De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Barcelona - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Barcelona - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Volledige uitslagen

Barcelona

Barcelona 2017

SpanjeSpanje - 24 April 2017 - 30 April 2017 - Gravel


Finale

30 Apr - 16h15Rafael NadalverslaatDominic Thiem6-4 6-1

Halve Finale

29 Apr - 13h50Dominic ThiemverslaatAndrew Murray6-2 3-6 6-4
29 Apr - 16h35Rafael NadalverslaatHoracio Zeballos6-3 6-4

Kwartfinales

28 Apr - 14h15Andrew MurrayverslaatAlbert Ramos Viñolas2-6 6-4 7-6
28 Apr - 12h40Dominic ThiemverslaatYuichi Sugita6-1 6-2
28 Apr - 17h40Rafael NadalverslaatHyeon Chung7-6 6-2
28 Apr - 19h55Horacio ZeballosverslaatKaren Khachanov6-4 6-1

Achtste finales

27 Apr - 17h45Andrew MurrayverslaatFeliciano López6-4 6-4
27 Apr - 20h00Albert Ramos ViñolasverslaatRoberto Bautista Agut6-2 3-6 6-4
27 Apr - 15h35Dominic ThiemverslaatDaniel Evans7-6 6-2
27 Apr - 15h50Yuichi SugitaverslaatPablo Carreño Busta6-3 6-3
27 Apr - 17h30Hyeon ChungverslaatAlexander Zverev6-1 6-4
27 Apr - 15h40Rafael NadalverslaatKevin Anderson6-3 6-4
27 Apr - 17h15Karen KhachanovverslaatDavid Goffin6-7 6-3 6-4
27 Apr - 19h25Horacio ZeballosverslaatBenoît Paire6-4 3-6 7-6

1/16de finales

26 Apr - 12h30Andrew MurrayverslaatBernard Tomicw.o.
26 Apr - 15h40Feliciano LópezverslaatAlbert Montañés6-2 6-2
26 Apr - 19h35Albert Ramos ViñolasverslaatCasper Ruud7-6 6-4
26 Apr - 18h45Roberto Bautista AgutverslaatJan-Lennard Struff6-1 6-3
25 Apr - 11h10Dominic ThiemverslaatKyle Edmund6-1 6-4
25 Apr - 17h05Daniel EvansverslaatMischa Zverev6-4 6-4
25 Apr - 13h05Yuichi SugitaverslaatRichard Gasquet4-6 6-3 7-6
25 Apr - 17h05Pablo Carreño BustaverslaatAndreas Seppi6-4 6-2
25 Apr - 12h50Alexander ZverevverslaatNicolas Almagro7-6 4-6 6-4
26 Apr - 15h50Hyeon ChungverslaatPhilipp Kohlschreiber6-3 6-4
25 Apr - 15h40Kevin AndersonverslaatDavid Ferrer6-3 6-4
26 Apr - 17h05Rafael NadalverslaatRogerio Dutra Da Silva6-1 6-2
26 Apr - 15h50David GoffinverslaatNikoloz Basilashvili7-5 6-0
26 Apr - 17h25Karen KhachanovverslaatPablo Cuevas7-6 7-6
26 Apr - 17h15Horacio ZeballosverslaatJoão Sousa7-6 7-5
25 Apr - 17h40Benoît PaireverslaatMarcel Granollers-Pujol6-3 7-6

Eerste ronde

Andrew Murray Bye
25 Apr - 11h05Bernard TomicverslaatDustin Brown7-5 4-6 6-2
24 Apr - 14h30Albert MontañésverslaatGuillermo Garcia-Lopez6-4 6-4
Feliciano López Bye
Albert Ramos Viñolas Bye
24 Apr - 15h45Casper RuudverslaatRadu Albot6-2 6-2
25 Apr - 12h30Jan-Lennard StruffverslaatPierre-Hugues Herbert7-5 6-3
Roberto Bautista Agut Bye
Dominic Thiem Bye
24 Apr - 11h10Kyle EdmundverslaatJérémy Chardy6-3 6-4
24 Apr - 12h50Daniel EvansverslaatThiago Monteiro6-7 6-2 7-6
Mischa Zverev Bye
Richard Gasquet Bye
24 Apr - 12h50Yuichi SugitaverslaatTommy Robredo6-4 6-3
24 Apr - 11h10Andreas SeppiverslaatMikael Ymer6-4 6-3
Pablo Carreño Busta Bye
Alexander Zverev Bye
24 Apr - 16h30Nicolas AlmagroverslaatSteven Diez6-3 6-4
25 Apr - 14h15Hyeon ChungverslaatDenis Istomin6-4 6-4
Philipp Kohlschreiber Bye
David Ferrer Bye
24 Apr - 19h40Kevin AndersonverslaatCarlos Berlocq2-6 7-6 6-3
25 Apr - 15h55Rogerio Dutra Da SilvaverslaatRenzo Olivo6-1 6-1
Rafael Nadal Bye
David Goffin Bye
25 Apr - 11h05Nikoloz BasilashviliverslaatTaro Daniel6-3 6-1
25 Apr - 15h55Karen KhachanovverslaatThomaz Bellucci6-3 6-4
Pablo Cuevas Bye
João Sousa Bye
25 Apr - 19h40Horacio ZeballosverslaatSantiago Giraldo6-2 6-3
24 Apr - 15h50Marcel Granollers-PujolverslaatMalek Jaziri7-6 6-3
Benoît Paire Bye

Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

23 Apr - 15h10Thiago MonteiroverslaatJordi Samper-Montana6-1 6-7 6-1
23 Apr - 12h25Steven DiezverslaatYuichi Sugita6-4 7-6
23 Apr - 16h00Hyeon ChungverslaatGuido Pella6-2 6-4
23 Apr - 12h55Santiago GiraldoverslaatAlejandro Davidovich Fokina5-7 6-3 6-2
23 Apr - 17h35Taro DanielverslaatDaniel Brands6-2 6-4
23 Apr - 14h35Casper RuudverslaatDaniel Masur6-0 5-2

Kwalificaties - Eerste ronde

22 Apr - 10h05Thiago MonteiroverslaatLukas Rosol6-3 6-7 6-3
22 Apr - 12h10Jordi Samper-MontanaverslaatKenny De Schepper5-4 ab.
22 Apr - 10h05Yuichi SugitaverslaatNicola Kuhn7-6 6-2
22 Apr - 13h30Steven DiezverslaatUladzimir Ignatik7-6 6-4
22 Apr - 16h55Hyeon ChungverslaatErnests Gulbis7-6 6-2
22 Apr - 15h35Guido PellaverslaatMarco Trungelliti6-3 6-3
22 Apr - 10h15Santiago GiraldoverslaatEnrique Lopez Perez2-6 7-6 6-3
22 Apr - 12h30Alejandro Davidovich FokinaverslaatRoberto Carballés Baena3-6 6-2 6-2
22 Apr - 17h05Taro DanielverslaatJaume Antoni Munar Clar6-2 6-1
22 Apr - 14h45Daniel BrandsverslaatIñigo Cervantes Huegun6-4 3-6 6-1
22 Apr - 13h55Daniel MasurverslaatAndrey Rublev7-6 3-6 6-3
22 Apr - 12h25Casper RuudverslaatOriol Roca Batalla6-4 6-1

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden