De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Boedapest - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Boedapest - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Hongarije

Volledige uitslagen

Boedapest 2017

HongarijeHongarije - 20 Februari 2017 - 26 Februari 2017 - Gravel


Finale

26 Feb - 13h10Timea BabosverslaatLucie Safarova6-7 6-4 6-3

Halve Finale

25 Feb - 17h00Timea BabosverslaatJulia Görges7-5 6-1
25 Feb - 15h10Lucie SafarovaverslaatCarina Witthöft6-4 6-3

Kwartfinales

24 Feb - 18h30Timea BabosverslaatOcéane Dodin6-4 2-6 6-1
24 Feb - 13h10Julia GörgesverslaatYanina Wickmayer6-1 7-5
24 Feb - 14h55Carina WitthöftverslaatAnnika Beck6-1 6-1
24 Feb - 16h10Lucie SafarovaverslaatAliaksandra Sasnovich6-3 7-5

Achtste finales

23 Feb - 16h10Timea BabosverslaatAnna Blinkova6-3 6-2
23 Feb - 17h50Océane DodinverslaatTamara Korpatsch6-2 6-1
22 Feb - 13h40Julia GörgesverslaatDonna Vekic6-2 6-2
23 Feb - 12h10Yanina WickmayerverslaatIrina Khromacheva6-4 6-2
22 Feb - 16h10Annika BeckverslaatFanny Stollar6-2 6-0
23 Feb - 13h55Carina WitthöftverslaatIrina Falconi7-6 6-3
22 Feb - 17h30Aliaksandra SasnovichverslaatPauline Parmentier7-6 6-4
22 Feb - 14h55Lucie SafarovaverslaatSu-Wei Hsieh6-2 6-1

1/16de finales

22 Feb - 18h50Timea BabosverslaatIpek Soylu6-3 6-2
21 Feb - 10h10Anna BlinkovaverslaatNaomi Broady3-6 6-4 6-3
21 Feb - 10h10Tamara KorpatschverslaatEvgeniya Rodina6-3 6-3
22 Feb - 17h25Océane DodinverslaatDalma Galfi6-4 6-4
21 Feb - 12h15Julia GörgesverslaatAnett Kontaveit6-7 6-3 6-4
20 Feb - 12h55Donna VekicverslaatEkaterina Alexandrova6-3 7-5
22 Feb - 11h10Irina KhromachevaverslaatDenisa Allertova6-7 6-3 6-4
22 Feb - 11h10Yanina WickmayerverslaatIsabella Shinikova6-3 4-6 7-5
20 Feb - 14h45Annika BeckverslaatJana Cepelova6-2 6-2
21 Feb - 18h45Fanny StollarverslaatDanka Kovinic6-2 7-6
22 Feb - 13h35Irina FalconiverslaatBarbora Stefkova4-6 7-5 6-4
22 Feb - 16h10Carina WitthöftverslaatSorana Cirstea6-3 6-2
20 Feb - 16h15Pauline ParmentierverslaatKateryna Kozlova7-6 7-6
21 Feb - 14h50Aliaksandra SasnovichverslaatKirsten Flipkens4-6 6-4 6-1
20 Feb - 17h05Su-Wei HsiehverslaatSara Sorribes Tormo2-6 6-3 6-1
20 Feb - 18h45Lucie SafarovaverslaatMagda Linette6-0 5-7 7-6

Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

20 Feb - 10h10Anett KontaveitverslaatViktoriya Tomova6-3 6-3
20 Feb - 10h05Isabella ShinikovaverslaatTereza Smitkova6-3 6-4
20 Feb - 11h20Anna BlinkovaverslaatAna Bogdan6-4 6-3
20 Feb - 11h35Barbora StefkovaverslaatMaryna Zanevska6-2 6-3
20 Feb - 13h10Tamara KorpatschverslaatJana Fett6-2 6-4
20 Feb - 14h50Aliaksandra SasnovichverslaatIvana Jorovic3-6 6-3 6-4

Kwalificaties - Eerste ronde

19 Feb - 12h15Anett KontaveitverslaatBarbara Haas6-4 3-6 6-2
19 Feb - 10h10Viktoriya TomovaverslaatAleksandra Krunic2-6 6-3 6-2
19 Feb - 11h50Tereza SmitkovaverslaatRebecca Sramkova6-2 6-2
19 Feb - 10h10Isabella ShinikovaverslaatTereza Martincova7-6 6-3
19 Feb - 15h40Ana BogdanverslaatPanna Udvardy6-1 7-5
19 Feb - 14h20Anna BlinkovaverslaatValeria Savinykh6-1 6-7 6-3
19 Feb - 14h15Maryna ZanevskaverslaatAgnes Bukta6-4 6-1
19 Feb - 13h05Barbora StefkovaverslaatElitsa Kostova6-2 6-1
19 Feb - 17h15Jana FettverslaatNina Stojanovic6-3 6-3
19 Feb - 16h45Tamara KorpatschverslaatCindy Burger2-6 6-4 6-2
19 Feb - 18h55Aliaksandra SasnovichverslaatGalina Voskoboeva7-6 6-7 6-4
19 Feb - 19h25Ivana JorovicverslaatElizaveta Kulichkova6-3 3-6 6-1

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden