18h15Sara ErraniverslaatSu-Wei Hsieh6-0 6-1
26 Apr - 16h10Çagla BüyükakçayverslaatMaryna Zanevska6-2 6-1
26 Apr - 12h15Timea BabosverslaatConny Perrin6-3 6-2

Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

24 Apr - 14h00Alexandra CadantuverslaatNadia Podoroska6-2 4-6 6-3
24 Apr - 11h10Conny PerrinverslaatVeronika Kudermetova6-2 7-6
24 Apr - 14h55Victoria KamenskayaverslaatAnna Kalinskaya6-2 6-4
24 Apr - 12h45Fiona FerroverslaatAnastasiya Komardina6-4 6-3
24 Apr - 11h10Elizaveta KulichkovaverslaatTeliana Pereira3-6 7-5 6-4
24 Apr - 10h10Basak EraydinverslaatAlla Kudryavtseva6-4 4-6 6-2

Kwalificaties - Eerste ronde

23 Apr - 16h35Alexandra CadantuverslaatDalila Jakupovic6-1 6-4
23 Apr - 17h35Nadia PodoroskaverslaatMelis Sezer2-6 6-4 7-5
23 Apr - 15h05Conny PerrinverslaatSabina Sharipova6-0 6-3
23 Apr - 13h10Veronika KudermetovaverslaatSofia Shapatava6-4 6-2
23 Apr - 10h10Anna KalinskayaverslaatIpek Oz6-3 4-6 7-5
23 Apr - 10h10Victoria KamenskayaverslaatAkiko Omae6-0 6-0
23 Apr - 10h10Fiona FerroverslaatTereza Martincova6-4 6-2
23 Apr - 15h10Anastasiya KomardinaverslaatBerfu Cengiz6-4 4-6 6-2
23 Apr - 11h40Teliana PereiraverslaatTara Moore6-0 4-6 7-6
23 Apr - 14h40Elizaveta KulichkovaverslaatViktoria Kuzmova6-4 4-6 6-4
23 Apr - 11h25Alla KudryavtsevaverslaatAndreea Mitu6-3 6-2
23 Apr - 12h35Basak EraydinverslaatTereza Smitkova4-6 6-2 7-6

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden