De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Eastbourne - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Eastbourne - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Engeland

Volledige uitslagen

Eastbourne

Eastbourne 2018

EngelandEngeland - Eastbourne - 22 Juni 2018 - 1 Juli 2018 - Gras


Finale

30 Jun - 13h40Caroline WozniackiverslaatAryna Sabalenka7-5 7-6

Halve Finale

29 Jun - 14h25Caroline WozniackiverslaatAngelique Kerber2-6 7-6 6-4
29 Jun - 12h10Aryna SabalenkaverslaatAgnieszka Radwanska6-3 1-6 6-3

Kwartfinales

28 Jun - 16h10Caroline WozniackiverslaatAshleigh Barty6-4 6-3
28 Jun - 18h10Angelique KerberverslaatDarya Kasatkina6-1 6-7 7-6
28 Jun - 12h10Agnieszka RadwanskaverslaatJelena Ostapenko6-2 7-5
28 Jun - 13h40Aryna SabalenkaverslaatKarolina Pliskova6-3 2-6 7-6

Achtste finales

27 Jun - 15h45Caroline WozniackiverslaatJohanna Konta4-6 6-1 6-4
27 Jun - 15h40Ashleigh BartyverslaatSu-Wei Hsieh6-0 6-4
27 Jun - 14h40Angelique KerberverslaatDanielle Rose Collins6-1 6-1
27 Jun - 12h05Darya KasatkinaverslaatAnastasija Sevastova6-4 6-4
27 Jun - 12h10Jelena OstapenkoverslaatMihaela Buzarnescu6-1 6-2
27 Jun - 13h40Agnieszka RadwanskaverslaatPetra Kvitovaw.o.
27 Jun - 13h50Aryna SabalenkaverslaatElise Mertens7-5 2-6 7-6
27 Jun - 17h25Karolina PliskovaverslaatBarbora Strýcová6-3 6-4

1/16de finales

25 Jun - 17h00Caroline WozniackiverslaatCamila Giorgi6-2 6-3
26 Jun - 15h55Johanna KontaverslaatAleksandra Krunic6-1 6-3
26 Jun - 12h15Su-Wei HsiehverslaatMagdalena Rybarikova6-1 ab.
26 Jun - 18h10Ashleigh BartyverslaatKristina Mladenovic6-3 6-2
26 Jun - 17h35Angelique KerberverslaatDominika Cibulkova6-3 6-3
26 Jun - 12h10Danielle Rose CollinsverslaatCarla Suárez Navarro6-2 6-4
26 Jun - 14h25Anastasija SevastovaverslaatHarriet Dart6-3 6-4
26 Jun - 15h00Darya KasatkinaverslaatAlison Van Uytvanck5-7 6-4 6-1
26 Jun - 12h10Jelena OstapenkoverslaatKaia Kanepi6-3 7-5
26 Jun - 13h45Mihaela BuzarnescuverslaatKiki Bertens3-6 7-6 6-3
26 Jun - 15h00Agnieszka RadwanskaverslaatDaria Gavrilova5-7 7-6 6-0
26 Jun - 14h20Petra KvitovaverslaatKateryna Bondarenko7-5 6-3
26 Jun - 12h10Aryna SabalenkaverslaatJulia Görges1-6 6-4 6-4
26 Jun - 13h50Elise MertensverslaatSvetlana Kuznetsova6-1 6-1
26 Jun - 13h10Barbora StrýcováverslaatDonna Vekic6-1 6-4
25 Jun - 14h55Karolina PliskovaverslaatAnastasia Pavlyuchenkova6-4 2-6 6-3

Eerste ronde

Caroline Wozniacki Bye
24 Jun - 17h10Camila GiorgiverslaatIrina-Camelia Begu6-2 6-2
25 Jun - 15h45Aleksandra KrunicverslaatAndrea Sestini Hlavácková7-5 6-3
Johanna Konta Bye
Magdalena Rybarikova Bye
25 Jun - 13h50Su-Wei HsiehverslaatNatalia Vikhlyantseva7-6 6-2
25 Jun - 17h55Kristina MladenovicverslaatHeather Watson6-7 7-5 6-3
Ashleigh Barty Bye
Angelique Kerber Bye
25 Jun - 12h10Dominika CibulkovaverslaatEkaterina Makarova7-5 6-4
24 Jun - 12h10Danielle Rose CollinsverslaatKatie Swan6-3 3-6 6-3
Carla Suárez Navarro Bye
Anastasija Sevastova Bye
25 Jun - 20h15Harriet DartverslaatKristyna Pliskova7-5 3-6 6-3
25 Jun - 17h30Alison Van UytvanckverslaatSamantha Stosur5-7 7-6 6-3
Darya Kasatkina Bye
Jelena Ostapenko Bye
25 Jun - 12h10Kaia KanepiverslaatKurumi Nara6-2 6-4
25 Jun - 13h35Mihaela BuzarnescuverslaatShuai Peng5-7 6-2 6-1
Kiki Bertens Bye
Daria Gavrilova Bye
25 Jun - 16h10Agnieszka RadwanskaverslaatTimea Babos6-3 6-1
24 Jun - 16h15Kateryna BondarenkoverslaatAlizé Cornet4-6 6-2 6-4
Petra Kvitova Bye
Julia Görges Bye
25 Jun - 12h10Aryna SabalenkaverslaatSachia Vickery4-6 6-0 6-1
24 Jun - 14h45Svetlana KuznetsovaverslaatMaria Sakkari6-3 3-6 6-4
Elise Mertens Bye
Barbora Strýcová Bye
24 Jun - 14h20Donna VekicverslaatYulia Putintseva7-5 6-3
24 Jun - 12h10Anastasia PavlyuchenkovaverslaatSorana Cirstea2-6 7-5 6-4
Karolina Pliskova Bye

Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

23 Jun - 12h05Yulia PutintsevaverslaatChristina McHale6-4 6-4
23 Jun - 15h15Andrea Sestini HlaváckováverslaatBernarda Pera3-6 6-1 6-0
23 Jun - 15h00Kristyna PliskovaverslaatArantxa Rus7-6 7-5
23 Jun - 12h10Kateryna BondarenkoverslaatAna Konjuh6-2 6-2
23 Jun - 13h55Natalia VikhlyantsevaverslaatKaty Dunne6-1 6-2
23 Jun - 13h30Kurumi NaraverslaatSachia Vickery6-2 6-4

Kwalificaties - Eerste ronde

Yulia Putintseva Bye
22 Jun - 12h05Christina McHaleverslaatGabriela Dabrowski6-2 6-4
Bernarda Pera Bye
22 Jun - 16h00Andrea Sestini HlaváckováverslaatVeronica Cepede Royg6-2 7-5
Kristyna Pliskova Bye
22 Jun - 16h25Arantxa RusverslaatAlla Kudryavtseva6-2 6-2
22 Jun - 12h10Ana KonjuhverslaatTaylor Townsend6-4 6-7 7-6
22 Jun - 14h45Kateryna BondarenkoverslaatEden Silva6-3 6-2
22 Jun - 13h40Katy DunneverslaatLara Arruabarrena-Vecino6-2 6-2
22 Jun - 15h00Natalia VikhlyantsevaverslaatNaomi Broady6-3 6-3
22 Jun - 12h10Sachia VickeryverslaatNaiktha Bains7-6 7-6
22 Jun - 14h30Kurumi NaraverslaatKimberly Birrell6-4 6-4

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden