De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - Stuttgart - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Duitsland

Volledige uitslagen

Stuttgart

Stuttgart 2018

DuitslandDuitsland - Stuttgart - 21 April 2018 - 29 April 2018 - Indoor


1/16de finales

Simona Halep Bye
Darya KasatkinategenMagdalena Rybarikova
Barbora StrýcovátegenLaura Siegemund
Coco VandeweghetegenSloane Stephens
Elina Svitolina Bye
Julia GörgestegenAnastasija Sevastova
Qualif tegenAntonia Lottner
QualiftegenAntonia Lottner
Maria SharapovategenCaroline Garcia
Karolina PliskovategenKiki Bertens
Qualif tegenCarla Suárez Navarro
QualiftegenCarla Suárez Navarro
Qualif tegen Qualif
QualiftegenQualif
Qualiftegen Qualif
Jelena Ostapenko Bye
Petra KvitovategenAngelique Kerber
Kristina MladenovictegenAnett Kontaveit
Madison KeystegenAnastasia Pavlyuchenkova
Garbiñe Muguruza Blanco Bye

Kwalificaties - Derde ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

Veronika KudermetovategenVarvara Lepchenko

Kwalificaties - Tweede ronde

22 Apr - 13h40Alizé CornettegenConny Perrin
22 Apr - 14h30Marta KostyuktegenAlexandra Cadantu
22 Apr - 12h30Zarina DiyasverslaatAnna Gabric6-3 6-1
22 Apr - 16h00Dayana YastremskategenKaia Kanepi
22 Apr - 15h30Carina WitthöfttegenAnna Zaja
22 Apr - 13h05Océane DodintegenMarketa Vondrousova
22 Apr - 11h10Veronika KudermetovaverslaatSu-Wei Hsieh6-3 6-3
22 Apr - 11h00Varvara LepchenkoverslaatLena Rüffer6-4 6-1

Kwalificaties - Eerste ronde

21 Apr - 16h15Alizé CornetverslaatDaniela Seguel6-1 6-3
21 Apr - 19h10Conny PerrinverslaatTamara Korpatsch6-1 7-6
21 Apr - 18h50Marta KostyukverslaatJulia Middendorf6-1 6-2
21 Apr - 20h55Alexandra CadantuverslaatBernarda Pera6-4 7-5
21 Apr - 12h05Zarina DiyasverslaatMarie Bouzkova6-4 6-2
21 Apr - 12h05Anna GabricverslaatFanny Stollar7-5 7-6
21 Apr - 21h30Dayana YastremskaverslaatMarina Melnikova6-3 6-3
21 Apr - 20h05Kaia KanepiverslaatChloé Paquet6-2 6-1
21 Apr - 17h55Carina WitthöftverslaatMichaela Honcova6-0 6-1
21 Apr - 19h55Anna ZajaverslaatKatharina Hobgarski6-4 6-4
21 Apr - 15h05Océane DodinverslaatFiona Ferro7-5 6-1
21 Apr - 16h30Marketa VondrousovaverslaatKarolina Muchova7-6 4-6 6-2
21 Apr - 13h55Su-Wei HsiehverslaatKatharina Gerlach2-6 7-5 6-2
21 Apr - 13h50Veronika KudermetovaverslaatPetra Krejsova6-2 6-3
21 Apr - 10h05Lena RüfferverslaatPaula Badosa Gibert4-6 6-3 6-0
21 Apr - 10h10Varvara LepchenkoverslaatMagdalena Frech6-2 7-6

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden