De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Grand Slam Junior Heren - Australian Open - 2018 - Tabel van de beker

Tennis - Grand Slam Junior Heren - Australian Open - 2018 - Tabel van de beker

Keuze van een seizoen :

Australië

Volledige uitslagen

Tabel

Australian Open - Tabel 2018

1/321/161/81/41/2FINALEWINNAAR
Timofey Skatov
T. Skatov
Ye Cong Mo6-2 6-3
T. Skatov
Titouan Droguet6-1 6-2
S. Storch
Stefan Storch3-6 6-2 6-3
T. Skatov
Jack Draper0-6 7-5 6-3
D. Svrcina
Dalibor Svrcina6-3 6-4
Y. Erel
Yanki Erel6-2 6-0
Y. Erel
Andrew Fenty7-6 2-6 6-3
C. Tseng
Thiago Agustin Tirante2-6 6-3 6-2
S. Fomin
Sergey Fomin4-6 7-6 6-0
I. Gimenez
Lodewijk Weststrate6-1 5-7 6-3
I. Gimenez
Igor Gimenez7-6 6-1
C. Tseng
Taisei Ichikawa6-2 7-6
T. Ichikawa
Daniel Michalski7-5 6-7 6-3
C. Tseng
Duje Ajdukovic6-7 6-3 6-0
C. Tseng
Chun Hsin Tseng6-0 6-2
C. Tseng
Uisung Park6-3 5-7 6-4
J. Angele
Jaimee Floyd Angele7-6 6-4
A. McHugh
Aidan McHugh6-2 3-6 7-6
A. McHugh
Filip Cristian Jianu6-4 7-6
A. McHugh
Alexander Crnokrak7-6 6-3
A. Crnokrak
Sangeet Sridhar6-3 6-1
O. Styler
Giulio Zeppieri6-3 6-7 6-3
O. Styler
Ondrej Styler6-2 7-6
A. McHugh
Juan Manuel Cerundolo6-4 6-2
D. Baird
Drew Baird6-2 6-2
D. Baird
Jesper De Jong3-6 6-4 7-6
J. De Jong
Linang Xiao6-1 6-3
R. Hijikata
Jonas Forejtek6-4 6-3
R. Hijikata
Rinky Hijikata7-5 6-1
R. Hijikata
Matheus Pucinelli De Almeida4-6 6-4 6-4
M. Pucinelli De Almeida
Nicolas Mejia7-5 7-6
S. Korda
Sebastian Korda7-6 6-4
S. Korda
Clément Tabur7-5 6-3
S. Korda
Ken Cavrak6-2 6-1
A. Andreev
Adrian Andreev6-3 6-3
S. Korda
Philip Henning4-6 6-1 6-4
P. Henning
George Loffhagen7-6 7-5
P. Henning
Dane Sweeny6-4 6-4
T. Seyboth Wild
Thiago Seyboth Wild7-5 7-5
S. Korda
Naoki Tajima6-2 6-3
W. Marek
Wojciech Marek6-3 6-4
W. Marek
Christian Didier Chin7-5 6-2
C. Chin
Thomas Bosancic3-6 6-0 7-6
R. Ho
Andrew Paulson6-1 3-6 7-5
R. Ho
Ray Ho7-5 6-3
R. Ho
Admir Kalender6-3 3-6 6-4
S. Baez
Sebastian Baez6-7 6-3 6-3
S. Korda
Hugo Gaston7-5 5-7 6-4
H. Gaston
Siddhant Banthia6-2 6-0
H. Gaston
Yeongseok Jeong6-3 7-6
J. Lyeons
Jaycer Lyeons6-3 5-5 ab.
H. Gaston
Nick Hardt7-5 1-0 ab.
N. Hardt
Chen Dong6-3 6-3
A. Zakharov
Damien Wenger6-3 6-4
A. Zakharov
Alexey Zakharov7-5 4-6 6-0
M. Miladinovic
Tomas Machac4-6 6-3 7-5
R. Molleker
Rudolf Molleker6-3 7-6
R. Molleker
Tao Mu6-7 7-6 6-3
T. Mu
Tristan Schoolkate6-4 6-2
M. Miladinovic
Tristan Boyer6-3 6-4
T. Boyer
Lorenzo Musetti6-3 6-1
M. Miladinovic
Joao Lucas Reis da Silva2-6 6-1 6-4
M. Miladinovic
Marko Miladinovic6-3 6-7 6-3

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden