De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Hobart - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Hobart - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Australië

Volledige uitslagen

Hobart

Hobart 2019

AustraliëAustralië - 5 Januari 2019 - 13 Januari 2019 - Hardcourt


Finale

12 Jan - 03h10Sofia KeninverslaatAnna Karolína Schmiedlová6-3 6-0

Halve Finale

11 Jan - 09h00Sofia KeninverslaatAlizé Cornet6-2 6-4
11 Jan - 06h10Anna Karolína SchmiedlováverslaatBelinda Bencic7-6 4-6 6-2

Kwartfinales

10 Jan - 03h10Sofia KeninverslaatKirsten Flipkens7-5 7-5
10 Jan - 05h00Alizé CornetverslaatGreet Minnen6-1 6-4
10 Jan - 09h45Anna Karolína SchmiedlováverslaatIrina-Camelia Begu7-5 7-5
10 Jan - 08h10Belinda BencicverslaatDayana Yastremska7-6 6-3

Achtste finales

9 Jan - 06h00Sofia KeninverslaatOns Jabeur7-6 6-3
9 Jan - 02h10Kirsten FlipkensverslaatViktoria Kuzmova6-7 6-4 6-1
9 Jan - 08h10Greet MinnenverslaatMagda Linette6-1 4-6 7-6
9 Jan - 10h35Alizé CornetverslaatPauline Parmentier6-3 6-0
9 Jan - 01h10Anna Karolína SchmiedlováverslaatAlison Van Uytvanck6-3 6-2
9 Jan - 04h10Irina-Camelia BeguverslaatAnna Blinkova4-6 7-6 6-2
9 Jan - 03h00Dayana YastremskaverslaatVera Lapko6-1 6-4
9 Jan - 04h30Belinda BencicverslaatZoe Hives6-2 6-4

1/16de finales

8 Jan - 08h50Sofia KeninverslaatCaroline Garcia6-3 6-2
7 Jan - 10h05Ons JabeurverslaatAna Bogdan7-6 6-2
8 Jan - 01h10Viktoria KuzmovaverslaatTimea Babos6-3 6-3
8 Jan - 03h20Kirsten FlipkensverslaatDalila Jakupovic6-4 7-5
8 Jan - 10h20Magda LinetteverslaatMaria Sakkari3-6 6-2 6-4
7 Jan - 03h50Greet MinnenverslaatKateryna Kozlova6-4 6-0
7 Jan - 02h05Pauline ParmentierverslaatEllen Perez6-2 5-7 7-5
8 Jan - 02h10Alizé CornetverslaatAlison Bai6-4 6-2
8 Jan - 05h10Alison Van UytvanckverslaatMadison Brengle7-6 7-5
7 Jan - 01h05Anna Karolína SchmiedlováverslaatEvgeniya Rodina7-5 6-7 6-3
7 Jan - 08h25Irina-Camelia BeguverslaatHeather Watson6-1 6-4
8 Jan - 01h10Anna BlinkovaverslaatShuai Zhang6-2 0-6 6-2
7 Jan - 06h05Vera LapkoverslaatAnastasia Pavlyuchenkova6-3 3-6 6-3
7 Jan - 04h35Dayana YastremskaverslaatLaura Siegemund6-3 6-1
8 Jan - 06h35Zoe HivesverslaatJohanna Larsson7-6 7-6
8 Jan - 03h40Belinda BencicverslaatMihaela Buzarnescu4-6 6-3 7-5

Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

6 Jan - 01h05Heather WatsonverslaatIsabelle Wallace6-4 6-4
6 Jan - 02h55Laura SiegemundverslaatMadison Brengle6-4 6-7 6-1
6 Jan - 02h50Magda LinetteverslaatKateryna Kozlova7-6 6-7 6-4
6 Jan - 06h25Anna BlinkovaverslaatKaylah McPhee7-6 3-6 6-3
6 Jan - 01h05Alison BaiverslaatOlivia Rogowska6-4 6-7 6-1
6 Jan - 05h15Greet MinnenverslaatFiona Ferro6-4 6-4

Kwalificaties - Eerste ronde

5 Jan - 03h00Isabelle WallaceverslaatSabrina Santamaria6-3 6-0
5 Jan - 01h15Heather WatsonverslaatNaiktha Bains7-5 6-3
5 Jan - 04h20Laura SiegemundverslaatAlexandra Panova1-6 7-6 6-4
5 Jan - 04h10Madison BrengleverslaatBelinda Woolcock6-1 7-5
5 Jan - 05h20Magda LinetteverslaatSeone Mendez6-0 6-3
5 Jan - 02h30Kateryna KozlovaverslaatIrina Ramialison7-6 6-3
5 Jan - 05h30Kaylah McPheeverslaatLara Arruabarrena-Vecino6-1 3-6 6-3
5 Jan - 06h45Anna BlinkovaverslaatGabriella Da Silva Fick6-4 6-2
5 Jan - 01h10Olivia RogowskaverslaatPolona Hercog6-7 6-0 6-3
5 Jan - 01h10Alison BaiverslaatAnastasia Potapova6-3 6-2
5 Jan - 06h40Fiona FerroverslaatSara Sorribes Tormo6-3 6-7 6-3
5 Jan - 03h20Greet MinnenverslaatKatie Boulter6-3 3-6 6-1

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden