De site voor alle sporten

Menu
 

Tafeltennis - Wereldkampioenschap Dames - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Duitsland

Volledige uitslagen

Wereldkampioenschap Dames 2017

DuitslandDuitsland - Düsseldorf - 29 Mei 2017 - 5 Juni 2017


Finale

4 Jun - 13h30Ning DingverslaatYuling Zhu4-2 (11-4, 9-11, 4-11, 12-10, 11-6, 11-7)

Halve Finale

3 Jun - 12h30Ning DingverslaatMiu Hirano4-1 (11-4, 11-8, 11-5, 5-11, 11-5)
3 Jun - 13h45Yuling ZhuverslaatShiwen Liu4-3 (10-12, 11-9, 7-11, 11-8, 8-11, 11-9, 11-5)

Kwartfinales

2 Jun - 17h00Ning DingverslaatKasumi Ishikawa4-1 (11-8, 11-2, 7-11, 11-8, 11-2)
2 Jun - 15h45Miu HiranoverslaatTianwei Feng4-0 (11-5, 11-2, 18-16, 11-5)
2 Jun - 15h45Yuling ZhuverslaatMeng Chen4-2 (17-15, 8-11, 11-9, 10-12, 11-7, 11-4)
2 Jun - 17h00Shiwen LiuverslaatZi Mu4-1 (1-11, 11-6, 11-8, 11-3, 11-7)

Achtste finales

2 Jun - 11h15Ning DingverslaatJie Li4-0 (11-9, 11-6, 11-6, 11-9)
2 Jun - 10h00Kasumi IshikawaverslaatElizabeta Samara4-0 (11-6, 11-7, 11-7, 11-8)
2 Jun - 11h15Miu HiranoverslaatMaria Xiao4-0 (11-4, 11-1, 11-4, 11-3)
2 Jun - 11h15Tianwei FengverslaatKristin Silbereisen4-2 (8-11, 11-5, 11-7, 9-11, 11-7, 11-9)
2 Jun - 10h00Yuling ZhuverslaatMima Ito4-2 (11-9, 8-11, 11-1, 6-11, 11-7, 11-5)
2 Jun - 11h15Meng ChenverslaatDaniela Monteiro Dodean4-1 (11-7, 11-2, 11-7, 3-11, 11-8)
2 Jun - 10h00Zi MuverslaatMiyu Kato4-0 (11-7, 11-3, 11-9, 11-3)
2 Jun - 10h00Shiwen LiuverslaatSong I Kim4-0 (11-6, 11-5, 11-3, 11-9)

1/16de finales

1 Jun - 13h15Ning DingverslaatXialian Ni4-0 (11-8, 11-9, 11-6, 11-3)
1 Jun - 13h15Jie LiverslaatLily Zhang4-1 (15-13, 5-11, 11-4, 11-4, 11-9)
1 Jun - 13h15Elizabeta SamaraverslaatHitomi Sato4-3 (5-11, 8-11, 11-7, 11-8, 4-11, 11-8, 11-8)
1 Jun - 16h15Kasumi IshikawaverslaatHyon Sim Ri4-1 (12-10, 7-11, 11-7, 11-5, 11-6)
1 Jun - 13h15Miu HiranoverslaatSzu-yu Chen4-1 (11-8, 8-11, 12-10, 11-7, 11-5)
1 Jun - 13h15Maria XiaoverslaatMo Zhang4-1 (7-11, 11-8, 11-7, 11-6, 11-5)
1 Jun - 13h15Kristin SilbereisenverslaatZion Lee4-2 (8-11, 11-5, 11-6, 11-7, 7-11, 11-8)
1 Jun - 13h15Tianwei FengverslaatHo Ching Lee4-2 (8-11, 11-6, 11-6, 11-6, 8-11, 11-8)
1 Jun - 16h15Yuling ZhuverslaatKyungah Kim4-0 (11-4, 12-10, 11-3, 11-8)
1 Jun - 13h15Mima ItoverslaatWai Yam Minnie Soo4-0 (11-6, 11-2, 11-8, 11-9)
1 Jun - 16h15Daniela Monteiro DodeanverslaatJia Liu4-1 (11-3, 13-11, 11-8, 8-11, 11-9)
1 Jun - 16h15Meng ChenverslaatDana Cechova4-0 (11-2, 11-6, 11-7, 11-8)
1 Jun - 16h15Zi MuverslaatQian Liw.o.
1 Jun - 16h15Miyu KatoverslaatHa-eun Yang11-7, 8-11, 12-10, 10-12, 13-11, 5-11, 11-4
1 Jun - 16h15Song I KimverslaatSzandra Pergel4-0 (11-5, 11-1, 11-4, 11-8)
1 Jun - 16h15Shiwen LiuverslaatHyowon Suh4-0 (11-9, 11-4, 11-7, 11-6)

Tweede ronde

31 Mei - 19h30Ning DingverslaatKarin Adamkova4-0 (11-5, 11-3, 11-7, 11-5)
31 Mei - 19h30Xialian NiverslaatGeorgina Pota4-1 (12-10, 10-12, 11-9, 11-4, 11-8)
31 Mei - 19h30Lily ZhangverslaatSabine Winter4-3 (7-11, 4-11, 11-7, 12-10, 7-11, 11-6, 11-6)
31 Mei - 19h30Jie LiverslaatEva Odorova4-1 (11-7, 11-9, 11-7, 11-13, 11-7)
31 Mei - 19h30Hitomi SatoverslaatHsien-Tzu Cheng4-0 (11-5, 11-4, 11-6, 11-6)
31 Mei - 19h30Elizabeta SamaraverslaatTamolwan Khetkhuan4-1 (12-10, 11-4, 11-2, 9-11, 11-5)
31 Mei - 19h30Hyon Sim RiverslaatPolina Mikhailova4-3 (12-10, 12-10, 12-14, 10-12, 11-13, 11-9, 11-7
31 Mei - 19h30Kasumi IshikawaverslaatYana Noskova4-0 (11-3, 11-6, 11-3, 11-4)
31 Mei - 19h30Miu HiranoverslaatSuthasini Sawettabut4-0 (11-5, 11-3, 11-8, 13-11)
31 Mei - 19h30Szu-yu ChenverslaatAdina Diaconu4-0 (11-7, 11-5, 11-9, 11-7)
31 Mei - 19h30Mo ZhangverslaatSofia Polcanova4-1 (11-8, 13-11, 11-13, 11-9, 13-11)
31 Mei - 19h30Maria XiaoverslaatHoi Kem Doo4-3 (11-9, 4-11, 4-11, 12-10, 1-11, 12-10, 11-7)
31 Mei - 19h30Kristin SilbereisenverslaatMeng Yu Yu4-2 (11-7, 8-11, 11-7, 11-9, 7-11, 11-8)
31 Mei - 19h30Zion LeeverslaatTetyana Bilenko4-2 (12-10, 4-11, 11-4, 10-12, 11-9, 11-2)
31 Mei - 19h30Ho Ching LeeverslaatNatalia Partyka4-2 (11-7, 6-11, 11-6, 13-11, 16-18, 11-4)
31 Mei - 19h30Tianwei FengverslaatNanthana Komwong4-0 (11-5, 11-4, 11-8, 11-5)
31 Mei - 19h30Yuling ZhuverslaatSarah De Nutte4-0 (11-2, 11-6, 11-3, 11-6)
31 Mei - 19h30Kyungah KimverslaatManika Batra4-1 (3-11, 11-5, 11-6, 11-6, 11-8)
31 Mei - 19h30Wai Yam Minnie SooverslaatViktoria Pavlovich4-2 (8-11, 11-9, 11-9, 10-12, 11-5, 11-7)
31 Mei - 19h30Mima ItoverslaatBritt Eerland4-1 (12-10, 12-10, 9-11, 11-4, 13-11)
31 Mei - 19h30Jia LiuverslaatBernadette-Cynthia Szöcs4-1 (11-7, 11-9, 9-11, 11-8, 11-8)
31 Mei - 19h30Daniela Monteiro DodeanverslaatAdriana Diaz4-1 (11-9, 11-5, 6-11, 11-8, 11-7)
31 Mei - 19h30Dana CechovaverslaatGalia Dvorak4-2 (7-11, 9-11, 11-7, 11-7, 11-9, 11-9)
31 Mei - 19h30Meng ChenverslaatJian Fang Lay4-1 (11-7, 9-11, 11-3, 11-5, 11-5)
31 Mei - 19h30Zi MuverslaatI-Ching Cheng4-2 (11-5, 11-5, 11-13, 11-7, 10-12, 11-7)
31 Mei - 19h30Qian LiverslaatEunchong Yoo4-1 (5-11, 11-1, 11-4, 11-7, 11-4)
31 Mei - 19h30Miyu KatoverslaatWing Nam Ng4-2 (11-8, 11-5, 8-11, 15-13, 9-11, 11-6)
31 Mei - 19h30Ha-eun YangverslaatMi Gyong Ri4-1 (11-5, 11-9, 11-9, 3-11, 11-9)
31 Mei - 19h30Szandra PergelverslaatPetrissa Solja4-1 (4-11, 11-9, 11-7, 11-3, 11-7)
31 Mei - 19h30Song I KimverslaatDora Madarasz4-1 (8-11, 11-5, 11-9, 11-3, 13-11)
31 Mei - 19h30Hyowon SuhverslaatStéphanie Loeuillette4-0 (12-10, 11-9, 12-10, 11-8)
31 Mei - 19h30Shiwen LiuverslaatRuta Paskauskiene4-0 (11-5, 11-6, 11-5, 11-5)

Eerste ronde

31 Mei - 10h00Ning DingverslaatDaria Trigolos4-0 (11-4, 11-2, 11-3, 11-4)
31 Mei - 10h00Karin AdamkovaverslaatIrina Ciobanu4-2 (11-5, 12-10, 7-11, 9-11, 11-9, 12-10)
31 Mei - 10h00Xialian NiverslaatPaula Medina4-0 (11-6, 11-4, 11-2, 11-3)
31 Mei - 10h00Georgina PotaverslaatLinda Bergstrom4-0 (11-8, 11-8, 11-3, 11-5)
31 Mei - 10h00Sabine WinterverslaatMateja Jeger4-1 (11-8, 11-5, 8-11, 11-2, 12-10)
31 Mei - 10h00Lily ZhangverslaatHoang My Trang Mai4-0 (11-5, 11-8, 11-8, 11-4)
31 Mei - 10h00Eva OdorovaverslaatSara Ramirez4-1 (11-7, 7-11, 11-6, 11-9, 11-4)
31 Mei - 10h00Jie LiverslaatTatiana Kukulkova4-0 (11-7, 11-4, 11-6, 11-2)
31 Mei - 10h00Hitomi SatoverslaatAyhika Mukherjee4-0 (11-4, 11-5, 11-4, 11-3)
31 Mei - 10h00Hsien-Tzu ChengverslaatYousra Helmy4-0 (11-6, 11-4, 11-8, 11-6)
31 Mei - 10h00Tamolwan KhetkhuanverslaatTze Wing Mak4-0 (11-5, 11-8, 12-10, 11-4)
31 Mei - 10h00Elizabeta SamaraverslaatLisa Lung4-1 (11-6, 11-5, 11-7, 9-11, 14-12)
31 Mei - 10h00Polina MikhailovaverslaatOrawan Paranang4-0 (11-6, 12-10, 11-4, 12-10)
31 Mei - 10h00Hyon Sim RiverslaatKatarzyna Grzybowska4-0 (11-7, 11-6, 11-5, 11-6)
31 Mei - 11h00Yana NoskovaverslaatAlex Galic4-1 (9-11, 11-9, 11-9, 11-6, 12-10)
31 Mei - 11h00Kasumi IshikawaverslaatCaroline Kumahara4-0 (11-2, 11-7, 11-2, 11-8)
31 Mei - 12h00Miu HiranoverslaatOlufunke Oshonaike4-0 (11-8, 11-2, 11-4, 11-1)
31 Mei - 11h00Suthasini SawettabutverslaatGiorgia Piccolin4-0 (11-8, 11-6, 11-9, 11-9)
31 Mei - 10h00Adina DiaconuverslaatChantal Mantz4-2 (11-6, 7-11, 8-11, 15-13, 11-9, 11-3)
31 Mei - 10h00Szu-yu ChenverslaatKatherine Low4-0 (11-5, 11-1, 11-4, 11-5)
31 Mei - 11h00Sofia PolcanovaverslaatManca Fajmut4-0 (11-4, 12-10, 11-8, 11-6)
31 Mei - 11h00Mo ZhangverslaatAndrea Todorovic4-0 (11-2, 11-7, 11-5, 11-7)
31 Mei - 11h00Maria XiaoverslaatNina Mittelham4-0 (11-4, 11-9, 11-8, 11-9)
31 Mei - 11h00Hoi Kem DooverslaatAlina Arlouskaya4-0 (11-6, 11-2, 11-3, 11-8)
31 Mei - 11h00Meng Yu YuverslaatRachel Moret4-0 (11-5, 11-8, 11-4, 11-1)
31 Mei - 11h00Kristin SilbereisenverslaatCharlotte Carey4-1 (11-5, 11-7, 7-11, 11-7, 11-8)
31 Mei - 11h00Zion LeeverslaatIzabela Lupulesku4-3 (11-4, 11-7, 8-11, 12-10, 9-11, 8-11, 11-7)
31 Mei - 11h00Tetyana BilenkoverslaatRahel Aschwanden4-0 (11-6, 11-6, 11-9, 11-6)
31 Mei - 11h00Ho Ching LeeverslaatNathalie Marchetti4-0 (11-6, 11-7, 11-5, 11-3)
31 Mei - 11h00Natalia PartykaverslaatPauline Chasselin4-1 (10-12, 11-3, 11-4, 11-8, 11-7)
31 Mei - 11h00Nanthana KomwongverslaatKaterina Tomanovska4-0 (15-13, 14-12, 11-6, 11-9)
31 Mei - 11h00Tianwei FengverslaatOlga Vorobeva4-0 (11-5, 11-4, 11-7, 11-3)
31 Mei - 12h00Yuling ZhuverslaatValeria Petrova4-0 (11-3, 11-5, 11-3, 11-2)
31 Mei - 11h00Sarah De NutteverslaatYu-Wen Huang4-3 (8-11, 11-8, 11-5, 11-13, 8-11, 11-7, 11-8)
31 Mei - 12h00Manika BatraverslaatKlaudia Kusinska4-0 (11-6, 11-6, 11-3, 11-5)
31 Mei - 12h00Kyungah KimverslaatSolomiya Brateyko4-0 (11-4, 11-7, 11-9, 11-6)
31 Mei - 12h00Wai Yam Minnie SooverslaatKrisztina Ambrus4-2 (11-7, 11-5, 12-10, 7-11, 11-13, 11-6)
31 Mei - 12h00Viktoria PavlovichverslaatAikaterini Toliou4-0 (12-10, 11-5, 11-5, 11-9)
31 Mei - 12h00Britt EerlandverslaatDorina Srebrnjak4-2 (11-5, 11-5, 27-29, 11-8, 7-11, 11-3)
31 Mei - 13h00Mima ItoverslaatLin Gui4-3 (13-11, 10-12, 11-8, 9-11, 6-11, 11-8, 11-6)
31 Mei - 12h00Jia LiuverslaatMouma Das4-1 (11-7, 11-7, 10-12, 11-7, 11-5)
31 Mei - 12h00Bernadette-Cynthia SzöcsverslaatYu-Hsin Liu4-3 (9-11, 9-11, 11-6, 11-8, 3-11, 11-7, 11-6)
31 Mei - 12h00Adriana DiazverslaatLeila Oliveira4-0 (11-9, 11-8, 11-6, 11-6)
31 Mei - 12h00Daniela Monteiro DodeanverslaatCrystal Wang4-1 (11-7, 10-12, 11-6, 11-6, 11-6)
31 Mei - 12h00Dana CechovaverslaatMatilda Ekholm4-1 (15-13, 5-11, 12-10, 13-11, 13-11)
31 Mei - 12h00Galia DvorakverslaatYuan Wan4-1 (11-6, 10-12, 11-6, 11-7, 11-9)
31 Mei - 12h00Jian Fang LayverslaatMadhurika Patkar4-0 (11-8, 11-6, 11-5, 11-7)
31 Mei - 12h00Meng ChenverslaatMariia Tailakova4-0 (11-3, 11-4, 11-2, 11-2)
31 Mei - 13h00I-Ching ChengverslaatDina Meshref4-0 (11-6, 11-7, 11-9, 11-2)
31 Mei - 12h00Zi MuverslaatGanna Gaponova4-0 (11-7, 11-9, 11-7, 11-1)
31 Mei - 13h00Eunchong YooverslaatBruna Takahashi4-0 (11-1, 11-9, 11-7, 11-3)
31 Mei - 13h00Qian LiverslaatEgle Stuckyte4-0 (11-3, 11-5, 11-6, 15-13)
31 Mei - 13h00Miyu KatoverslaatXuan Zhang4-0 (11-3, 11-5, 11-7, 11-1)
31 Mei - 13h00Wing Nam NgverslaatChristina Kallberg4-1 (11-5, 11-7, 11-6, 6-11, 11-5)
31 Mei - 13h00Mi Gyong RiverslaatLaura Gasnier4-0 (11-7, 11-8, 13-11, 11-9)
31 Mei - 13h00Ha-eun YangverslaatRimma Gufranova4-0 (11-3, 11-3, 11-4, 12-10)
31 Mei - 13h00Petrissa SoljaverslaatYue Wu4-1 (11-5, 11-8, 11-7, 8-11, 11-3)
31 Mei - 13h00Szandra PergelverslaatAngela Guan4-1 (9-11, 14-12, 11-6, 11-6, 11-7)
31 Mei - 13h00Dora MadaraszverslaatChuyi Zhou4-0 (11-3, 11-5, 11-8, 11-3)
31 Mei - 13h00Song I KimverslaatDragana Vignjevic4-0 (12-10, 11-7, 11-7, 11-9)
31 Mei - 13h00Hyowon SuhverslaatMahshid Ashtari4-1 (4-11, 11-4, 11-6, 11-2, 11-4)
31 Mei - 13h00Stéphanie LoeuilletteverslaatHana Matelova4-2 (9-11, 14-12, 11-9, 6-11, 11-5, 12-10)
31 Mei - 13h00Ruta PaskauskieneverslaatKim Vermaas4-1 (11-4, 9-11, 11-5, 11-6, 11-8)
31 Mei - 13h00Shiwen LiuverslaatAiri Avameri4-0 (11-2, 11-2, 11-3, 11-5)

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden