De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Oekraïne - 24 Februari 1999
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Europees Kampioenschap Dames van 13 Augustus tot 21 Augustus 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslagen door | Dora Madarasz | 4-1 (11-6, 11-4, 11-6, 8-11, 11-8) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 8 Overwinningen / 4 Nederlagen
OKT Europa - Dames - Kwalificatie van 21 April tot 25 April 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep D | verslaat | Nathalie Marchetti | 4-0 (11-7, 11-4, 12-10, 11-8) | |
Groep D | verslaat | Galia Dvorak | 4-2 ( 14-12, 11-7, 11-4, 9-11, 9-11, 11-7) | |
Fase 1 - Achtste finales | verslaat | Giorgia Piccolin | 4-2 (6-11, 8-11, 11-7, 9 , 11-5, 11-9) | |
Fase 1 - Kwartfinales | verslagen door | Prithika Pavade | 4-1 (11-5, 11-7, 4-11, 11-5, 11-7) | |
Fase 2 - Achtste finales | verslagen door | Sarah De Nutte | 4-2 (11-5, 11-9, 7-11, 11-9, 4-11, 11-9) | |
Europees Kampioenschap Dames van 23 Juni tot 27 Juni 2021 | ||||
Groep 17 | verslaat | Emilija Riliskyte | 3-1 (11-8, 5-11, 11-4, 11-3) | |
Groep 17 | verslaat | Biljana Mladenova | 3-1 (11-4, 10-12, 11-4, 11-3) | |
Groep 17 | verslaat | Sibel Altinkaya | 3-1 (11-9, 6-11, 11-7, 11-7) | |
1/32ste finales | verslaat | Szandra Pergel | 4-1 (11-7, 12-10, 9-11, 11-5, 11-1) | |
1/16de finales | verslagen door | Fu Yu | 4-3 (11-7, 12-14, 9-11, 11-5, 10-12, 11-5, 11-7) | |
EK - Landenwedstrijd Dames van 28 September tot 3 Oktober 2021 | ||||
Kwartfinales | verslaat | Rita Fins | 3-1 (11-5,11-2,7-11,11-7) | |
Wereldkampioenschap Dames van 23 November tot 29 November 2021 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Rui Xuan Goi | 4-3 (9-11, 5-11, 12-10, 11-9, 11-8, 5-11, 11-5) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
EK Junioren - Dames van 4 Maart tot 8 Maart 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslagen door | Prithika Pavade | 4-1 (11-3, 13-11, 7-11, 11-6, 11-6) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Wereldkampioenschap Dames van 21 April tot 28 April 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Miyu Kato | 4-0 (11-5, 11-9, 11-6, 11-9) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Polish Open Dames van 14 Maart tot 18 Maart 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Charlotte Carey | 4 - 3 (11-6, 11-8, 6-11, 11-5, 7-11, 8-11, 11-6) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 4 Nederlagen
Wit-Rusland Open Dames van 15 Maart tot 19 Maart 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Honoka Hashimoto | 4-0 | |
Slovenian Open Dames van 26 April tot 30 April 2017 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | Matilda Ekholm | 4-2 | |
Wereldkampioenschap Dames van 29 Mei tot 5 Juni 2017 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Kyungah Kim | 4-0 (11-4, 11-7, 11-9, 11-6) | |
WK Junioren - Dames van 26 November tot 3 December 2017 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | Daria Shadrina | 4 - 2 (9-11, 2-11, 11-8, 11-6, 11-2, 11-4) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Wit-Rusland Open Dames van 7 September tot 11 September 2016 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslagen door | Viktoria Pavlovich | 4-2 (5-11, 11-6, 11-7, 7-11, 11-7, 11-4) |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
EK Dames - Dubbel van 13 Augustus tot 21 Augustus 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | I. Malobabic - S. Brateyko | verslagen door | K. Mischek - T. Ho | 3-2 (11-8,8-11,6-11,11-6,11-8) |
EK Gemengd - Dubbel van 13 Augustus tot 21 Augustus 2022 | ||||
1/16de finales | A. Limonov - S. Brateyko | verslagen door | O. Ionescu - H. Szocs | 3-1 (11-3,4-11,11-9,11-6) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlagen
EK Dames - Dubbel van 23 Juni tot 27 Juni 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificatieronde | D. Kisel - S. Brateyko | verslaat | H. Arapovic - L. Opeka | 3-0 (11-4, 11-8, 11-4) |
1/16de finales | D. Kisel - S. Brateyko | verslagen door | S. Loeuillette - J. Yuan | 3-0 (11-9, 11-6, 11-7) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlagen
EK Junioren - Dubbel Dames van 4 Maart tot 8 Maart 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | A. Pavlovic - S. Brateyko | verslaat | A. Roose - J. Edvinsson | 3-0 (11-5, 11-5, 11-9) |
Achtste finales | A. Pavlovic - S. Brateyko | verslagen door | L. Mostafavi - N. Fort | 3-2 (11-8, 15-13, 7-11, 5-11, 15-13) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlagen
WK Gemengd - Dubbel van 21 April tot 28 April 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | Y. Zhmudenko - S. Brateyko | verslaat | O. Assar - D. Meshref | 4-3 (3-11, 7-11, 11-7, 11-9, 11-13, 11-5, 11-7) |
1/16de finales | Y. Zhmudenko - S. Brateyko | verslagen door | T. Flore - L. Gasnier | 4-1 (11-1, 11-5, 11-13, 11-5, 11-4) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
EK Gemengd - Dubbel van 18 September tot 23 September 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | Y. Zhmudenko - S. Brateyko | verslagen door | L. Pitchford - T. Ho | 3-0 (11-8, 11-8, 11-6) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
Belarus Open - Dames Dubbel van 15 Maart tot 19 Maart 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | S. Brateyko - V. Hud | verslagen door | A. Nikitchanka - H. Patseyeva | 3-0 |
WK Dames - Dubbel van 29 Mei tot 5 Juni 2017 | ||||
1/32ste finales | S. Brateyko - I. Motsyk | verslagen door | H. Cheng - Y. Huang | 4-0 (11-9, 11-9, 11-6, 11-5) |