De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
Luxemburg - Luxembourg City - 13 Oktober 2018 - 21 Oktober 2018 - Indoor
20 Okt - 15h10 | Julia Görges | verslaat | Belinda Bencic | 6-4 7-5 |
19 Okt - 17h10 | Julia Görges | verslaat | Eugenie Bouchard | 6-7 7-5 6-1 |
19 Okt - 19h45 | Belinda Bencic | verslaat | Dayana Yastremska | 6-2 3-6 7-6 |
18 Okt - 13h05 | Belinda Bencic | verslaat | Vera Lapko | 6-4 6-1 |
18 Okt - 14h40 | Dayana Yastremska | verslaat | Margarita Betova-Gasparyan | 6-1 6-4 |
18 Okt - 18h10 | Julia Görges | verslaat | Donna Vekic | 6-3 3-6 6-3 |
18 Okt - 20h20 | Eugenie Bouchard | verslaat | Andrea Petkovic | 6-4 0-4 ab. |
17 Okt - 10h10 | Vera Lapko | verslaat | Pauline Parmentier | 7-5 6-2 |
17 Okt - 11h05 | Donna Vekic | verslaat | Fiona Ferro | 2-6 6-1 7-5 |
17 Okt - 13h10 | Belinda Bencic | verslaat | Kirsten Flipkens | 6-1 6-3 |
17 Okt - 13h40 | Margarita Betova-Gasparyan | verslaat | Dalila Jakupovic | 6-4 6-0 |
17 Okt - 14h25 | Eugenie Bouchard | verslaat | Carla Suárez Navarro | 6-1 6-0 |
17 Okt - 15h35 | Julia Görges | verslaat | Anna Blinkova | 6-1 6-4 |
17 Okt - 18h10 | Dayana Yastremska | verslaat | Garbiñe Muguruza Blanco | 6-2 6-3 |
17 Okt - 19h35 | Andrea Petkovic | verslaat | Katerina Siniaková | 6-2 6-3 |
16 Okt - 19h35 | Julia Görges | verslaat | Viktória Kuzmová Hruncáková | 6-4 6-3 |
Anna Blinkova | verslaat | Tatjana Maria | 6-2 7-5 | |
16 Okt - 10h10 | Fiona Ferro | verslaat | Monica Niculescu | 4-6 7-6 6-0 |
Donna Vekic | verslaat | Anna Karolína Schmiedlová | 6-0 6-1 | |
16 Okt - 12h05 | Carla Suárez Navarro | verslaat | Kristyna Pliskova | 6-3 6-4 |
16 Okt - 19h50 | Eugenie Bouchard | verslaat | Timea Babos | 6-4 6-2 |
16 Okt - 14h10 | Andrea Petkovic | verslaat | Alison Van Uytvanck | 6-3 6-4 |
16 Okt - 17h45 | Katerina Siniaková | verslaat | Johanna Larsson | 6-1 6-7 6-0 |
Pauline Parmentier | verslaat | Viktorija Golubic | 7-0 6-2 | |
Vera Lapko | verslaat | Carina Witthöft | 6-4 5-7 6-4 | |
16 Okt - 16h15 | Belinda Bencic | verslaat | Arantxa Rus | 6-2 6-1 |
16 Okt - 18h10 | Kirsten Flipkens | verslaat | Mandy Minella | 6-2 6-3 |
16 Okt - 10h10 | Margarita Betova-Gasparyan | verslaat | Maria Sakkari | 6-1 7-6 |
16 Okt - 13h25 | Dalila Jakupovic | verslaat | Kateryna Baindl-Kozlova | 7-6 3-6 6-4 |
16 Okt - 21h10 | Dayana Yastremska | verslaat | Varvara Lepchenko | 6-2 6-7 7-6 |
16 Okt - 15h55 | Garbiñe Muguruza Blanco | verslaat | Stefanie Vögele | 6-4 6-4 |
De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd
15 Okt - 10h10 | Arantxa Rus | verslaat | Jana Fett | 3-6 7-5 6-1 |
15 Okt - 10h10 | Belinda Bencic | verslaat | Varvara Lepchenko | 6-3 7-5 |
15 Okt - 12h00 | Eugenie Bouchard | verslaat | Jessika Ponchet | 6-2 7-5 |
15 Okt - 12h25 | Kristyna Pliskova | verslaat | Tereza Smitkova | 6-2 6-2 |
14 Okt - 09h40 | Jessika Ponchet | verslaat | Richel Hogenkamp | 6-3 6-4 |
14 Okt - 09h40 | Tereza Smitkova | verslaat | Rebecca Sramkova | 4-6 6-3 6-2 |
14 Okt - 11h10 | Kristyna Pliskova | verslaat | Greet Minnen | 6-2 6-4 |
14 Okt - 11h40 | Varvara Lepchenko | verslaat | Isabella Shinikova | 3-6 6-4 6-3 |
14 Okt - 12h30 | Eugenie Bouchard | verslaat | Jil Belen Teichmann | 6-3 6-1 |
14 Okt - 13h15 | Jana Fett | verslaat | Karolina Muchova | w.o. |
14 Okt - 13h45 | Belinda Bencic | verslaat | Elena Gabriela Ruse | 6-1 2-6 6-1 |
14 Okt - 13h55 | Arantxa Rus | verslaat | Elitsa Kostova | 6-2 6-3 |
13 Okt - 09h40 | Tereza Smitkova | verslaat | Jamie Loeb | 6-7 6-4 6-4 |
13 Okt - 09h40 | Rebecca Sramkova | verslaat | Antonia Lottner | 2-6 6-4 6-4 |
13 Okt - 11h35 | Jessika Ponchet | verslaat | Olga Danilovic | 6-4 6-3 |
13 Okt - 12h00 | Richel Hogenkamp | verslaat | Tena Lukas | 2-6 6-4 7-5 |
13 Okt - 13h10 | Eugenie Bouchard | verslaat | Raluca Georgiana Serban | 6-1 2-6 6-1 |
13 Okt - 14h00 | Jil Belen Teichmann | verslaat | Greta Arn | 7-6 6-3 |
13 Okt - 15h15 | Varvara Lepchenko | verslaat | Patty Schnyder | 6-4 6-2 |
13 Okt - 16h00 | Isabella Shinikova | verslaat | Tamara Korpatsch | 6-3 6-7 7-5 |
13 Okt - 16h35 | Greet Minnen | verslaat | Katharina Gerlach | 5-7 6-3 6-1 |
13 Okt - 18h30 | Kristyna Pliskova | verslaat | Mayo Hibi | 6-4 6-1 |
13 Okt - 18h30 | Karolina Muchova | verslaat | Heather Watson | 6-2 2-6 6-4 |
13 Okt - 19h45 | Jana Fett | verslaat | Lena Papadakis-Rüffer | 6-4 2-6 6-3 |
13 Okt - 20h20 | Belinda Bencic | verslaat | Leonie Kung | 6-2 6-2 |
13 Okt - 21h30 | Elitsa Kostova | verslaat | Indy De Vroome | 6-3 6-2 |
13 Okt - 21h40 | Elena Gabriela Ruse | verslaat | Martina Trevisan | 3-6 6-3 7-6 |
13 Okt - 23h10 | Arantxa Rus | verslaat | Katarzyna Piter | 6-1 6-3 |