De site voor alle sporten

Menu
 

Tafeltennis - Europees Kampioenschap Heren - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Volledige uitslagen

Europees Kampioenschap Heren 2018

SpanjeSpanje - Alicante - 18 September 2018 - 23 September 2018


Finale

23 Sep - 18h30Timo BollverslaatOvidiu Ionescu4-1 (6-11, 11-7, 11-9, 11-6, 11-5)

Halve Finale

23 Sep - 12h30Timo BollverslaatPatrick Franziska4-3 (8-11, 14-12, 9-11, 8-11, 11-9, 11-5, 11-7)
23 Sep - 13h30Ovidiu IonescuverslaatKristian Karlsson4-1 (12-10, 11-6, 3-11, 11-9, 11-9)

Kwartfinales

22 Sep - 20h15Timo BollverslaatDaniel Habesohn4-0 (11-3, 11-4, 11-4, 11-9)
22 Sep - 20h15Patrick FranziskaverslaatBenedikt Duda4-1 (11-7, 11-3, 7-11, 11-5, 11-9)
22 Sep - 21h15Kristian KarlssonverslaatMarcos Freitas4-3 (11-8, 5-11, 11-9, 11-5, 10-12, 6-11, 11-8)
22 Sep - 21h15Ovidiu IonescuverslaatVladimir Samsonov4-3 (11-7, 8-11, 10-12, 15-13, 13-11, 6-11, 11-9)

Achtste finales

22 Sep - 13h45Timo BollverslaatLiam Pitchford4-2 (9-11, 12-10, 11-9, 11-4, 8-11, 11-9)
22 Sep - 13h45Daniel HabesohnverslaatPanagiotis Gionis4-2 (8-11, 11-5, 8-11, 11-4, 12-10, 11-8)
22 Sep - 13h45Patrick FranziskaverslaatTiago Apolonia4-1 (12-10, 11-6, 11-5, 6-11, 11-9)
22 Sep - 13h45Benedikt DudaverslaatJon Persson4-3 (11-9, 9-11, 11-4, 7-11, 6-11, 11-8, 11-3)
22 Sep - 14h45Marcos FreitasverslaatRicardo Walther4-1 (7-11, 11-6, 11-9, 12-10, 11-8)
22 Sep - 14h45Kristian KarlssonverslaatLei Kou4-3 (11-8, 9-11, 4-11, 11-13, 11-8, 12-10, 11-6)
22 Sep - 14h45Ovidiu IonescuverslaatJonathan Groth4-2 (20-18, 11-7, 5-11, 12-14, 11-8, 11-5)
22 Sep - 14h45Vladimir SamsonovverslaatDimitrij Ovtcharov4-2 (9-11, 11-5, 11-9, 5-11, 11-5, 11-5)

1/16de finales

21 Sep - 20h00Timo BollverslaatCan Akkuzu4-3 (5-11, 11-8, 11-9, 9-11, 11-3, 8-11, 13-11)
21 Sep - 20h00Liam PitchfordverslaatJoao Geraldo4-2 (11-8, 11-9, 4-11, 4-11, 11-5, 11-9)
21 Sep - 20h00Daniel HabesohnverslaatMarek Badowski4-2 (11-9, 11-3, 14-12, 8-11, 10-12, 11-8)
21 Sep - 20h00Panagiotis GionisverslaatAnders Lind4-0 (11-8, 11-6, 11-5, 11-4)
21 Sep - 19h10Patrick FranziskaverslaatBojan Tokic4-1 (11-2, 16-14, 9-11, 11-7, 11-6)
21 Sep - 19h10Tiago ApoloniaverslaatAlvaro Robles4-1 (11-7, 11-7, 11-6, 8-11, 13-11)
21 Sep - 19h10Jon PerssonverslaatMartin Allegro4-0 (11-6, 11-6, 11-5, 16-14)
21 Sep - 19h10Benedikt DudaverslaatSimon Gauzy4-3 (6-11, 11-8, 9-11, 11-6, 11-4, 10-12, 12-10)
21 Sep - 18h20Marcos FreitasverslaatStefan Fegerl4-2 (11-5, 4-11, 12-14, 11-7, 11-4, 11-8)
21 Sep - 18h20Ricardo WaltherverslaatYang Wang4-1 (11-8, 11-8, 7-11, 11-8, 12-10)
21 Sep - 18h20Lei KouverslaatBenedek Olah4-2 (11-7, 13-11, 5-11, 11-7, 10-12, 14-12)
21 Sep - 18h20Kristian KarlssonverslaatDarko Jorgic4-2 (10-12, 7-11, 11-9, 11-6, 11-9, 11-8)
21 Sep - 17h30Jonathan GrothverslaatDiogo Carvalho4-1 (14-16, 11-4, 11-8, 11-2, 11-9)
21 Sep - 17h30Ovidiu IonescuverslaatEmmanuel Lebesson4-1 (11-9, 11-9, 12-10, 7-11, 11-7)
21 Sep - 17h30Vladimir SamsonovverslaatTruls Moregard4-2 (12-10, 8-11, 6-11, 11-6, 11-8, 11-2)
21 Sep - 17h30Dimitrij OvtcharovverslaatAlexander Shibaev4-1 (12-10, 6-11, 11-6, 11-7, 12-10)

1/32ste finales

20 Sep - 18h10Timo BollverslaatLionel Weber4-1 (11-7, 6-11, 13-11, 11-1, 11-6)
20 Sep - 18h10Can AkkuzuverslaatLubomir Pistej4-2 (11-8, 5-11, 11-8, 11-5, 6-11, 13-11)
20 Sep - 18h10Joao GeraldoverslaatCédric Nuytinck4-2 (13-11, 11-9, 9-11, 11-8, 9-11, 11-6)
20 Sep - 18h10Liam PitchfordverslaatNandor Ecseki4-2 (11-5, 11-7, 11-6, 5-11, 8-11, 11-6)
20 Sep - 18h10Daniel HabesohnverslaatJesus Cantero4-1 (4-11, 11-4, 11-5, 12-10, 11-8)
20 Sep - 18h10Marek BadowskiverslaatKirill Skachkov4-1 (11-6, 9-11, 11-5, 12-10, 11-7)
20 Sep - 18h10Panagiotis GionisverslaatHunor Szocs4-1 (11-13, 11-3, 11-4, 11-6, 12-10)
20 Sep - 18h10Anders LindverslaatMattias Falck4-3 (11-8, 8-11, 12-10, 12-14, 4-11, 11-7, 13-11)
20 Sep - 19h00Patrick FranziskaverslaatZsolt Peto4-2 (11-4, 14-16, 11-9, 8-11, 11-1, 11-7)
20 Sep - 19h00Bojan TokicverslaatAlexandre Robinot4-1 (11-9, 11-8, 11-8, 5-11, 11-3)
20 Sep - 19h00Alvaro RoblesverslaatYaroslav Zhmudenko4-0 (11-6, 11-6, 11-5, 11-8)
20 Sep - 19h00Tiago ApoloniaverslaatCristian Pletea4-2 (18-16, 11-6, 8-11, 11-7, 5-11, 11-7)
20 Sep - 19h00Martin AllegroverslaatAndrej Gacina4-0 (11-8, 11-8, 11-7, 11-5)
20 Sep - 19h00Jon PerssonverslaatTobias Rasmussen4-3 (8-11, 8-11, 11-9, 6-11, 11-8, 11-1, 11-5)
20 Sep - 19h00Benedikt DudaverslaatLubomir Jancarik4-1 (11-9, 7-11, 11-3, 11-4, 11-6)
20 Sep - 19h00Simon GauzyverslaatPavel Platonov4-1 (11-7, 11-7, 11-8, 10-12, 11-8)
20 Sep - 19h50Marcos FreitasverslaatTomas Tregler4-0 (11-6, 11-8, 11-9, 11-8)
20 Sep - 19h50Stefan FegerlverslaatTomislav Pucar4-1 (8-11, 11-9, 11-8, 11-8, 11-8)
20 Sep - 19h50Yang WangverslaatSamuel Walker4-0 (11-6, 11-4, 11-5, 11-4)
20 Sep - 19h50Ricardo WaltherverslaatCallum Evans4-0 (11-7, 11-4, 11-9, 11-7)
20 Sep - 19h50Lei KouverslaatNiagol Stoyanov4-0 (11-6, 11-4, 11-3, 11-6)
20 Sep - 19h50Benedek OlahverslaatTristan Flore4-3 (11-3, 2-11, 11-6, 9-11, 11-9, 7-11, 14-12)
20 Sep - 19h50Darko JorgicverslaatVildan Gadiev4-0 (11-8, 11-7, 11-8, 11-3)
20 Sep - 19h50Kristian KarlssonverslaatAndreas Levenko4-0 (11-3, 12-10, 11-5, 11-5)
20 Sep - 20h40Jonathan GrothverslaatYevhen Pryshchepa4-2 (11-6, 9-11, 11-5, 8-11, 11-4, 11-6)
20 Sep - 20h40Diogo CarvalhoverslaatJakub Dyjas4-1 (13-11, 11-7, 4-11, 11-9, 11-7)
20 Sep - 20h40Ovidiu IonescuverslaatEwout Oostwouder4-1 (11-6, 11-6, 11-6, 3-11, 11-9)
20 Sep - 20h40Emmanuel LebessonverslaatFrane Kojic4-3 (11-8, 11-4, 11-8, 9-11, 8-11, 9-11, 11-4)
20 Sep - 20h40Vladimir SamsonovverslaatMihai Bobocica4-1 (11-8, 11-8, 10-12, 11-9, 12-10)
20 Sep - 20h40Truls MoregardverslaatPavel Sirucek4-1 (14-12, 11-6, 13-11, 11-13, 11-7)
20 Sep - 20h40Alexander ShibaevverslaatRobert Gardos4-3 (5-11, 8-11, 11-5, 13-11, 11-13, 11-2, 11-6)
20 Sep - 20h40Dimitrij OvtcharovverslaatRobin Devos4-1 (11-9, 11-3, 10-12, 11-6, 12-10)

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden