De site voor alle sporten

Menu
Tennis - São Paulo - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - São Paulo - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Brazilië

Volledige uitslagen

São Paulo

S„o Paulo 2017

BraziliëBrazilië - São Paulo - 27 Februari 2017 - 5 Maart 2017 - Gravel


Finale

6 Maa - 22h05Pablo CuevasverslaatAlbert Ramos Viñolas6-7 6-4 6-4

Halve Finale

4 Maa - 20h45Pablo CuevasverslaatPablo Carreño Busta6-3 7-6
4 Maa - 17h15Albert Ramos ViñolasverslaatJoão Sousa6-7 7-5 6-2

Kwartfinales

4 Maa - 01h20Pablo Carreño BustaverslaatFabio Fognini6-0 7-6
4 Maa - 02h50Pablo CuevasverslaatDiego Sebastian Schwartzman5-7 6-4 6-4
3 Maa - 16h45João SousaverslaatFederico Delbonis6-3 6-1
3 Maa - 18h05Albert Ramos ViñolasverslaatGuido Pella6-4 3-6 6-4

Achtste finales

2 Maa - 21h20Pablo Carreño BustaverslaatJoão Souza6-4 6-2
2 Maa - 19h05Fabio FogniniverslaatAlessandro Giannessi7-6 7-6
2 Maa - 20h10Pablo CuevasverslaatFacundo Bagnis6-2 6-2
2 Maa - 22h50Diego Sebastian SchwartzmanverslaatGerald Melzer6-2 6-2
1 Maa - 21h10Federico DelbonisverslaatCasper Ruud7-5 6-3
1 Maa - 18h00João SousaverslaatRenzo Olivo6-2 6-4
1 Maa - 22h45Guido PellaverslaatCarlos Berlocq7-5 6-3
2 Maa - 01h15Albert Ramos ViñolasverslaatGastão Elias6-4 7-6

1/16de finales

Pablo Carreño Busta Bye
28 Feb - 20h20João SouzaverslaatHoracio Zeballos6-2 7-6
28 Feb - 16h40Alessandro GiannessiverslaatRogerio Dutra Da Silva6-4 6-3
28 Feb - 18h45Fabio FogniniverslaatMarco Cecchinato6-4 7-6
Pablo Cuevas Bye
28 Feb - 18h40Facundo BagnisverslaatDusan Lajovic6-2 7-5
28 Feb - 16h40Gerald MelzerverslaatVictor Estrella Burgos6-2 7-6
1 Maa - 01h35Diego Sebastian SchwartzmanverslaatThomaz Bellucci6-2 6-0
28 Feb - 16h40Federico DelbonisverslaatJozef Kovalík6-4 7-6
28 Feb - 21h10Casper RuudverslaatAkira Santillan6-4 6-4
27 Feb - 16h40Renzo OlivoverslaatIñigo Cervantes Huegun7-6 6-4
João Sousa Bye
28 Feb - 22h50Carlos BerlocqverslaatThiago Monteiro4-6 6-4 6-4
27 Feb - 18h55Guido PellaverslaatGuilherme Clezar6-2 6-3
27 Feb - 23h15Gastão EliasverslaatOrlando Luz6-2 7-5
Albert Ramos Viñolas Bye

Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

26 Feb - 17h05Jozef KovalíkverslaatRoberto Carballés Baena6-3 1-6 6-1
26 Feb - 15h10Guilherme ClezarverslaatArthur De Greef7-5 6-0
26 Feb - 17h50Marco CecchinatoverslaatNicolas Kicker6-1 5-7 6-2
26 Feb - 15h10Alessandro GiannessiverslaatGuido Andreozzi4-6 7-6 2-0 ab.

Kwalificaties - Eerste ronde

25 Feb - 21h25Jozef KovalíkverslaatJoao Pedro Sorgi6-2 6-1
25 Feb - 19h55Roberto Carballés BaenaverslaatJordi Samper-Montana6-2 6-2
25 Feb - 14h15Guilherme ClezarverslaatTaro Daniel7-5 6-2
25 Feb - 16h20Arthur De GreefverslaatCaio Zampieri6-2 6-4
25 Feb - 17h40Nicolas KickerverslaatGustavo Teisen Pereira6-0 6-0
25 Feb - 18h05Marco CecchinatoverslaatLeonardo Mayer6-4 2-6 6-3
25 Feb - 16h40Alessandro GiannessiverslaatFederico Coria6-0 0-0 ab.
25 Feb - 14h35Guido AndreozziverslaatMaximo Gonzalez6-3 7-6

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden