De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Tachkent - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Tachkent - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Oezbekistan

Volledige uitslagen

Tachkent

Tachkent 2018

OezbekistanOezbekistan - Tashkent - 24 September 2018 - 30 September 2018 - Hardcourt


Finale

29 Sep - 09h10Margarita GasparyanverslaatAnastasia Potapova6-2 6-1

Halve Finale

28 Sep - 08h10Anastasia PotapovaverslaatKateryna Kozlova6-2 6-3
28 Sep - 09h20Margarita GasparyanverslaatMona Barthel4-6 6-1 7-5

Kwartfinales

27 Sep - 07h10Kateryna KozlovaverslaatAnna Karolína Schmiedlová6-3 6-2
27 Sep - 08h40Anastasia PotapovaverslaatDalila Jakupovic7-5 2-6 6-1
27 Sep - 12h30Margarita GasparyanverslaatFanny Stollar3-6 6-2 6-1
27 Sep - 10h40Mona BarthelverslaatVera Lapko6-3 7-5

Achtste finales

26 Sep - 09h40Kateryna KozlovaverslaatFiona Ferro7-5 6-4
26 Sep - 11h25Anna Karolína SchmiedlováverslaatNao Hibino7-6 5-4
26 Sep - 07h05Anastasia PotapovaverslaatOlga Danilovic6-3 6-3
26 Sep - 08h40Dalila JakupovicverslaatArantxa Rus6-1 7-6
26 Sep - 07h05Margarita GasparyanverslaatTatjana Maria6-2 3-6 7-6
26 Sep - 09h30Fanny StollarverslaatVera Zvonareva7-6 6-4
26 Sep - 10h20Mona BarthelverslaatEvgeniya Rodina7-5 4-6 6-4
26 Sep - 08h10Vera LapkoverslaatIvana Jorovic6-2 6-4

1/16de finales

25 Sep - 07h10Kateryna KozlovaverslaatIrina-Camelia Begu6-3 6-2
24 Sep - 07h05Fiona FerroverslaatJana Fett1-6 7-6 6-1
24 Sep - 07h10Nao HibinoverslaatEugenie Bouchard6-3 6-3
24 Sep - 10h40Anna Karolína SchmiedlováverslaatDejana Radanovic6-3 6-0
24 Sep - 08h20Anastasia PotapovaverslaatStefanie Vögele4-6 7-6 6-3
25 Sep - 08h40Olga DanilovicverslaatAnna Kalinskaya6-4 6-1
25 Sep - 07h10Arantxa RusverslaatMarta Kostyuk6-4 6-3
24 Sep - 09h25Dalila JakupovicverslaatAnna Blinkova6-4 5-7 6-4
24 Sep - 07h05Tatjana MariaverslaatNatalia Vikhlyantseva6-1 6-2
24 Sep - 08h50Margarita GasparyanverslaatSabina Sharipova6-2 6-2
24 Sep - 10h20Fanny StollarverslaatKurumi Nara3-6 6-3 6-4
25 Sep - 07h10Vera ZvonarevaverslaatTamara Zidansek6-1 6-4
25 Sep - 10h00Evgeniya RodinaverslaatMagdalena Frech7-5 6-2
25 Sep - 10h05Mona BarthelverslaatNigina Abduraimova4-6 6-3 6-3
25 Sep - 08h50Ivana JorovicverslaatEkaterina Alexandrova6-3 6-2
25 Sep - 08h45Vera LapkoverslaatBojana Jovanovski6-1 6-3

Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

23 Sep - 08h05Anastasia PotapovaverslaatMisaki Doi6-7 6-3 6-2
23 Sep - 10h30Ivana JorovicverslaatBibiane Schoofs7-6 6-3
23 Sep - 10h35Fanny StollarverslaatVarvara Flink7-6 6-3
23 Sep - 08h05Dejana RadanovicverslaatAlexandra Panova7-5 7-5

Kwalificaties - Eerste ronde

22 Sep - 08h10Anastasia PotapovaverslaatYasmina Karimjanova6-3 6-1
22 Sep - 08h05Misaki DoiverslaatAmandine Hesse6-3 6-2
22 Sep - 11h00Ivana JorovicverslaatConny Perrin1-6 7-6 6-4
22 Sep - 09h35Bibiane SchoofsverslaatAkgul Amanmuradova7-5 6-3
22 Sep - 11h50Fanny StollarverslaatBarbora Stefkova6-4 3-6 6-1
22 Sep - 09h40Varvara FlinkverslaatElena Rybakina6-4 3-6 6-3
22 Sep - 08h10Dejana RadanovicverslaatViktoriya Tomova6-2 6-4
22 Sep - 09h30Alexandra PanovaverslaatHarriet Dart4-6 6-1 6-1

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden