De site voor alle sporten

Menu
Tafeltennis - Wereldbeker Heren - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Tafeltennis - Wereldbeker Heren - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Volledige uitslagen

Wereldbeker Heren 2018

FrankrijkFrankrijk - Parijs - 19 Oktober 2018 - 21 Oktober 2018


Finale

Zhendong FanverslaatTimo Boll4-1 (11-9, 11-5, 11-6, 9-11, 11-8)

Om 3e/4e plaats

Gaoyuan LinverslaatDimitrij Ovtcharov4-1 (11-7, 11-9, 9-11, 11-4, 11-3)

Halve Finale

21 Okt - 11h45Zhendong FanverslaatGaoyuan Lin4-1 (10-12, 12-10, 15-13, 11-7, 11-6)
21 Okt - 11h00Timo BollverslaatDimitrij Ovtcharov4-2 (12-14, 11-7, 15-13, 9-11, 13-11, 11-5)

Kwartfinales

Zhendong FanverslaatVladimir Samsonov4-0 (11-3, 11-6, 12-10, 11-6)
Gaoyuan LinverslaatKoki Niwa4-1 (12-10, 5-11, 14-12, 11-9, 11-5)
Dimitrij OvtcharovverslaatSang-su Lee4-3 (11-7, 11-5, 11-13, 9-11, 5-11, 11-5, 11-5)
Timo BollverslaatTomokazu Harimoto4-1 (9-11, 11-3, 13-11, 11-5, 11-9)

Achtste finales

20 Okt - 14h45Zhendong FanverslaatGustavo Tsuboi4-0 (11-7, 11-9, 11-6, 11-8)
20 Okt - 15h30Vladimir SamsonovverslaatChun Ting Wong4-1 (11-6, 12-10, 11-9, 7-11, 11-7)
20 Okt - 11h30Koki NiwaverslaatJonathan Groth4-1 (11-8, 11-5, 4-11, 12-10, 11-5)
20 Okt - 14h00Gaoyuan LinverslaatKanak Jha4-1 (11-8, 6-11, 11-7, 11-6, 11-3)
20 Okt - 10h00Dimitrij OvtcharovverslaatMattias Falck4-3 (11-5, 4-11, 7-11, 13-11, 11-3, 5-11, 12-10)
20 Okt - 16h15Sang-su LeeverslaatSimon Gauzy4-3 (11-6, 4-11, 6-11, 11-7, 6-11, 11-8, 11-8)
20 Okt - 12h15Tomokazu HarimotoverslaatSangeun Jeong4-0 (11-6, 11-6, 11-7, 11-7)
20 Okt - 10h45Timo BollverslaatEmmanuel Lebesson4-1 (11-8, 8-11, 11-8, 11-5, 11-7)

Groep D

19 Okt - 10h45Jonathan GrothverslaatHeming Hu4-0 (11-8, 11-7, 11-9, 11-4)
19 Okt - 13h15Jonathan GrothverslaatMattias Falck4-3 (4-11, 11-5, 14-12-10, 11-7, 7-11, 5-11, 11-8)
19 Okt - 15h45Mattias FalckverslaatHeming Hu4-0 (11-5, 11-8, 11-6, 11-6)
Klassering
RangschikkingSpelerGespeeldGewonnenVerloren
1DENJonathan Groth220
2SWEMattias Falck211
3AUSHeming Hu202

Groep C

19 Okt - 10h00Sangeun JeongverslaatPanagiotis Gionis4-1 (11-7, 11-6, 5-11, 11-5, 11-4)
19 Okt - 12h30Sangeun JeongverslaatGustavo Tsuboi4-0 (11-5, 11-8, 11-7, 11-7)
19 Okt - 15h00Gustavo TsuboiverslaatPanagiotis Gionis4-1 (11-6, 11-8, 11-8, 6-11, 11-8)
Klassering
RangschikkingSpelerGespeeldGewonnenVerloren
1KORSangeun Jeong220
2BRAGustavo Tsuboi211
3GREPanagiotis Gionis202

Groep B

Paul GauzyverslaatKanak Jha4-0 (11-6, 14-12-10, 15-13-11, 11-9)
19 Okt - 13h15Simon GauzyverslaatQuadri Aruna4-3 (7-11, 12-10-12, 5-11, 11-9, 11-6, 11-5, 11-5)
19 Okt - 15h45Kanak JhaverslaatQuadri Aruna4-2 (11-7, 11-9, 8-11, 11-7, 8-11, 11-8)
Klassering
RangschikkingSpelerGespeeldGewonnenVerloren
1FRAPaul Gauzy110
2FRASimon Gauzy110
3USAKanak Jha211
4NGRQuadri Aruna202

Groep A

19 Okt - 10h00Emmanuel LebessonverslaatHugo Calderano4-3 (11-9, 9-11, 7-11, 7-11, 11-9, 14-12-10, 11-8)
19 Okt - 12h30Vladimir SamsonovverslaatHugo Calderano4-1 (12-10-12, 11-9, 11-7, 16-14-12, 15-13-11)
19 Okt - 15h00Vladimir SamsonovverslaatEmmanuel Lebesson4-2 (11-6, 7-11, 11-6, 8-11, 11-3, 15-13-11)
Klassering
RangschikkingSpelerGespeeldGewonnenVerloren
1BLRVladimir Samsonov220
2FRAEmmanuel Lebesson211
3BRAHugo Calderano202

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden