De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Zuid-Korea - 30 April 1977
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 2 Nederlagen
Sharm El Sheikh van 28 November tot 4 December 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslaat | Nikos Polychronopoulos | 50-34 | |
Kwartfinales | verslaat | Jung-Han Heo | 50-45 | |
Halve Finale | verslagen door | Dick Jaspers | 50-24 | |
Wereldkampioenschap van 7 December tot 11 December 2021 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Choong-Bok Lee | 50-36 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 5 Nederlagen
Antalya van 11 Februari tot 17 Februari 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslaat | Torbjörn Blomdahl | 40-36 | |
Kwartfinales | verslagen door | Quyet Chien Tran | 40-24 | |
Blankenberge van 17 Juni tot 23 Juni 2019 | ||||
Achtste finales | verslaat | Roland Forthomme | 40-37 | |
Kwartfinales | verslagen door | Javier Palazon | 40-36 | |
Guri van 4 November tot 10 November 2019 | ||||
Achtste finales | verslaat | Myung-Woo Cho | 40-36 | |
Kwartfinales | verslagen door | Jun-Tae Kim | 40-36 | |
Wereldkampioenschap van 26 November tot 30 November 2019 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Eddy Merckx | 40-34 | |
Sharm El Sheikh van 8 December tot 14 December 2019 | ||||
Achtste finales | verslaat | Trung Hau Do Nguyen | 40-23 | |
Kwartfinales | verslagen door | Dick Jaspers | 40-16 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 10 Overwinningen / 14 Nederlagen
Antalya van 23 April tot 29 April 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Semih Sayginer | 40-28 | |
Ho Chi Minh van 21 Mei tot 27 Mei 2018 | ||||
1/16de finales | verslaat | Duc Minh Tran | 40-39 | |
Achtste finales | verslagen door | Frédéric Caudron | 40-36 | |
Blankenberge van 11 Juni tot 17 Juni 2018 | ||||
1/16de finales | verslaat | Dustin Jaeschke | 40-16 | |
Achtste finales | verslagen door | Minh Cam Ma | 40-18 | |
Porto van 2 Juli tot 8 Juli 2018 | ||||
1/16de finales | verslaat | Murat Tuzul | 40-36 | |
Achtste finales | verslaat | Torbjörn Blomdahl | 40-35 | |
Kwartfinales | verslaat | Wan Young Choi | 40-23 | |
Halve Finale | verslagen door | Tayfun Tasdemir | 40-21 | |
Champion of Champions van 5 Augustus tot 11 Augustus 2018 | ||||
Round Robin | verslagen door | Daniel Sanchez | 40-31 | |
Round Robin | verslaat | Raymond Ceulemans | 40-8 | |
Round Robin | verslagen door | Frédéric Caudron | 40-33 | |
Round Robin | verslaat | Semih Sayginer | 40-38 | |
Round Robin | verslagen door | Haeng-Jik Kim | 40-35 | |
Round Robin | verslaat | Pedro Piedrabuena | 40-36 | |
Round Robin | verslaat | Eddy Merckx | 40-19 | |
Round Robin | verslagen door | Marco Zanetti | 40-35 | |
Round Robin | verslagen door | Torbjörn Blomdahl | 40-31 | |
Round Robin | verslagen door | Dick Jaspers | 40-29 | |
Round Robin | verslaat | Hugo Patino | 40-23 | |
Wereldkampioenschap van 2 Oktober tot 6 Oktober 2018 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Semih Sayginer | 41-40 | |
La Baule van 22 Oktober tot 28 Oktober 2018 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Dinh Nai Ngo | 40-36 | |
Seoul van 12 November tot 18 November 2018 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Can Capak | 40-37 | |
Hurghada van 2 December tot 8 December 2018 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Roland Forthomme | 40-20 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 8 Overwinningen / 8 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 5 Overwinningen / 4 Nederlagen
Bursa van 1 Februari tot 7 Februari 2016 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Hakan Incekara | 40-34 | |
Achtste finales | verslagen door | Tayfun Tasdemir | 40-17 | |
Porto van 18 Juli tot 24 Juli 2016 | ||||
1/16de finales | verslaat | Tayfun Tasdemir | 49-42 | |
Achtste finales | verslaat | Hakan Incekara | 40-14 | |
Kwartfinales | verslagen door | Frédéric Caudron | 40-39 | |
Guri van 1 September tot 4 September 2016 | ||||
1/16de finales | verslaat | Frédéric Caudron | 40-20 | |
Achtste finales | verslaat | Dong-Koong Kang | 40-37 | |
Kwartfinales | verslagen door | Myung-Woo Cho | 40-39 | |
La Baule van 24 Oktober tot 30 Oktober 2016 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Dick Jaspers | 40-35 |
Overwinning : 0
Finale : 1 (Supercup)
Samenvatting : 6 Overwinningen / 7 Nederlagen
Luxor , | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Hyun-Min Seo | 40-28 | |
Supercup , | ||||
Finale | verslagen door | Frédéric Caudron | 4-1 (7-5,7-2,7-0,0-7,7-4) | |
Luxor , | ||||
Achtste finales | verslaat | Jean Paul De Bruijn | 40-23 | |
Kwartfinales | verslagen door | Haeng-Jik Kim | 40-30 | |
Porto van 6 Juli tot 12 Juli 2015 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Anh Vu Duong | 40-22 | |
Ho Chi Minh van 10 Augustus tot 29 Augustus 2015 | ||||
1/16de finales | verslaat | Chi-Yeon Cho | 40-33 | |
Achtste finales | verslaat | Nguyen Quoc Nguyen | 40-29 | |
Kwartfinales | verslagen door | Jae-Ho Cho | 40-26 | |
Guri van 7 September tot 13 September 2015 | ||||
1/16de finales | verslaat | Young-Hoon Lee | 40-35 | |
Achtste finales | verslagen door | Tayfun Tasdemir | 40-20 | |
Istanboel van 12 Oktober tot 18 Oktober 2015 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Xuan Cuong Ma | 40-39 | |
Hurghada van 13 December tot 19 December 2015 | ||||
1/16de finales | verslaat | Sameh Sidhom | 40-11 | |
Achtste finales | verslagen door | Choong-Bok Lee | 40-33 |
Overwinning : 1 (Wereldkampioenschap)
Finale : 1 (Istanboel)
Samenvatting : 14 Overwinningen / 5 Nederlagen
Istanboel van 10 Februari tot 16 Februari 2014 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Jung-Han Heo | 42-41 | |
Achtste finales | verslaat | Jean Paul De Bruijn | 40-30 | |
Kwartfinales | verslaat | Frédéric Caudron | 44-43 | |
Halve Finale | verslaat | Eddy Merckx | 40-38 | |
Finale | verslagen door | Jae-Ho Cho | 43-42 | |
Luxor van 23 Maart tot 29 Maart 2014 | ||||
1/16de finales | verslaat | Daniel Reyes | 40-9 | |
Achtste finales | verslagen door | Nikos Polychronopoulos | 40-38 | |
Porto van 8 September tot 14 September 2014 | ||||
1/16de finales | verslaat | Glenn Hofman | 40-34 | |
Achtste finales | verslaat | Dong-Koong Kang | 40-23 | |
Kwartfinales | verslaat | Torbjörn Blomdahl | 40-27 | |
Halve Finale | verslagen door | Dick Jaspers | 40-26 | |
Guri van 6 Oktober tot 12 Oktober 2014 | ||||
1/16de finales | verslaat | Haeng-Jik Kim | 40-38 | |
Achtste finales | verslagen door | Jérémy Bury | 40-34 | |
Wereldkampioenschap van 26 November tot 30 November 2014 | ||||
Achtste finales | verslaat | Daniel Sanchez | 40-24 | |
Kwartfinales | verslaat | Eddy Merckx | 40-34 | |
Halve Finale | verslaat | Hyun-Min Seo | 40-27 | |
Finale | verslaat | Torbjörn Blomdahl | 40-37 | |
Hurghada van 7 December tot 13 December 2014 | ||||
1/16de finales | verslaat | Sameh Sidhom | 40-34 | |
Achtste finales | verslagen door | Eddy Leppens | 40-24 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 9 Overwinningen / 6 Nederlagen
Antalya van 11 Februari tot 17 Februari 2013 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Tayfun Tasdemir | 40-35 | |
Achtste finales | verslagen door | Savas Bulut | 40-29 | |
Guri van 2 September tot 8 September 2013 | ||||
1/16de finales | verslaat | Jean Paul De Bruijn | 40-28 | |
Achtste finales | verslagen door | Tatsuo Arai | 40-38 | |
Peloponessos van 19 September 2013 tot 22 September 2015 | ||||
1/16de finales | verslaat | Adnan Yuksel | 40-27 | |
Achtste finales | verslaat | Nikos Polychronopoulos | 40-26 | |
Kwartfinales | verslagen door | Tayfun Tasdemir | 43-42 | |
Wereldkampioenschap van 16 Oktober tot 20 Oktober 2013 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Alexander Salazar | 40-38 | |
Medellin van 3 November tot 9 November 2013 | ||||
1/16de finales | verslaat | Henry Diaz Parada | 40-39 | |
Achtste finales | verslaat | Jae-Ho Cho | 40-23 | |
Kwartfinales | verslagen door | Torbjörn Blomdahl | 40-23 | |
Hurghada van 1 December tot 7 December 2013 | ||||
1/16de finales | verslaat | Sameh Sidhom | 40-28 | |
Achtste finales | verslaat | Kostas Papakonstantinou | 40-24 | |
Kwartfinales | verslaat | Quyet Chien Tran | 40-37 | |
Halve Finale | verslagen door | Eddy Merckx | 40-30 |
Overwinning : 1 (Antalya)
Finale : 1 (Wereldkampioenschap)
Samenvatting : 10 Overwinningen / 3 Nederlagen
Antalya van 13 Februari tot 19 Februari 2012 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Jean Paul De Bruijn | 3-2 (6-15,15-11,13-15,15-2,15-9) | |
Achtste finales | verslaat | Dick Jaspers | 3-1 (15-9, 7-15, 15-7, 15-9) | |
Kwartfinales | verslaat | Dong-Koong Kang | 3-2 (1-15, 8-15, 15-10, 15-4, 15-6) | |
Halve Finale | verslaat | Daniel Sanchez | 3-0 (15-5, 15-14, 15-14) | |
Finale | verslaat | Tayfun Tasdemir | 3-2 (15-12, 11-15, 9-15, 15-12, 15-4) | |
Wereldkampioenschap van 5 September tot 9 September 2012 | ||||
Achtste finales | verslaat | Lütfi Cenet | 40-39 | |
Kwartfinales | verslaat | Choong-Bok Lee | 40-34 | |
Halve Finale | verslaat | Marco Zanetti | 40-37 | |
Finale | verslagen door | Eddy Merckx | 40-24 | |
Suwon van 17 September tot 23 September 2012 | ||||
1/16de finales | verslaat | Lütfi Cenet | 3-1 (9-15,15-9,15-14,15-10) | |
Achtste finales | verslagen door | Marco Zanetti | 3-1 (15-13, 15-14, 12-15, 15-2) | |
Hurghada van 2 December tot 8 December 2012 | ||||
1/16de finales | verslaat | Thomas Andersen | 3-2 (11-15,8-15,15-8,15-6,15-14) | |
Achtste finales | verslagen door | Marco Zanetti | 3-0 (15-2, 15-13, 15-11) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 5 Nederlagen
Hurghada van 7 Februari tot 10 December 2011 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Jung-Han Heo | 3-2 (15-13,9-15,15-9,3-15,15-7) | |
Trabzon van 14 Februari tot 20 Februari 2011 | ||||
1/16de finales | verslaat | Ryuji Umeda | 3-0 (15-6,15-4,15-13) | |
Achtste finales | verslagen door | Frédéric Caudron | 3-2 (6-15, 15-9, 8-15, 15-14, 15-6) | |
Matosinhos van 27 Juni tot 3 Juli 2011 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Jae-Ho Cho | 3-1 (15-9,14-15,15-11,15-13) | |
Wereldkampioenschap van 15 Juli tot 16 Juli 2011 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Marco Zanetti | 3-0 (15-1,15-14,15-10) | |
Suwon van 29 Augustus tot 4 September 2011 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Adnan Yuksel | 3-1 (3-15,15-4,15-12,15-11) | |
Wenen van 26 September tot 2 Oktober 2011 | ||||
1/16de finales | verslaat | Jozef Philipoom | 3-1 (15-8,14-15,15-5,15-11) | |
Hurghada van 7 Februari tot 10 December 2011 | ||||
Achtste finales | verslaat | Andres Naranjo | 3-0 (15-7, 15-1, 15-3) | |
Kwartfinales | verslagen door | Kyung-Roul Kim | 3-1 (15-14, 7-15, 15-6, 15-13) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 6 Overwinningen / 5 Nederlagen
Antalya van 15 Februari tot 21 Februari 2010 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Ryuji Umeda | 3-2 (10-15,15-7,5-15,15-9,15-10) | |
Achtste finales | verslagen door | Eddy Merckx | 3-2 (15-8, 5-15, 15-11, 6-15, 15-12) | |
Suwon van 6 April tot 11 April 2010 | ||||
1/16de finales | verslaat | Ramon Rodriguez | 3-2 (6-15,9-15,15-13,15-10,15-10) | |
Achtste finales | verslagen door | Eddy Merckx | 3-2 (0-15, 15-2, 15-11, 10-15, 15-9) | |
Matosinhos van 12 Juli tot 18 Juli 2010 | ||||
1/16de finales | verslaat | Alexander Salazar | 3-0 (15-10,15-10,15-11) | |
Achtste finales | verslagen door | Torbjörn Blomdahl | 3-1 (15-12, 15-13, 8-15, 15-8) | |
Wereldkampioenschap van 20 Oktober tot 24 Oktober 2010 | ||||
Achtste finales | verslaat | Luis Aveiga | 3-2 (8-15,15-7,15-11,14-15,15-10) | |
Kwartfinales | verslaat | Torbjörn Blomdahl | 3-2 (7-15, 15-10, 4-15, 15-3, 15-5) | |
Halve Finale | verslagen door | Daniel Sanchez | 3-1 (14-15, 15-8, 15-10, 15-5) | |
Hurghada van 5 December tot 11 December 2010 | ||||
1/16de finales | verslaat | Savas Bulut | 3-0 (15-6,15-8,15-9) | |
Achtste finales | verslagen door | Kyung-Roul Kim | 3-1 (15-10, 12-15, 15-3, 15-7) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 2 Nederlagen
Suwon van 17 November tot 22 November 2009 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Andreas Efler | 3-1 (14-15,15-3,15-10,15-0) | |
Achtste finales | verslaat | Dick Jaspers | 3-1 (2-15, 15-12, 15-11, 15-1) | |
Kwartfinales | verslagen door | Kyung-Roul Kim | 3-2 (13-15, 15-11, 15-4, 9-15, 15-5) | |
Hurghada van 6 December tot 12 December 2009 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Martin Horn | 3-1 (15-8,15-8,9-15,15-2) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 3 Nederlagen
Sluiskil van 21 Januari tot 27 Januari 2008 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Barry Van Beers | 3-1 (15-9,12-15,15-7,15-12) | |
Achtste finales | verslagen door | Kyung-Roul Kim | 3-1 (10-15, 15-13, 15-8, 15-14) | |
Porto van 30 Juni tot 6 Juli 2008 | ||||
1/16de finales | verslaat | Javier Teran Noboa | 3-1 (14-15,15-14,15-13,15-7) | |
Achtste finales | verslagen door | Torbjörn Blomdahl | 3-1 (15-6, 12-15, 15-7, 15-11) | |
Suwon van 29 September tot 4 Oktober 2008 | ||||
1/16de finales | verslaat | Ryuji Umeda | 3-(15-14,7-15,9-15,15-7,15-14) | |
Achtste finales | verslaat | Tayfun Tasdemir | 3-0 (15-11, 15-3, 15-6) | |
Kwartfinales | verslagen door | Frédéric Caudron | 3-1 (15-9, 15-10, 13-15, 15-12) |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 1 (WK Landenteams)
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 0 Nederlagen
WK Landenteams , | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | S. Choi - D. Kang | verslaat | J. Barbeillon - C. Melnytschenko | 40-28 |
Halve Finale | S. Choi - D. Kang | verslaat | T. Carlsen - T. Andersen | 40-40 15-2 |
Finale | S. Choi - D. Kang | verslaat | A. Kahofer - A. Efler | 40-30 |