De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - Eastbourne - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Groot-Brittannië

Volledige uitslagen

Eastbourne

Eastbourne 2017

Groot-BrittanniëGroot-Brittannië - 23 Juni 2017 - 2 Juli 2017 - Gras


Finale

1 Jul - 13h30Karolina PliskovaverslaatCaroline Wozniacki6-4 6-4

Halve Finale

30 Jun - 13h30Karolina PliskovaverslaatJohanna Kontaw.o.
30 Jun - 12h10Caroline WozniackiverslaatHeather Watson6-2 3-6 7-5

Kwartfinales

29 Jun - 19h20Johanna KontaverslaatAngelique Kerber6-3 6-4
29 Jun - 17h30Karolina PliskovaverslaatSvetlana Kuznetsova6-7 6-2 6-4
29 Jun - 18h40Heather WatsonverslaatBarbora Strýcová6-1 1-6 6-4
29 Jun - 17h10Caroline WozniackiverslaatSimona Halep5-7 6-4 6-1

Achtste finales

29 Jun - 14h40Angelique KerberverslaatLara Arruabarrena-Vecino6-2 6-1
29 Jun - 14h35Johanna KontaverslaatJelena Ostapenko7-5 3-6 6-4
29 Jun - 12h50Karolina PliskovaverslaatShuai Peng7-6 6-4
29 Jun - 13h40Svetlana KuznetsovaverslaatKristina Mladenovic6-4 2-6 6-3
29 Jun - 14h45Barbora StrýcováverslaatLauren Davis7-5 6-2
29 Jun - 15h15Heather WatsonverslaatAnastasia Pavlyuchenkova6-4 6-3
29 Jun - 13h15Caroline WozniackiverslaatElena Vesnina6-1 6-2
29 Jun - 13h25Simona HalepverslaatTsvetana Pironkova6-7 7-6 7-5

1/16de finales

28 Jun - 13h50Angelique KerberverslaatKristyna Pliskova4-6 6-1 7-5
26 Jun - 17h10Lara Arruabarrena-VecinoverslaatDaria Gavrilova2-6 6-2 6-3
26 Jun - 17h55Jelena OstapenkoverslaatCarla Suárez Navarro6-3 0-6 6-4
28 Jun - 15h40Johanna KontaverslaatSorana Cirstea6-2 6-2
26 Jun - 14h25Karolina PliskovaverslaatAlison Riske6-4 6-3
28 Jun - 14h40Shuai PengverslaatTimea Bacsinszky7-6 2-6 6-4
28 Jun - 14h25Kristina MladenovicverslaatShuai Zhang6-0 6-4
28 Jun - 13h00Svetlana KuznetsovaverslaatMona Barthel4-6 7-5 6-2
29 Jun - 11h45Lauren DavisverslaatAgnieszka Radwanska7-6 6-1
28 Jun - 15h35Barbora StrýcováverslaatGarbiñe Muguruza Blanco6-1 6-0
26 Jun - 17h45Anastasia PavlyuchenkovaverslaatElise Mertens3-6 6-4 6-1
26 Jun - 15h55Heather WatsonverslaatDominika Cibulkova7-5 6-4
28 Jun - 15h50Caroline WozniackiverslaatNaomi Osaka6-2 7-6
28 Jun - 14h10Elena VesninaverslaatVeronica Cepede Royg6-3 6-3
28 Jun - 12h40Tsvetana PironkovaverslaatMonica Niculescu6-0 6-4
28 Jun - 12h10Simona HalepverslaatYingying Duan3-6 6-3 6-2

Eerste ronde

Angelique Kerber Bye
26 Jun - 12h10Kristyna PliskovaverslaatNaomi Broady6-2 6-7 6-1
Lara Arruabarrena-VecinoverslaatYulia Putintseva6-4 6-7 2-1 ab.
Daria Gavrilova Bye
Jelena Ostapenko Bye
25 Jun - 12h10Carla Suárez NavarroverslaatEkaterina Makarova6-3 6-1
26 Jun - 12h10Sorana CirsteaverslaatKaterina Siniaková6-3 6-2
Johanna Konta Bye
Karolina Pliskova Bye
25 Jun - 13h20Alison RiskeverslaatAlizé Cornet6-4 7-5
26 Jun - 15h15Shuai PengverslaatFrancesca Schiavone6-3 6-4
Timea Bacsinszky Bye
Kristina Mladenovic Bye
26 Jun - 16h15Shuai ZhangverslaatVarvara Lepchenko6-2 6-1
26 Jun - 16h15Mona BarthelverslaatAna Konjuh6-4 1-0 ab.
Svetlana Kuznetsova Bye
Agnieszka Radwanska Bye
26 Jun - 19h05Lauren DavisverslaatKristina Kucova6-4 6-2
26 Jun - 15h15Barbora StrýcováverslaatEugenie Bouchard6-3 3-6 6-2
Garbiñe Muguruza Blanco Bye
Anastasia Pavlyuchenkova Bye
25 Jun - 15h30Elise MertensverslaatTimea Babos6-1 6-1
25 Jun - 13h30Heather WatsonverslaatLesya Tsurenko6-3 4-6 6-4
Dominika Cibulkova Bye
Caroline Wozniacki Bye
26 Jun - 13h25Naomi OsakaverslaatRisa Ozaki6-0 6-1
26 Jun - 13h35Veronica Cepede RoygverslaatSu-Wei Hsieh4-6 6-3 6-3
Elena Vesnina Bye
Tsvetana Pironkova Bye
25 Jun - 16h45Monica NiculescuverslaatMirjana Lucic-Baroni6-4 5-7 7-5
26 Jun - 12h10Yingying DuanverslaatChristina McHale6-3 4-0 ab.
Simona Halep Bye

Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

25 Jun - 12h10Francesca SchiavoneverslaatLauren Davis6-3 0-6 6-1
24 Jun - 18h25Mona BarthelverslaatKristina Kucova6-2 7-5
24 Jun - 16h40Lara Arruabarrena-VecinoverslaatTsvetana Pironkova3-6 6-2 6-2
25 Jun - 13h50Su-Wei HsiehverslaatSorana Cirstea7-6 6-1
24 Jun - 16h40Yingying DuanverslaatVeronica Cepede Royg7-6 6-2
25 Jun - 12h10Varvara LepchenkoverslaatRisa Ozaki6-4 6-4

Kwalificaties - Eerste ronde

23 Jun - 15h25Lauren DavisverslaatGabriella Taylor6-0 6-2
23 Jun - 16h25Francesca SchiavoneverslaatHarriet Dart6-2 6-2
23 Jun - 16h05Mona BarthelverslaatBeatriz Haddad Maia3-6 7-6 7-5
23 Jun - 15h55Kristina KucovaverslaatMandy Minella6-7 6-7 2-0 ab.
23 Jun - 13h30Lara Arruabarrena-VecinoverslaatRichel Hogenkamp5-7 6-1 7-6
23 Jun - 12h10Tsvetana PironkovaverslaatMarketa Vondrousova6-2 6-2
23 Jun - 12h10Sorana CirsteaverslaatFangzhou Liu6-1 6-2
23 Jun - 18h40Su-Wei HsiehverslaatKirsten Flipkens5-7 7-6 7-5
23 Jun - 12h10Yingying DuanverslaatKaty Dunne6-7 6-4 7-6
23 Jun - 13h15Veronica Cepede RoygverslaatSara Errani6-1 6-2
23 Jun - 18h10Varvara LepchenkoverslaatKatie Swan6-1 7-6
23 Jun - 18h10Risa OzakiverslaatJacqueline Cako7-5 6-0

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden