De site voor alle sporten

Menu
 

Tafeltennis - WK Junioren - Heren - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Australië

Volledige uitslagen

WK Junioren - Heren 2018

AustraliëAustralië - Bendigo - 2 December 2018 - 9 December 2018


Finale

Haidong XuverslaatYukiya Uda4-1 (13-11, 11-4, 8-11, 11-9, 11-8)

Halve Finale

Haidong XuverslaatCristian Pletea4-0 (11-5, 11-3, 11-8, 11-6)
Yukiya UdaverslaatPeng Xiang4-0 (11-9, 12-10, 13-11, 11)

Kwartfinales

Cristian PleteaverslaatHeyi Yu4-0 (12-10, 13-11, 11-9, 11-7)
Haidong XuverslaatYuta Tanaka4-2 (9-11, 11-9, 5-11, 11-5, 11-9, 11-7)
Yukiya UdaverslaatYingbin Xu4-3 (9-11, 7-11, 11-7, 13-11, 11-5, 9-11, 11-9)
Peng XiangverslaatManav Vikash Thakkar4-3 (11-6, 11-5, 7-11, 14-16, 11-4, 8-11, 11-8)

Achtste finales

Heyi YuverslaatKanak Jha4-1 (6-11, 11-9, 11-7, 11-2, 11-9)
Cristian PleteaverslaatHsin-Yang Li4-0 (11-6, 11-8, 11-4, 11-3)
Yuta TanakaverslaatYew En Koen Pang4-1 (11-9, 11-6, 11-13, 11-6, 11-3)
Haidong XuverslaatAmin Ahmadian4-1 (11-4, 11-8, 11-9, 6-11, 11-1)
Yingbin XuverslaatIoannis Sgouropoulos4-3 (7-11, 9-11, 11-8, 6-11, 11-4, 9-11, 11-4)
Yukiya UdaverslaatRares Sipos4-1 (11-9, 12-10, 8-11, 13-11, 11)
Peng XiangverslaatShunsuke Togami4-2 (15-17, 11-9, 13-11, 9-11, 11-2, 11-6)
Manav Vikash ThakkarverslaatYi-Hsin Feng4-2 (11-7, 8-11, 11-4, 9-11, 14-12, 11-1)

1/16de finales

Kanak JhaverslaatMaksim Grebnev4-0 (11-7, 11-9, 9, 11-1)
Heyi YuverslaatCedric Meissner4-0 (11-6, 11-6, 6, 11-9)
Hsin-Yang LiverslaatLaurens Devos4-3 (5-11, 11-9, 7-11, 11-8, 8, 5-11, 11-4)
Cristian PleteaverslaatJeet Chandra4-0 (11-8, 11-5, 11-8, 11-8)
Yuta TanakaverslaatYanapong Panagitgun4-1 (11-7, 8-11, 11-6, 11-7, 11-2)
Yew En Koen PangverslaatManush Utpalbhai Shah4-2 (6-11, 11-9, 4-11, 11-5, 11-4, 11-7)
Amin AhmadianverslaatBastien Rembert4-3 (7-11, 11-8, 8, 11-8, 13-15, 7-11, 11-8)
Haidong XuverslaatYung-Chih Lin4-0 (11-5, 11-7, 11-5, 11-8)
Ioannis SgouropoulosverslaatMing-Wei Tai4-0 (11-9, 11-9, 11-4, 11-4)
Yingbin XuverslaatLilian Bardet4-0 (12-10, 11-8, 11-5, 11-9)
Yukiya UdaverslaatKay Stumper4-0 (11-6, 14-12, 11-6, 11-7)
Rares SiposverslaatSharon Alguetti4-3 (11-5, 8-11, 9-11, 6-11, 11-6, 11-9, 11-8)
Peng XiangverslaatNikhil Kumar4-1 (11-3, 11-7, 7, 6-11, 11-7)
Shunsuke TogamiverslaatFanbo Meng4-2 (11-9, 11-7, 15-17, 10-12, 11-6, 11-6)
Yi-Hsin FengverslaatCarlo Rossi4-1 (11-7, 6-11, 11-9, 11-8, 11-3)
Manav Vikash ThakkarverslaatJeremy Hazin4-0 (11-9, 11-6, 11-3, 11-5)

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden