De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - Antwerp - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

België

Volledige uitslagen

Antwerp

Antwerp 2016

BelgiëBelgië - 17 Oktober 2016 - 23 Oktober 2016 - Hardcourt


Finale

23 Okt - 14h40Richard GasquetverslaatDiego Sebastian Schwartzman7-6 6-1

Halve Finale

22 Okt - 16h35Diego Sebastian SchwartzmanverslaatDavid Goffin7-5 2-6 7-5
22 Okt - 14h15Richard GasquetverslaatKyle Edmund3-6 7-5 6-2

Kwartfinales

21 Okt - 20h30David GoffinverslaatMarius Copil5-7 6-1 6-3
21 Okt - 15h55Diego Sebastian SchwartzmanverslaatPablo Cuevas7-6 6-3
21 Okt - 14h15Richard GasquetverslaatJan-Lennard Struff6-2 6-4
21 Okt - 19h05Kyle EdmundverslaatAndreas Seppi6-3 6-4

Achtste finales

20 Okt - 21h15David GoffinverslaatFlorian Mayer7-5 6-4
20 Okt - 16h40Marius CopilverslaatSteve Darcis7-6 6-2
19 Okt - 12h10Pablo CuevasverslaatJozef Kovalík6-4 7-6
20 Okt - 12h10Diego Sebastian SchwartzmanverslaatTaylor Fritz6-4 6-4
20 Okt - 13h45Jan-Lennard StruffverslaatGilles Simon6-4 6-4
19 Okt - 21h00Richard GasquetverslaatIñigo Cervantes Huegun6-2 6-4
19 Okt - 16h30Andreas SeppiverslaatRobin Haase7-5 7-5
20 Okt - 18h55Kyle EdmundverslaatDavid Ferrer6-1 3-6 7-6

1/16de finales

David Goffin Bye
18 Okt - 19h05Florian MayerverslaatTommy Robredo6-2 6-2
19 Okt - 18h40Steve DarcisverslaatBenoît Paire6-7 6-1 6-4
18 Okt - 12h10Marius CopilverslaatJoão Sousa4-6 6-3 6-3
Pablo Cuevas Bye
18 Okt - 12h10Jozef KovalíkverslaatGuillermo Garcia-Lopez6-3 6-3
19 Okt - 15h30Taylor FritzverslaatJoris De Loore3-6 6-4 6-4
18 Okt - 17h10Diego Sebastian SchwartzmanverslaatNicolas Mahut7-6 7-5
19 Okt - 13h55Gilles SimonverslaatYannick Maden6-3 6-2
18 Okt - 14h15Jan-Lennard StruffverslaatMikhail Youzhny6-7 6-3 6-0
17 Okt - 16h30Iñigo Cervantes HuegunverslaatMichael Berrer6-1 3-6 6-1
Richard Gasquet Bye
17 Okt - 13h30Andreas SeppiverslaatFederico Delbonis7-6 5-7 6-3
17 Okt - 18h40Robin HaaseverslaatPaul-Henri Mathieu6-4 6-2
18 Okt - 16h10Kyle EdmundverslaatIllya Marchenko7-6 7-6
David Ferrer Bye

Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

16 Okt - 11h10Marius CopilverslaatPierre-Hugues Herbert6-3 4-6 6-3
16 Okt - 14h10Michael BerrerverslaatAlexey Vatutin7-6 6-4
16 Okt - 13h15Jozef KovalíkverslaatKenny De Schepper6-4 7-6
16 Okt - 15h25Yannick MadenverslaatKimmer Coppejans6-2 6-3

Kwalificaties - Eerste ronde

15 Okt - 15h20Pierre-Hugues HerbertverslaatZizou Bergs4-6 6-1 7-6
15 Okt - 14h00Marius CopilverslaatVaclav Safranek6-3 6-0
15 Okt - 18h15Alexey VatutinverslaatNikoloz Basilashvili6-3 6-4
15 Okt - 17h50Michael BerrerverslaatPeter Torebko6-3 6-2
15 Okt - 17h10Jozef KovalíkverslaatGermain Gigounon6-2 6-1
15 Okt - 15h20Kenny De SchepperverslaatAlbano Olivetti6-1 6-7 6-4
15 Okt - 12h40Yannick MadenverslaatVincent Millot6-3 6-2
15 Okt - 13h10Kimmer CoppejansverslaatPablo Andújar7-6 6-3

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden