De site voor alle sporten

Menu
 

Tafeltennis - Europees Kampioenschap Heren - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Volledige uitslagen

Europees Kampioenschap Heren 2018

SpanjeSpanje - Alicante - 18 September 2018 - 23 September 2018


1/16de finales

Timo BolltegenCan Akkuzu
Joao GeraldotegenLiam Pitchford
Daniel HabesohntegenMarek Badowski
Panagiotis GionistegenAnders Lind
Patrick FranziskategenBojan Tokic
Alvaro RoblestegenTiago Apolonia
Martin AllegrotegenJon Persson
Benedikt DudategenSimon Gauzy
Marcos FreitastegenStefan Fegerl
Yang WangtegenRicardo Walther
Lei KoutegenBenedek Olah
Darko JorgictegenKristian Karlsson
Ovidiu IonescutegenEmmanuel Lebesson
Vladimir SamsonovtegenTruls Moregard
Alexander ShibaevtegenDimitrij Ovtcharov

1/32ste finales

20 Sep - 18h10Timo BollverslaatLionel Weber4-1 (11-7, 6-11, 13-11, 11-1, 11-6)
20 Sep - 18h10Can AkkuzuverslaatLubomir Pistej4-2 (11-8, 5-11, 11-8, 11-5, 6-11, 13-11)
20 Sep - 18h10Joao GeraldoverslaatCédric Nuytinck4-2 (13-11, 11-9, 9-11, 11-8, 9-11, 11-6)
20 Sep - 18h10Liam PitchfordverslaatNandor Ecseki4-2 (11-5, 11-7, 11-6, 5-11, 8-11, 11-6)
20 Sep - 18h10Daniel HabesohnverslaatJesus Cantero4-1 (4-11, 11-4, 11-5, 12-10, 11-8)
20 Sep - 18h10Marek BadowskiverslaatKirill Skachkov4-1 (11-6, 9-11, 11-5, 12-10, 11-7)
20 Sep - 18h10Panagiotis GionisverslaatHunor Szocs4-1 (11-13, 11-3, 11-4, 11-6, 12-10)
20 Sep - 18h10Anders LindverslaatMattias Falck4-3 (11-8, 8-11, 12-10, 12-14, 4-11, 11-7, 13-11)
20 Sep - 19h00Patrick FranziskaverslaatZsolt Peto4-2 (11-4, 14-16, 11-9, 8-11, 11-1, 11-7)
20 Sep - 19h00Bojan TokicverslaatAlexandre Robinot4-1 (11-9, 11-8, 11-8, 5-11, 11-3)
20 Sep - 19h00Alvaro RoblesverslaatYaroslav Zhmudenko4-0 (11-6, 11-6, 11-5, 11-8)
20 Sep - 19h00Tiago ApoloniaverslaatCristian Pletea4-2 (18-16, 11-6, 8-11, 11-7, 5-11, 11-7)
20 Sep - 19h00Martin AllegroverslaatAndrej Gacina4-0 (11-8, 11-8, 11-7, 11-5)
20 Sep - 19h00Jon PerssonverslaatTobias Rasmussen4-3 (8-11, 8-11, 11-9, 6-11, 11-8, 11-1, 11-5)
20 Sep - 19h00Benedikt DudaverslaatLubomir Jancarik4-1 (11-9, 7-11, 11-3, 11-4, 11-6)
20 Sep - 19h00Simon GauzyverslaatPavel Platonov4-1 (11-7, 11-7, 11-8, 10-12, 11-8)
20 Sep - 19h50Marcos FreitasverslaatTomas Tregler4-0 (11-6, 11-8, 11-9, 11-8)
20 Sep - 19h50Stefan FegerlverslaatTomislav Pucar4-1 (8-11, 11-9, 11-8, 11-8, 11-8)
20 Sep - 19h50Yang WangverslaatSamuel Walker4-0 (11-6, 11-4, 11-5, 11-4)
20 Sep - 19h50Ricardo WaltherverslaatCallum Evans4-0 (11-7, 11-4, 11-9, 11-7)
20 Sep - 19h50Lei KouverslaatNiagol Stoyanov4-0 (11-6, 11-4, 11-3, 11-6)
20 Sep - 19h50Benedek OlahverslaatTristan Flore4-3 (11-3, 2-11, 11-6, 9-11, 11-9, 7-11, 14-12)
20 Sep - 19h50Darko JorgicverslaatVildan Gadiev4-0 (11-8, 11-7, 11-8, 11-3)
20 Sep - 19h50Kristian KarlssonverslaatAndreas Levenko4-0 (11-3, 12-10, 11-5, 11-5)
20 Sep - 20h40Jonathan GrothverslaatYevhen Pryshchepa4-2 (11-6, 9-11, 11-5, 8-11, 11-4, 11-6)
20 Sep - 20h40Diogo CarvalhotegenJakub Dyjas
20 Sep - 20h40Ovidiu IonescuverslaatEwout Oostwouder4-1 (11-6, 11-6, 11-6, 3-11, 11-9)
20 Sep - 20h40Emmanuel LebessonverslaatFrane Kojic4-3 (11-8, 11-4, 11-8, 9-11, 8-11, 9-11, 11-4)
20 Sep - 20h40Vladimir SamsonovverslaatMihai Bobocica4-1 (11-8, 11-8, 10-12, 11-9, 12-10)
20 Sep - 20h40Truls MoregardverslaatPavel Sirucek4-1 (14-12, 11-6, 13-11, 11-13, 11-7)
20 Sep - 20h40Alexander ShibaevverslaatRobert Gardos4-3 (5-11, 8-11, 11-5, 13-11, 11-13, 11-2, 11-6)
20 Sep - 20h40Dimitrij OvtcharovverslaatRobin Devos4-1 (11-9, 11-3, 10-12, 11-6, 12-10)

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden