De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Sofia - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Sofia - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Bulgarije

Volledige uitslagen

Sofia 2017

BulgarijeBulgarije - 6 Februari 2017 - 12 Februari 2017 - Hardcourt


Finale

12 Feb - 16h15Grigor DimitrovverslaatDavid Goffin7-5 6-4

Halve Finale

11 Feb - 18h00Grigor DimitrovverslaatNikoloz Basilashvili6-1 6-3
11 Feb - 13h10David GoffinverslaatRoberto Bautista Agut5-7 6-4 7-6

Kwartfinales

10 Feb - 18h40Nikoloz BasilashviliverslaatMartin Klizan0-6 6-3 6-3
10 Feb - 17h10Grigor DimitrovverslaatViktor Troicki6-3 6-3
10 Feb - 11h10Roberto Bautista AgutverslaatGilles Müller7-5 7-6
10 Feb - 13h15David GoffinverslaatSteve Darcis6-1 6-3

Achtste finales

9 Feb - 15h05Nikoloz BasilashviliverslaatDominic Thiem6-4 6-4
9 Feb - 11h10Martin KlizanverslaatDaniel Brands7-6 6-2
9 Feb - 17h10Grigor DimitrovverslaatJerzy Janowicz4-6 6-3 7-5
9 Feb - 12h50Viktor TroickiverslaatRobin Haase2-6 6-4 7-6
9 Feb - 11h10Gilles MüllerverslaatMikhail Youzhny6-3 7-5
8 Feb - 19h25Roberto Bautista AgutverslaatCedrik-Marcel Stebe7-6 6-3
9 Feb - 16h25Steve DarcisverslaatAndreas Seppi6-3 7-5
8 Feb - 17h10David GoffinverslaatRadu Albot6-2 6-7 6-3

1/16de finales

Dominic Thiem Bye
8 Feb - 11h10Nikoloz BasilashviliverslaatAdrian Mannarino7-6 7-6
8 Feb - 13h30Daniel BrandsverslaatMarco Chiudinelli6-7 7-6 6-2
7 Feb - 17h05Martin KlizanverslaatAndrey Kuznetsov6-0 7-6
Grigor Dimitrov Bye
8 Feb - 14h15Jerzy JanowiczverslaatDudi Sela6-4 6-4
7 Feb - 14h40Robin HaaseverslaatDimitar Kuzmanov6-4 6-3
8 Feb - 13h00Viktor TroickiverslaatCem Ilkel6-3 6-2
7 Feb - 11h05Gilles MüllerverslaatMathias Bourgue6-3 6-2
7 Feb - 12h50Mikhail YouzhnyverslaatMarko Tepavac7-6 6-4
7 Feb - 12h10Cedrik-Marcel StebeverslaatTeimuraz Gabashvili2-6 6-0 6-1
Roberto Bautista Agut Bye
7 Feb - 17h05Steve DarcisverslaatMaximilian Marterer6-3 7-6
8 Feb - 19h10Andreas SeppiverslaatDamir Dzumhur7-6 3-6 6-3
6 Feb - 17h10Radu AlbotverslaatAlexandar Lazarov7-6 6-2
David Goffin Bye

Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

6 Feb - 11h10Daniel BrandsverslaatTeimuraz Gabashvili6-4 3-6 6-4
6 Feb - 13h00Cedrik-Marcel StebeverslaatMiljan Zekic7-6 6-0
6 Feb - 13h30Maximilian MartererverslaatMarko Tepavac7-6 7-5
6 Feb - 11h10Mathias BourgueverslaatFilip Krajinovic7-6 6-4

Kwalificaties - Eerste ronde

5 Feb - 11h10Teimuraz GabashviliverslaatDaniel Masur7-5 4-6 7-6
5 Feb - 13h45Daniel BrandsverslaatYannick Mertens7-5 4-6 6-2
5 Feb - 14h35Cedrik-Marcel StebeverslaatSteven Diez6-3 7-6
5 Feb - 16h25Miljan ZekicverslaatStefanos Tsitsipas6-4 6-3
5 Feb - 15h40Maximilian MartererverslaatAdrian Andreev6-2 6-0
5 Feb - 17h05Marko TepavacverslaatSarp Agabigun6-4 6-2
5 Feb - 12h40Mathias BourgueverslaatAlexandre Sidorenko5-7 6-3 6-2
5 Feb - 11h10Filip KrajinovicverslaatHiroki Moriya6-3 6-4

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden