De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Bogotá - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Bogotá - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Colombia

Volledige uitslagen

Bogotá 2017

ColombiaColombia - Bogotá - 10 April 2017 - 16 April 2017 - Gravel


Finale

15 Apr - 20h40Francesca SchiavoneverslaatLara Arruabarrena-Vecino6-4 7-5

Halve Finale

14 Apr - 21h35Francesca SchiavoneverslaatJohanna Larsson7-5 6-4
14 Apr - 18h55Lara Arruabarrena-VecinoverslaatSara Sorribes Tormo6-2 4-6 6-4

Kwartfinales

13 Apr - 23h05Francesca SchiavoneverslaatKiki Bertens6-1 6-4
13 Apr - 22h55Johanna LarssonverslaatSara Errani7-5 6-4
13 Apr - 17h05Lara Arruabarrena-VecinoverslaatAleksandra Krunic7-5 5-7 6-2
13 Apr - 20h05Sara Sorribes TormoverslaatMagda Linette6-4 4-6 7-6

Achtste finales

13 Apr - 17h05Kiki BertensverslaatCindy Burger6-2 7-5
12 Apr - 19h45Francesca SchiavoneverslaatDalila Jakupovic6-1 6-2
12 Apr - 17h40Johanna LarssonverslaatVeronica Cepede Royg6-4 6-4
12 Apr - 19h30Sara ErraniverslaatSachia Vickery6-2 6-3
12 Apr - 17h40Aleksandra KrunicverslaatSilvia Soler-Espinosa6-0 7-5
12 Apr - 19h35Lara Arruabarrena-VecinoverslaatIrina Khromacheva7-6 6-0
12 Apr - 17h40Magda LinetteverslaatElitsa Kostova6-4 6-4
12 Apr - 17h40Sara Sorribes TormoverslaatKaterina Siniaková6-2 6-3

1/16de finales

11 Apr - 19h10Kiki BertensverslaatNina Stojanovic6-4 6-1
10 Apr - 18h55Cindy BurgerverslaatTatjana Maria5-7 6-3 6-4
11 Apr - 17h40Dalila JakupovicverslaatIrina Falconi6-2 6-4
11 Apr - 23h00Francesca SchiavoneverslaatPatricia Maria Tig6-3 6-4
10 Apr - 21h25Johanna LarssonverslaatFiona Ferro2-6 6-2 6-1
11 Apr - 17h40Veronica Cepede RoygverslaatBeatriz Haddad Maia2-6 6-3 6-4
10 Apr - 17h35Sachia VickeryverslaatAlyssa Mayo6-0 6-2
11 Apr - 17h40Sara ErraniverslaatEkaterina Alexandrova6-2 6-4
11 Apr - 19h00Silvia Soler-EspinosaverslaatMaria Sakkari6-3 7-6
10 Apr - 19h55Aleksandra KrunicverslaatMariana Duque Mariño6-2 6-4
11 Apr - 21h55Irina KhromachevaverslaatEmiliana Arango6-2 6-2
10 Apr - 17h35Lara Arruabarrena-VecinoverslaatConny Perrin4-6 6-3 6-2
11 Apr - 17h40Magda LinetteverslaatNadia Podoroska6-1 6-3
10 Apr - 17h45Elitsa KostovaverslaatGrace Min6-3 6-1
11 Apr - 19h10Sara Sorribes TormoverslaatDenisa Allertova6-1 7-6
11 Apr - 22h05Katerina SiniakováverslaatJil Belen Teichmann6-0 6-4

Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

9 Apr - 19h25Nadia PodoroskaverslaatDaniela Seguel6-3 7-6
9 Apr - 20h05Beatriz Haddad MaiaverslaatTeliana Pereira7-6 4-6 6-4
9 Apr - 17h10Conny PerrinverslaatTereza Martincova3-6 6-1 3-1 ab.
9 Apr - 19h40Cindy BurgerverslaatMontserrat González Benítez7-6 3-6 6-3
9 Apr - 20h35Fiona FerroverslaatJia-Jing Lu6-1 6-2
9 Apr - 17h10Jil Belen TeichmannverslaatFrancoise Abanda7-5 6-3

Kwalificaties - Eerste ronde

8 Apr - 17h35Daniela SeguelverslaatDalma Galfi2-6 6-3 6-4
9 Apr - 19h00Nadia PodoroskaverslaatTereza Mrdeza6-4 5-7 7-6
9 Apr - 19h00Beatriz Haddad MaiaverslaatPaula Kania6-2 6-2
8 Apr - 20h20Teliana PereiraverslaatCatalina Pella6-2 6-4
8 Apr - 17h45Tereza MartincovaverslaatJacqueline Cako6-3 6-4
8 Apr - 17h35Conny PerrinverslaatStephanie Nemtsova6-1 6-1
8 Apr - 19h15Cindy BurgerverslaatJesika Maleckova6-3 6-4
8 Apr - 18h50Montserrat González BenítezverslaatDayana Yastremska5-7 6-2 7-6
9 Apr - 18h30Jia-Jing LuverslaatPaula Cristina Gonçalves4-6 7-5 7-5
9 Apr - 18h30Fiona FerroverslaatSofia Shapatava6-3 7-6
8 Apr - 19h00Francoise AbandaverslaatMaria Camila Osorio Serrano6-2 6-4
8 Apr - 17h40Jil Belen TeichmannverslaatJessica Plazas6-0 6-2

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden