De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Klik op een maand om uit te breiden / verkleinen
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
20/01 - 24/01 | Budapest | Hungarian Open Heren - Dubbel | ITTF World Tour | C. Chuang S. Huang |
20/01 - 24/01 | Budapest | Hungarian Open Dames | ITTF World Tour | Y. Tie |
20/01 - 24/01 | Budapest | Hungarian Open Dames - Dubbel | ITTF World Tour | J. Jeon H. Yang |
20/01 - 24/01 | Budapest | Hungarian Open Heren | ITTF World Tour | C. Chuang |
27/01 - 31/01 | Berlijn | German Open Dames | ITTF World Tour | Y. Wu |
27/01 - 31/01 | Berlijn | German Open Dames - Dubbel | ITTF World Tour | J. Jeon H. Yang |
27/01 - 31/01 | Berlijn | German Open Heren | ITTF World Tour | L. Ma |
27/01 - 31/01 | Berlijn | German Open Heren - Dubbel | ITTF World Tour | M. Morizono Y. Oshima |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
01/02 - 07/02 | San Juan | Latijnsamerikaanse Kampioenschap - Dubbel Dames | Continentale Kampioenschappen | N. Niñ. N. Niño |
01/02 - 07/02 | San Juan | Latijnsamerikaans Kampioenschap - Dubbel Heren | Continentale Kampioenschappen | G. Alto P. Tabachnik |
01/02 - 07/02 | San Juan | Latijnsamerikaans Kampioenschap - Gemengd Dubbel | Continentale Kampioenschappen | V. Ishiy C. Kumahara |
01/02 - 07/02 | San Juan | Latijnsamerikaans Kampioenschap - Dames | Continentale Kampioenschappen | L. Gui |
01/02 - 07/02 | San Juan | Latijnsamerikaans Kampionschap - Heren | Continentale Kampioenschappen | H. Calderano |
16/02 - 18/02 | Khartoum | Okt Afrika - Dames | Internationale Competities | O. Edem |
16/02 - 18/02 | Khartoum | Okt Afrika - Heren | Internationale Competities | S. Toriola |
28/02 - 06/03 | Kuala Lumpur | WK Teams Heren | Internationale Competities | China |
28/02 - 06/03 | Kuala Lumpur | WK Teams Dames | Internationale Competities | China |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
16/03 - 20/03 | Kuwait City | Kuwait Open Dames - Dubbel | ITTF World Tour | N. Ding |
16/03 - 20/03 | Kuwait City | Kuwait Open Heren | ITTF World Tour | J. Zhang |
16/03 - 20/03 | Kuwait City | Kuwait Open Heren - Dubbel | ITTF World Tour | X. Xu J. Zhang |
16/03 - 20/03 | Kuwait City | Kuwait Open Dames | ITTF World Tour | X. Li |
20/03 - 24/03 | Bendigo | Oceanisch Kampioenschap - Dames | Continentale Kampioenschappen | J. Lay |
20/03 - 24/03 | Bendigo | Oceanisch Kampioenschap - Gemengd Dubbel | Continentale Kampioenschappen | Y. Lin R. Rao |
20/03 - 24/03 | Bendigo | Oceanisch Kampioenschap - Dubbel Heren | Continentale Kampioenschappen | C. Freddy Y. Shing |
20/03 - 24/03 | Bendigo | Oceanisch Kampioenschap - Dubbel Dames | Continentale Kampioenschappen | N. Paterson R. Rao |
20/03 - 24/03 | Bendigo | Oceanisch Kampioenschap - Heren | Continentale Kampioenschappen | X. Yan |
22/03 - 25/03 | Bendigo | OKT Oceanië - Heren | Internationale Competities | T. Liu |
22/03 - 25/03 | Bendigo | OKT Oceanië - Dames | Internationale Competities | G. Yee |
23/03 - 27/03 | Doha | Qatar Open Heren | ITTF World Tour | L. Ma |
23/03 - 27/03 | Doha | Qatar Open Heren - Dubbel | ITTF World Tour | Z. Fan J. Zhang |
23/03 - 27/03 | Doha | Qatar Open Dames | ITTF World Tour | S. Liu |
23/03 - 27/03 | Doha | Qatar Open Dames - Dubbel | ITTF World Tour | N. Ding S. Liu |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
05/04 - 09/04 | Santiago de Chile | Chile Open Heren - Dubbel | ITTF World Tour | A. Hachard R. Ruiz |
05/04 - 09/04 | Santiago de Chile | Chile Open Dames | ITTF World Tour | R. Moret |
05/04 - 09/04 | Santiago de Chile | Chile Open Dames - Dubbel | ITTF World Tour | M. Lorenzotti C. Molero |
05/04 - 09/04 | Santiago de Chile | Chile Open Heren | ITTF World Tour | A. Hachard |
12/04 - 14/04 | Halmstad | OKT Europa - Dames - Groep Rood | Internationale Competities | J. Li |
12/04 - 16/04 | Halmstad | OKT Europa - Heren - Groep Blauw | Internationale Competities | J. Groth |
12/04 - 16/04 | Halmstad | OKT Europa - Heren - Groep Rood | Internationale Competities | E. Lebesson |
12/04 - 16/04 | Halmstad | OKT Europa - Dames - Groep Blauw | Internationale Competities | F. Li |
13/04 - 17/04 | Hong Kong | Okt Zuidoost-Azië - Dames | Internationale Competities | T. Feng |
13/04 - 17/04 | Hong Kong | Okt West-Azië - Heren | Internationale Competities | P. Li |
13/04 - 17/04 | Hong Kong | Okt Midden-Azië - Dames | Internationale Competities | N. Shahsavari |
13/04 - 17/04 | Hong Kong | OKT Oost-Azië - Heren | Internationale Competities | L. Ma |
13/04 - 17/04 | Hong Kong | Okt Zuidoost-Azië - Heren | Internationale Competities | F. Chen |
13/04 - 17/04 | Hong Kong | Okt Zuid-Azië - Dames | Internationale Competities | P. Sahasrabud. |
13/04 - 17/04 | Hong Kong | Okt Midden-Azië - Heren | Internationale Competities | N. Alamian |
13/04 - 17/04 | Hong Kong | OKT Oost-Azië - Dames | Internationale Competities | X. Li |
13/04 - 17/04 | Hong Kong | Okt Zuid-Azië - Heren | Internationale Competities | S. Ghosh |
13/04 - 17/04 | Hong Kong | Okt West-Azië - Dames | Internationale Competities | M. Sahakian |
15/04 - 17/04 | HKG | Okt Azië - Heren - Tweede Ronde - Groep B | Internationale Competities | S. Achanta |
15/04 - 17/04 | HKG | Okt Azië - Dames - Tweede Ronde - Groep B | Internationale Competities | S. Sawettabut |
15/04 - 17/04 | HKG | Okt Azië - Heren - Tweede Ronde - Groep C | Internationale Competities | C. Chen |
15/04 - 17/04 | HKG | Okt Azië - Dames - Tweede Ronde - Groep C | Internationale Competities | S. Kim |
15/04 - 17/04 | HKG | Okt Azië - Heren - Tweede Ronde - Groep D | Internationale Competities | K. Ho |
15/04 - 17/04 | HKG | Okt Azië - Heren - Tweede Ronde - Groep A | Internationale Competities | K. Gerassimen. |
15/04 - 17/04 | HKG | Okt Azië - Dames - Tweede Ronde - Groep D | Internationale Competities | N. Komwong |
15/04 - 17/04 | HKG | Okt Azië - Dames - Tweede Ronde - Groep A | Internationale Competities | M. Ri |
20/04 - 24/04 | Warszawa | Polish Open Dames | ITTF World Tour | M. Hirano |
20/04 - 24/04 | Warszawa | Polish Open Dames - Dubbel | ITTF World Tour | J. Jeon H. Yang |
20/04 - 24/04 | Warszawa | Polish Open Heren | ITTF World Tour | J. Mizutani |
20/04 - 24/04 | Warszawa | Polish Open Heren - Dubbel | ITTF World Tour | M. Morizono Y. Oshima |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
18/05 - 22/05 | NGR | Lagos Open - Dames Dubbel | ITTF World Tour | I. Ermakova O. Kulikova |
18/05 - 22/05 | NGR | Lagos Open - Heren | ITTF World Tour | B. Olah |
18/05 - 22/05 | NGR | Lagos Open - Heren Dubbel | ITTF World Tour | A. Bukin V. Filatov |
18/05 - 22/05 | NGR | Lagos Open - Dames | ITTF World Tour | J. Shao |
24/05 - 28/05 | CRO | Kroatië Open - Heren | ITTF World Tour | S. Joo |
24/05 - 28/05 | CRO | Kroatië Open - Dames | ITTF World Tour | H. Sato |
24/05 - 28/05 | CRO | Kroatië Open - Dames Dubbel | ITTF World Tour | H. Doo H. Lee |
24/05 - 28/05 | CRO | Kroatië Open - Heren Dubbel | ITTF World Tour | P. Franziska J. Groth |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
01/06 - 05/06 | Otocec | Slovenian Open Heren | ITTF World Tour | J. Mizutani |
01/06 - 05/06 | Otocec | Slovenian Open Heren - Dubbel | ITTF World Tour | K. Ho C. Wong |
01/06 - 05/06 | Otocec | Slovenian Open Dames | ITTF World Tour | T. Feng |
01/06 - 05/06 | Otocec | Slovenian Open Dames - Dubbel | ITTF World Tour | M. Dolgikh P. Mikhailova |
08/06 - 12/06 | AUS | Australian Open - Heren | ITTF World Tour | J. Mizutani |
08/06 - 12/06 | AUS | Australian Open - Heren Dubbel | ITTF World Tour | T. Jin Y. Morita |
08/06 - 12/06 | AUS | Australian Open - Dames Dubbel | ITTF World Tour | H. Hashimoto H. Sato |
08/06 - 12/06 | Sydney | Australian Open - Dames | ITTF World Tour | H. Hayata |
15/06 - 19/06 | Tokyo | Japan Open Dames | ITTF World Tour | S. Liu |
15/06 - 19/06 | Tokyo | Japan Open Dames - Dubbel | ITTF World Tour | N. Ding X. Li |
15/06 - 19/06 | Tokyo | Japan Open Heren | ITTF World Tour | Z. Fan |
15/06 - 19/06 | Tokyo | Japan Open Heren - Dubbel | ITTF World Tour | L. Ma X. Xu |
22/06 - 26/06 | Incheon | Korea Open Heren | ITTF World Tour | X. Xu |
22/06 - 26/06 | Incheon | Korea Open Heren - Dubbel | ITTF World Tour | X. Xu J. Zhang |
22/06 - 26/06 | Incheon | Korea Open Dames | ITTF World Tour | N. Ding |
22/06 - 26/06 | Incheon | Korea Open Dames - Dubbel | ITTF World Tour | N. Ding S. Liu |
29/06 - 03/07 | PRK | Noord-Korea Open - Heren | ITTF World Tour | W. Kang |
29/06 - 03/07 | PRK | North Korea Open - Heren Dubbel | ITTF World Tour | W. Cao Y. Xu |
29/06 - 03/07 | PRK | Noord-Korea Open - Dames | ITTF World Tour | S. Kim |
29/06 - 03/07 | Pyongyang | Noord-Korea Open - Dames Dubbel | ITTF World Tour | S. Kim M. Ri |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
08/07 - 17/07 | Zagreb | EK Jeugd - Dubbel Dames | Jeugdkampioenschappen | Bezig |
08/07 - 17/07 | Zagreb | EK Jeugd - Dubbel Heren | Jeugdkampioenschappen | Bezig |
08/07 - 17/07 | Zagreb | EK Jeugd - Gemengd Dubbel | Jeugdkampioenschappen | Bezig |
08/07 - 17/07 | Zagreb | EK Jeugd - Dames | Jeugdkampioenschappen | . Kim |
08/07 - 17/07 | Zagreb | EK Jeugd - Heren | Jeugdkampioenschappen | . Kim |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
06/08 - 17/08 | Rio de Janeiro | Olympische Spelen - Dames | Olympische Spelen | N. Ding |
06/08 - 17/08 | Rio de Janeiro | Olympische Spelen Dames - Ploegen | Olympische Spelen | China |
06/08 - 17/08 | Rio de Janeiro | Olympische Spelen Heren - Ploegen | Olympische Spelen | China |
06/08 - 19/08 | Rio de Janeiro | Olympische Spelen - Heren | Olympische Spelen | L. Ma |
24/08 - 28/08 | Panagyurishte | Bulgaria Open - Heren Dubbel | ITTF World Tour | A. Liventsov M. Paykov |
24/08 - 28/08 | Panagyurishte | Bulgaria Open - Dames | ITTF World Tour | Y. Ishigaki |
24/08 - 28/08 | Panagyurishte | Bulgaria Open - Dames Dubbel | ITTF World Tour | M. Kato M. Morizono |
24/08 - 28/08 | Panagyurishte | Bulgaria Open - Heren | ITTF World Tour | T. Konecny |
31/08 - 04/09 | Olomouc | Tsjechië - Heren Dubbel | ITTF World Tour | E. Cho J. Park |
31/08 - 04/09 | Olomouc | Tsjechië - Dames | ITTF World Tour | X. Yang |
31/08 - 04/09 | Olomouc | Tsjechië - Dames Dubbel | ITTF World Tour | M. Ekholm G. Pota |
31/08 - 04/09 | Minsk | Belarus Open - Heren Dubbel | ITTF World Tour | W. Jang J. Lim |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
01/09 - 04/09 | Olomouc | Tsjechë - Heren | ITTF World Tour | Y. Muramatsu |
07/09 - 11/09 | Minsk | Wit-Rusland Open Dames | ITTF World Tour | S. Shibata |
07/09 - 11/09 | Minsk | Belarus Open - Dames Dubbel | ITTF World Tour | H. Hashimoto H. Sato |
07/09 - 11/09 | Minsk | Wit-Rusland Open Heren | ITTF World Tour | W. Jang |
08/09 - 17/09 | Rio de Janeiro | Klasse 2 Heren | Paralympische Spelen | F. Lamirault |
08/09 - 17/09 | Rio de Janeiro | Klasse 3 Dames | Paralympische Spelen | J. Xue |
08/09 - 17/09 | Rio de Janeiro | Klasse 1 Heren | Paralympische Spelen | R. Davies |
08/09 - 17/09 | Rio de Janeiro | Klasse 1-2 Dames | Paralympische Spelen | J. Liu |
08/09 - 17/09 | Rio de Janeiro | Klasse 4-5 Heren Team | Paralympische Spelen | J. Kim |
08/09 - 17/09 | Rio de Janeiro | Klasse 9 Heren | Paralympische Spelen | L. Devos |
08/09 - 17/09 | Rio de Janeiro | Klasse 1-3 Dames Team | Paralympische Spelen | Q. Li |
08/09 - 17/09 | Rio de Janeiro | Klasse 6 Heren | Paralympische Spelen | P. Rosenmeier |
08/09 - 17/09 | Rio de Janeiro | Klasse 7 Dames | Paralympische Spelen | K. Van Zon |
08/09 - 17/09 | Rio de Janeiro | Klasse 3 Heren | Paralympische Spelen | P. Feng |
08/09 - 17/09 | Rio de Janeiro | Klasse 4 Dames | Paralympische Spelen | B. Peric-Rank. |
08/09 - 17/09 | Rio de Janeiro | Klasse 10 Heren | Paralympische Spelen | Y. Ge |
08/09 - 17/09 | Rio de Janeiro | Klasse 10 Dames | Paralympische Spelen | N. Partyka |
08/09 - 17/09 | Rio de Janeiro | Klasse 6-8 Heren Team | Paralympische Spelen | V. Didukh |
08/09 - 17/09 | Rio de Janeiro | Klasse 1-2 Heren Team | Paralympische Spelen | F. Lamirault |
08/09 - 17/09 | Rio de Janeiro | Klasse 4-5 Dames Team | Paralympische Spelen | B. Zhang |
08/09 - 17/09 | Rio de Janeiro | Klasse 7 Heren | Paralympische Spelen | W. Bayley |
08/09 - 17/09 | Rio de Janeiro | Klasse 8 Dames | Paralympische Spelen | J. Mao |
08/09 - 17/09 | Rio de Janeiro | Klasse 4 Heren | Paralympische Spelen | A. Özt&u. |
08/09 - 17/09 | Rio de Janeiro | Klasse 5 Dames | Paralympische Spelen | B. Zhang |
08/09 - 17/09 | Rio de Janeiro | Klasse 11 Heren | Paralympische Spelen | F. Van Acker |
08/09 - 17/09 | Rio de Janeiro | Klasse 11 Dames | Paralympische Spelen | N. Kosmina |
08/09 - 17/09 | Rio de Janeiro | Klasse 9-10 Heren Team | Paralympische Spelen | L. Ma |
08/09 - 17/09 | Rio de Janeiro | Klasse 3 Heren Team | Paralympische Spelen | T. Schmidberg. |
08/09 - 17/09 | Rio de Janeiro | Klasse 6-10 Dames Team | Paralympische Spelen | N. Partyka |
08/09 - 17/09 | Rio de Janeiro | Klasse 8 Heren | Paralympische Spelen | S. Zhao |
08/09 - 17/09 | Rio de Janeiro | Klasse 9 Dames | Paralympische Spelen | M. Liu |
08/09 - 17/09 | Rio de Janeiro | Klasse 5 Heren | Paralympische Spelen | N. Cao |
08/09 - 17/09 | Rio de Janeiro | Klasse 6 Dames | Paralympische Spelen | S. Paovic |
14/09 - 18/09 | Chengdu | China Open Heren | ITTF World Tour | Z. Fan |
14/09 - 18/09 | Chengdu | China Open Heren - Dubbel | ITTF World Tour | L. Ma J. Zhang |
14/09 - 18/09 | Chengdu | China Open Dames | ITTF World Tour | N. Ding |
14/09 - 18/09 | Chengdu | China Open Dames - Dubbel | ITTF World Tour | M. Chen Y. Zhu |
20/09 - 24/09 | De Haan | Belgium Open - Heren Dubbel | ITTF World Tour | A. Liventsov M. Paykov |
20/09 - 24/09 | De Haan | Belgium Open - Dames | ITTF World Tour | G. Pota |
20/09 - 24/09 | De Haan | Belgium Open - Dames Dubbel | ITTF World Tour | G. Pota Y. Prokhorova |
20/09 - 24/09 | De Haan | Belgium Open - Heren | ITTF World Tour | S. Gnanasekar. |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
01/10 - 03/10 | GER | Wereldbeker Heren | Internationale Competities | Z. Fan |
07/10 - 09/10 | GER | Wereldbeker Dames | Internationale Competities | M. Hirano |
18/10 - 23/10 | Budapest | EK Dames - Dubbel | Continentale Kampioenschappen | K. Silbereise. S. Winter |
18/10 - 23/10 | Budapest | EK Gemengd - Dubbel | Continentale Kampioenschappen | D. Monteiro D. D. Monteiro Dodean |
18/10 - 23/10 | Budapest | EK Heren - Dubbel | Continentale Kampioenschappen | P. Franziska J. Groth |
18/10 - 25/10 | Budapest | Europees Kampioenschap Heren | Continentale Kampioenschappen | E. Lebesson |
18/10 - 25/10 | Budapest | Europees Kampioenschap Dames | Continentale Kampioenschappen | M. Hu |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
09/11 - 13/11 | Linz | Austrian Open Heren - Dubbel | ITTF World Tour | P. Franziska J. Groth |
09/11 - 13/11 | Linz | Austrian Open Dames | ITTF World Tour | M. Ito |
09/11 - 13/11 | Linz | Austrian Open Dames - Dubbel | ITTF World Tour | H. Hashimoto H. Sato |
09/11 - 13/11 | Linz | Austrian Open Heren | ITTF World Tour | K. Matsudaira |
16/11 - 20/11 | Stockholm | Swedish Open Dames | ITTF World Tour | K. Ishikawa |
16/11 - 20/11 | Stockholm | Swedish Open Dames - Dubbel | ITTF World Tour | I. Cheng I. Lee |
16/11 - 20/11 | Stockholm | Swedish Open Heren | ITTF World Tour | Y. Oshima |
16/11 - 20/11 | Stockholm | Swedish Open Heren - Dubbel | ITTF World Tour | H. Calderano G. Tsuboi |
30/11 - 07/12 | Cape Town | WK Junioren - Heren Dubbel | Jeugdkampioenschappen | J. An S. Cho |
30/11 - 07/12 | Cape Town | WK Junioren - Dames | Jeugdkampioenschappen | X. Shi |
30/11 - 07/12 | Cape Town | WK Junioren - Gemengd Dubbel | Jeugdkampioenschappen | S. Cho J. Kim |
30/11 - 07/12 | Cape Town | WK Junioren - Heren | Jeugdkampioenschappen | T. Harimoto |
30/11 - 07/12 | Cape Town | WK Junioren - Dames Dubbel | Jeugdkampioenschappen | A. Diaconu A. Dragoman |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
08/12 - 11/12 | SWE | Finale Pro Tour Heren | ITTF World Tour | L. Ma |
08/12 - 11/12 | SWE | Finale Pro Tour Dames | ITTF World Tour | Y. Zhu |
15/12 - 11/12 | SWE | Finale Pro Tour Heren - Dubbel | ITTF World Tour | Y. Jung S. Lee |
15/12 - 11/12 | SWE | Finale Pro Tour Dames - Dubbel | ITTF World Tour | Y. Hamamoto H. Hayata |