De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - Eastbourne - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Engeland

Volledige uitslagen

Eastbourne

Eastbourne 2018

EngelandEngeland - Eastbourne - 23 Juni 2018 - 1 Juli 2018 - Gras


Finale

30 Jun - 16h15Mischa ZverevverslaatLukas Lacko6-4 6-4

Halve Finale

29 Jun - 16h55Lukas LackoverslaatMarco Cecchinato6-3 6-4
29 Jun - 18h15Mischa ZverevverslaatMikhail Kukushkin7-6 6-4

Kwartfinales

28 Jun - 12h10Lukas LackoverslaatCameron Norrie6-3 6-4
28 Jun - 14h00Marco CecchinatoverslaatJohn Millman5-7 6-3 6-2
28 Jun - 16h10Mischa ZverevverslaatDenis Shapovalov6-3 6-3
28 Jun - 17h45Mikhail KukushkinverslaatKyle Edmund5-7 6-3 6-1

Achtste finales

27 Jun - 13h30Lukas LackoverslaatDiego Sebastian Schwartzman4-6 6-4 7-5
27 Jun - 16h00Cameron NorrieverslaatJay Clarke6-4 6-3
27 Jun - 12h10Marco CecchinatoverslaatDenis Istomin4-6 6-4 7-5
27 Jun - 16h40John MillmanverslaatLeonardo Mayer7-6 7-6
27 Jun - 14h10Mischa ZverevverslaatSteve Johnson6-3 6-3
27 Jun - 12h10Denis ShapovalovverslaatJared Donaldson6-4 4-6 6-2
27 Jun - 17h35Mikhail KukushkinverslaatDavid Ferrer6-2 6-0
27 Jun - 18h15Kyle EdmundverslaatAndrew Murray6-4 6-4

1/16de finales

Diego Sebastian Schwartzman Bye
26 Jun - 13h30Lukas LackoverslaatRoberto Quiroz6-4 7-6
25 Jun - 14h50Jay ClarkeverslaatRyan Harrison6-4 6-1
26 Jun - 17h35Cameron NorrieverslaatDaniel Brands7-5 6-7 6-2
Marco Cecchinato Bye
25 Jun - 12h10Denis IstominverslaatAndreas Seppi6-3 6-7 7-6
25 Jun - 14h05John MillmanverslaatGilles Müller6-7 6-3 6-2
26 Jun - 12h10Leonardo MayerverslaatGilles Simon6-4 7-6
26 Jun - 14h25Steve JohnsonverslaatDaniil Medvedev6-2 6-4
26 Jun - 15h55Mischa ZverevverslaatNicolás Jarry3-6 6-1 6-4
25 Jun - 12h10Jared DonaldsonverslaatTaylor Fritz6-7 6-3 7-6
Denis Shapovalov Bye
25 Jun - 16h15David FerrerverslaatMatteo Berrettini7-5 6-3
26 Jun - 12h10Mikhail KukushkinverslaatAlex De Minaur6-1 6-2
25 Jun - 18h30Andrew MurrayverslaatStanislas Wawrinka6-1 6-3
Kyle Edmund Bye

Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

24 Jun - 13h50Daniel BrandsverslaatAlessandro Bega6-7 7-6 6-3
24 Jun - 12h10Alex De MinaurverslaatMatteo Viola6-2 6-4
24 Jun - 12h10Matteo BerrettiniverslaatCarlos Gómez Herrera3-2 7-6
24 Jun - 13h40Roberto QuirozverslaatJay Clarke6-7 6-4 5-4

Kwalificaties - Eerste ronde

23 Jun - 14h35Daniel BrandsverslaatJack Sock6-4 7-6
23 Jun - 15h15Alessandro BegaverslaatIvan Nedelko7-5 6-0
23 Jun - 13h25Alex De MinaurverslaatJonathan Gray6-1 6-3
23 Jun - 13h20Matteo ViolaverslaatAndrew Whittington4-6 6-4 6-2
23 Jun - 12h05Matteo BerrettiniverslaatAndrea Basso6-3 6-3
23 Jun - 12h05Carlos Gómez HerreraverslaatJan Choinski6-3 6-4
23 Jun - 16h50Jay ClarkeverslaatMarek Jaloviec6-4 7-5
23 Jun - 16h45Roberto QuirozverslaatYannick Mertens3-6 6-4 6-3

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden