De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Pune - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Pune - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

India

Volledige uitslagen

Pune 2019

IndiaIndia - Pune - 29 December 2018 - 6 Januari 2019 - Hardcourt


Finale

5 Jan - 12h40Kevin AndersonverslaatIvo Karlovic7-6 6-7 7-6

Halve Finale

4 Jan - 17h00Kevin AndersonverslaatGilles Simon6-3 7-6
4 Jan - 14h40Ivo KarlovicverslaatSteve Darcis7-6 4-6 6-3

Kwartfinales

3 Jan - 14h45Kevin AndersonverslaatJaume Antoni Munar Clar6-3 6-3
3 Jan - 16h10Gilles SimonverslaatBenoît Paire3-6 7-6 6-4
3 Jan - 12h50Steve DarcisverslaatMalek Jaziri7-5 6-2
3 Jan - 10h45Ivo KarlovicverslaatErnests Gulbis7-6 7-6

Achtste finales

2 Jan - 12h40Kevin AndersonverslaatLaslo Djere7-6 7-6
2 Jan - 12h40Jaume Antoni Munar ClarverslaatSimone Bolelli7-5 6-0
2 Jan - 15h10Gilles SimonverslaatIlya Ivashka6-7 6-2 6-1
2 Jan - 12h10Benoît PaireverslaatJirí Veselý6-4 6-2
2 Jan - 13h35Steve DarcisverslaatMichael Mmoh4-6 7-6 6-2
2 Jan - 18h00Malek JaziriverslaatRamkumar Ramanathan6-7 7-6 6-3
2 Jan - 10h40Ivo KarlovicverslaatEvgeny Donskoy6-4 7-5
2 Jan - 10h40Ernests GulbisverslaatHyeon Chung7-6 6-2

1/16de finales

Kevin Anderson Bye
1 Jan - 16h55Laslo DjereverslaatArjun Kadhe7-5 7-6
1 Jan - 10h40Simone BolelliverslaatDenis Istomin6-4 6-4
31 Dec - 12h10Jaume Antoni Munar ClarverslaatRadu Albot6-2 7-6
Gilles Simon Bye
1 Jan - 10h35Ilya IvashkaverslaatHubert Hurkacz6-7 6-2 6-3
1 Jan - 12h15Jirí VeselýverslaatAntoine Hoang4-6 6-4 6-4
1 Jan - 12h50Benoît PaireverslaatThiago Monteiro7-6 6-3
31 Dec - 10h35Steve DarcisverslaatRoberto Carballés Baena6-3 6-4
31 Dec - 12h40Michael MmohverslaatPrajnesh Gunneswaran7-5 6-3
1 Jan - 14h40Ramkumar RamanathanverslaatMarcel Granollers-Pujol4-6 6-4 6-3
Malek Jaziri Bye
31 Dec - 12h30Evgeny DonskoyverslaatPablo Andújar6-3 5-7 7-6
1 Jan - 10h40Ivo KarlovicverslaatFélix Auger-Aliassime6-4 7-5
31 Dec - 14h15Ernests GulbisverslaatPedro Sousa6-4 4-6 6-4
Hyeon Chung Bye

Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

30 Dec - 10h50Félix Auger-AliassimeverslaatGianluigi Quinzi7-5 6-3
30 Dec - 08h40Simone BolelliverslaatSebastian Ofner7-6 7-5
30 Dec - 08h45Antoine HoangverslaatThiago Monteiro4-6 6-3 6-2
30 Dec - 10h50Saketh MyneniverslaatEgor Gerasimov6-4 6-7 7-6

Kwalificaties - Eerste ronde

29 Dec - 10h30Félix Auger-AliassimeverslaatMarcelo Arevalo6-7 6-1 3-2 ab.
29 Dec - 10h35Gianluigi QuinziverslaatSasi Kumar Mukund6-1 6-1
29 Dec - 08h40Sebastian OfnerverslaatRuben Bemelmans5-7 6-3 6-1
29 Dec - 08h40Simone BolelliverslaatBrayden Schnur6-3 7-6
29 Dec - 08h40Thiago MonteiroverslaatDaniel Brands7-6 7-5
29 Dec - 10h30Antoine HoangverslaatAndrej Martin6-1 6-2
29 Dec - 11h45Saketh MyneniverslaatJason Jung6-1 5-7 6-2
29 Dec - 12h45Egor GerasimovverslaatDaniel Gimeno-Traver6-3 3-6 6-2

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden