De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
Duitsland - Nuremberg - 21 Mei 2018 - 27 Mei 2018 - Gravel
26 Mei - 13h40 | Johanna Larsson | verslaat | Alison Riske-Amritraj | 7-6 6-4 |
25 Mei - 13h40 | Johanna Larsson | verslaat | Katerina Siniaková | 4-6 6-3 6-1 |
25 Mei - 17h10 | Alison Riske-Amritraj | verslaat | Kirsten Flipkens | 6-3 6-1 |
24 Mei - 17h40 | Johanna Larsson | verslaat | Kristyna Pliskova | 5-7 7-5 6-4 |
24 Mei - 18h55 | Katerina Siniaková | verslaat | Fanny Stollar | 7-5 6-4 |
25 Mei - 10h40 | Alison Riske-Amritraj | verslaat | Sorana Cirstea | 2-6 7-5 1-0 ab. |
25 Mei - 10h55 | Kirsten Flipkens | verslaat | Kiki Bertens | 5-7 6-3 7-6 |
22 Mei - 14h55 | Kristyna Pliskova | verslaat | Lara Arruabarrena-Vecino | 6-3 7-5 |
22 Mei - 17h55 | Johanna Larsson | verslaat | Christina McHale | 6-3 6-0 |
23 Mei - 11h10 | Kirsten Flipkens | verslaat | Nadia Podoroska | 7-6 6-2 |
23 Mei - 12h20 | Fanny Stollar | verslaat | Heather Watson | 6-3 6-3 |
23 Mei - 13h55 | Sorana Cirstea | verslaat | Madison Brengle | 6-3 3-6 6-3 |
24 Mei - 12h50 | Alison Riske-Amritraj | verslaat | Yulia Putintseva | 3-6 6-4 6-4 |
24 Mei - 16h25 | Kiki Bertens | verslaat | Mona Barthel | 6-7 6-2 6-4 |
24 Mei - 16h45 | Katerina Siniaková | verslaat | Veronica Cepede Royg | 7-5 6-4 |
De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd
20 Mei - 10h40 | Dejana Radanovic | verslaat | Lena Papadakis-Rüffer | 7-5 6-3 |
20 Mei - 10h40 | Kristina Kucova | verslaat | Anne Schäfer | 6-3 6-2 |
20 Mei - 10h40 | Fanny Stollar | verslaat | Jesika Maleckova | 6-4 6-1 |
20 Mei - 12h05 | Nadia Podoroska | verslaat | Tereza Smitkova | 7-6 6-3 |
20 Mei - 12h20 | Mandy Minella | verslaat | Olga Ianchuk | 6-2 6-1 |
20 Mei - 12h25 | Anna Zaja | verslaat | Anastasia Zarycka | 6-7 6-3 6-4 |
19 Mei - 10h10 | Nadia Podoroska | verslaat | Chantal Skamlova | 6-4 6-4 |
19 Mei - 10h10 | Dejana Radanovic | verslaat | Barbora Stefkova | 6-4 7-5 |
19 Mei - 10h10 | Fanny Stollar | verslaat | Giulia Gatto-Monticone | 1-6 6-2 7-5 |
19 Mei - 11h50 | Jesika Maleckova | verslaat | Chanel Simmonds | 6-4 6-1 |
19 Mei - 11h55 | Tereza Smitkova | verslaat | Ellie Halbauer | 7-5 6-1 |
19 Mei - 12h15 | Lena Papadakis-Rüffer | verslaat | Ipek Soylu | 6-4 4-6 6-4 |
19 Mei - 13h30 | Mandy Minella | verslaat | Denisa Allertova | 7-6 6-3 |
19 Mei - 13h30 | Anne Schäfer | verslaat | Michaela Honcova | 6-4 6-1 |
19 Mei - 14h50 | Kristina Kucova | verslaat | Anna Gabric | 6-0 6-2 |
19 Mei - 15h00 | Anastasia Zarycka | verslaat | Lesley Pattinama Kerkhove | 6-1 2-6 7-5 |
19 Mei - 15h10 | Anna Zaja | verslaat | Katharina Gerlach | 7-6 6-3 |
19 Mei - 16h00 | Olga Ianchuk | verslaat | Jule Niemeier | 6-3 3-6 7-6 |