De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Zhengzhou - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Zhengzhou - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

China

Volledige uitslagen

Zhengzhou

Zhengzhou 2018

ChinaChina - Zhengzhou - 16 April 2018 - 22 April 2018 - Hardcourt


Finale

22 Apr - 05h15Saisai ZhengverslaatYafan Wang5-7 6-2 6-1

Halve Finale

21 Apr - 05h10Yafan WangverslaatYanina Wickmayer6-2 3-6 6-2
21 Apr - 07h45Saisai ZhengverslaatXinyun Han7-5 6-0

Kwartfinales

20 Apr - 09h10Yanina WickmayerverslaatMai Minokoshi6-1 6-3
20 Apr - 05h10Yafan WangverslaatLin Zhu6-4 7-6
20 Apr - 05h10Xinyun HanverslaatDanielle Lao6-1 6-2
20 Apr - 07h20Saisai ZhengverslaatJia-Jing Lu6-0 6-0

Achtste finales

18 Apr - 09h00Mai MinokoshiverslaatXiao-Di You7-5 4-1 ab.
18 Apr - 07h20Yanina WickmayerverslaatXiyu Wang6-3 6-1
19 Apr - 07h10Yafan WangverslaatSabina Sharipova6-1 6-2
19 Apr - 05h15Lin ZhuverslaatMiharu Imanishi6-1 6-3
19 Apr - 05h10Xinyun HanverslaatSu-jeong Jang6-3 6-3
18 Apr - 05h10Danielle LaoverslaatEri Hozumi6-3 6-3
19 Apr - 09h10Jia-Jing LuverslaatYingying Duan6-2 4-6 6-3
18 Apr - 05h15Saisai ZhengverslaatFangzhou Liu2-6 6-4 6-0

1/16de finales

17 Apr - 07h35Xiao-Di YouverslaatYue Yuan6-3 5-7 6-2
16 Apr - 07h30Mai MinokoshiverslaatRan Tian6-0 6-2
16 Apr - 08h50Xiyu WangverslaatNaomi Broady6-4 7-5
16 Apr - 09h35Yanina WickmayerverslaatVera Zvonareva6-3 6-4
16 Apr - 05h10Yafan WangverslaatJunri Namigata6-3 6-1
17 Apr - 05h05Sabina SharipovaverslaatPeangtarn Plipuech4-6 6-2 7-6
17 Apr - 07h20Miharu ImanishiverslaatVitalia Diatchenko6-4 7-5
16 Apr - 05h10Lin ZhuverslaatXinyu Gao6-2 6-2
17 Apr - 05h10Xinyun HanverslaatNao Hibino2-6 6-3 6-3
16 Apr - 05h10Su-jeong JangverslaatAyano Shimizu6-2 6-4
17 Apr - 10h10Eri HozumiverslaatZhaoxuan Yang6-3 6-3
16 Apr - 05h15Danielle LaoverslaatLuksika Kumkhum7-6 7-6
17 Apr - 05h10Yingying DuanverslaatAnkita Raina6-3 5-7 6-3
17 Apr - 05h20Jia-Jing LuverslaatKai-Lin Zhang6-2 6-4
17 Apr - 07h00Fangzhou LiuverslaatFang Ying Xun6-0 6-0
16 Apr - 07h15Saisai ZhengverslaatShuai Peng7-6 6-2

Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

Ankita RainaverslaatLing Zhang7-6 6-7 6-3
Ayano ShimizuverslaatXiao-Di You6-2 6-4
Mai MinokoshiverslaatVictoria Kamenskaya6-4 6-2
Fang Ying XunverslaatKai-Lin Zhang6-4 6-3

Kwalificaties - Eerste ronde

Ankita RainaverslaatHiroko Kuwata6-3 6-1
Ling ZhangverslaatMeiling Wang1-6 6-0 7-5
Ayano ShimizuverslaatDengLin Li6-1 6-3
Xiao-Di YouverslaatHanyu Guo6-2 3-6 6-4
Victoria KamenskayaverslaatYuxuan Zhang7-6 6-2
Mai MinokoshiverslaatOlivia Tjandramulia6-1 5-7 6-0
Fang Ying XunverslaatXuliu Sun6-3 6-4
Kai-Lin ZhangverslaatJia-Qi Kang4-6 7-6 6-2

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden