De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Anning - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Anning - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

China

Volledige uitslagen

Anning

Anning 2018

ChinaChina - Anning - 30 April 2018 - 5 Mei 2018 - Gravel


Finale

5 Mei - 07h05Irina KhromachevaverslaatSaisai Zheng3-6 6-4 7-6

Halve Finale

4 Mei - 06h00Saisai ZhengverslaatShuai Peng7-5 6-1
4 Mei - 07h30Irina KhromachevaverslaatXinyun Han6-1 6-3

Kwartfinales

3 Mei - 06h05Shuai PengverslaatElitsa Kostova6-1 6-0
3 Mei - 07h25Saisai ZhengverslaatAmandine Hesse5-7 6-1 6-1
3 Mei - 06h05Irina KhromachevaverslaatYanina Wickmayer2-6 6-3 6-3
3 Mei - 08h05Xinyun HanverslaatYafan Wang6-3 2-6 6-4

Achtste finales

2 Mei - 07h15Shuai PengverslaatZhaoxuan Yang5-7 6-4 6-3
2 Mei - 05h10Elitsa KostovaverslaatDalila Jakupovic7-6 0-6 6-1
2 Mei - 07h30Saisai ZhengverslaatXiao-Di You6-2 6-7 6-3
2 Mei - 05h10Amandine HesseverslaatCarol Zhao7-6 7-6
2 Mei - 05h10Irina KhromachevaverslaatOlivia Tjandramulia3-6 6-0 6-2
2 Mei - 05h10Yanina WickmayerverslaatSabina Sharipova6-3 3-6 6-1
2 Mei - 07h40Xinyun HanverslaatPeangtarn Plipuech6-3 6-0
2 Mei - 10h15Yafan WangverslaatAnkita Raina7-6 7-5

1/16de finales

30 Apr - 07h40Shuai PengverslaatAleksandrina Naydenova4-6 6-1 6-4
30 Apr - 05h05Zhaoxuan YangverslaatNagi Hanatani6-3 4-6 6-3
1 Mei - 05h10Elitsa KostovaverslaatJacqueline Cako6-4 6-1
1 Mei - 05h10Dalila JakupovicverslaatAyano Shimizu6-1 6-2
1 Mei - 09h35Saisai ZhengverslaatShiho Akita6-4 6-3
1 Mei - 07h35Xiao-Di YouverslaatHanyu Guo6-0 6-1
30 Apr - 05h05Amandine HesseverslaatJia-Qi Kang6-7 6-4 6-1
30 Apr - 05h10Carol ZhaoverslaatShérazad Reix7-6 6-3
1 Mei - 08h25Olivia TjandramuliaverslaatFangzhou Liu6-2 6-1
1 Mei - 06h05Irina KhromachevaverslaatXinyu Jiang6-3 6-4
30 Apr - 05h05Sabina SharipovaverslaatNika Kukharchuk7-5 5-7 6-2
30 Apr - 10h15Yanina WickmayerverslaatNatalija Kostic6-4 7-5
30 Apr - 07h15Xinyun HanverslaatWushuang Zheng6-3 7-6
30 Apr - 09h20Peangtarn PlipuechverslaatFang Ying Xun6-2 6-0
1 Mei - 05h10Ankita RainaverslaatQianhui Tang6-2 6-1
1 Mei - 05h10Yafan WangverslaatDanielle Lao5-7 7-6 6-4

Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

Nika KukharchukverslaatShuo Feng6-3 6-4
Natalija KosticverslaatBeatrice Gumulya6-1 6-4
Nagi HanataniverslaatXuliu Sun6-3 6-1
Aleksandrina NaydenovaverslaatAo Gai6-1 6-3

Kwalificaties - Eerste ronde

Shuo FengverslaatAkari Inoue6-1 7-5
Nika KukharchukverslaatJia Qi Ren6-0 6-4
Natalija KosticverslaatJiaxi Lu6-2 6-1
Beatrice GumulyaverslaatQiu Yu Ye6-1 3-6 6-2
Xuliu SunverslaatMichika Ozeki7-6 7-6
Nagi HanataniverslaatYe-Xin Ma6-3 6-2
Aleksandrina NaydenovaverslaatShanshan Guo7-5 6-4
Ao GaiverslaatTingting Pei6-0 6-1

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden