De site voor alle sporten

Menu
 

Tafeltennis - Olympische Spelen - Dames - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Brazilië

Volledige uitslagen

Olympische Spelen - Dames 2016

BraziliëBrazilië - Rio de Janeiro - 6 Augustus 2016 - 17 Augustus 2016


Finale

11 Aug - 02h30Ning DingverslaatXiaoxia Li4-3 (11-9, 5-11, 14-12, 9-11, 8-11, 11-7, 11-7)

Om 3e/4e plaats

11 Aug - 01h30Song I KimverslaatAi Fukuhara4-1 (11-7, 11-7, 11-5, 12-14, 11-5)

Halve Finale

10 Aug - 16h00Ning DingverslaatSong I Kim4-1 (11-5, 9-11, 11-6, 11-3, 11-9)
10 Aug - 15h00Xiaoxia LiverslaatAi Fukuhara4-0 (11-4, 11-3, 11-1, 11-1)

Kwartfinales

9 Aug - 18h00Ning DingverslaatYing Han4-0 (11-8, 11-5, 11-3, 11-7)
9 Aug - 17h00Song I KimverslaatMeng Yu Yu4-2 (11-8, 6-11, 11-5, 11-6, 9-11, 11-6)
9 Aug - 15h00Xiaoxia LiverslaatI-Ching Cheng4-0 (11-5, 11-5, 11-6, 11-6)
9 Aug - 16h00Ai FukuharaverslaatTianwei Feng4-0 (14-12, 11-8, 11-7, 11-5)

Achtste finales

8 Aug - 21h00Ning DingverslaatHoi Kem Doo4-0 (11-3, 11-5, 11-4, 11-4)
8 Aug - 21h00Ying HanverslaatXue Li4-1 (11-4, 11-4, 8-11, 11-3, 13-11)
8 Aug - 21h00Meng Yu YuverslaatJi-hee Jeon4-1 (12-10, 8-11, 12-10, 11-7, 11-2)
8 Aug - 21h00Song I KimverslaatSzu-yu Chen4-2 (11-2, 11-6, 10-12, 8-11, 11-9, 11-9)
9 Aug - 01h30Xiaoxia LiverslaatHo Ching Lee4-0 (11-5, 11-6, 11-4, 11-4)
9 Aug - 01h30I-Ching ChengverslaatHyowon Seo4-3 (11-5, 11-9, 11-3, 4-11, 5-11, 9-11, 11-7)
9 Aug - 01h30Ai FukuharaverslaatMyong Sun Ri4-0 (11-5, 12-10, 11-1, 11-7)
9 Aug - 01h30Tianwei FengverslaatJia Liu4-1 (11-6, 11-6, 11-7, 6-11, 11-4)

1/16de finales

7 Aug - 23h00Ning DingverslaatElizabeta Samara4-0 (11-5, 11-8, 11-5, 11-2)
7 Aug - 23h00Hoi Kem DooverslaatGeorgina Pota4-2 (8-11, 9-11, 14-12, 11-8, 11-9, 11-8)
8 Aug - 00h00Xue LiverslaatJie Li4-3 (8-11, 12-14, 11-8, 11-9, 11-7, 6-11, 11-8)
8 Aug - 00h00Ying HanverslaatNanthana Komwong4-0 (11-2, 11-4, 11-4, 11-3)
7 Aug - 23h00Ji-hee JeonverslaatMatilda Ekholm4-1 (11-2, 11-3, 3-11, 11-4, 11-2)
8 Aug - 00h00Meng Yu YuverslaatJian Fang Lay4-0 (11-9, 11-9, 11-6, 12-10)
8 Aug - 00h00Szu-yu ChenverslaatMelek Hu4-0 (12-10, 11-6, 11-7, 11-8)
7 Aug - 23h00Song I KimverslaatKasumi Ishikawa4-3 (7-11, 7-11, 11-9, 11-9, 9-11, 11-9, 11-8)
8 Aug - 20h00Xiaoxia LiverslaatFen Li4-0 (11-7, 11-7, 11-8, 11-7)
8 Aug - 20h00Ho Ching LeeverslaatTetyana Bilenko4-1 (11-8, 12-10, 9-11, 13-11, 11-6)
8 Aug - 20h00Hyowon SeoverslaatLily Zhang4-1 (11-8, 11-8, 7-11, 11-7, 11-6)
8 Aug - 21h00I-Ching ChengverslaatViktoria Pavlovich4-3 (7-11, 11-9, 11-7, 11-9, 8-11, 7-11, 11-2)
8 Aug - 20h00Ai FukuharaverslaatDaniela Monteiro Dodean4-0 (11-5, 11-6, 11-4, 11-1)
8 Aug - 21h00Myong Sun RiverslaatPetrissa Solja4-0 (11-5, 11-7, 11-6, 11-6)
8 Aug - 21h00Jia LiuverslaatJiao Li4-1 (7-11, 11-8, 15-13, 11-9, 11-5)
8 Aug - 21h00Tianwei FengverslaatXialian Ni4-2 (8-11, 5-11, 11-8, 11-5, 11-4, 11-5)

Tweede ronde

7 Aug - 01h30Elizabeta SamaraverslaatLin Gui4-0 (11-6, 11-9, 11-3, 12-10)
7 Aug - 02h15Georgina PotaverslaatMo Zhang4-1 (11-7, 10-12, 11-5, 11-8, 11-5)
7 Aug - 14h00Xue LiverslaatAdriana Diaz4-0 (11-1, 11-6, 11-8, 11-8)
7 Aug - 14h00Nanthana KomwongverslaatFu Yu4-3 (14-16, 8-11, 12-10, 11-8, 7-11, 12-10, 11-8)
7 Aug - 02h15Matilda EkholmverslaatYue Wu4-3 (9-11, 11-8, 11-8, 5-11, 11-6, 12-10)
7 Aug - 02h15Jian Fang LayverslaatSofia Polcanova4-1 (11-8, 11-7, 6-11, 12-10)
7 Aug - 14h00Szu-yu ChenverslaatAlexandra Privalova4-2 (13-15, 9-11, 11-7, 13-11, 11-5, 11-5)
7 Aug - 01h30Song I KimverslaatKatarzyna Grzybowska4-0 (11-9, 11-2, 11-6, 11-6)
7 Aug - 14h00Fen LiverslaatBarbora Balazova4-3 (11-8, 6-11, 7-11, 11-8, 9-11, 12-10, 11-7)
7 Aug - 01h30Tetyana BilenkoverslaatIveta Vacenovska4-0 (11-9, 11-8, 11-3, 17-15)
7 Aug - 01h30Lily ZhangverslaatJieni Shao4-0 (11-4, 11-9, 11-9, 11-6)
7 Aug - 18h30Viktoria PavlovichverslaatPolina Mikhailova4-2 (9-11, 8-11, 11-9, 13-11, 11-7, 11-8)
7 Aug - 02h15Daniela Monteiro DodeanverslaatQian Li4-1 (12-10, 11-9, 11-9, 5-11, 11-8)
7 Aug - 18h30Myong Sun RiverslaatPetra Lovas4-1 (11-9, 11-2, 7-11, 11-4, 12-10)
7 Aug - 18h30Jiao LiverslaatSuthasini Sawettabut4-2 (12-10, 11-8, 9-11, 11-7, 8-11, 11-5)
7 Aug - 18h30Xialian NiverslaatYanfei Shen4-3 (12-10, 10-12, 12-10, 6-11, 10-12, 11-4, 11-7)

Eerste ronde

6 Aug - 16u15Lin GuiverslaatGalia Dvorak4-2 (11-1, 5-11, 11-6, 3-11, 11-9, 11-6)
6 Aug - 16h15Mo ZhangverslaatHana Matelova4-3 (14-12, 14-16, 11-8, 6-11, 11-6, 9-11, 11-3)
6 Aug - 19h30Adriana DiazverslaatOlufunke Oshonaike4-2 (11-7, 7-11, 4-11, 11-7, 11-5, 11-2)
6 Aug - 20h15Nanthana KomwongverslaatDina Meshref4-1 (7-11, 13-11, 11-7, 11-4, 11-9)
6 Aug - 17h00Yue WuverslaatEva Odorova4-1 (3-11, 11-5, 11-9, 11-6, 11-8)
6 Aug - 17h00Jian Fang LayverslaatMaria Dolgikh4-2 (11-6, 11-7, 8-11, 6-11, 12-10, 8-11, 11-5)
6 Aug - 19h30Alexandra PrivalovaverslaatNeda Shahsavari4-3 (11-8, 11-8, 8-11, 8-11, 11-8, 4-11, 11-5)
6 Aug - 17h00Katarzyna GrzybowskaverslaatManika Batra4-2 (10-12, 11-6, 14-12, 8-11, 11-4, 14-12)
6 Aug - 20h15Barbora BalazovaverslaatYadira Silva4-0 (12-10, 11-5, 11-8, 11-7)
6 Aug - 17h00Iveta VacenovskaverslaatLady Ruano4-0 (11-8, 11-2, 11-7, 11-8)
6 Aug - 16h15Lily ZhangverslaatGremlis Arvelo4-0 (11-2, 11-7, 11-7, 11-3)
6 Aug - 20h15Viktoria PavlovichverslaatOffiong Edem4-1 (5-11, 11-8, 11-8, 11-7, 11-4)
6 Aug - 16h15Daniela Monteiro DodeanverslaatAnkita Das4-0 (11-2, 11-7, 11-7, 11-3)
6 Aug - 19h30Petra LovasverslaatNadeen El-Dawlatly4-0 (11-6, 11-9, 11-7, 11-7)
6 Aug - 19h30Suthasini SawettabutverslaatXing Han4-3 (11-9, 10-12, 7-11, 8-11, 11-6, 11-7, 11-9)
6 Aug - 20h15Xialian NiverslaatCaroline Kumahara4-3 (12-10, 14-16, 8-11, 9-11, 11-8, 11-3, 14-12)

Kwalificatieronde

Lin Gui Bye
Mo Zhang Bye
6 Aug - 14h45Olufunke OshonaikeverslaatMariana Sahakian4-3 (8-11, 11-9, 11-7, 11-8, 8-11, 9-11, 11-8)
6 Aug - 14h45Dina MeshrefverslaatSafa Saidani4-0 (12-10, 11-1, 13-11, 11-6)
Yue Wu Bye
Jian Fang Lay Bye
Neda Shahsavari Bye
Manika Batra Bye
6 Aug - 14h00Yadira SilvaverslaatHeba Allejji4-0 (11-2, 11-1, 11-2, 11-4)
Lady Ruano Bye
Gremlis Arvelo Bye
6 Aug - 14h00Offiong EdemverslaatSally Yee4-0 (11-3, 11-8, 11-3, 11-2)
Mouma Das Bye
Nadeen El-Dawlatly Bye
6 Aug - 14h00Xing HanverslaatIan Lariba4-0 (11-7, 13-11, 11-9, 11-7)
6 Aug - 14h00Caroline KumaharaverslaatMelissa Tapper4-2 (11-4, 8-11, 11-5, 11-6, 9-11, 11-8)

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden