De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
Oezbekistan - Tashkent - 24 September 2018 - 30 September 2018 - Hardcourt
29 Sep - 09h10 | Margarita Betova-Gasparyan | verslaat | Anastasia Potapova | 6-2 6-1 |
28 Sep - 08h10 | Anastasia Potapova | verslaat | Kateryna Baindl-Kozlova | 6-2 6-3 |
28 Sep - 09h20 | Margarita Betova-Gasparyan | verslaat | Mona Barthel | 4-6 6-1 7-5 |
27 Sep - 07h10 | Kateryna Baindl-Kozlova | verslaat | Anna Karolína Schmiedlová | 6-3 6-2 |
27 Sep - 08h40 | Anastasia Potapova | verslaat | Dalila Jakupovic | 7-5 2-6 6-1 |
27 Sep - 10h40 | Mona Barthel | verslaat | Vera Lapko | 6-3 7-5 |
27 Sep - 12h30 | Margarita Betova-Gasparyan | verslaat | Fanny Stollar | 3-6 6-2 6-1 |
26 Sep - 07h05 | Anastasia Potapova | verslaat | Olga Danilovic | 6-3 6-3 |
26 Sep - 07h05 | Margarita Betova-Gasparyan | verslaat | Tatjana Maria | 6-2 3-6 7-6 |
26 Sep - 08h10 | Vera Lapko | verslaat | Ivana Jorovic | 6-2 6-4 |
26 Sep - 08h40 | Dalila Jakupovic | verslaat | Arantxa Rus | 6-1 7-6 |
26 Sep - 09h30 | Fanny Stollar | verslaat | Vera Zvonareva | 7-6 6-4 |
26 Sep - 09h40 | Kateryna Baindl-Kozlova | verslaat | Fiona Ferro | 7-5 6-4 |
26 Sep - 10h20 | Mona Barthel | verslaat | Evgeniya Rodina | 7-5 4-6 6-4 |
26 Sep - 11h25 | Anna Karolína Schmiedlová | verslaat | Nao Hibino | 7-6 5-4 |
24 Sep - 07h05 | Tatjana Maria | verslaat | Natalia Vikhlyantseva | 6-1 6-2 |
24 Sep - 07h05 | Fiona Ferro | verslaat | Jana Fett | 1-6 7-6 6-1 |
24 Sep - 07h10 | Nao Hibino | verslaat | Eugenie Bouchard | 6-3 6-3 |
24 Sep - 08h20 | Anastasia Potapova | verslaat | Stefanie Vögele | 4-6 7-6 6-3 |
24 Sep - 08h50 | Margarita Betova-Gasparyan | verslaat | Sabina Sharipova | 6-2 6-2 |
24 Sep - 09h25 | Dalila Jakupovic | verslaat | Anna Blinkova | 6-4 5-7 6-4 |
24 Sep - 10h20 | Fanny Stollar | verslaat | Kurumi Nara | 3-6 6-3 6-4 |
24 Sep - 10h40 | Anna Karolína Schmiedlová | verslaat | Dejana Radanovic | 6-3 6-0 |
25 Sep - 07h10 | Kateryna Baindl-Kozlova | verslaat | Irina-Camelia Begu | 6-3 6-2 |
25 Sep - 07h10 | Arantxa Rus | verslaat | Marta Kostyuk | 6-4 6-3 |
25 Sep - 07h10 | Vera Zvonareva | verslaat | Tamara Zidansek | 6-1 6-4 |
25 Sep - 08h40 | Olga Danilovic | verslaat | Anna Kalinskaya | 6-4 6-1 |
25 Sep - 08h45 | Vera Lapko | verslaat | Bojana Jovanovski | 6-1 6-3 |
25 Sep - 08h50 | Ivana Jorovic | verslaat | Ekaterina Alexandrova | 6-3 6-2 |
25 Sep - 10h00 | Evgeniya Rodina | verslaat | Magdalena Frech | 7-5 6-2 |
25 Sep - 10h05 | Mona Barthel | verslaat | Nigina Abduraimova | 4-6 6-3 6-3 |
De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd
23 Sep - 08h05 | Dejana Radanovic | verslaat | Alexandra Panova | 7-5 7-5 |
23 Sep - 08h05 | Anastasia Potapova | verslaat | Misaki Doi | 6-7 6-3 6-2 |
23 Sep - 10h30 | Ivana Jorovic | verslaat | Bibiane Schoofs | 7-6 6-3 |
23 Sep - 10h35 | Fanny Stollar | verslaat | Varvara Flink | 7-6 6-3 |
22 Sep - 08h05 | Misaki Doi | verslaat | Amandine Hesse | 6-3 6-2 |
22 Sep - 08h10 | Anastasia Potapova | verslaat | Yasmina Karimjanova | 6-3 6-1 |
22 Sep - 08h10 | Dejana Radanovic | verslaat | Viktoriya Tomova | 6-2 6-4 |
22 Sep - 09h30 | Alexandra Panova | verslaat | Harriet Dart | 4-6 6-1 6-1 |
22 Sep - 09h35 | Bibiane Schoofs | verslaat | Akgul Amanmuradova | 7-5 6-3 |
22 Sep - 09h40 | Varvara Flink | verslaat | Elena Rybakina | 6-4 3-6 6-3 |
22 Sep - 11h00 | Ivana Jorovic | verslaat | Conny Perrin | 1-6 7-6 6-4 |
22 Sep - 11h50 | Fanny Stollar | verslaat | Barbora Stefkova | 6-4 3-6 6-1 |