De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Barcelone - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Barcelone - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Volledige uitslagen

Barcelone

Barcelone 2018

SpanjeSpanje - Barcelona - 23 April 2018 - 29 April 2018 - Gravel


Finale

29 Apr - 16h20Rafael NadalverslaatStefanos Tsitsipas6-2 6-1

Halve Finale

28 Apr - 16h15Rafael NadalverslaatDavid Goffin6-4 6-0
28 Apr - 13h45Stefanos TsitsipasverslaatPablo Carreño Busta7-5 6-3

Kwartfinales

27 Apr - 16h25Rafael NadalverslaatMartin Klizan6-0 7-5
27 Apr - 18h30David GoffinverslaatRoberto Bautista Agut6-7 6-2 6-2
27 Apr - 12h40Stefanos TsitsipasverslaatDominic Thiem6-3 6-2
27 Apr - 14h25Pablo Carreño BustaverslaatGrigor Dimitrov6-3 7-6

Achtste finales

26 Apr - 16h30Rafael NadalverslaatGuillermo Garcia-Lopez6-1 6-3
26 Apr - 11h10Martin KlizanverslaatFeliciano López6-1 6-4
26 Apr - 17h40David GoffinverslaatKaren Khachanov2-6 7-6 6-0
26 Apr - 18h10Roberto Bautista AgutverslaatPablo Andújar6-4 6-1
26 Apr - 12h45Stefanos TsitsipasverslaatAlbert Ramos Viñolas6-4 7-5
26 Apr - 11h10Dominic ThiemverslaatJozef Kovalík7-6 6-2
26 Apr - 14h45Pablo Carreño BustaverslaatAdrian Mannarino6-2 4-6 7-6
26 Apr - 13h15Grigor DimitrovverslaatMalek Jaziri7-5 3-6 7-6

1/16de finales

25 Apr - 15h05Rafael NadalverslaatRoberto Carballés Baena6-4 6-4
25 Apr - 11h15Guillermo Garcia-LopezverslaatKei Nishikori6-3 0-0 ab.
24 Apr - 15h50Feliciano LópezverslaatDusan Lajovic6-4 2-6 6-4
25 Apr - 13h00Martin KlizanverslaatNovak Djokovic6-2 1-6 6-3
24 Apr - 13h05David GoffinverslaatMarcel Granollers-Pujol4-6 7-6 6-2
25 Apr - 18h15Karen KhachanovverslaatLeonardo Mayer6-4 6-3
25 Apr - 18h55Pablo AndújarverslaatBjorn Fratangelo6-4 6-3
24 Apr - 18h30Roberto Bautista AgutverslaatIvo Karlovic6-7 6-2 6-4
25 Apr - 16h55Stefanos TsitsipasverslaatDiego Sebastian Schwartzman6-2 6-1
25 Apr - 14h20Albert Ramos ViñolasverslaatRogerio Dutra Da Silva3-6 6-3 6-4
25 Apr - 13h30Jozef KovalíkverslaatGuido Pella6-3 6-3
25 Apr - 12h30Dominic ThiemverslaatJaume Antoni Munar Clar7-6 6-1
25 Apr - 17h25Pablo Carreño BustaverslaatBenoît Paire6-3 6-3
24 Apr - 18h45Adrian MannarinoverslaatPablo Cuevas6-4 7-6
24 Apr - 16h35Malek JaziriverslaatErnesto Escobedo6-4 6-3
25 Apr - 11h20Grigor DimitrovverslaatGilles Simon6-2 6-1

Eerste ronde

Rafael Nadal Bye
24 Apr - 11h10Roberto Carballés BaenaverslaatAndreas Haider-Maurer6-2 6-4
23 Apr - 15h20Guillermo Garcia-LopezverslaatYuichi Sugita7-6 7-6
Kei Nishikori Bye
Feliciano López Bye
23 Apr - 13h00Dusan LajovicverslaatPedro Martinez Portero6-4 6-7 6-3
24 Apr - 11h10Martin KlizanverslaatFederico Delbonis6-3 6-7 6-4
Novak Djokovic Bye
David Goffin Bye
23 Apr - 13h50Marcel Granollers-PujolverslaatMikhail Kukushkin6-2 5-2
23 Apr - 18h30Leonardo MayerverslaatMischa Zverev6-3 6-0
Karen Khachanov Bye
Pablo Andújar Bye
24 Apr - 14h05Bjorn FratangeloverslaatAlexey Vatutin7-5 5-7 6-3
23 Apr - 15h55Ivo KarlovicverslaatTommy Robredo6-7 7-6 6-4
Roberto Bautista Agut Bye
Diego Sebastian Schwartzman Bye
23 Apr - 15h55Stefanos TsitsipasverslaatCorentin Moutet6-4 6-1
23 Apr - 14h10Rogerio Dutra Da SilvaverslaatJared Donaldson6-3 6-1
Albert Ramos Viñolas Bye
Jozef Kovalík Bye
24 Apr - 12h20Guido PellaverslaatPeter Gojowczyk6-4 6-4
24 Apr - 15h55Jaume Antoni Munar ClarverslaatJoão Sousa6-4 3-6 7-5
Dominic Thiem Bye
Pablo Carreño Busta Bye
23 Apr - 11h10Benoît PaireverslaatNicolás Jarry7-6 6-7 6-4
23 Apr - 18h05Pablo CuevasverslaatRicardo Ojeda Lara6-0 6-4
Adrian Mannarino Bye
Ernesto Escobedo Bye
23 Apr - 11h10Malek JaziriverslaatTennys Sandgren6-4 6-4
24 Apr - 14h25Gilles SimonverslaatIlya Ivashka6-2 6-3
Grigor Dimitrov Bye

Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

22 Apr - 13h00Bjorn FratangeloverslaatPablo Andújar0-6 7-6 6-1
22 Apr - 12h25Ilya IvashkaverslaatJürgen Melzer6-4 3-6 6-2
22 Apr - 12h25Rogerio Dutra Da SilvaverslaatJozef Kovalík7-6 6-4
22 Apr - 17h25Martin KlizanverslaatErnesto Escobedo6-4 6-2
22 Apr - 14h40Corentin MoutetverslaatAlexey Vatutin6-4 6-3
22 Apr - 15h20Ricardo Ojeda LaraverslaatDustin Brown4-6 6-4 6-2

Kwalificaties - Eerste ronde

21 Apr - 10h10Bjorn FratangeloverslaatAlessandro Giannessi7-5 6-4
21 Apr - 12h50Pablo AndújarverslaatIñigo Cervantes Huegun6-1 6-3
21 Apr - 10h15Ilya IvashkaverslaatKenny De Schepper6-3 6-3
21 Apr - 10h10Jürgen MelzerverslaatMatthias Bachinger6-7 6-1 7-6
21 Apr - 12h00Rogerio Dutra Da SilvaverslaatEgor Gerasimov6-4 6-2
21 Apr - 13h20Jozef KovalíkverslaatLorenzo Giustino6-7 6-2 7-5
21 Apr - 14h30Martin KlizanverslaatUladzimir Ignatik6-3 6-4
21 Apr - 15h50Ernesto EscobedoverslaatAlejandro Davidovich Fokina7-5 6-1
21 Apr - 16h00Alexey VatutinverslaatBenjamin Bonzi7-6 6-2
21 Apr - 16h30Corentin MoutetverslaatIvan Nedelko6-2 6-4
21 Apr - 12h00Ricardo Ojeda LaraverslaatAndrej Martin2-6 6-4 6-2
21 Apr - 14h20Dustin BrownverslaatGerard Granollers-Pujol7-5 6-2

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden