De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - Tashkent - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Oezbekistan

Volledige uitslagen

Tashkent

Tashkent 2017

OezbekistanOezbekistan - Tashkent - 25 September 2017 - 1 Oktober 2017 - Hardcourt


Finale

30 Sep - 09h10Kateryna BondarenkoverslaatTimea Babos6-4 6-4

Halve Finale

Kateryna BondarenkoverslaatVera Zvonareva7-6 4-1 ab.
Timea BabosverslaatAryna Sabalenka6-1 6-4

Kwartfinales

Kateryna BondarenkoverslaatKurumi Nara6-2 5-7 6-4
Vera ZvonarevaverslaatAleksandra Krunic6-4 6-3
Aryna SabalenkaverslaatKateryna Kozlova7-6 3-6 6-1
Timea BabosverslaatStefanie Vögele6-3 6-4

Achtste finales

27 Sep - 11h10Kurumi NaraverslaatKristyna Pliskova7-6 6-1
27 Sep - 08h15Kateryna BondarenkoverslaatNao Hibino6-4 7-5
27 Sep - 08h10Vera ZvonarevaverslaatPauline Parmentier6-2 6-0
27 Sep - 09h35Aleksandra KrunicverslaatJana Cepelova6-2 1-6 6-3
27 Sep - 08h15Kateryna KozlovaverslaatEkaterina Alexandrova6-2 6-3
27 Sep - 12h10Aryna SabalenkaverslaatTatjana Maria6-3 7-5
27 Sep - 10h00Stefanie VögeleverslaatMarketa Vondrousova7-6 4-6 7-5
27 Sep - 09h35Timea BabosverslaatDenisa Allertova6-3 6-3

1/16de finales

26 Sep - 08h20Kristyna PliskovaverslaatSu-Wei Hsieh7-6 6-7 6-4
26 Sep - 07h10Kurumi NaraverslaatNigina Abduraimova6-1 6-1
25 Sep - 08h55Kateryna BondarenkoverslaatAnna Blinkova6-3 6-2
26 Sep - 09h00Nao HibinoverslaatIrina Khromacheva6-3 6-2
25 Sep - 09h30Vera ZvonarevaverslaatIrina-Camelia Begu2-6 6-2 6-4
25 Sep - 07h10Pauline ParmentierverslaatRisa Ozaki6-2 6-4
26 Sep - 07h15Jana CepelovaverslaatTereza Martincova2-6 6-0 6-2
26 Sep - 10h05Aleksandra KrunicverslaatRichel Hogenkamp7-6 6-0
25 Sep - 08h40Ekaterina AlexandrovaverslaatLizette Cabrera7-6 6-2
25 Sep - 08h30Kateryna KozlovaverslaatAkgul Amanmuradova6-1 6-0
26 Sep - 08h50Aryna SabalenkaverslaatEvgeniya Rodina6-2 6-2
26 Sep - 07h10Tatjana MariaverslaatVitalia Diatchenko6-3 6-1
25 Sep - 07h10Marketa VondrousovaverslaatMisa Eguchi6-1 6-1
25 Sep - 07h10Stefanie VögeleverslaatSabina Sharipova6-1 6-3
25 Sep - 10h20Denisa AllertovaverslaatJana Fett6-2 3-6 6-3
26 Sep - 10h55Timea BabosverslaatJohanna Larsson6-1 6-1

Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

24 Sep - 08h05Jana FettverslaatIpek Soylu3-0 ab.
24 Sep - 09h25Lizette CabreraverslaatAna Bogdan6-1 2-6 7-6
24 Sep - 08h55Vera ZvonarevaverslaatJasmine Paolini6-0 6-2
24 Sep - 08h15Irina KhromachevaverslaatAnna Kalinskaya6-1 6-1

Kwalificaties - Eerste ronde

23 Sep - 08h10Jana FettverslaatAlla Kudryavtseva6-4 6-1
23 Sep - 09h40Ipek SoyluverslaatSevil Yuldasheva6-0 6-1
23 Sep - 10h15Ana BogdanverslaatGozal Ainitdinova6-2 6-2
23 Sep - 11h20Lizette CabreraverslaatValentini Grammatikopoulou6-3 2-6 6-3
23 Sep - 09h10Jasmine PaoliniverslaatKatarina Zavatska4-6 6-3 6-1
23 Sep - 11h10Vera ZvonarevaverslaatAnhelina Kalinina6-4 1-0 ab.
23 Sep - 08h10Irina KhromachevaverslaatNasiba Espolova6-0 6-1
23 Sep - 09h10Anna KalinskayaverslaatOlesya Kim6-0 6-2

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden